Bezohledný manžel. Máte doma něco podobnýho?

kutcher
28. zář 2009

Taky vam nekdy manzel prijde z hospody a je k vam a k vasemu diteti bezohledny - napr. dnes privezla tchyne nejaky pliny a presnidavky a zustaly polozene v tasce v kuchyni a on si naklusa podnapilej domu a zacne delat desnej kraval coze to neni vyndany a uklizeny - podotykam privezla to v 8 vecer, v tu chvili krmim, kojim a uspavam- ja mu na to rikam at nerve, ze spi malej a on zacne vyvadet vic, uz to nevydrzim a jen mu reknu, ze je proste vozralej debil a dal nemam slov a jdu spat. Mate neco podobnyho doma nebo jsem v tom jen ja... vite, miluju ho, ale kolikrat se pristinu pri myslenkach na odchod... jinac je desne fajn, ale do hospy chodi casto a skoro vzdy se chytnem

kili
28. zář 2009

kutcher, doma to nemám, ani som nemala.
ale čo by som poradila, rozhodne vtedy na jeho výstupy nereagovať, nemá to cenu, porozprávate sa potom v kľude keď bude triezvy. čiže keď príde a začne vyvádzať, sa ho možno spýtaj, či si nedá kávu, pomôž mu s úsmevom vyzliecť a strč ho do postele. vyvádzať môžeš potom ráno 😀
druhá vec je, že to robí často, na tom by som sa určite dohodla, že toto ne, ale rozhodne za triezveho stavu. Ak je "fajn", ako píšeš, mal by pochopiť, že ti to vadí a trápi ťa to. Dohodnúť sa s ním, že vieš, že si rád niekedy vyrazí, nechceš mu v tom brániť a pod. drísty, ale potom si dať pravidlo, že tak 2x do mesiaca, či raz do týždňa, neviem, ako je to pre teba znesitelné. že keď je to moc často, že ťa to trápi a pod., proste musí si spraviť výčitku on a nie mu ju vyhadzovať na oči ty.

veso
28. zář 2009

kutcher,alkohol je hodně hnusná věc, z mé zkušenosti vám že i z fajn člověka může udělat přesný opak a když je to časté tak je to hodně špatně! Když mu nevadí že vzbudí vlastní dítě tak je to vážně debil-promiň, zase tak na šrot být nemohl aby si to vůbec neuvědomoval. Souhlasím s Kili, určitě si o tom promluvte za střízliva a hlavně trvej na tom ať se to neopakuje, hlavně kvůli malému, mohlo by se to i stupňovat - z mé skušenosti. Ja tohle opravdu hodně nesnáším, musela jsem kvůli tomu ukončit vztah a zůstala jsem s rok a půl starou dcerkou sama. Je to těžké ale mame pohodu a klid 🙂 . Doufám že to vyřešíte a dobře to dopadne 🙂

vedvies
28. zář 2009

ja to tiez chvalabohu, doma nemam, a priklanam sa z casti ku kili ... no myslim si aj toto: tak on je v krcme - tam relaxuje namiesto toho, aby bol doma a pomahal ti a este ti aj vynada a zobudi dieta? 😕 asi by som ho kopla! no neviem ani kolko rokov ma maly a kolko mate rokov vy dvaja a ako vznikla vasa rodina, ale je to dost sebecke od neho. Ked si uz vypije, tak nech aspon drzi pusu!

vedvies
28. zář 2009

veso, urcite si urobila dobre a muselo to byt tazke ... 😔

vedvies
28. zář 2009

drzim paste 😉

kili
28. zář 2009

ja by som možno nesúhlasila s tým, že daný človek je okamžite debil. a tiež, že si nutne musí uvedomovať, len preto, že nie je úplne pod obraz. na každého človeka pôsobí alkohol inak. niekto je veselší, niekto utiahnutejší, niekto práve agresívnejší.
treba mu za triezva povedať, že sa ti vtedy nepáči, ako sa správa. možno by bolo dobré ho v danej situácii natočiť, aby sa videl a možno precitne. Taký človek si to vôbec nemusí uvedomovať, aký je, má skreslenú predstavu a tak si myslí, že druhý človek preháňa a robí mu napriek.
takže fakt s kľudom, bez valčeka na cesto, porozprávať sa s ním, nech vidí, že fakt nevyvádzaš ale že sa k tomu staviaš rozumne.

vedvies
28. zář 2009

kili dobry napad s tym natocenim - len aby nebol este agresivnejsi, ked zbada ze ho nataca 😅

vedvies
28. zář 2009

idem haha

kili
28. zář 2009

no neviem, koľko sa tu na koňovi popísalo, že si chcú niekedy matky odreagovať a vyraziť von bez detí. v tom prípade to príde každému normálne, asi preto, že matka s dieťaťom je furt. ale zas keď má chlap inú predstavu o odreagovaní, tak prečo nie krčma? je to jeho vec, teda ak sa inak vzorne stará...

kili
28. zář 2009

však nemusí vidieť, že ho natáča, stačí položiť kameru niekde a keď bude počuť klúče v zámke, tak zanúť

veso
28. zář 2009

Tak nevím, myslím že manžel kutcher není zase tak mladičký a nezkušený že by nevěděl jak na něj alkohol působí, (je pravda že na každého jinak) a že by bylo třeba jej natáčet a ukazovat mu to 😀 .Třeba měl prostě jen špatný den, záleží na míře tolerance v páru...Kutcher drž se a hlavně buď svá!

Vedvies díky za podporu, těžké to teprve bude...ale moje zlatíčko mi dává tolik energie že vím že to zvládnu..

macka01
29. zář 2009

a pamätá si čo vyvádzal keď je už triezvy?ľutuje to?alkohol dokáže asi aj z baránka urobiť zúriaceho tygra,a vtedy je lepšie ho nechať sa prespať,veď s opitým nič nenariešiš,možno ho len viac rozzúriš,a môže to mať zlý koniec,je lepšie počkať nech vytriezve a potom si ho podať možno aj pohroziť rozvodom ak sa to bude opakovať.Veď môže ublížiť tebe aj deťom 😝

beruska2x
29. zář 2009

kili ezlob se ale kdyz neumi chlastat a pak se chovat tak at nepije a debil to je...

sue
29. zář 2009

Kutcher, a prečo ho miluješ? 😕 pretože on asi veľmi úctu k tebe a dieťaťu necíti 😕

alisek
29. zář 2009

asi bych ho v té chvíli nahrála (někam narafičila kameru) a až bude střízlivý, tak mu to přehrála, předpokládám, že se chytne za nos a slíbí, že se to opakovat nebude a hlavně to dodrží. V případě, že to udělá znova i potom co se viděl, tak bych to asi začala řešit..teď mě nic nenapadá ale my ženský si poradíme, ne.

kili
29. zář 2009

beruska, neviem, nepoznám ho a súdiť ho z jedného príspevku nechcem 😉
keď ostatný áno, tak je to ich vec.
kutcher si ho kôli niečomu vzala (či nie?, to je fuk), proste ho má kôli niečomu rada. predpokladám, že debila by rada nemala, aspoň podľa toho čo napísala mám ten pocit.

macka01
29. zář 2009

jasne,záleží či je to zaležitosť určitej doby keď začal popíjať,alebo to tak bolo vždy len si ty zatvárala oči a dúfala,že sa to zmení(čo je podľa mňa somarina,lebo ak sa to zmeni tak väčšinou k horšiemu),zistiť podstatu toho jeho pitia,má nejaké problémy či sú v tom len kamaráti....

helcah
29. zář 2009

No teda mě kdyby řekl jak to, že něco není uklizený, tak bych mu to vysypala na hlavu, ať to uklidí sám, alkohol, nealkohol. Pokud si je vědom toho, že se ožralej chová jak hulvát, tak ať nepije. Ale fakt nemá smysl mu to vysvětlovat když je nalitej, ale pouze za střízliva. A taky nechápu jak může chodit do hospody často když má doma malé dítě, to se spolu asi moc za střízliva nevidí ne? No jediné co to může vyřešit je komunikace a zase komunikace....pokud to nepomůže tak buď si zvyknout nebo odejít.

kaleilah
29. zář 2009

taky si myslím že je důležitý jak se chová za "normálního"stavu. Téma zní bezohledný manžal, ne bezohledný OŽRALÝ manžel 😉 tak přemýšlim že za střízliva tosním bude asi podobné..v tom případě pryč od něj.Ale to se lehce říká ☹ taky jsem měla období kdy jsem chtěla odejít,ale nejde to tak snadno 😉

helcah
29. zář 2009

Nikde jsem se tu nedočetla co to znamená, že chodí často? Tak ob-den?

kutcher
autor
29. zář 2009

Ahojky holky, moc dik za oporu - tak to rozeberu kdyz jsme spolu a ma tak do 5 piv nebo je strizlivej, je to chlap, o ktereho se fakt muzu oprit, fajn tatka a naslouchavy, spravedlivy partner, ale prijde jeho chvilka a zmeni se s prominutim v idiota - jeste dnes vzpominam, jak jsem s nim byla v 8 mesici na fotbale- moc lidi tam nechodi a nemocnice je blizko... zacal tam pit dost piv, az byl tak agresivni (zatim ne nikdy ke mne nebo k malemu a rekla bych ze nebude) a tam jeho stejne vychlastanej kamos zacal mlatit do auta jen proto, ze je z konkurencniho tymu. Manzel na to nereagoval, ale ve chvili kdy tam bezeli policajti, jeden z nich bezel kolem MM a rekl uhni, v tu chvili se nastval, ze mu zatykal, capl ho za uniformu a odhodil do krovi... v tu chvil do me ze zadu napalilo 20 policajtu, svalilo se na nej a slapaly mu na slachy, ja samozrejme upadla, ale horsi pro me bylo videt, jak mu zalamujou rube a skrti ho . . . holky fakt jsem malem porodila - kdyz se zklidnil a vsimli si, ze jsem tam s nim, nakonec ho po mych prosbach pustili a vyfasl 5000 pokutu, to jsem malem rodila podruhy... prachy nemame, hypoteku na krku a on se takhle chova... umi byt fakt rvavej. 23 piv je pro nej prd - ja mam pivo taky rada a hospodu jsem nikdy nezazlivala, chapu to... ale vadi mi cetnost toho chovani. na dalsi reakci odpovidam ze driv jsem oci neprivirala, nebylm proc... mela jsem lip uklizeno a zbytek bych klidne pouklidila i vecer, protoze jsem to mohla dospat jindy a nebyla zadna extra zodpovednost, takze nemel na co reagovat... nekdo se tu ptal na vek: MM 34 syn 14 mes, alkohol fakt umi byt svina

helcah
29. zář 2009

23 piv je pro něj prd...tak to už skoro usiluje o rekord 🙂 No nevím ale s agresivitou v opilým stavu se ani fakt nedá nic dělat, pouze nepít...

kutcher
autor
29. zář 2009

Skonci v praci treba v 5 ale domu pojed o pul sedmi jen pro to, aby si mohl skocit aspon na 3 pita a doma si otevre 1,5l Zlatopramen, 2. den jde do hospy a takhle se to tu stprida, takze malokdy v sobe nema aspon jedno

kutcher
autor
29. zář 2009

sory ne pita ale piva, pisu z mobilu

iris
29. zář 2009

kutcher, to je dost síla, můj otec hodně pil...a stupňovalo se to k horšímu, bil nás i mamku...no, rozvedli se, ale bydlí spolu dál, dokonce se to uklidnilo, po narození našeho synka, otec je teď v pohodě a nejlepší děda...ale já osobně bych takového manžela nechtěla, je to jen můj názor a vím , jak je těžké se rozhodovat, zkuste tu komunikaci a nějaká "pravidla"

beruska2x
29. zář 2009

nazlob se ale jestlize neni dobry argument aby toho nechal jeho rodina, tak to je podle me ztraceny, ta agrese vuci vam je otazka casu, pryc od nej 😔

helcah
29. zář 2009

Hm tak to už ale asi bohužel není o tom, že by rád chodil do hospody, jako spíš o tom, že je alkoholik.

iris
29. zář 2009

já bych odešla, bude se to jen zhoršovat

lenkabu
29. zář 2009

Do protialkoholní léčebny,jiný řešení tam nevidím.

alisek
29. zář 2009

nepatří k ultras nebo podobné skupině? aspoň podle jeho reakcí na policajty, když musí jít do hospody každej den, tak to je docela napováženou, já bych to nesnesla ale to spíš vypovídá o charakteru a životním stylu daného člověka. Vzpoměla jsem si na film Horem pádem s Macháčkem. 🙂
Podle mého Kutcher věděla do čeho jde když si takového muže vzala a má s ním dítě, tudíž jí takové chování až tak nevadí, každá jsem jiná a máme jiný vkus, to co vadí jedné, tak druhé min. vyhovuje.