Bezohledný manžel. Máte doma něco podobnýho?

kutcher
28. zář 2009

Taky vam nekdy manzel prijde z hospody a je k vam a k vasemu diteti bezohledny - napr. dnes privezla tchyne nejaky pliny a presnidavky a zustaly polozene v tasce v kuchyni a on si naklusa podnapilej domu a zacne delat desnej kraval coze to neni vyndany a uklizeny - podotykam privezla to v 8 vecer, v tu chvili krmim, kojim a uspavam- ja mu na to rikam at nerve, ze spi malej a on zacne vyvadet vic, uz to nevydrzim a jen mu reknu, ze je proste vozralej debil a dal nemam slov a jdu spat. Mate neco podobnyho doma nebo jsem v tom jen ja... vite, miluju ho, ale kolikrat se pristinu pri myslenkach na odchod... jinac je desne fajn, ale do hospy chodi casto a skoro vzdy se chytnem

svoja
29. zář 2009

Tak treba kdyz si o tom promluvite za strizliva, tak to pochopi a trochu ubere...pokud je tak citlivej a jinak fajn, nemel by to byt problem, ne?

samik2008
29. zář 2009

oba vás miluje a dělá takové věci?no nevím nevím

consti
29. zář 2009

kutcher chce to nějaký kompromis. On určitě ví, nebo to víš ty, po kolikátém pivu začne být agresivní 😅 . Když začne mít náladičku např.po 6 pivech, tak bych se s ním snažila domluvit na tom, že když už chce pít, tak ať si prostě dá 4 piva a hotovo. Myslím, že s tím radikálním my nebo chlast neuspěješ a že je třeba na něj jít spíš pomalu. Vím, že máš malé mimčo, ale zkus naplánovat nějaký společný program, aby neměl důvod pít. Vyrazte někam do přírody, jezděte autem (a on ať řídí, to opět nemůže pít). Prostě to u něj zkus nějak nenásilně omezit 😉.

kutcher
autor
29. zář 2009

Baby vy jste fakt bedny - ted jsem zavitala na forum ako dalej, je mi na bliti, ja tu fakt neco resim a ten smrst, no ani nepovidam

macka01
29. zář 2009

nesúhlasí,že na neho treba ísť pomaly,to si má vziať rukavičky aby sa ho náhodou nedotkla?On si to ani nevšimne,Som za terapiu šokom,on si rukavičky nedáva keď v noci robí bordel,ani kapesník na ústa,nie je malé decko,nech sa spamätá ak nechce prísť o rodinu a hotovo.Aké citlivé jednanie si zaslúži tyran,no to určite 😠

svoja
29. zář 2009

Taky si myslim...navic se obavam, ze pokud je "zvyklej z drivejsich dob" a je to takova natura, tak nejaka domluva jakoze jen 4 piva a dost na nej asi moc nezabere....Osobne ti, kutcher, tuto situaci nezavidim...jak uz jsem psala v jine diskuzi, je to podle me otazka priorit...a priorita tve muze je me jasna z tvych prispevku....

kili
29. zář 2009

kutcher, máš IP 🙂 konečne 😀

consti
29. zář 2009

macka prostě se to snažím vidět i z této strany. Nekompromisní umí být každý a pak se ani endivím, že je tolik rozvodů, když si ti dva hned dávají nůž na krk!!! 😝 Je třeba si uvědomit, že chlapi myslí prostě jinak. to je to stejné ajko s nevěrou. Pokud chce ženská chlapa zpět, tak v 99% případů, kdy mu dá nůž na krk, tak se on stěhuje k milence. Pokud se zachová jako ženská nad věcí, tak si toho jaká je, začne chlap vážit 😕 😎 .

consti
29. zář 2009

Jestli to na něj bude platit, musí vědět kutcher, ne my 😉. Ale když popisuje jeho povahu a chování, tak bych řekla, že nůž na krk není absolutně žádné řešení 😝 😅 .

zdenka26
29. zář 2009

Já bych nůž na krk nedávala,je to poslední co se dá udělat.Zkus ho natočit,promluvit si sním.zkus třeba po tom co to zase udělátřeba ho ignorovat,tohle na mojeho manžu zabírá

kili
29. zář 2009

costi 😉
ja môžem povedať, že mám dosť mužskú povahu, tak aj viem, čo na takéto niečo platí.
ja som mala muža, čo na mňa len jačal, žiadna tolerancia, nedalo sa s tým nič robiť, musela som to ukončiť. Keby bol problém, že pijem, ha, tak v pohode, ale jemu vadili veci, čo som proste ovplyvniť nemohla.

svoja
29. zář 2009

Mmch, vim, ze to sem nepatri....ale kdyby mel muj muz milenku, tak ho snad uz zpatky ani nechci....(viz.consti)

consti
29. zář 2009

kili tak každý chlap je ale taky jiný. Já mám právě taky mužskou povahu a taky jsem vdaná a vím, jak jsou chlapi tvrdohlaví. Proto si myslím, že nůž na krk nic nevyřeší 😝. A jak říká zdenka26 ten nůž na krk může použít až nakonec.

svoja
29. zář 2009

Jako je fakt, ze z me zkusenosti spis kdyz chlapovi rikam co ma delat, tak se jeste vic zasekne. POkud nebude chtit sam to omezit, tak nepomuze naprosto nic. Samozrejme, rekla bych mu v klidu, co me vadi a jak bych si to predstavovala dal, ale co on udela...to uz je na nem. Pokud se nic nezmeni a bude dal pokracovat v tom svem zajetem stylu zivota...je to otazka...co dal, ze? Nekdo to vydrzi a bude s takovym chlapem zit, nekdo ne a odejde...to uz je zas pak volba te zenske.

nina41
29. zář 2009

Ahojte,my ked sme žili z byvalym mužom ,tiež najprv to začalo hadkami,potom už aj ubližovanim mne,stale som si myslela,že sa zmeni,ale nezmeni.rozviedli sme sa a ja s detmi mame konečne klud. 🙂

macka01
29. zář 2009

on si ju nevaži vôbec a jedine pivko ho zaujíma,to je jeho milenka.Z toho,čo zakladateľka popísala si vieme urobiť predstavu o ňom,a ruku na srdce,on sa nepolepší,kby dostal ešte trošku viac voľnosti,skončil by v starej partii.

consti
29. zář 2009

svoja doufám, že jsi to nemyslala tak, že já bych ho vzala zpět? Sama nevím, co bych dělala, kdyby měl manžel milenku. To neví žádná z nás, dokud se do té situace nedostane 😉 .Psala jsem pokud chce ženská chlapa zpět. Znám pár takových párů z mého okolí a ten nůž na krk byl na nic 😝 😅 .

consti
29. zář 2009

macka my do jejich vztahu nevidíme. Nevíme, co vše za tím pitím je a hlavní problém je jeho chování po tom, co se napije, ne to, že si dá pivo... 😎

kili
29. zář 2009

costi, jasné, že každý chlap je iný, ale ultimátum proste nemá rád nikto, chlap ani žena.
predstavte si, že by ste cez tehotenstvo pribrali boli ako sud. koľko je takých. chlapa by ste prestali priťahovať a dal by vám ultimátum, buď schudneš, alebo odchádzam. Páčilo by sa vám to? Koľko je tu takých báb, čo má tento problém a ako by ste chlapa, čo by takéto niečo spravil tu všetky zdrbali.
žiadna pomoc, nič, len výhražky? to proste nie. on má problém a ani sa nesnažiť mu pomôcť, len sa vyhrážať? to sa proste nerobí. Nechcem prirovnávať nadváhu k alkoholizmu, je to úplne iné, pretože alkoholik to na sebe nevidí, nevie o tom, že je taký a tak v prvom rade treba sa snažiť, aby si to priznal a keď to už bude vedieť, ako sa k tomu zachová a podľa toho ho buď opustiť alebo nie. ale to opustenie by som tiež nedramatizovala vyhrážkami. Skôr, že je ti to ľúto, máš ho veľmi rada, ale takto s ním žiť nemôžeš, hlavne kôli synovi a pod.
Nikto nechce za manželku fúriu a pre fúriu nikto nič nespraví.

svoja
29. zář 2009

CONSTI jezis neee, jen jsem reagovala na to, cos napsala...Je fakt, ze tezko soudit, kdyz to clovek nezazije.

kutcher
autor
29. zář 2009

Ja ty vase rady pomalu ale jiste vstrebavam, hlavne se tu proboha nepohadejte!

consti
29. zář 2009

svoja ok, já právě nevěděla jestli to nevyznělo jinak. 😉
kili no právě já pro ultimáta taky nejsem. Asi bych to napřed prostě zkusila po dobrém 😅 .

kutcher
autor
29. zář 2009

Jj ne nadarmo je to porekadlo: bud to pujde po dobrem nebo po zlem, jeste ze to zacina tim dobrym 🙂

aleachim
29. zář 2009

no, já myslím, že pravda je někde uprostřed. Když ho tvrdě přitlačíš, tak se zasekne a dopadne to špatně. Sama chceš ten vztah zachránit, takže konec je až poslední možná varianta. No, když tím budeš jen planě vyhrožovat, nebude to mít žádný efekt. To bych určitě nedoporučovala, pokaď už nejsi tak naštvaná, že bys to opravdu chtěla ukončit. Navíc pro partnery, kteří si při každé hádce vyhrožují rozvodem, to začíná být snesitelné, tak by ses taky mola dočkat toho, že ti řekne, tak se se mnou rozveď!

Nicméně, chlap, který je zvyklý dát si pár desítek piv, se asi nezastaví v náladě a neřekne si, jdu po 4.domů. Zvlášť když píšeš, že si z něj dělaj chlapi legraci, že je srab. Už to vidím, ty jsi ale podpantoflák, to ti žena nedovolí víc jak 4? Asi se mu nebude chtít v náladě jít domu tak jako tak, natž s takovýma kecama.

Chce to mu otevřít oči, aby viděl, jak blbne, když je opilej a nastavit pravidla. Nevím, ale třeba tak. Do hospody si jdi ve středu po práci, ale pak si jdi spát k rodičům (ať si ho tchýně spacifikuje 😀 ) a v sobotu, ale ostatní večery budeš s náma, protože malý si tě chce taky užít a já si potřebuju odpočinout. No, a jako bonus bych ho trochu zapojila do domácích prací. Můj manžel prudil na dovolené, že zase zdržuju, tak jsem mu řekla, ať nakrmí malou a pak ji obleče. Já se v pohodě vypravila, dala kočár do auta (jeho ráce) a sedla si na křeslo, že už jsem, kde to vázne. Od té doby ví, že když chce něco honem, musí se zapojit.

zuzik24
29. zář 2009

no, můj názor je, že alkohol k dětem nepatří! A když se k němu připočte agresivita, debilní kamarádi, co se choděj porvat na zápasy, aby si dokázali, že jsou chlapi, tak to je fakt bezva kombinace... A to, že potom pláče a omlouvá se a pak to stejně udělá znova, dokazuje jen to, že je to prostě sobec! A to, že vás někdy vezme na výlet - to je fakt kabrňák. Možná bys mu za to mohla dát i diplom. Je mi líto, že jsem takhle hnusná, ale pokud je v téhle partě, tak je jeho myšlení navždycky ovlivněné. A pokud máte problémy s financema, tak by je měl řešit jinak než že se ožere tak, že si pak nepamatuje, co dělá! Odskáče to malej - teď tím, že ho vlastní táta budí ze spaní, když má zápal plic a za pár let se třeba bude koukat na to, jak mlátí do nábytku, nedej bože do vás... Všechno začíná nevinně a my odpouštíme až později si uvědomíme, že jsme si vlastně zničily život a svým dětem taky... To je můj názor, je drsnej, vím, ale alkoholik, pokud nechce, tak se nezmění...

helcah
30. zář 2009

Zuzik24 - naprosto souhlasím. Taky mám osobní zkušenost s alkoholikem, ne jako manželka, ale jako dítě, a je pravda, že všechno začíná pomalu, ale stupňuje se to k horšímu. Jenže postupem času člověk toleruje čím dál tím víc věcí, takže nakonec, stejně jako kutcher, třeba ocení to, že je manžel (táta) vzal na výlet a zrovna jeden den byl střízlivý. Bohužel za čas třeba ocení to, že sice místo na výlet šel do hospody, ale aspoň se vrátil domů. A pokud je agresivní, tak to bude čím dál tím horší a horší. Samozřejmě existuje cesta - protialkoholická léčebna a psychiatr, ale pochybuji, že by to podstoupil. A nesouhlasím s tím chodit okolo chlapa po špičkách a jít na něj pomalu a fikaně - jsem pro upřímnost a jednání na rovinu. A takovým typickým příznakem pro takového člověka jsou neustálé omluvy pořád dokola, vyznávání lásky a občas i slzy. Ale chování se bude jen zhoršovat. Toť můj pohled....

macka01
30. zář 2009

A nehovorím,ako to musí ísť do peňazí,v terajšej dobe,veď by sa to dalo použiť na prospech celej rodinky čo pustí dole krkom 😠

yanna.o
30. zář 2009

zuzik24 naprosto souhlasím

Když se někdo pohybuje v partě primitivů, patří mezi ně, chová se jako oni. Prosím.. když to někomu nevadí nebo mu to dokonce připadá normální, tak má asi zkreslené představy o normálním životě. Tvrzení, že chlapi chodí do hospody a chlastaj tam pivo a je to normální, je nesmyslné. Normální to není. Je to normální u jisté skupiny lidí. Je docela početná 😒 Sednout si do hospody s kamarády, popovídat si, odreagovat se.. to normální je. Ale chodit do hospody každou chvíli a chlemtat jedno pivo za druhým, to normální není ani ve snu. Z toho už číhá závislost na alkoholu a to je ještě horší, protože pak už je jedno, jestli je alkoholik primitiv nebo osobnost. Zvlášť pokud má agresivní opice.

Považuji to za normální a nevadí mi to.
Nepovažuji to za normální a rozejdu se.
Nepovažuji to za normální a otevřu mu oči, aby pochopil, že život může být mnohem pestřejší a zábavnější. Život o pivu a fotbale (ženských, jídlu, spaní, pořvávání na ulici a tak) je chudičký.. (=běh na dlouhou trať s železnými nervy)
Vyber si.. 🙂

aleachim
30. zář 2009

zuzík, helcah, já s vámi nejsem ve sporu. Závislostmi jsem se docela dlouho zabývala a vím, že to nemá šťastný konec a máte pravdu, že z toho co kutcher píše je to alkoholik. Nicméně ho neznáme, takže nemůžeme úplně posoudit situaci, známe jen jeden názor. Navíc nám se to radí, pravděpodobně stejně jako já máte milujícího manžela a tatínka a takovou věc neřešíte, ale ona v tom žije. Každopádně ona ho miluje a chce nejdříve poradit, co dělat než mu dá ten nůž na krk, a to se jí pokouší poradit ostatní holky.

yanna.o
30. zář 2009

helcah, taky souhlas.
Já bych po zkušenostech nebyla ani s primitivem, ani s alkoholikem. A už vůbec ne s primitivním alkoholikem. Kecá se mi to, když do něj zamilovaná nejsem..
Ta historka z první stránky o fotbale v 8. měsíci mi přijde snad úplně vymyšlená. Na tvém místě bych měla těžký problém. Cítila bych se strašně a musela bych hledat nového tatínka pro svoje maličké miminko nebo se děsit života s takovým člověkem, který by měl být tatínkem a manželem. Říkám to proto, že mi tohle chování nepřipadá normální. Když neumí pít a neumí se chovat, tak ať nepije a přečte si místo toho radši nějakou knihu o etiketě.