Bezdůvodně žárlení manžela. Máte zkušenost?

vendeta
13. únor 2008

ahoj děvčata, chci se optat moje segra má hrozně žárlivého manžela. Bezdůvodně! Máte s touhle záležitostí zkušenosti? díky papa 😉

helcah
19. srp 2008

Anta volal 10x? To by mě zajímalo jaké měl téma k hovoru 😀 To by mě můj muž asi zabil kdybych mu takhle volala, ale spíš bych se styděla já že jsem za stíhačku.

kristi
19. srp 2008

10x uz je trochu moc.....

tictac
19. srp 2008

zarlivost a zavist dovedou pekne zneprijemnit zivot....diky zavisti jsme prisli o pul rodiny z manzelovy strany... 😖 Moje svagrova na me zarlila a zavidela od zacatku...lepsi svatba, lepsi bydleni, lepsi prace, s tchanovcema vyjdu lip....dneska jsem rada, ze to tak je, stejne si s nema nemam co rict 😀

jabber
19. srp 2008

anta - a co by se stalo, kdybys mu to nezvedla? 😀 já bych mu to napotřetí už totiž nevzala.... 🙂

jabber
19. srp 2008

sisstin - no tak mu řekni, že 'kdo oře pole mé, šetří pluh můj' a je to 😀 😀

karot - já bych takovou kamarádku nesnesla, to by byl kamarádství konec.... 😒

sisstin
19. srp 2008

žárlení je fakt na palici..mně už se každej smál, že."no jooo..ty zas nikam nemůžeš...nebo zase kontrola 😖 😠 ...a furt ho sere, že chodim cvičit..že prej proč jako..že jemu se líbím a to mi má stačit 😅

karot
19. srp 2008

Jabber,.....................snesla/nesnesla 😒
Já si stejně celý život rozuměla s chlapa víc než s ženskýma,takže tuhle kamarádku si "pěstuju" jen kvůli tomu,aby měl Adam kamarádku.Já vím,že taky nejsem dokonalá,tak se s ní snažím vycházet,pokud to jde. 😉
Ale je fakt,že když jí vidím víc jak 3 hodiny týdně,leze mi s těmi svými řečmi na mozek. 😅
Jednou tu byla s holčinou celé odpoledne a na další den(odpoledne)jsme s nimi měli domluvenou grilovačku.Fakt jsem byla ráda,když hoši zavedli jinou řeč a mohla jsem poslouchat něco jiného než to,jak má která její kamarádka postižený/nemocný dítě(fakt se v tom někdy dost nechutně vyžívá 🙄 )apd. 🙄
Jí to evidentně vadilo,že s ní nekomunukuju a když jsem byla v koncích,mohla jsem se vymluvit na to,že jdu vykoupat a uložit Adama. 😀
Předpokládala jsem,že s holkou pojede domů jako minule a svýho manžílka nám tu nechá jako posledně.Jenže ouha,..............holku uspala v kočáře a když jsem se vrátila na zahradu,ztvrdly mi rysy. 😀
Najednou nastalo ticho a já fakt už nevěděla,o čem s ní mám mluvit.Tak jsem šla zalívat záhony. 😀
Pak se jí holka vzbudila a začala řvát,tak bylo alespoň o čem nuceně hovořit. 😀
Co se týče to stíhání,..............já stíhačka nejsem.Bylo by to pod mojí úroveň.Ale manža na mě vždycky čekal,až se vrátím domů z firem.oslavy(většinou jsme flámovali spolu),ale mě to u něho bylo šumák.Když se mi chtělo spát,tak jsem zalezla do postele a nečekala na něj. 😀

nobody
19. srp 2008

no a co teprv, když kvůli žárlivosti nějaký ten člověk sáhne po noži ...... to už je jiný rozměr.. 😔

karot
19. srp 2008

Siss,.................tak,když je to jen na dálku,tak je to spíš příjemné,než nepříjemné. 😉
Manžel na mě trochu žárlil,když jsem chodila do práce.Ne,že by mi něco vyčítal,spíš si mě víc všímal,než teď,když jsem na mateřské.Má mě(svým způsobem)jistou. 😅
Takže malý žárleníčko není na škodu,ale s tím přehnaným to už musí být horor. 🙄
Si vždycky vzpomenu na film "Hadí tanec" se Švehlíkem a Chýlkovou. 😝

anatanka
19. srp 2008

U nas byla zarlivost taky dost velky problem a stejne jako u Siss se to materstvim celkem zmirnilo.

anta
20. srp 2008

Téma hovoru bylo: "Tak co jak to jde" a tak 😀 😀 Hlavně mi pořád psal SMS a když jsem mu do 10 minut neodpověděla, tak psal dál a dál a dál.... Občas už mě to fakt rozčílilo. Je pravdou, že já, když byl v hospě, jsem mu taky psala SMS, ale když už mě to přestalo bavit ho "stíhat", tak jsme se dohodli, že se sám tak jednou za hoďku ozve, abych věděla, že je v pořádku. 😉
Karot - Ten film jsem taky viděla a řeknu ti, že se mi tím Švehlík na chvíli děsně zhnusil, ale jen naštěstí na chvíli a už ho mám zase ráda 😀 😀
Nobody, tak to mám štěstí, že manžel sahá jen po telefonu 😀 😀 😀

karot
20. srp 2008

anta,.................já Švehlíka moc nemusím(pokud nejde o dabing 😉 ),takže mi v té roli docela seděl. 😀
Co se týče těch hospod,..............manžel chodil jen 2 bloky od domu a když šel beze mě,tak max.na 4 piva.Takže nebyl důvod ho kontrolovat,jestli je v pořádku. 😎
Hlavně,když se po návratu domů vysprchoval a vyčistil si zuby,byla jsem spokojená. 😵

anta
20. srp 2008

Karot - 😀 😀 My bydlíme v Kladně a manža pracuje v Praze a každý týden ve čtvrtek chodíval s klukama do pražské hospody, tak ta obezřetnost byla na místě. Když jde do hospy tady v Kladně, tak mu nepíši vůbec, to spíš on se ozývá 😉

zanett
20. srp 2008

Karot, to je fakt! MP nikdy nebyl zarlivec, ale kdyz jsem chodila do prace, tak bylo videt, ze se zajima. Musela jsem chodit vyfiknuta (prace v kanclu s klienty), pracovala jsem pro velkou firmu, kde jsem se setkavala se spoustou lidi a bylo videt, ze MP si me jakoby trosku 'hlidal'. Minuly mesic jsem ale dala vypoved (nechci rozebirat duvody) a najednou jako kdyz utne. Jsem doma, najednou nemam duvod nosit kostym, podpatky a perfektni makeup (na co taky, kdyz jsem jen doma, ze) - jen jdu jednou tydne do skoly (delam dalkove), kam chodim v riflich a vsimam si, ze MP se chova tak, ze me ma 'jistou', protoze nikde nemuzu nikoho dalsiho potkat (kde taky, kdyz krome skoly nikam nechodim, ze a ve skole to jsou sami truhlici)....takze se strasne moc tesim, az pujdu zase do prace...prospeje to i nasemu vztahu..

vilca
20. srp 2008

Tak v našem vztahu jsem to byla vždycky hlavně já, kdo žárlil 😅 Ale v poslední době se to nějak otočilo a žárlí spíš manžel 😝
Myslím, že to má taky tak trochu příčinu v tom, jaké má člověk sebevědomí. Když si věří, tak žárlí na ostatní určitě míň, než když se podceňuje. Vidím to sama na sobě. V poslední době se mi sebevědomí dost zvedlo (víc dbám na svůj vzhled, trošku jsem zhubla, začala jsem zase pracovat, hodně jsem teď ve styku s mladými lidmi...) a najednou jsem skoro přestala žárlit. A to i přesto, že manžel vypadá podle ostatních pořád líp a líp 😉

karot
20. srp 2008

zanett,..............tak u mě nejde tak o vzhled,ale spíš o to,že jsem v práci dělala v 60.členém kolektivu,ze kterého nás bylo jen 13 ks.ženských. 😀
Když jsme ještě "za mlada" 😀 chodili s partou na různé srazy,tak jsem spíš tancovala s "cizími" můžskými,než s tím vlastním.On tancovat neumí,ale zase mu to moc nevadilo.On se bavil po svém a já taky,protože doma jsme byli pořád spolu,že? 😉
No a večer po tahu to pak bylo v posteli znát. 😵
Je fakt,že mi to poslední dobou začíná chybět. 😅

vilca
22. srp 2008

Tak my žádné "stíhání" neprovozujem 😝 Takové to prozvánění každou hoďku a podobně jsme naštěstí nikdy neuznávali, protože jsme u bráchy viděli, co to dokáže. Když byl někde pryč od své přítelkyně, tak se navzájem prozváněli, aby se ujistili, že je ten druhý ok. Jenže pak se najednou brácha dobře bavil a prozvonit zapomněl a doma měl pak problém.
Takže když jsem někde já, tak maximálně kolem deváté večer napíšu sms, jestli malá usnula a jestli všechno zvládli, manžel mi odepíše a tím to končí. Když je někde on, tak nechávám na něm, jestli mi napíše nebo ne, rozhodně to nevyžaduju 😉

dgm
22. srp 2008

Ahoj, do diskuze Nevera jsem davala nejake odkazy, jak se vyporadat s neverou a zarlenim, tak kdyby to nekoho zajimalo ...jsou lidi, kterym to pomohlo. 😉

anatanka
30. srp 2008

Presne, jak uz tu nekdo psal, ja zarlivost vetsinou skryvam, protoze to je pro me takovy celkem ponizujici nekoho stihat.
Nektery chlapi to ale neresej a stihaj a hystercej jak divy.

jajamalicka
5. dub 2012

@vilca Ja mam prave takovy problem ze zarlim hodne ja a kolikrat je to bezduvodne.Nevim jak se mam toho zbavit nezarlila jsem nikdy tak moc jako ted v manzelstvi