• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Změny v rodičovksém příspěvku od 1.1.2018 - navýšení

7. prosince 2017 
@lenoulinkaa nejlepsi bylo skocit primo na urad.. Ted vim vse :grinning:
6. pro v 11:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2018 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anette30 presne jak pise lenoulinka... ja na MD narok.mela.a pobirala jsem... a jak jsem psala vyse, na OSSZ mi řekli rozhodne obdobi pro chlapa, jak.jsem.napsala :relaxed:
6. pro v 11:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (23. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Už to mám vyřízene... teď jsem měla 11500 CZK a od ledna mi vypočítali vyměřovací základ 960 czk na den... což je super! doma mám 12M chlapečka a čekáme už v dubnu... takže ani tak nestihnu vybrat všech 220k...

ale aji tak dobre... ;)
6. pro ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikoulinka jj, mi dnes taky :slight_smile: vyřízeno. Na prosinec zvednuto na maximum. Od ledna na manzeluv vymer. :slight_smile:
6. pro ve 12:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2018 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maanule jsme na tom stejne. Mam 9m holcicku a porod v cervenci. Nestihnu vybrat. Pobiram teprve 4m a 7tis jsem mela :grinning:
6. pro ve 12:02  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2018 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte, jestli se to navýšení v lednu dá udělat už za leden, nebo až od nasledujiciho měsíce, tedy od února? Samozřejmě za předpokladu, že tam člověk nakluse hned první možný úřední den, ne v půlce měsíce.
7. pro v 15:53  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cosimamvybrat me pani ma urade tvrdila, ze kdyz dojdu prvni tyden v lednu, tak to stihni za leden (ja mam vyplatni termin 11. v mesici)
7. pro v 19:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (23. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cosimamvybrat vyplaci se to zpetne. Takze, kdyz pujdete v lednu, tak se to da zmenit za leden, dostanete to stejne az v unoru. Mam v planu tam jit taky az na zacatku druheho tydne v lednu a chci menit leden
7. pro ve 20:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červenci 2018 (9. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@maanule A to ti zařídili už i za ten leden nebo to tam půjdeš znova?
7. pro ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek