5ročný syn susedy si furt obchytáva pohlavné orgány

cta
21. črc 2013

Ahojte dievcence. Mam problem, sestra mi dala na mesiac na prazdniny jej tri deticky. Deticky su vo veku Nikol 8, Peto 10 a Aniko 5. Deti chodia somnou na vylet ale niekedy sa neda ist tak su doma na zahrade kde ich davam hrat sa zo psami. A tu nastava problem, suseda ma 5 rocneho syna ktory je inak zlaty fakt nemozem kriveho slova povedat ale maleho dava von ked su aj sestrine deti vonku to by nebolo az tak ale neccha ho behat holeho. To by mi tiez nevadilo ale maly si stale natahuje pipika a furt sa obchytava. Je mi to hrozne neprijemne hlavne kvoli detom ktore ja zasadne nevyzliekam. On sa este postavi k cloveku a rovno pred ocami si ho zacne natahovat. Snazim sa to nevsimat si ale zacal to po nom opakovat aj sestryn syn. Suseda sa sice tvari ze sak je to chlapec je to prirodzene ale v jeho veku podla mna uz nevhodne ked tsk nech mu natiahne plavky. Dalsi kamen urazu je ze si postavili na zahrade bazen.Suseda nase deti pozvala sa v nom kupat ale zarazilo ma ze po nasich detoch chce aby isli v plavkach ale jej syn sa tam kupe holy. Podakovala som jej a deti som tam nepustila. Pride mi to od nej nevychovane ked od nasich deti chce aby sa do bazena obliekli alebo na skakacku museli vyzut a jej syn smie vsetko a najviac ma stve to jeho obchytkavanie pohlavnych organov nepride mi to normalne ona povie ze vsak mu to hovorila ale keby mu vzdy plesla po ruke najcil by sa hadam aby to nerobil?

sedanka
21. črc 2013

souhlasim, v 5 letech je to nenormalni a syn sousedky je asi pekne rozmazleny ne kdyz si muze vsetko dovolit kazdopadne bych knim deti nepustila ani nahodou

evitaa
21. črc 2013

Kdyby mi bylo nepříjemné chování dítěte, okřikla bych ho sama. Kdyby měla jeho máma řeči, řekla bych jí, že někdo mu to musí říct, když ona neví, co se sluší. Co jí na to říkají ve školce? A potom ve škole? Kluk se sám od sebe neodnaučí. Proč by měl také přestávat s věcí, která je příjemná?

cta
autor
21. črc 2013

Ved prave ona sa len prihlupo usmieva ze vsak ho to prejde ale nechapem preco mu to dovoli! Hrozne ma to hneva a je to vrcholne trapne ked stoji hned vedla teba a natahuje si to. Ja sa uz neodvazim mu nieco hovorit pretoze jeho otec na mna nakrical ze nech si urobim svoje decko a potom sa staram o druhych tak som mu nakricala do tvare, ze ich syn nie je asi vporiadku ked skoro v 6 rokoch beha po zahrade s holou ritou, obchytava sa v jednom kuse a my sa musime na to divat! Teraz musim Petovi ja plieskat po prstoch lebo ma ruku medzi nohami a to len vdaka ich synovi! Najhorsie je ze priklad si z nich robi aj druha suseda co ma dceru a syna a jej syn tiez beha holy po trave ja neviem uz co je s tymi matkami ale strasne mi to vadi nepride mi to normalne. Som ja snad divna ze zakazujem detom sa s nimi hrat?

zzuzinda
23. črc 2013

To je tedy chyba rodičů. Adam si taky samozřejmě na pindíka sahá a hraje si s ním, ale vysvětlili jsme mu, že ať to klidně dělá, ale když je sám, je to jeho pindík a nikdo nemá právo se na něj dívat, krom nás nebo doktorky, když by měl potíže. Takže si maximálně pohraje ve vaně (musí přetahovat) a někdy když je bez slipů a třeba kouká na pohádku, tak v zaujetí.... 😉 Když byl menší a lovil v kalhotkách třeba na hřišti, tak jsem mu dokola říkala, že venku se to nedělá...Naše děti běhají taky nahaté, třeba u karavanu, ale jak jdeme do kempu, tak jim něco obleču, pořád do nich hučím, že jejich prdelky jsou jejich věc a nikomu je nemají ukazovat. Když někdo nechá běhat naháčky před cizími lidmi, už takhle velké, není to moc dobrý, hlavně proto, že lidi jsou zlí a můžou jim děti okukovat - to je nenapadlo?

cta
autor
24. črc 2013

@zzuzinda ja neviem čo ma v tej svojej hlave ale vypatlanejšiu matku som nevidela. Už ma to naozaj štve pretože za ten čas čo su deti u mňa sa naučili viac zlého jak dobrého. Aj dnes holý behal po zahrade už našťastie s tým obychtkavaím ako tak prestal ale teraz novšie začal ničiť NAM zahradu, s tým, že keď mame popadane jablka skočí na ne uplne jak šibnutý a rozmliaždi ich. Pestujem vo vaničke tekvičky kvôli dušičkám pre deti aby mohli vyrezavať a on mi to všetko otrhal! SOm dostala takú zlosť! Lozi nám po dreve alebo vyberá spoz stolika drievka aby sa nekíval stôl. A dnes prišiel zamnou, a drzo si vypýtal cukriky štýlom daj mi cukrik! Ja pozerám na neho a keď som mu odmietla dať okamžite spustil taký rev akoby ho z kože drali! Ja normálne jak ho zbadam,že je vonku berem deti dnu a radšej idem s nimi do mesta jak s nim byť na jednej zahrade! 😠