Budem po porode pritažlivá pre svojho manžela?

imkova
25. bře 2014

Maminy, ako na Vás reagujú Vaše drahé polovičky po porode? Ja sa desím toho, že prestanem priťahovať svojho manžela. Viem, je to smiešne,ale dosť ma to trápi :(

blondynka400
25. bře 2014

@imkova úplně stejně jako před porody, možná i o něco víc 😉 Proč by jsi ho měla přestat přitahovat? Proto přeci není důvod, záleží jak se k tomu postavíš 😉

camelinka
25. bře 2014

@imkova Ahoj, uplne stejne, ne-li lip, zadny strach, pokud o sebe budete pecovat tak jak doted, tak nevidim problem, ikdyz to pak bude diky diteti mozna trochu tezsi. Drzim palce a vubec se kvuli tomu netrapte 😉

speedygon
25. bře 2014

Podle mě je chlapů, které po porodu partnerka nepřitahuje, jen málo....Můj u porodu byl, viděl vše a je to ok(když pominu nedostatek sexu z důvodu jeho pracovní doby)

laurital
25. bře 2014

Neboj, jen se nesmi prilis zpohodlnet, i kdyz zrovna to je na RD nejtezsi 😉 .Navic se casem s miminkem szijete, najedete na urcity rytmus a i casu na peci o sebe bude vice.

frantiska85
25. bře 2014

Proč bys nebyla přitažlivá? Těhotenství ani porod z tebe obludu neudělá.

killi
25. bře 2014

Pokud o sebe budeš pečovat jako dříve , tak není důvod proč bys neměla být přitažlivá. 😉

imkova
autor
25. bře 2014

To bude asi tým, že čítam veľa hlúpostí na nete 🙂 Ďakujem dámy ;)

laurital
25. bře 2014

@imkova Neboj se, vsechno bude dobre, jen k vam pribude treti do party 🙂 .Mimochodem si myslim, ze k odcizeni nekterych paru po porodu prispiva daleko vice to, ze si alespon jednou za cas nevyhradi chvilku, ktera bude patrit jen jim dvema, nez fakt, ze by zena prestala po porodu sveho muze pritahovat.
Takze pamatovat na to, ze nejste jen rodice, ale i partneri.Bez lasky partnerske nebylo by ani lasky materske 😉 .

caboonek
25. bře 2014

@imkova u nás je vše v pohodě a narozením malého ještě lepší. Já si sice teď moc krásná nepřipadám ( proletím koupelnou, rychle culík a nestíhám líčení ), ale věnuji se klukům co nejvíc můžu a umím a oni mi to každý po svém vrací. Tak žádné obavy🙂

imkova
autor
8. srp 2014

Tak ešte som len tehotná s rastúcim bruškom a už sa moj manžel na mna nepozerá inak než na posvatnú nositelku života....už druhý mesiac sa ma nedotkol so záujmom o sex :( A ani nemám pocit že sa musí nejako extra ovládať, jednoducho stratil chuť. A to sa o seba starám!

zazana81
8. srp 2014

@imkova Podle mě se spousta chlapů sexu v těhotenství bojí. Mají takové ty myšlenky, že by tomu malému v bříšku mohli nějak ublížit. Zkus ho ujistit, že je vše OK a užívejte si, dokud to jde. Pak ho ještě čeká abstinence v šestinedělí, tak škoda abstinovat předem 😀

imkova
autor
8. srp 2014

@zazana81 Uistila nas nasa pani gynekologicka, ja som to tiez niekolkokrat opakovala ale uz to vzdavam. Skor mam pocit ze mu to takto vyhovuje a ani nechce zacinat tuto temu. A ja ho do nicoho nutit nebudem,len som z toho smutna a citim sa dotknuto. Mam myslienky ze ked o mna nebude mat uz zaujem vlastny muz, jedneho dna možno zaujem prejavi cudzi...a potom za seba nerucim.A za také myslienky sa potom na seba hnevam :( No hrozne. A včera som pozerala film "Radostna událost" a ked je toto vsetko realita, tak pane Boze pomahaj :O

zazana81
8. srp 2014

@imkova Tak ten film neznám, ale název asi mluví za vše. No manžela moc nechápu teda a bohužel nemám žádnou další radu. A za ty svoje myšlenky se na sebe nehněvej, je to přirozený. Naopak - možná by manžel vyyvinul nějakou aktivitu, kdyby se cítil v ohrožení !

chris_n
8. srp 2014

pokud je chlap normální, porodem se nic nezmění. A to ani jeho přítomností u porodu. 🙂