Byla jsem nevěrná, manžel mi dělá doma peklo

dociska
25. srp 2010

Bohužel jsem byla já, která neudržela vášně pod kontrolou a delší dobu jsem manžela podváděla. Bylo to v době naší krize. Pak jsem ale otěhotněla a musela jsem začít řešit, že se nemůžu jenom tak rozvést. Za záchranu manželství jsem tedy začala bojovat, pokořovala jsem se, bála jsem se manželovi odporovat, ale nebylo to ideální. Při každém konfliktu mi dost ostře připomínal, co jsem provedla a že nemám právo se vztekat, když jsem to já, kdo všechno pokazil. Nebál se mi už dost vážně říct, že mnou pohrdá. Je to už rok, co jsem se mu přiznala a nikam to doteď nevedlo. Často pláču až do záchvatu úzkosti, chci utéct, vzdát to, protože necítím, že to k něčemu vede, ale musím, musím to všechno vydržet, protože mám chlapečka, který potřebuje tátu.
Myslím i na sebevraždu, ale pak uvidím malého a je mi jasné, že by beze mě trpěl. Manžel se o něj téměř nestará. Nezná svého chlapečka. Netuší, co potřebuje. Stará se jenom o sebe.Ublížila bych tedy jenom tomu dítěti.
Mám vůbec ještě právo říkat si ve vztahu, co bych si přála? Mám právo i já být uražená a zhrzená jeho chováním? Nebo prostě já jsem to pokazila, tak musím držet hubu a krok?

daska28
26. srp 2010

@dociska Tak to teda naštve.

@mystique Tohle musí on navrhnout ne já, on neco provedl ne já. Akorát ted anevímkde bychom ted mohi bydlet. Chtel at s ena neho neficji, zařídial jsme si cvičení Zumbu, chodím dvakrát týden v okolí domečku. No a dojíždet denne 50 km na stavbu a večer zpet do toho ješt epravoat dalších 25 km jinde. Tj hned z práce na domek, pak večer dom. a kto kdy bude vařit, a starat se to teda nevím. Takhle jsme to delali na začátku stavby, a v živote více ne, za celý den jsme se pořádne nenajedla přišla v 9v ečíra teprv delala obed, a ráno brzo do práce vstávat. Jako týden se dá ale ne mesíc. bohužel ted na stavbe být musíme, není to o tom dát klíčka at s eostatní starají.

mystique
26. srp 2010

@dociska to nevadí, alespon to nemusíš shánět na poslední chvíly 🙂

mystique
26. srp 2010

@daska28 stavbu znám. Bydlíme taky čerstvě 🙂

dociska
autor
26. srp 2010

Na poslední chvíli? Já si dneska zasloužím určitě pohodový večer. Tak si tu flašku vypiju sama a na film taky. Zítra klidně udělám opáčko už s manželem. Aspoň jsem teď klidnější,když odjel. Ale už se mi po něm stýská. Na dálku umíme být jako dvě hrdličky. Ale jenom vkročí do bytu, je zase vše ve starých kolejích. Ach jo ☹

mystique
26. srp 2010

Ale to je dobře, že se Vám stýská 🙂 je vidět, že tam nějaká jiskřička ještě je. Ono to chce všechno čas a nic nelámat přes koleno. Stejně asi nemáš ted kam jít, tak zkus na vztahu a komunikaci pracovat. Máš na to celou mateřskou 🙂 a pokud to nepujde, odejit můžeš vždy. Odejít je relativně hrozně lehké, ale když zvládnete tohle období budete se mít rádi víc než kdy předtím. Bude to často o nervy a často budeš chtít utect, ale pokud ten vztah někdy fungoval, může fungovat znova. 😉

pepibubu
6. říj 2012

ahoj, klikla jsem na toto téma - navrhl mi ho MK - a vidím, že máš druhé miminko, maličké, a tak se chci zeptat, zda s manželem, nebo zda ses rozvedla a miminečko je s někým jiným?

Jinak samozřejmě přeju, aby se dařilo.

dociska
autor
8. říj 2012

@pepibubu Ahoj. Představ si, že druhé miminko mám pořád s tím mým zlobivým manželem 😀 😀 😀 Manažel mi skoro až po 2 letech odpustil, hlavně se s tím konečně vyrovnal a podařilo se mu udělat za vším tlustou čáru. Opět jsme k sobě získali důvěru. Bylo to těžké, občas ještě hádky byly, ale pak jsme si na tvrdo řekli, že už o ničem nebudeme mluvit a zapomeneme na to. Pak jsme se tedy pořádně rozmysleli, jestli zkusíme druhé miminko a podařilo se hned napoprvé. To víš. Mráčky občas ještě přeletí, ale důležité je, že už je mezi námi opět důvěra a já jsem si jistá, že díky starostem a zápřahu se dvěma dětmi už nebudu mít na roupy a nevěru ani čas. 😀

hansed
8. říj 2012

@dociska tak to je super 🙂 teď jsem si to všechno pročetla a je super číst, jak to dopadlo 😉

pepibubu
8. říj 2012

@dociska jéééééé tak to je super, tak hodně štěstí celé staro-nové rodině 🙂 A ty už sekej dobrotu, jasný? 😀

kristynapavelkova
25. říj 2012

Zbavit se pocitu viny a to rychle!!! nežijeme v celibátu,je naprosto v dnešní době normální že člověk podlehne a zahne,vždyť jak často to dělají chlapi??? a reakce chlapa na takovéhle přiznání je logicky nevyzpytatelná ale chlap který tě miluje a má trochu rozum,za čas odpustí a nebude tě takhle psychicky týrat při každé sebemenší chybičce! zažil ajsem si to samé takže vím o čem mluvím,to jsem byla ještě hodně naivní a hodně zamilovaná 😀 dneska vím že to za ten zkažený život nestálo abych za své prohřešení takhle platila! A biju se do hlavy že jsem byla tak blbá a chtěla za každou cenu aby mi odpustil a napravit náš vztah! nejen že mě v tu chvíli zkopal v křesle,držel pod krkem a rval mi vlasy,(pár dní na to jsem se dozvěděla že jsem těhotná)! ale jak tady popisuješ,při každém prohřešení mi připomínal že jsem udělala chybu a budu z aní těžce pykat! A já pykala! Dneska zas pykám za to že jsem chtěla zachránit vztah! nenávidím ho,podala jsem několik oznámení na policii a modlím se aby se stal zázrak a on odešel! Možná bude všem připadat že mám averzi na chlapy,ale ono to tak je 🙂 ,protože kdo si prožije pár let s takovým tyranem tak se vůči nim obrní 🙂 myšlenky na sebevraždu a útěk mě taky neustál epronásledovaly ale nepřicházely v úvahu kvůli malému,vždyť by trpěl kdyby ho ten tyran dostal do péče! A když už jsem jednou dopustila já takovou chybu,tak budu trpět já a ne děti,idkyž ty tím stejně trpí taky,když poslouchají denně hádky a dívají se na to jak tatínek maminku škrtí a jak sem jezdí policie......
Naprosto s tebou soucitím a pokud možno,nesnaž se zachraňovat takovýhle vztah za každou cenu,pokud jsi uletěla,asi to mělo svůj důvod a chlap lkterý ti bude dělat ze života peklo a následně i dětem za to nestojí!!!!! Jsme jen lidi proboha a je přirozené že nás tak yněkdo jiný přitahuje! a je taky přirozené aby jeden druhému odpustil a ne ho za jednu chybu trestal celý život!!!!!!!