Babička nás chodí kontrolovat, nadává nám, vyčítá

janaagimova
25. únor 2009

Ahoj holky potřebuju poradit jak na to : s manželem čekáme miminko, máme krásný velký byt , oba jsme časově zaneprázdněni prací. já pracuji každý den od 9 do 7 manžel od 9 do 10, takže se vidíme u večeře nebo až v ložnici. Pochopitelně máme v týdnu 1 až 2 dny volné, které věnujeme sobě. Jenže do těchto dnů volna k nám dochází moje babička komplikuje nám život ...příjde jak stihačka a komanduje proč neej mám naškrobené ložní prádlo , proč nemám umytá okna proč toto a proč tamto ...a takhle máte hrozný nábytek ...jano jsi hrozná ženská tak zle se chováš k muži má mít naklizeno navařeno každý den...uuuuuuuuuuuuuuuf A NEDÁ SI ŘÍCI ŽE NÁŠ STYL ŽIVOTA JE JINAK. a když se ohradím je na mě hrubá a vyvolává hádky mezi mnou a mužem...před pár dny přilítla k nám domů já byla v práci manžel doma a nebyl utřený prach..(týdenní) ...nebylo toto a tamto. a dala se do šíleného uklidu. manžel píše sms že musím okamžitě jít domů . tak jsem utekla z práce a ona mezi dveřmi an mě začala křičet jako kde jsem že musí za mě uklízet . manžel už hrůzou zničený. nemůže ji nic říci protože i do něj by se pustila.. když už toho mám dost volám své mamce at příjde protože už nevím jak dál ...přišla a babička ji vyrazila z mého bytu já opařená hrůzou...manžel utekl ( musel ) protože jsem se už do něj pustila zase já , byla jsem už v transu a nevěděla jsem co dělám . když odešel začala mi nadávat že mnažel mi utekl že ji dělám ostudu že má přechozený infarkt ...tak zase já v šoku aby ji nekleplo.... ted mi vyčítá že mi manžel jednou uteče nadobro a že ji dělám ostudu.........katastrofa hotové šílenství ...naprosto klidné těhotenství.......................................POMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC

janaagimova
autor
26. únor 2009

nevíím toto dělala celý život mámě..vždy přilétla domu k rodičům jak kulovej blesk ...máma se ji postavila a ta ji zfackovala před náma a tátou humus... nenáviděli jsem to jako děti. tak se ji postavil táta a jemu hnusně nadávala o příživníků....neotvírali sme ji nic ...tak byl klid trucovala ale po čase zase se vše opakovalo....ted jsem dospělé ( děti ) ...máma má od babičky pokoj hnusně se pohádali ...tak ted otravuje mně . proč se tak chová to nechápe ani máma..jen říkala že taková je vždycky ..že děda byl neustále po schůzích atd a tak ona byla dominantní rodič. a asi ji to ted chybí...fakt si ale připadám jako fakan

nikka.vo
26. únor 2009

Jani, tak pokud je to taková megera 🤐 tak jí prostě a jednoduše ,,vyfakuj,, a neber ohledy, stejně jako ona je nebrala celý život na druhé a chová se strašně. Infarkt nedostane, jen si možná uvědomí, že se chová jak blb a přichází tak o svou rodinu. Budete mít všichni klid a ty by ses navíc neměla nervovat. Když už to neuděláš kvůli sobě, tak kvůli dítěti. Dovedeš si snad lehce představit, jak ti bude kecat i do výchovy, že jo? 😖 A jak bude dělat scény před tvým dítětem a to bude zažívat to samé, co si ty nenáviděla v dětství 😔

jabber
26. únor 2009

Jani, no to je možná ten důvod, proč byl děda pořád po schůzích 😀 😝
Budeš se s ní muset asi taky hnusně pohádat, bohužel, když to nejde po dobrém.....takhle se nedá žít 🙄

janaagimova
autor
26. únor 2009

jj holky mocinky děkuji daly jste mi velkou podporu ....tak ted budu radikální . první co udělám dám řeč s manželem o pouštění do bytu a hotovo.

nasticka
26. únor 2009

Ahoj Jani..no my jsme snad sestry nebo co.. Moje babka je úplně stejná a můj děda taky chodí celej život po schůzích 😀 no garantuju ti, že až se malé narodí, bude 100x horší! já svoji babku nenávidím, za to, že celý můj život nenáviděla mého otce a nedá mu pokoj ani po smrti 😠 nenávidím ji tak, že jsem opustila maminku a odstěhovala se 250km daleko..a mám relativně klid! jednou za 1/4 roku zatnu zuby a jedu k mámě na návštěvu, což znamená nelítostný střet s babkou, no zestárnu u toho o 10 let, ale furt lepší, než to mít na dením pořádku. Moje máma to musela snášet, přesně jak to píšeš ty. Já bych to nevydržela... 😖 Radím ti, utni babce tipec nebo se odstěhuj, ale rozhodně to nesnášej, ona nebere ohledy na ostatní, tak ty na ni taky žádné neber! Na moravě se říká: Co ty mně, to já tobě! 😝

jancabunka
23. únor 2014

Mamka ni občas také nadnese co nemám udělaného ,ale já ji pokaždé řeknu že doma su tu já a aj kdybych měla na zemi nasráno, tak to jen překročí a nebude komentovat páč to je můj domov a dělám si ho podle sebe a jak mě vyhovuje.