Vyplácení rodičáku. Poradíte mi?

amalko
23. lis 2011

Ahojte, neví mi někdo poradit? Byla jsem na mateřské dovolené do 14.10.2011 a na sociálce jsem si požádala o rodičák už v záři. Mateřskou jsem tenhle měsíc dostala vyplacenou za 14.dní, co je vše v pořádku, ale jsem trochu mimo co se děje, když za zbytek měsíce jsem ze sociálky nedostala ani kačku a to je dnes už 23.11. Nechci tam jít ze sebe dělat káču, ale myslím si, že už mi penízky měly přijít na účet nebo se mýlím?

j.a.n.i
23. lis 2011

@amalko No, kolik si měla mateřskou za těch 14 dní? A dodala si při žádosti o rodičák ten fialový formulář s výší PPM?

llluckaaa
23. lis 2011

Proč tu je otázka a diskuze s naprosto stejným tématem?

amalko
autor
23. lis 2011

materskou jsem dostala vyplacenou tak jak jsem mala delalo to kolem 4700kč jo všechno jsem pri žádosti mala v pořádku jenom nevím proč jsem za zbytek dní nic nedostala.Ja jenom nechci na socialke vypadať jak debílek když tam pujdu.Ješte počkám do zítra a snáď bych se šla zeptať co se deje

amalko
autor
23. lis 2011

@j.a.n.i materskou jsem dostala vyplacenou tak jak jsem mala delalo to kolem 4700kč jo všechno jsem pri žádosti mala v pořádku jenom nevím proč jsem za zbytek dní nic nedostala.Ja jenom nechci na socialke vypadať jak debílek když tam pujdu.Ješte počkám do zítra a snáď bych se šla zeptať co se deje
Dnes ve 20:12 • Odpověz • •

j.a.n.i
23. lis 2011

@llluckaaa Nejspíš zmatek v tom, jestli to má být otázka nebo diskuze... kdyby bylo po mém, tak otázky zruším, akorát tu dělají zmatky.

j.a.n.i
23. lis 2011

@amalko Tak pokud si odevzdala ten formulář o výši PPM, tak by mělo být všechno v pořádku. Zkusila bych tam asi zavolat, oni na to mají ze zákona čas do konce měsíce, takže to ještě může dorazit, ale zas za zeptání nic nedáš 😉

llluckaaa
23. lis 2011

@amalko A ty máš tříletý rodičák?

amalko
autor
23. lis 2011

@llluckaaa jo na 3 roky jsem si žádala

amalko
autor
23. lis 2011

@j.a.n.i taky jsem o tom uvažovala že zavolám jenom si musím zistiť číslo

llluckaaa
23. lis 2011

@amalko Tak to by ti něco málo (rozdíl mezi 7600 a 4700) měl dojít. Ale já jsem nikdy nehlídala, kdy to posílají, takže ti s tím bohužel neporadím.

amalko
autor
23. lis 2011

@llluckaaa i tak moc dekuji no jako ne že by mi tak moc chyběli,ale musím to hlídať jen kvuli te prve dávke nakolik už jednou mi materskú zabudli poslat.