Braly byste jako důkaz nevěry vlasy na posteli?

terezaz
19. únor 2013

Ahojky, dlouho jsme tu nebyla...mám na vás jednu otázku...braly by jste jako důkaz nevěry nalezené vlasy ve vaší posteli? ( máme dva byty a teď jsme po pil roce přijeli do jednoho znich ) Vlasy jsou jiné délky a kvality než mám já a nebyl jeden ale asi tak 40 a to všude...na polštářích, na obou stranách peřin i na prostěradle i na koberci v ložnici. manžel neví kde se vzaly, řekl, že tu nikoho nikdy neměl---prý je mohl přinést na oblečení...jinde v bytě nejsou...ani v odpadech a ani v našich hřebenech...mám v duši prázdno a nějak se stím neumím poprat.

natalie77
19. únor 2013

No a nepůjčil byt třeba kamarádovi, kolegovi? Jako důkaz nevěry bych to nebrala...Drž se, kamarádky manžel půjčil byt kolegovi, který měl milenku...no a ten manžel to kamarádce neřekl, bál se, že by mu nevěřila......byla přes léto na chatě....a manžel na služebce...

victress
19. únor 2013

@terezaz těžko říct, to musí vědět ten, kdo všechno má klíče od toho bytu, napadá mě ještě možnost, že manžel mohl půjčit byt nějakému kámošovi, který si tam dovedl dámu, jinak nevím...pokud by šlo o nevěru, tak by jsi to poznala i ze změny manželova chování, né? aspoň to píšou v časopisech nebo na Netu, osobní zkušenost nemám, tak víc neporadím...otázka je, co budeš dělat dál, pokud opravdu půjde o nevěru, v tom by jsi měla mít jasno...držím palce ať se to vysvětlí...

lrg
19. únor 2013

No.... Kdyby to byl jeden, dva, tři vlasy, tak je na oblečení přinést může (i když asi nespíte v tom, v čem chodíte po venku), ale takové množství vlasů svědčí o tom, že se tam nějaká vlasatá kebule musela válet. Ale pokud bude dál tvrdit, že neví, kde se vzaly, tak se k ničemu nedobere. Může přijít s tou variantou, že byt někomu půjčil, ale to už záleží, jestli tomu uvěříš. Ale já jsem stará pesimistka, musíš sama zhodnotit, jaký máte vztah, jestli k nevěře má sklony atd....

natalie77
19. únor 2013

Jo a tak kamarádka na to přišla vlastně tak, že tam nečekaně přijela a v bytě byl ten kamarád s babou..babička hlídala děti a ona jela na nehty a zastavila se doma pro nějaké věci na plavání k bazénu....

victress
19. únor 2013

@lrg že jsou ti chlapi tak blbí a neumí aspoň zahladit stopy, když už si odskočí za jinou, to je fakt děs, mně se ta jeho výmluva taky nezdá, to by s tím oblečením musel projet celou postel i koberec...

lrg
19. únor 2013

@victress No ale co teď? Pěkně blbá situace. Akorát se rozjede ten nešťastný kolotoč podezřívání a šmírování. Nechápu, že to těm chlapům za to stojí.

elu
19. únor 2013

no tak mě by to nedalo a zahájila bych vyšetřování...ale zřejmě tam někoho měl a jestli tolik vlasů přinesl z obleční, tak se na něm musel někdo válet jinde ☹

renatalen
20. únor 2013

No abych se přiznala, tak takhle se dopátrala nevěry bejvalka mého současného manžela... Našla moje vlasy. 😅 Já bych si toho asi nevšimla 🙂 . Ale myslím si, že to nemusí být hned nevěra. Jak už psaly ženy přede mnou. Mohl byt půjčit kamarádovi...

petrapavlikova
20. únor 2013

No nevím jestli to jako důkaz nevěry stačí, ale zkus popřemýšlet, jestli se nechoval jinak poslední dobou a také na jeho reakce, znáte se dlouho podle toho poznáš asi nejvíce.

vladla
20. únor 2013

Taky bych se zeptala,jestli byt někomu nepůjčil. 😉
A jestli bude zatloukat,stejně pátráním nic nevyřešíš. 😒 Akorát tě to bude žrát. 😔

garfie
20. únor 2013

@terezaz Mohl tam někoho mít a taky nemusel. No a když to vezmeš jako důkaz nevěry-tak co? Otázka je spíš, jak s tím naložíš......chápu jak ti je.....ale asi bych to neřešila. Trochu si ho teď pohlídej a těš se na jaro. 😎

vladla
20. únor 2013

@garfie taky bych to neřešila.Tedy ne při prvním "důkazu".
Mě i když řekl s kým kde byl a ptala jsem se ho jestli bylo něco víc než kafe,tak tvrdil,že ne.Jestli opravdu nic nebylo nebo bylo a zatloukal to se nikdy nedozvím.A co jsem zmohla?! Nic!!
Abych kontaktovala tu s kterou to kafe pil,by mě ve snu nenapadlo.Její problém to vlastně nebyl.

milik75
20. únor 2013

Ach jo....to je celkem typicka situace, jak nevera muze vzniknout...dva byty, vlasy...chlapi si bohuzel takovych veci tolik nevsimaji, jako my zeny. Pokud byt muz nikomu nepujcil, je to jasne. Ted je otazka, zda se potom pidit, ci ne.....cim vic clovek vi, tim asi hur. Moje rada tedy ni........pokud se muz chova k tobe porad stejne hezky, ma te rad a treba i vycitky atd. tak to moc neres, ovsem nebud taky naivni a slepa, spise ted vice opatrna a ostrazita. Pokud nebudes mit dalsi dukazy a duvody k nevere, nech to plavat a uvidis, co dal. Nejhorsi je totiz muzovi udelat hister. scenu, byt stihacka a tropy hadky, protoze pak si presne rekne...aha, jeste ze mam tu milenku, ta je jina, chapava atd. Musis se totiz zachovat uplne opacne, nez by si tvuj muz myslel, ze se zachovas......to je moje rada....drzim palce!!!!

moucha
20. únor 2013

mohl byt půjčit kolegovi, společnému známému a ted zatlouká, kryje ho....a nebo to byl on. Asi bych si s tím hlavu nedělala a nepátrala, zbytečně se trápíš.

kapljhgf
20. únor 2013

dle mne vlasy zadnej dukaz nejsou ty se tam opravdu mohli dostat nahodou

marianakrasnapanna
19. bře 2013

No ja jsem vždy a pečlivě vlasy vysbírala - ale jen jsem oddalovala neoddalitelné... naštěstí nám bylo 20, nehrály v tom roli děti - jen city a zlomená srdce - mě ho pak taky zlomil, tak co...

anatanka
25. bře 2013

Jak jsou v byte cizi zenske vlasy, tak je to proste jasny. Zenska tam byla a ne jen na kafi. Jedinou moznou vymluvou v tomto pripade muze byt prave jiz zminovane pujceni bytu kamaradovi.
Smula muzu je v tom, ze my stopy po cizi zene temer vzdy vypatrame, oni naopak nikoliv.

Ja nasla za svuj zivot v posteli/byte cizi vlasy dvakrat. Poprve mi bylo receno, ze to musi byt jedine od uklizecky. Ja to tenkrat moc neresila, bylo mi 20 a sama jsem taky nemela moc ciste svedomi. Teprve po letech jsem nahodne zjistila, ze v tom opravdu byla milenka, ale pravda taky byla, ze slo zrovna o tu zminovanou uklizecku 🙂
Podruhe - a s jinym muzem jsem uz pomerne vyskakovala, protoze vlasy byly fakt vsude, dokonce i v pracce. V tomto pripade mi bylo vysvetleno, ze byt pujcil prave kamaradovi. Pro hralo, ze onen zenaty kamarad opravdu milenku mel. Nakonec jsem nad tim nakonec mavla rukou, ale jak to bylo ve skutecnosti se uz taky nikdy nedovim...

katrina81
23. zář 2023

no já 2 měsíce nacházela furt dlouhé vlasy tmave v obývaku a koupelně, chlap semnou moc nespal choval se ke me doma jako k nějaké příbuzné...když jsem háčkovala a po vlně mi lezl nahoru vlas , tak to už jsem vzala ruční vysavač a na kotouci hrst dlouhých vlasů ,.tak jsem udeřila,,,,odpověd že nikoho si domu nevodil,nikdo tam nebyl, a nakonec že ty vlasy jsou moje ,když já jsem blondýna ,,,,prý ty vlasy tam mohly být už z drívějška.....tak to jsem si říkala ,jestli tohle myslí vážně , když spolu bydlíme už nějaký čas .....nevím jestli tohle brát jako důkaz ,ale někdo tady musel chodit z koberce asi vlasy nerostou, nicméně stále se drží toho , že neví koho jsou . Říkala jsem mu , že kdyby tady našel cizí trenky a já tvrdila že jsou jeho , když by vedel že jeho nejsou a já tvrdila , že nevím kde se tady vzali .........

veronicka89
23. zář 2023

5 vlasů by mohlo být odkudkoliv ...50 ne ...nevěra ano

veronicka89
23. zář 2023

😀 to je staré ..aha vyřešilo se to ?

skarol
Autor odpověď smazal
Zobraz
katrina81
23. zář 2023

tvrdí že o ničem neví a nikdo u nás doma nebyl.......pak i sám ukazoval ,,,podívej další vlas jsem si říkala jestli si ze mě dělá prdel