Bezohledný manžel. Máte doma něco podobnýho?

kutcher
28. zář 2009

Taky vam nekdy manzel prijde z hospody a je k vam a k vasemu diteti bezohledny - napr. dnes privezla tchyne nejaky pliny a presnidavky a zustaly polozene v tasce v kuchyni a on si naklusa podnapilej domu a zacne delat desnej kraval coze to neni vyndany a uklizeny - podotykam privezla to v 8 vecer, v tu chvili krmim, kojim a uspavam- ja mu na to rikam at nerve, ze spi malej a on zacne vyvadet vic, uz to nevydrzim a jen mu reknu, ze je proste vozralej debil a dal nemam slov a jdu spat. Mate neco podobnyho doma nebo jsem v tom jen ja... vite, miluju ho, ale kolikrat se pristinu pri myslenkach na odchod... jinac je desne fajn, ale do hospy chodi casto a skoro vzdy se chytnem

yanna.o
30. zář 2009

aleachim, s tou zamilovaností to tak je. Nám se to kecá, to je jasný. Kdyby do něho zamilovaná nebyla a žila by s člověkem, co do hospody takhle nechodí, dá si pivo tak k vepřu knedlu, bere je běžně na výlety, chová se slušně, dělá všechno pro rodinu (snaží se ji zabezpečit, hraje si s dětma, má je rád, není pro něj problém pomoct s dětma, s něčím v domácnosti atd.), necourá často někde po nocích, neopíjí se vůbec a má to v hlavě zkrátka srovnaný a má jasný názory, tak to by asi koukala, jak je to pak o něčem úplně jiném. A na takového notorika, který jí doma tak akorát seřve za nějakou tašku s věcma na lince a pak se zas stará o svůj fotbal a kamarády, by pak taky koukala skrz prsty.

aleachim
30. zář 2009

yanna, napsala jsi to moc hezky. Přesně tak jsem to myslela, taky bych s takovým chlapem nebyla, ale já ho nemiluji a můžu se na to tedy podívat objektivně.

macka01
30. zář 2009

veď to tu hovorím stale,žiadne ťuťu-muťu ale rázne riešenie,no stretla som sa tu s oodmietavým postojom od dievčat čo jej radia pekučko pomaličky jednať 😝 akokeby on jednal citlivo keď príde strieskaný domov 😒

macka01
30. zář 2009

a čo urobí,keď si nad ránom dovlečie tých svojích kámošov domov?Kto koho vyhodí?Ona jeho 😝 alebo on ju prefacká aby ukazal kámošom kto je hlava rodiny? 😠

mimkao
30. zář 2009

kutcher, keď som si prečítala o tvojom manželovi, v momente sa mi vybavilo moje detstvo. Takže ti napíšem trošku z pohľadu tvojho synčeka. Aj keď je ešte maličky, ale ako bude rásť, bude tým trpieť, teda, ja a moji súrodenci sme tým neskutočne trpeli. Otec nás síce nikdy neudrel, ani našu mamu, keď bol opitý, ale akú psychickú traumu nám tým spôsoboval, sa aj ťažko opisuje. Najhoršie pre mňa bolo vidieť, ako vrieska po našej mame. A bolo to s ním čím ďalej tým horšie. Keď bol triezvi, stále sľuboval, že sa to zmení, že sa polepší... Nič z toho sa nestalo. Pije doteraz, a moja mam má z neho nervy v kýbli a ja zničené detstvo.
Len ti chcem poradiť, že mysli v tomto aj na syna, aký vzor bude vidieť vo svojom otcovi. Lebo z veľkou pravdepodobnosťou z neho môže vyrásť taký istý človek, ako jeho otec. Za triezva normálny, po chlastaní zviera...

yanna.o
30. zář 2009

mimkao, přesně tak. Děti se bojí, žijou v dusnu, kolikrát k tátovi nenajdou žádný vztah. Vzor do života to je špatný. Ten řev děti nesnášej, pohled na ožralého tátu taky ne.
Jak už jsem psala na předchozí stránce.. je to primitivní chování, primitivní život.

macka01
30. zář 2009

mimkao 😢 ,poznám tie prípady,našťastie nie z vlastnej skúsenosti.A bude to len horšie,nemyslím že on je ten,čo by sám vyhľadal odbornú pomoc,trpieť budú všetci a deti najviac,spomienky na zničené detstvo si ponesú celý život a bude ich to formovať.Je zamilovaná,ťažko urobiť rcionálne rozhodnutie,ale každý,kto sa zorviedol bol najskôr zamilovaný,a s odstupom času boli dievčatá radé,že sa oslobodili,a teraz žijú spokojne s novým partnerom.Rodina a alkoholik-to dohromady nejde 😒

mimkao
30. zář 2009

Veď hej, a čo sa môjho otca týka, ten si doteraz nechce priznať, že má s alkoholom problémy. A čo je najhoršie, už po mojej mame a bratoch nevrieska len keď je opitý, ale takmer vždy, aj za triezva. A moji bratia sa dali na takú istú cestu ako on. Pritom sotva dosiahli dospelosť... 😔

helcah
30. zář 2009

Jo znám pár případů, kdy otec malého dítěte chodí do hospody snad každej den. Manželce peníze nedává, protože žádný nezbývají a dítě vidí jen velmi zřídka a málokdy za střízliva. Bohužel hrozný na tom je to, že maminka je potom nervní, nespokojená, smutná a občas vzteklá a to malý dítě to všechno musí zvládat. Protože Kutcher se teď musí zabývat takovými problémy, místo toho, aby se mohla plně věnovat malému, který je navíc nemocný a dalším věcem, které patří k těm příjemným povinnostem. Já když vidím malou jak je nejspokojenější u táty v náručí a jak ji on miluje, tak je mi moc líto každého dítěte, které nemá to štěstí. Tady je na prvním místě to dítě, láska k muží až na druhém. Tak to cítím já. Jo a jak tu již bylo řečeno ohledně peněz - pokud vypije průměrně 10piv denně, tak to dělá celkem 6000,- nejmíň a to ještě nevím jestli pije panáky a kouří.

svoja
30. zář 2009

YANNA souhlas naprosty!!!

Je to zivot na nic s takovym clovekem a jak jsem uz psala, podle me se nezmeni....pryyyyyc od nej!

zuzik24
30. zář 2009

já s alkoholikem v rodině naštěstí zkušenosti nemám, ale znám jednu kamarádku, co to začalo takhle nevinně a teď už je u nich na denním pořádku facky, kopance a tak. A ona i po tomhle všem s ním má dítě - mlátil ji i v těhotenství. Když vystřízliví, tak se omlouvá, nosí kytky a bere je na výlet, ale když je ožralý (což je prakticky každej den), tak se chová jako dobytek. Nevím, chtěla bych hrozně porozumnět tomu, proč ho miluje, když jí dělá takovýhle strašný věci. Nechápu to. Ona mi vždy jen řekne, že ho miluje, nevím, jestli už ji tak zpracoval nebo už je tak zdegenorovaná žitím s ním... Ale pokud mám dítě, tak musím milovat hlavně to dítě a k tomu teda alkoholik fakt nepatří...

svoja
30. zář 2009

Nechapu zensky, ktery s takovym chlapem zijou. Fakt nechapu. Zvlast, pokud je v tom dite...vzdyt ho ohrozuji!!!!

zuzik24
30. zář 2009

svojo, to já právě taky nechápu a moc bych tomu chtěla rozumnět... Teď budu opět hnusná, ale maminka, co dává přednost ožralovi před miminkem, je taky pěkně sobecká. Nechci tím říct, že je to případ Kutcher...

andyalukasek2008
30. zář 2009

Holka, nezastávej se ho! Nevydrží bez piva? Promiň, ale pak je alkoholik... Zatím není na Tebe a dítě agresivní? Ale na lidi okolo ano? Otázka času... Holka, řeš to, dokud je co řešit! Léčebna... Pokud on sám chce... Pokud ne, jdi od něj, jsi zodpovědná za sebe i dítě ne? To bude jen a jen horší. Jednou Ti dá facku a už to pojede, o psychickém týráni nemluvě a o tom, že to uvidí i dítě rovněž!

zdenka26
30. zář 2009

holky,ono se dobře říká odejdi od něj když se nejedná o Vás .věřím že to není jednoduché,musí si to sama srovnat v hlave

beruska2x
30. zář 2009

zdenka ja jsem se s jednim takovy rozvedla a s hodne lehkym srdcem, hooodne se mi ulevilo, hned jak zacal tohle na me zkouset tak jsem byla pryc... podle me kdyz tohle nekdo dobrovolne podstupuje tak si za 60% svychproblemu pak muze sam, nehlede na to ze mama by mela spise koukat na dite, jaky asi bude mit detstvi, vzpominky a tak na takovyho cloveka 🙄 leda tak trauma na cely zivot..

zuzik24
30. zář 2009

zdeni, právě proto nechápu, proč bych měla mít s takovýmhle chlapem dítě....Jak jsem pochopila, lásku k alkoholu měl i dřív stejně jako sklony k agresivitě (sice jenna fotbale), tak to podle mě není chlap, se kterým chci mít dítě. Teď je jasný, že by bylo těžké odejít... Proto nechápu, proč to skoro všechny řeší, až když mají s takovýmhle mužem dítě... Pardon, že to říkám drsně...

beruska2x
30. zář 2009

zuzik ne dersne jen po valce je kazdy general 😀 kdyz ono v te prvotni zamilovanosti se tezko takhle uvazuje 😀 😉 ale fakt je ze jakymile ma takoveto sklony i doma tak fiha od nej dokud to prcek tak nevnima a nikomu se nic nestalo, cim dyl tam zustane tak se odchazi hur a zensky co to vydrzi 20 let 😲 maj podle me fakt mozek na kasi a sebeuctu 00prd 😝

nehlede o livu na deti ☹

svoja
30. zář 2009

Jako mama by mela myslet hlavne na dite, to je jasny....a k cemu mu bude zivot s tatou notorikem? Zvlast, kdyz je v lihu denne?

nikes
30. zář 2009

Když se chlap opije, tak vypluje na povrch jeho skutečná povaha, páč už se nemůže přetvařovat a věřte tomu, že chlap se dokáže přetvařovat i několik let. Samozřejmě i ženská, takže podle mě je docela naivní omlouvat chlapa, když je opilý. Moje máma mi vždy říkala, at svého přítele opiju a pak poznám, jaký skutečně je. Vždycky jsem to se svoji novou známosti tak dělala a vážně to funguje, páč když nyní vidím některé bývalé kluky, jak se dnes chovají ke svým manželkám, zvláště , když jsou opilí, tak jsem moc ráda, že jsem to tak udělala.

macka01
30. zář 2009

no super recept 😀 😀 že by som nabuduce naliala muža keď sa vrati domov z roboty?len neviem ako by sa mi to malo podariť,ked pije minimalne.Asi by na mna kukal,že čo vlastne chcem,keď mu nalievam 😀 😀 no ale môže to byť pravda,že sa prejavia čo v nich je,ak teda skôr nezaspia 🙂

nikes
30. zář 2009

Macka, každý chlap se aspoň jednou za život dokáže střískat, tomu věř. Zvlášť. když si chlapi udělají pánskou jízdu a podaří se jim 1x za rok vyrazit bez drahých poloviček. 😉 . Oni se totiž ti naši drahouškové chovají ve společnosti svých kamarádů úplně jinak, než s námi. Po téměř 12 leté praxi v recepci, kde jsem viděla , jak se dokážou chlapi chovat , když jsou bez ženské (např. při školení, fir. večírcích a apod.), tak už nejsem tak naivní, abych si myslela, že chlap se chová stejně , když je se mnou, a když je např. ve společnosti kamarádů.

zdenka26
30. zář 2009

nikes přesně 😉 v tu chvíli si každý chlap myslí že je největší machr na světě 😉 😀

lenkavano
1. říj 2009

ahoj holky zapojím se do vaší diskuze jestli to nevadí.já mám obě zkušenosti.brala jsem si muže o kterém jsem ani moc nevěděla.strašně jsem se zamilovala a byla slepá.brali jsme se po 3měsíční známosti.po svatbě jsem teprve poznávala co je vlastně zač.alkohol byl jeho věrný kámoš i v zaměstnání,navíc mi asi dvakrát úplně namol přivezl syna ze školky ale do očí mi v ten moment tvrdil,že si něclo vymýšlím že on vůbec nepil.když přišel v noci z hospody tak tahal malého z postele a chtěl si s ním hrát.bylo to hrozné hned jsem ho vždy odvedla z pokoje a vyděšeného malého jsem pak uspávala.byly to opravdu muka vydržela jsem to 4roky.rozvedla jsem se a rok na to měl bývalý smrtelnou nehodu.jel úplně namol a na rovince narazil do stromu.byl na místě mrtvý zlomil si vaz.děkuji jen bohu že nikoho nezranil nebo nezabil.při pitvě mu zjistili 3apůl promile alkoholu.nyní mám muže který do hospody vůbec nechodí spíš si dáme vínko doma.syn ho vzal hned jako tátu na bývalého si ani nevzpomene.synovi je ted 16let.na nynějšího muže se můžu spolehnout,nesnáší lež ani nevěru a hlavně se umí postarat.to jsem u prvního postrádala.spolu máme ještě 3děti a jsme spokojený.

svoja
1. říj 2009

LENKA jezisi....tak to jsi utekla vcas...i kdyz, vydrzet toto 4 roky...to je sila teda! Super, ze se ti to vratilo a zijete stastne!

aleachim
1. říj 2009

holky, jenže k odchodu musí každá nejprve dojít, což zakladatelka tohoto tému určitě ještě neudělala. Myslím, že se zatím snaží přítele změnit. Držím ji ěsti, ale moc tomu nevěřím.

bershka
1. říj 2009

ako sorry, ale s taký agresívnym primitívom by som nežila

macka01
1. říj 2009

mimo témy,vidím svoja že čakáš Silvestrovskú nádielku,to je milé.Ale k teme:len veľmi málo závislých si uvedomuje svoju závislosť a potrebu sa liečiť.Stále majú pocit,že to majú pod kontrolou,samozrejme že nemajú.O to horšie.A ak si to aj uvedomia,musia mať strašne veľkú motiváciu na to aby sa liečili a prestali s tým.No priznajme si,abstinujúci alkoholik je časovaná bomba.KUTCHER,vzhľadom k tomu,s akymi ľuďmi sa tvoj muž stretáva na fotbale,tm motiváciu na abstinenciu nenájde. 😠

aleachim
1. říj 2009

macka, já si bohužel myslím, že si problém neuvědomuje ani kutcher. Podle to, co tu psala, mám dojem, že si nemyslím, že by manžel měl s pitím problém.

macka01
1. říj 2009

to je fakt,ešte akoby si neuvedomovala,ake následky môže mať život s takýmto človekom,ale ak si prečíta čo jej ženy píšu,ktoré si takýmto niečim prešli,sa jej snad otvoria oči,uvedomí si dôsledok,nebezpečie čo hrozí jej aj malému.Žiť vedľa alkoholika...no nič moc ☹