Bezdůvodně žárlení manžela. Máte zkušenost?

vendeta
13. únor 2008

ahoj děvčata, chci se optat moje segra má hrozně žárlivého manžela. Bezdůvodně! Máte s touhle záležitostí zkušenosti? díky papa 😉

karotky
13. únor 2008

Zkušenost mám podobnou...................žárlila na mě manželova babička,se kterou jsme bydleli 6,5 roku a jela po mě jako stíhačka. 😀 Kontrolovala mě,kdy jsem přišla z práce(dojížděla jsem mimo město,takže to bylo odvislé od toho,jestli byla zácpa nebo jsem něco vyřizovala ve městě 😉 ),kdy jsem se vrátila z vánoční(firemní)oslavy a dokonce(když začala jezdit na brigádu stejným spojem MHD jako já)sledovala kde a kdy jsem vystoupila a doma mě podrobovala výslechu. 😅
Pořád mi to vrtalo hlavou,o co jí jde.S věrností vůdči manželovi jsem měla čisté svědomí(on taky žárlivý není),tak jsem měla mega brouka v hlavě. 😀 Babička loni v září zemřela a od sousedky jsem se dozvěděla,že byla kdysi(manželova babička)svému manželovi nevěrná. 🙄 ..............A to vícekrát. 😅
Takže vendeto..................můj názor je takový,že:"Každý cikán hádá podle sebe!"............. 😉

kupinka
13. únor 2008

Já naštěstí ne....

bramburka
14. únor 2008

taky mám od kámošů zkušenost, že ti co žárlí už zahli, prostě se bojí, aby nedělali co oni!

aponchie
14. únor 2008

bere se i neskonala zarlivost svagrove?

apricots
14. únor 2008

svagrové?a na co žárlí??

karotky
14. únor 2008

Asi na bratra. 😉 Taky mám takovou milující švagrovou,která se mi ve svatební den přiznala:"Nesnáším Tě,protože si mi vzala bráchu!"....................... 🙄 🙄 🙄 😀

aponchie
14. únor 2008

no moje svagrova neskutecne zarli na me (mam cca60kg ona 100,je desne nasrana na vsecko co mame jako prvni viz dite byt auto proste vsecko je to stelesnena zarlivost a zavist ona taky nechapu proc porad na me zarli okrem me postavy ale ja narozdil od ni skacu kolem male a nemam hlidani ona ma tchyni(matku)denne u sebe a kynou spolu a nadavaji na me a na svet a drbou proste ale to je tema tchyne tam mam prispevku dost tady se to nehodi.

karotky:to je vystizne ale vis co moje svagrova?ta pomlouva manzu jak dokud me bude poslouchat a delat co chcu ja a ne ona tak nema bratra a muzou s epotkat az na pohrbu a pak pred lidima dela jaka je chudinka a jeji bratr si vzal mrchu proste pretvarka mrcha nejvetsi.manza rikal ze zarlila uz od mladi na vsecky jeho holky(viz me jsi koupil jen jednu ruzi a sve pritelky tri ty hajzle a nemas me rad atd maj od tchyne citove vydirani dokonce se mi priznala kdysi ze vi jak na nej(cit.vydirat) 😀 nestykame se s nema

berynka
14. únor 2008

Vendeto: pokud může, tak pryč od něj! Nic racionálního na to neplatí a jen se to bude zhoršovat. ☹

karot
18. srp 2008

Ahoj děvčata!
Obnovuji tuto diskusi a zajímalo by mě,jestli jste se některá setkala se žárlivostí na vlastní osobu od kamarádky?
Před týdnem jsem se s jednou byla podívat na nějaké oblečení v Tescu.Obě jsme se na patře(je to obchodní dům)rozdělily a každá šla po svém s tím,že se sejdeme u pokladny,až něco "ulovíme".
Tak se hrabu mězi oblečením a najednou mi poklepe na rameno kolegině z práce,kterou jsem viděla naposledy před 2,5.rokem,děti jsme měly 3 měsíce od sebe a tak jsme chvíli (cca 5 min.) poklábosily.Když jsme se rozloučili,tak si to ta moje kamarádka namířila ke mě s úplně vražedným pohledem. 😀
Ikdyž jsem se jí omluvila,nic to na jejím výrazu ve tváři nezměnilo. 🤐
Sice řekla,že jí to nevadí,ale cestou domů se mnou nepromluvila ani slovo. 😅

aponchie
18. srp 2008

treba te ma hodne rada a nevi jak to ukocirovat 😉

dida_tn
18. srp 2008

So žiarlivosťou medzi kamoškami som sa naposledy stretla niekedy na základnej, resp. strednej - tam sme sledovali, kto sa kamaráti s kým, resp. či tá moja naj kamoška nestratila viac slov s niekým iným..ale v takomto veku mi to príde trošku choré 😖

zanett
18. srp 2008

Aponchie, tusim, ze u deti meho pritele to bude jednou naprosto uplne totez, co u tveho manzela jeho sestry. Pritelova dcera (14) je hrozna furie a ma tendence si hrat na generala rodiny a dirigovat zivot nam ostatnim, nebo alespon pritelovu synovi (11). Hraje si na velkou sestru, porad ho nesmyslne ochranuje (pred cim? 😕 ), dohlizi na to, jestli ma 'spravne' kamarady....a vubec se proste chova jako jeho matka a ne jako sestra. Je mi jasne, az si kluk najde pritelkyni, tak bude muset zadat sestru o povoleni a jestli ta holka neprojde 'schvalovacim rizenim', tak bude mit smulu. Uz ted je mi lito budoucich pritelkyn/manzelky kluka, protoze jeho segra jim bude ztrpcovat zivot. On je navic takovy nouma, ktery vychazi s kazdym, a holka je furie, ktera hned tak s nekym nevyjde, takze mu urcite bude rikat 'Tahle pro tebe neni vhodna a tahle taky ne..' az chudak zustane sam....staci mi, ze ji mam jako 'vyvdanou' dceru, mit ji jako svargrouvou, hodila bych si masli (kdyz jsme s MP zacali chodit, tak zarlila naprosto strasnym zpusobem, ktery neni vubec normalni. Je normalni, ze holky - hlavne pubertacky- zarli na novou pritelkyni tatinka, ale ona se chovala doslova jako stihacka a jako jeho matka- trvala na tom, ze musime mluvit nahlas, aby slysela, o cem mluvime, nedovolila (!!!!) nam chodit spolu nakupovat a nedejboze bychom chteli jit treba do kina - tak ztropila zcenu jak filmu, dokonce nam ridila i nas intimni zivot, kdy pry priteli doslova zakazovala, aby se mnou spal 😲 😠 ....

aponchie
18. srp 2008

chore to asi je ,ale je to porad normalni..ja vidim kolem sebe zarlive zenske kolem 30 let i kolem 50ti let,nektera zarli na postavu ,na penize na partnera proste na vsecko a mezi nama..zenske zarli porad na neco 😀

radost
18. srp 2008

vlastní zkušenost nemám, já bych s takovým chlapem nebyla, ale kamarádka ano, to byl chorobně žárlivý člověk, zakomlexovaný, proto ji nedůvěřoval. Od takových ruce pryč.

vilca
18. srp 2008

aponchie - já myslím, že spíš než žárlivost je to závist... Ženský jsou v tomhle horší než chlapi. Závidí si všechno - vzhled, kamarády, kamarádky, peníze, dítě........................................... A závist je hrozná věc, horší než žárlivost...

aponchie
18. srp 2008

jj presne..ja bych taky treba chtela vypadat jak tamta ona nebo chtela mit to ci ono ,ale fakt jsem nikdy nechapala zarleni a zavist..ono to jde ruku v ruce tyto dve vlastnosti..nekdy jsem nechapala proc se semnou nekdo rozkamaradil proste me to mozek nebral proc..manzel mi musel otevrit oci a ukazat,ze tamta mi zavidi to ci ono a ja to nechapala pac sama takova nejsem..nechapala sem jak holka co je na tom materialne lepe jak ja mi muze neco zavidet a je to des..zavidi vsecko a nechapu proc..je to sestra meho muze..ale ona zavidi i to ,ze se nam dite narodilo prvni nez ji,ze sme meli svatbu driv nez ona(dokonce nam nic nedala a urazene gratulovala manzelove matce na mobil..ani svemu bratrovi ne..)a ja myslela ,ze mi zavidi jen to ze ja mam 60kg a ona 100 ale prej ne..zavidi lidem ,ze maji neco co ona zrovna nema a hlavne ,ze to nema prvni!!a zarli neskutecne moc..tchyne jednou manzelovi rikala,ze ona na me zarli a tak ..manza to nechape a nevi proc to tak je..je dospela a presto se chova jak male dite..a neni to jen mnou prej se tak chovala ke kazde holce s kterou driv chodil..dokonce se urazela ,ze holce dal darky k narozkam a vic veci nez ji a trucovala a delala jine veci jako cit.vydirani..me by jen zajimalo proc to nekdo dela..prece si tim od sebe timto chovanim dotycneho jeste odhani no ne? 😲

nobody
18. srp 2008

každý žárlí..i ten, co tvrdí, že neee
teda můj názor

kitty68
18. srp 2008

no to mas recht nobody ale nekteri jsou pekne over the top jak to tady ctu

zanett - tak to je celkem sila. a jak spolu vychazite ted

meleri
19. srp 2008

já když otěhotněla tak moje kamarádka se se mnou přestala bavit...prostě konec. protože oni s přítelem z nějakého důvodu nechtějí nebo nemůžou mít děti..přitom věděla, že my to taky neměli lehké, no tak nevím jestli to bylo taky ze závisti že jako mi se to povedlo a oni nic..ale je to brutál když se na vás někdo takhle vykašle...

nobody
19. srp 2008

kitty ... jasně, myslím si, že maličký žárlení je dobrá věc..akorát teda někteří jsou fakt šílenci ... všeho moc škodí

aponchie
19. srp 2008

nobody ja si to nemyslim 🙂

anta
19. srp 2008

Tak to já měla podobně žárlivou kámošku (váha kolem 100 kg), ta nemohla vidět, že se bavím s někým jiným, nevím, přišlo mi to takový zvláštní. Když jsme šly spolu po ulici a já se podívala na chlapa, tak na mě začala řvát, ať po něm tak nekoukám a takový trapnosti mi dělala, bylo to dost nepříjemný, obzvlášť když ten chlap se díval po mě a já po něm a ona udělala takovou děsnou scénu! Připadala jsem si jak její teplá sestra, fakt! 😀 😀 Myslím, že měla i tendence mi plánovat čas, obzvlášť, když jsem si našla svého budoucího manžela, tak mi vyčítala, že nejsem s ní, anóbrž s ním, prakticky mi naznačila, co si to vůbec dovoluju jí nevěnovat jeden víkend! Hrůůůůůůůůůůza! Jestli náhodou žárlivost není něco jako závistí, co? 😉

karot
19. srp 2008

Anta,..............ta moje kamarádka má taky něco kolem metráku,ale myslím si,že to není pravý důvod. 😉
Ale někdy mě opravdu dokáže pobavit.Nedávno jsme probíraly něco kolem porodů a ona mi řekla(všechno převádí na peníze 😀 ),že jí zbyla lahvička YALu a že jí ještě zpeněžila.Byla spokojeností bez sebe,ale když se ode mě dozvěděla,že jsem Yal dostala od doktora na recept a zaplatila za obě lahvičky 11kč(narozdíl od ní,která si to musela za plnou cenu koupit),bylo po dobré náladě. 😅
Takže,když s ní chci vycházet,musím si dát bacha,co před ní řeknu(ač nejsem přehnaně chlubivá 😎 ),aby jí něco nenakrklo.Vlastně se s ní stýkám jen kvůli tomu,že se znám s jejím mužem a máme skoro stejně staré děti.Ale je fakt,že jedna návštěva týdně mi bodatě stačí. 😀

nobody
19. srp 2008

oki, Apinko

no já jdu makat..je toho dneska šíleně ... ach jo

sisstin
19. srp 2008

tak MP na mě žárlil šíleně..už jsem uvažovala, že se s ním rozejdu..protože jsem měla denně tisíc telefonátů, nemohla jsem si jít ani nikam na chvíli sednou po práci..furt stíhačka 😠 , pak jsem otěhotněla..to se trošku zlepšilo..spíš hodně..a ted, když už jsem zase ve formě...není to tak hrozný jak předtim, ale spíš je to asi proto, že ví, že nikam večer nemůžu a jsem s malým..jinak blbé kecy, že až odjede, tak nastupuje někdo jinej má furt 😠 a blbé kecy jeho kolegů ho v tom jenom podporujou 🤐

zanett
19. srp 2008

kitty; ted uz je to lepsi, jednak uz jsme s MP pres 3 roky a ted jsem zvykla tropit zceny ja, pokud ma dcerunka tendence ridit mi zivot, a jelikoz ona vi, ze se me nezbavi, tak zaradila zpatecku... 😀 😎

zanett
19. srp 2008

sis, a neni to treba proto, ze on to bere ve stylu 'Podle sebe soudim tebe'? Driv mel prece hodne zenskych, tak si asi automaticky mysli (i kdyz spatne), ze ty jako kost ve forme budes mit napadniku, ktery nebudes stihat odhanet 😀 ...Nebo ma maly sebevedomi a pripada si vedle mlade kocky jaksi 'nepatricne', jakoze ti nestiha? 😕

sisstin
19. srp 2008

zanett: no spíš to první 😅 😅 páč sebevědomí jemu fakt nechybí 😔 😅 on se furt cejtí na 20 😅

zanett
19. srp 2008

sis, tak vzhledem k tomu, ze spolu nebydlite, tak ti to musi lichotit 😉 , horsi by bylo, kdybyste spolu bydleli a on te denne prudil takovejma recma a treba ti zakazoval nekam chodit atd.

anta
19. srp 2008

Karot, taky jsem si před ní musela dávat bacha na to, co před ní řeknu, abych v ní nevyvolala nějaké negativní reakce, musíš uznat, že to je dost nepříjemný. To pak není o kamarádství tohle ☹
Myslíte si, že když mi manža vždycky, když jsem si šla někam sednout s kámoškama, volal asi tak 10x, se řadí k žárlivosti? Jeho kámoši mi říkali, že na mě žárlí jako ďas, ale je zajímavé, že jsem to nějak nepostřehla 😀 😉