Babička přítele nám neustále kecá do výběru jména

nicol22
22. črc 2014

Už mě to opravdu vytáčí...prozatím bydlíme s přítelem u ní, takže to mám na denním pořádku, jestli si to ještě nerozmyslíme a že to dítě bude chudák a podobné nesmysly...fakt nevím jak ji slušně odkázat do patřičných mezí...

lenjii
23. črc 2014

Manželova babička do mě taky hned valila, že to musí být Lenička po mně,.. a keci keci. Je moc hodná jinak, ale řekla jsem všem, že jména si vybereme sami a at nám do toho nikdo nekecá. Vyřešeno a byl klid Vždy to jde i slušně 😉

iris
23. črc 2014

máte vybraná krásná jména, tak se nedejte 😉 nám tchýně vnucovala jméno po svém švagrovi, který zemřel, když jsem byla těhotná, jako ani omylem, nechtěli jsme jméno po nikom z rodiny a ještě po zemřelém? aby si pořád všichni připomínali, že se toho strýček chudák nedožil?

duzame
23. črc 2014

U nás taky každý hned věděl, jak by naše děti pojmenoval. S úsměvem jsem všem říkala, že to se musí líbit hlavně nám. Pak už byl klid🙂 Ale moc mi to připomíná ten seriál, Taková normální rodinka🙂

https://www.youtube.com/watch?v=z2LLX082UUM
rzymani
Autor odpověď smazal
Zobraz
medovka7
27. črc 2014

@nicol22 Mila Nicol, keby si chcela dat dietatku meno Winnetou alebo Old Shatterland, tak by som bola na nervy a povedala by som chúďa dieťa, ale vybrala si pekne mena. Bude to tvoje dietatko a je len na tebe ake meno mu das a ani len ucta k babicke nema mat vplyv na tvoje rozhodnutie. Babicka mala moznost pomenovat svoje dieta, toto je tvoj zivot, tvoja krasna chvila a nenechaj sa ovplyvnovat ak nechces. V zivote su chvile, ked treba narovinu vyjadrit svoj nazor, bez ohladu ci je to mama, svokra alebo babicka, lebo ked si nechas kecat do zakladnych veci, budes to mat tazke, vsetko dobre ti prajem.