Bývalý manžel mi dělá ze života peklo

lendulka212
5. únor 2015

Ahoj, ráda bych znala někoho, kdo má stejnou zkušenost. Jsem rovedená 5 let a celou tu dobu mi dělá bývalý manžel peklo ze života. Odešla jsem od něho protože byl zlý, máme spolu dítě. Několikrát do roka na mě pošle sociálku, jednou ročně máme soud. Kluka vrací nemocného, pokud bere léky, tak mu je nedá. Pošle ho v mrazu ve slabých teplákách ven, aby byl nastydlý. Řešili jsme několik přestupků, ale nikdy se mu nic nestalo. Podala jsem tresntní oznámení za pronásledování, ale prý mě otravuje málo. A pořád něco řešíme. Sociálka s tím nic nedělá, soudkyni to taky nezajímalo, že nedbá na synovo zdravý.

sakaljan
31. led 2018

Co dělat, sociálka je slepá, nikdo nic neřeší!?

lusm
4. únor 2020

Holky jsem rada ze nejsem jedina, take mela jsem partnera vse bylo v poradku super vztah a prisla na svet dcera bohuzel zhruba po roce od porodu jsem zacala zjistovat kde vsude ma dluhy a dokonce nechapu to do dnes ale i ja jsem mela dluhy tak jsme se rozesli, ale v pohode komunikovali, malou si braval ale problemy s placenim byly. Pak jsem poznala druheho pritele"ted uz ex" po 2 letech se to hodne zmenilo tyrani psychicke, fyzicke manipulace rodiny, vyhodil me z bytu, pak prilezl s prosikem a furt dokola(byla jsem s nim 4 roky) neplanovane jsem otehotnela, recicky jak se o me postara a ja zamilovana, asi klapky na ocich jsem tedy kyvla. No postaral se o me ukazkove v 6 mesici tehotenstvi me vyhodil z hodiny na hodinu z bytu i s dcerou, jelikoz jsem odmitla platit mu veskere vydaje, dalsi mesic bez obleceni a svych veci, naschvaly atd.. ale nejvetsi hardcore je, ze se spojil s otcem dcery a ted jedou do chudinky. Dokonce nedavno mi dcera prisla s placem, psychicky mimo, protoze tatinek ji zfackoval, protoze nerekla ze ke mne chodi nejaky chlap. Reseni s Ospodem na bode mrazu, socialka taky nic takze ted jdeme k psycholozce a s tim papirem pobezim na ospod asi propleskat