• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyplácení rodičáku. Poradíte mi?

23. listopadu 2011 
Ahojte, neví mi někdo poradit? Byla jsem na mateřské dovolené do 14.10.2011 a na sociálce jsem si požádala o rodičák už v záři. Mateřskou jsem tenhle měsíc dostala vyplacenou za 14.dní, co je vše v pořádku, ale jsem trochu mimo co se děje, když za zbytek měsíce jsem ze sociálky nedostala ani kačku a to je dnes už 23.11. Nechci tam jít ze sebe dělat káču, ale myslím si, že už mi penízky měly přijít na účet nebo se mýlím?
23. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amalko No, kolik si měla mateřskou za těch 14 dní? A dodala si při žádosti o rodičák ten fialový formulář s výší PPM?
23. lis 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proč tu je otázka a diskuze s naprosto stejným tématem?
23. lis 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
materskou jsem dostala vyplacenou tak jak jsem mala delalo to kolem 4700kč jo všechno jsem pri žádosti mala v pořádku jenom nevím proč jsem za zbytek dní nic nedostala.Ja jenom nechci na socialke vypadať jak debílek když tam pujdu.Ješte počkám do zítra a snáď bych se šla zeptať co se deje
23. lis 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.i materskou jsem dostala vyplacenou tak jak jsem mala delalo to kolem 4700kč jo všechno jsem pri žádosti mala v pořádku jenom nevím proč jsem za zbytek dní nic nedostala.Ja jenom nechci na socialke vypadať jak debílek když tam pujdu.Ješte počkám do zítra a snáď bych se šla zeptať co se deje
Dnes ve 20:12 • Odpověz • •
23. lis 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Nejspíš zmatek v tom, jestli to má být otázka nebo diskuze... kdyby bylo po mém, tak otázky zruším, akorát tu dělají zmatky.
23. lis 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amalko Tak pokud si odevzdala ten formulář o výši PPM, tak by mělo být všechno v pořádku. Zkusila bych tam asi zavolat, oni na to mají ze zákona čas do konce měsíce, takže to ještě může dorazit, ale zas za zeptání nic nedáš :wink:
23. lis 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amalko A ty máš tříletý rodičák?
23. lis 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@llluckaaa jo na 3 roky jsem si žádala
23. lis 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@j.a.n.i taky jsem o tom uvažovala že zavolám jenom si musím zistiť číslo
23. lis 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amalko Tak to by ti něco málo (rozdíl mezi 7600 a 4700) měl dojít. Ale já jsem nikdy nehlídala, kdy to posílají, takže ti s tím bohužel neporadím.
23. lis 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@llluckaaa i tak moc dekuji no jako ne že by mi tak moc chyběli,ale musím to hlídať jen kvuli te prve dávke nakolik už jednou mi materskú zabudli poslat.
23. lis 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek