Ako riešite hádky z manželom?

popelka
17. led 2010

ahojte,ako riesite hadky s manzelom,lebo biekady to bez toho nejde....papik

murcos
17. led 2010

popelka, ano aj hadky patria ku manzelstvu. hlasnejsia vymena nazorov 😀
ako to riesime. vyhucime sa, povieme si, omluvime sa jeden druhemu,odpustime si a zivot ide dalej.... 😉

rimmel
17. led 2010

my sa nehadame..resp zavisi od toho co nazyvas hadkou...nase "hadky" trvaju max 15min.. 😀 v tychto 15minutach sa nachadza vymena nazorov potom urazenie, tajne usmevy v kt.si navzajom povieme ze sme obaja blbi, potom sa uzmiernime a potom zabudneme 🙂

beruska2x
17. led 2010

zalezi o cem se hadate, kdo ma pravdu, 😀 a jak vazne to berete 😉 u nas je hadka ale dluho to nevydrzime...

rimmel
17. led 2010

a este pridam nikdy sa nehadame koli dolezitym veciam iba sa -ani to nenazvem ze hadame-ale oduvame ked niekto nieco povie a druhy to zobere inak nez to bolo myslene. 😅

rimmel
17. led 2010

a ako to riesime? snazime sa pochopit pocity toho druheho a vcitit sa do neho a ospravedlnit sa i ked nema druhy pravdu zato, ze sme napriklad zvysili hlas ak to bez toho nejde.

cmulinko
17. led 2010

Podla manzela my sa tiez nehadame,len ja sa hadam s nim a potom non stop sa ospravedlnujem a jemu to uz poriadne ide na nervi .Neznasa ak hadku vyvolam ja a potom sa mu idem liskat 😀

mirka414
17. led 2010

ja sa tvarim ze nerozumiem po nemecky a mojmu vtedy dojde trpezlivost dalej nieco vysvetlovat.a je po hadke.

popelka
autor
17. led 2010

myslim,ze v manzelstve to asi zazije kazdy.....ale zmierenie je na tom najkrajsie....ale ked sa clovek pohada s milovanym clovekom tak potom je z toho aj smutny,no nie.....

mirka414
17. led 2010

a my sa ani hadat nemozme,lebo ked to pocuje dcerka tak sa boji a zahlasi nehadajte sa ato je nad vsetko...

popelka
autor
17. led 2010

ahojte koceny dnes koncim,ozvem sa zajtra...papik

akzuzs
17. led 2010

My s mužom tomu nehovorím hádky, ale výmena názorov, lebo hádky sú už dosť tvrdé a tiež by sa malý bál a preto sa tomu vyhýbame 😀