Ako prinútiť partnerku, aby sa chovala ako dospelá?

sportacus
27. črc 2013

Ahojte mam problemy s mojou priatelkou. Ja mam 32 a ona 25. Spoznali sme sa cez moju sestru. Nedalo by sa povedat, ze by patrila medzi kocky ale pacila sa mi. Bola vsak nedostupna dobijal som ju skoro 3 mesiace a dali sa dokopy. Bola ostychava a mne sa to pacilo lenze vtedy som zistil ze mi klame o tom ze je panna. Nebola lebo ju vraj v 17 znasilnil nejaky chalan co ju nadrogoval. Nevedel som co si mam o tom mysliet. Pozval som ju na vykend k sebe ale vraj sa musim predstavit jej rodicom. Nepacilo sa mi to ale podvolil som sa. Kupil som kyticu a siel. Jej rodicia boli velmi divny hlsvne jej matka davala mi dost divne otazky a ked som jej povedal v akej oblasti pracujrm ( nieco ako policia) zrazu vyskocila a obvinila ma ze som urcite nejaky priekupnik bileho masa co ma tak urazilo ze som sa jej podakoval a vo dverach som priatelke iznamil, ze viac ma u nich neuvidi. Velmi sa ma to dotklo a pohadali sme sa. A priatelka sa zrazu zmenila. Zacala nosit vyzivave tricka atd. Ma epilepsiu a velmi mi vadilo, ze pije, zabuda si lieky atd. Je tvrdohlava vkuse sa hada teraz zacala zbierat nejake sutre mesacne kamene. Zacala ma tlacit aby sme splodili dieta ale ja nechcem. Hrozim sa predstavy, ze by som mal vychovavat dieta s nou. Odisla na tyzden s rodicmi na dovolenku do chorvatska a dorazila ma smskou : na pumpe som si skvele zaflirtovala s pumparom. Mam uz z nej take stavy, ze ma dokaze tak nasrat s prepacenim ze ju mam sto chty vyfackat, preplieskat. Co mam robit? Ako juprijmut k tomu aby sa chovala ako dospela zena a nie 15 rocne dieta?

lv
27. črc 2013

pryč, všechno špatně...

zmrzlinka
27. črc 2013

najdi si inu....rozumnejsiu .....vela stastia

tarra27
27. črc 2013

@sportacus nech ji plavat....nebyl by jsi spokojený....a mít s takovou dítě...chudák dítě i ty...

nemusí být zlá nebo špatná, ale třeba jen nevyzrálá.....třeba na ni zanechalo znásilnění stopy kdo ví....ale podle mě to není žena pro tebe....alespon ne ted v tuto dobu....

poohledni se jinde

sarkad2856
27. črc 2013

@sportacus Asi bych taky odešla,Je plno žen,které by si pozornost a lasku zasloužily více

sportacus
autor
28. črc 2013

Ja praveze ani neviem co z toho vsetkeho je pravda. Ja mam stale pocit, ze niektore veci si vymisla. Ohladne sexu bola opatrna ale ked videla, ze jej nechcem ublizit bol som trpezlivy tak zrazu hrrrrr a uz isla ako masina. Teraz posledne zacala zvadzat mojho brata ktory je zenaty, ma skvelu zenu a tri krasne deti. Dvoch chlapcov a jedno dievcatko a ona si vydupala aby dievcatko pomenovali po nej. Ja sa priznam, ze som bol z nej uplne mimo lenze postupom casu zistujem ze nie je az taka ako sa mi sprvu zdala a najhorsie je, ze aj ked som sa s nou dva krat rozisiel sposobil som jej tim epilepticky zachvat a mal som z toho hrozne vycitky svedomia. Neviem co robit lebo navyse som sa dozvedel od jej sestry, ze uz nemala menzes tri mesiace ☹

speedygon
28. črc 2013

Chování té dívčiny(a mimochodem i její rodiny) je zvláštní a její tedy i nezodpovědné....zdá se, že Ti lhala v dost věcech....a to vše by mělo být pro Tebe varováním. Tím spíš, když se snaží bezohledně získat Tvého ženatého bratra, co má rodinu.
K těm epileptickým záchvatům: jak víš, že byly díky rozchodům? Spíš to je způsobeno jejím nezodpovědným chováním a přístupem(alkohol, neužívání léků a kdovíco ještě) a to, že nedostala MS 3 měsíce....pokud je těhotná, obávám se, že s jejím chováním je možných adeptů na tatínka více...pokud by šla po Tobě, požaduj testy otcovství...do té doby má madam smůlu....přeji hodně štěstí a hledej stopro jinde...jsou na světě lepší, to mi věř....

sportacus
autor
28. črc 2013

Ja už fakt neviem akurat som jej písal načo musela s tým pumárom flirtovať a ona mi odvetila, že keby s ním neflirtovala tak by nezískala mapu (pretože sa dostali kdesi do madarska a on im ju mal vytlačiť). Pohadal som sa s ňou, že načo mi to vešia na nos a ona však si chcel aby som ti hovorila všetko tak som jej povedal: Ale nie aby si mi hovorila s kím si sa tam olizovala alebo na koho si sa tam lepila! A že ekby aj nechcem to vedieť a nech to rešpektuje a nenasiera ma s tým! Žiaden iný muž by jej to netoleroval. Baby ja som z nej na praši prisaham bohu, že ak vypusti ešte jednu taku kravinu ja ju asi zabijem! 😢

kureeli
29. črc 2013

@sportacus Za ten kriminál to rozhodně nestojí ..... 😝 Pryč - rychle a daleko

pepibubu
2. srp 2013

jak, vydupala si jméno holčičky na tvém bráchovi, co to je za blbost, dyť ji brácha nemusel poslechnout....

Upaluj, co se dá. V pětadvaceti bych už trochu rozumu čekala.