Bezohledný manžel. Máte doma něco podobnýho?

kutcher
28. zář 2009

Taky vam nekdy manzel prijde z hospody a je k vam a k vasemu diteti bezohledny - napr. dnes privezla tchyne nejaky pliny a presnidavky a zustaly polozene v tasce v kuchyni a on si naklusa podnapilej domu a zacne delat desnej kraval coze to neni vyndany a uklizeny - podotykam privezla to v 8 vecer, v tu chvili krmim, kojim a uspavam- ja mu na to rikam at nerve, ze spi malej a on zacne vyvadet vic, uz to nevydrzim a jen mu reknu, ze je proste vozralej debil a dal nemam slov a jdu spat. Mate neco podobnyho doma nebo jsem v tom jen ja... vite, miluju ho, ale kolikrat se pristinu pri myslenkach na odchod... jinac je desne fajn, ale do hospy chodi casto a skoro vzdy se chytnem

svoja
1. říj 2009

MACKA: mimo tema: diky🙂
k tematu: s tou zavislosti...ano, je mnoho pripadu, vlastne skoro vsechny, kdy tyrane zeny proste neodejdou, duvody jsou neustale omilane a snad i vsem zname...bohuzel me pripada, ze nejen manzel zakladatelky si neuvedomuje, ze ma problem, ale ani sama zakladatelka to asi nevidi tak objektivne...to bude jeste dlouha cesta a kdo vi, co bude na konci a jaky bude jeji prubeh...bohuzel...chudak to male☹

kutcher
autor
1. říj 2009

Holky, moc dik... kamera bych rekla zabrala cucel na sebe jak vyoranej vepr, nerekl mi pul slova - zacla jsem jednat... sebrala jsem mu tedy s jeho souhlasem kreditky a pridel penez urcuju ja a poktud ted klapne i muj druhej plan, tak se budem stehovat do bytu stejne kategorie - pujdem pryc od jeho hospod i particky, souhlasil s tim - do poradny ho mozna nedostanu, ale jelikoz budu vybirat vyplatu ja, tak budu aspon rozhodovat o tom, kolik toho vychlasta! sem na sebe fakt hrda!

zuzik24
1. říj 2009

Ahoj Kutcher, tak to tleskám 😉 Mě by teda bylo asi divný, že to všechno šlo tak lehce, ale já jsem od přírody pesimista 😀 Moc vám držím pěsti, ať to všechno dobře dopadne!!!!

yanna.o
1. říj 2009

kutcher, jseš dobrá! 😎 🙂 kamera je super nápad

svoja
2. říj 2009

KUT gratuluju a moooc ti preju, aby se to obratilo k lepsimu!!!

kutcher
autor
2. říj 2009

To napadlo holky ne me a nezapomente, tohle jeste zdaleka neni konec, to ze to ma dobry zacatek jeste nic neznamena. Kdyz se mi povede to stehovani, coz taky nebude hned, snad se pohnem kupredu, jestli nezabere tohle, tak proste konci! Nervy mam taky jen jedny.

svoja
2. říj 2009

Co ti na to rekl? Jak se chova od te doby?

kutcher
autor
2. říj 2009

Vecer byl strizlivej, asi mel vycitky - no jeste ze tak vecer k tomu vsemu malej upadl na hrnec, kterej pouziva jako bubinek - moje chyba, nema si s tim co hrat... tak nas manza STRIZLIVEJ odvezl do spitalu, no dasne nastesti v celku, jen ret ma sestychnuty... Tak jsem mu rekla: vidis jak jses uzitecnej, kdyz nepijes? Samozrejme ja ridicak mam, ale nejezdim od doby, kdy jsem s malym jela za tmy v mlze domu a nejakej zjevne zpitej ridic nas sejmul v nasem pruhu a my spadli do 2m prikopa a ujel. Nam se sice nic nestalo, ale ja kdyz ted sednu do auta, cela se rozklepu. Ale to uz je od tematu. Rekla jsem mu at si tam chodi, protoze mu na jednu stranu zavidim, ale at to do sebe neleje po litrech, ze jestli ma to pivo fakt tak rad, tak at si ho vychutna, pokeca a maze domu! Nastesti vim, kolik tady pivo stoji, tak mu dam pridel jak za komancu a zdarec.

macka01
2. říj 2009

no tak blahoželám k dobremu rozjezdu,ale nesmieš popustiť a dotiahnuť do zdarného konca.Skus mu navrhnuť,nech tam nechodí vôbec,nech si pivko kúpi doma.Lebo keď to naňho príde,začne si peniaze požičiavať,narobí veľké dlhy ani o tom nebudeš vedieť.Tebe domov potom prídu robiť bordel a pýtať dlh naspäť takže si nepomôžeš nič,ja som dosť realista,a moc neverím že mu toto bude vyhovovať dlho,ale snáď sa mýlim a vráti sa na správnu cestu.Zmena bydliska je dobrá voľba aby sa dostal spod vplyvu kámošov.Držím palce 🙂

aleachim
2. říj 2009

když půjde na jedno, chytí slinu, kámoši ho podpoří, založía jsi tam, kde jsi byla. Promiň, ale jestli bez kámošů a piva nevydrží, tak je něco v nepořádku.

mamutka
2. říj 2009

no mne sa zda ze ma hlavne debilnych kamosov 🙄 radsej nech si da pivko doma s tebou, ved normalny chlap sa tesi z roboty na dietatko, zenu a tak, a relax, to je sport, futbal s kamosmi, tenis, bicykel ci prechadza s malym, nie klebety a ozieranie sa.
raz som pocula odbornika varovat, ze liecil pana, co si daval vzdy po praci jedno pivo. 20 rokov kazdy den to jedine pivo a po tych rokoch sa mu vyvinula totalna zavislost a schytal total delirium tremens...........takze chcelo by to dopriat si viacej dni bez pivka. to je dobre na posedenie obcas a odgrgnutie s prepacenim, ale nie ako kazdodenny ritual, je to alkohol a hotovo, to nie je hracka ani kamarat

svoja
2. říj 2009

KUTCHER no aby mu to vydrzelo!!! ale nepovoluj!!!