Chaos vo vzťahu. Prosím, poraďte!

surino
15. únor 2010

zdarvim vas, mal by som otazocku aj ked si ce sa jedna o partnerske poradenstvo.
Mam 31, priatelka 26, zoznamili sme sa cez net, chodiem spolu cca 2roky, pracuje v zahranici ako zdr. sestricka, takze sa stretavame cez vikendy a podla toho ako ma sluzby..co mne v podstate vyhovuje, moj vztah k priatelke je skorej priatelsky teda nieje to ziadna velka romanticka laska, velka vasen a podstate ak niesme dlho spolu cez tyzdne, co mne osobne to neako vazne nevadi, sme skorej rozdielne povahy ja som kozorozec ona lev, mam skupinu A + ona A-, ona chce mat vztah plny romantiky a velkej lasky...ja som sa uz par krat sklamal a skorej som chladnejsi ak b ysa ma opytala "MILUJES ma" urcite by som nepovedal MILLUJEM TA...mam ju rad a to je vsetko, ale na druhej strane sa jej nechem vzdat, pretoze ma skorej pritahuje po duchovnej stranke teda ma viac pozitivnych vlastnosti ako ja, co sa tyka sexu je to fakt kocka po ktorej sa otacaju chalani, u mna to je vsak take neutralne...( pritom nemam zatial ziadne problemy. Nechcem jej ublizit, a zase na druhej strane asi viem , ze nic lepsie urcite nestretnem, pretoze ma balit zenske uz akosi prestalo bavit..
Existuju vztahy ktore niesu zalozene len na MILUJEM Ta ,ale skorej na priatelstve su taketo vztahy stabilnejsie.? ..neviem ci je to podane zrozumitelne...,ale mam v tom chaos.
Dakujem
Peter

hanka274
15. únor 2010

surino, mozno casom...
na porovnavanie znameni a vonkoncom krvnych skupin sa prosim ta vykasli preboha!
a ak to nemyslis vazne, na sex sa tak isto vykasli, len jej ublizis...no a tym jej vlastne das najavo, ze nic viac ako super priatelstvo jej nemozes dat...
uvidis casom, je to klasika, bezny pripad...nic noveho...

hanka274
15. únor 2010

naco otvaras novu temu???

hanka274
15. únor 2010

ci zase niekto "registrovany" ???
jeeeej 😵 😵

surino
autor
15. únor 2010

presne tak...registrovany

Casom?No neviem ci casom...to moze byt aj 5 roko ... 15 rokov🙂

dzio2
15. únor 2010

surino mas dobry zmetok , pokial chces niekoho na zivot tak to by si ju mal urcite milovat,urcite jej tym ublizujes nechavas ju v tom aby si myslela ze si ten poktorom tuzi a komu moze verit , ale pravda je uplne ina potrebujes ju ako objekt sexu a to je asi tak vsetko ale je to hrozne malo cim skor ukonc ten vztach lebo jej ublizujes

libya
15. únor 2010

A ona o tomto, aky mas vztah ku nej, ako to citis vie?
Mali by ste sa jednoznacne o tom porozpravat...
..netrap ju aj seba..ked sniva o romantickom princovi, tak jej ho dopraj..

Ale zase ked Vam to tak vyhovuje - OBOM.. 🙂

diddi
15. únor 2010

je toto mozne???....preco len muzi maju taketo problemy?!...vlacit sa s babou,milovat sa s nou 2 roky a zrazu osvietenie....to fakt dokaze len muz 😠

surino
autor
15. únor 2010

ja ju nemam len na sex. ..
Hej vie co k nej citim..ze ju beriem ako priatel..

diddi
15. únor 2010

ale 2 roky???.....a co vlastne chces?....chces ju,alebo nie?

mircalla
15. únor 2010

No mne osobne by takyto vztah nevyhovoval. neviem, ci to z teba citi, ze to neni 100 percent, asi ano.

Pripada mi to chladne, rozumove, viac kalukulacie ako citov....akoby si si daval do rovnice, co ti vyhovuje. ja by som zutekala,take cosi by ma nebavilo. podla mna to zena vyciti. Prepokladam, ze ona to vie, rozhodne je napriek tomu urcite viac zamilovane ako ty. Nejako nepises o jej pocitoch, vyhradne len o svojich

surino
autor
15. únor 2010

Ja ju chcem len pisem o tom ako sa vyjadrila Miraclla je to skorej rozumove z mojej strany. Beriem ju ako priatel..,
Mam ju rad ako priatel, pretoze je max ochotna nie len mne ale aj druhym ludom, seriozna, pritazliva, spolahliva..v podstate na nej nevidim nic zle.
z Jej strany je to citove...to viem, viac krat mi to povedala...predpokladam, ze je do mna zamilovana.
Ako som sa spomenul..ja som sa viac krat sklamal v laske a uz som ostal chladnejsim..a nehladam teraz nikoho..nechce sa mi ani nic zacinat...

bets
15. únor 2010

takyto vztah moze fungovat, ale obaja vo vztahu to musia citit rovnako... mozno to priatelke zatial takto vyhovuje, ale ak tuzi po romantike a vasni, a jedneho dna jej to pride do cesty, tak pravdepodobne vymeni tuto akusi istotu aj za ulet s kratkym trvanim...

diddi
15. únor 2010

nezasluzis si ju,jej lasku....2 roky je dost dlha doba na ukoncenie takehoto vztahu....ty sa pohravas s jej citmi a preto si nezasluzis,aby ta mala rada ani ako kamarata....nie si pre nu ten pravy,prajem jej,nech si najde ineho,rozumnejsieho,ktory si vazi lasku toho druheho.

rimmel
15. únor 2010

chuda ziena.....byt tebou skoncim to a nebudem sebecky hajzel....mysli aj na inych,nie iba na seba a tvoje potreby! tento vztah speje k zahube a ona z neho vyjde poranena, koli tebe a tvojim citom, resp necitom.

osobnenechapem takychto ludi, ake maju pohnutky aby zostavali v takychto nevztahoch. 🙄

a to ze to priatelke vyhovuje je asi preto , lebo vztah je vikendovy a ona dufa, mysli si ze raz sa cele bude ine, ved sam vravis ze je romanticka.

surino
autor
15. únor 2010

Asi som sebec, aj ked n a nu myslim kazde rano...a potom nenapisal som ze si ju nevazim!..., beriem ju ako perfektu osobu , ktorej rad s hosicim pomozem ak sa da...,ale zamilovat sa ti uz proste neviem..

Ktora zena nieje romanticka Rimmel ?? Vsetky..

rimmel
15. únor 2010

romanticka ...zalezi v akom zmysle, ja niesom, niesom na sviecky, na kvety, na vyznania, i ked, ked ich dostanem, velmi ma to potesi...ale nepotrpim si.to vobec.

ale k veci.

ano, nevazis si ju, pretoze kebyze ti na nej zalezalo, a vazil by si si jej osobu, nedokazal by si jej takto ublizovat, vies ze chce nieco ine co jej ty nedokazes dat a aj tak ju tahas za nos, pretoze TEBE to tak ako to je vyhovuje!

mircalla
15. únor 2010

Ja ta neodsudzujem, snazim sa to chapat z oboch stran. To, ze k nej necitis, co by si mal,neni tvoja chyba. Druha vec, ze v tom vztahu zostavas z pohodlnosti a ze ti istym sposobom vyhovuje.

Ale myslim si, ze takyto vztah s roznymi ocakavaniami partnerov skor si neskor skonci, ci uz z tvojej strany alebo z jej. Ty sa napriek tomu, co tu pises je realne ze zamilujes do inej (pochybujem, ze sa tvoje city k sucasnej partnerke zmenia), pripadne ona tiez, vzhladom na to, ze jej toto nebude vyhovovat. Najrealnejsi koniec bude, ze ona zacne mat naroky ako rodina, deti, viazanost, co ty asi nebudes ochotny akceptovat.

Mala som takyto vztah - chvilu. Toho cloveka som si vazila, mal vsetky plusy, ale laska chybala. Vycuvala som z toho, nevedela by som klamat samu seba. Myslim, ze aj ty ci ona z toho vycuvate, ked pride impulz.

diddi
15. únor 2010

surino,ale ty ju mas rad,lubis ju....len mas chaos v hlave,nie vo vztahu....na to,ze mas 31,by si mal vediet co chces 😉 ...ok,pises,ze ju nemilujes...vies,si predstavit,ze otehotnie s tebou...co spravis? ako sa zachovas?...lebo stat sa to moze,na to si nepomyslel?!

surino
autor
15. únor 2010

A ako mozem dat nieco ked to nejde? To nieje ako kybel zeleza alebo neico podobne...
vazim si ju ako osobu, tak isto ako si vazim aj inych ludi ktorych napr nemusim mat rad., vazim si tak napr. mojho sefa ktoreho priam niekedy neznasam, ale napr. ako odbornika , cloveka ktory neico dokazal davam klobuk dole a podobne.

Ja som je povedal , ako to u mna vyzera a aj preto by som je chcel byt s nou.. ved existuje take vztahy....

mircalla
15. únor 2010

no podla toho co pise, ano ma ju rad a vazi si ju, ale neni to prave. s tym asi nic nenarobi
podla mna je plus, ze si to aspon prizna.

mircalla
15. únor 2010

existuju, ale nema to trvanie...

rubinka
15. únor 2010

Surino ty sám prídeš postupne na to že ťa taký vzťah nenaplňa, radšej si nájdi niekoho koho budeš milovať, ver mi nájde sa taká. A mať vzťah založený na priateľstve to je oničom, nevydrži to. Zrazu stretneš niekoho do koho sa fakt zabuchneš a nedá ti tá žena spávať. Potom zistíš čo je to mať krásny vzťah. A tejto terajšej len zbytočne ublížiš. Ked ona túži po láske tak to neni fér byť s ňou ked ty to necítiš tak ako ona. Len ju zraníš a seba v konečnom dôsledku tiež.

diddi
15. únor 2010

v tom pripade sa jej cudujem,ked o tom vie,aky je tvoj postoj k nej,k vasmu"vztahu"....musi ta velmi milovat,ked jej pocas celych 2 rokov staci byt len priatelkou a nie partnerkou.....mal by si to skoncit ty,lebo pravdepodobne ona to nespravi....ukonci vsetko...stretavania,volania...lebo sa zas namota a bude zivit nadeje na zmenu,ktora nikdy z tvojej strany nepride....ak ju mas rad,ako kamarat samozrejme,tak jej dopraj skutocnu lasku a dovol jej odist od teba,nech sa zamiluje,nech lubi!

momin
15. únor 2010

surino ja si myslim ze by to mohlo fungovat! pokud ona opravdu vi co k ni citis a nevadi ji to,tak proc ne?!
Co ti na to rekla?
diddi nechapu proc hned odsuzujes....

surino
autor
15. únor 2010

Presne tak ako si napisala Mircalla..mam ju rad...aj si ju vazim..
ak by otehotnela tak by som si ju zobral...ak yb stym suhlasila..s tym by som nemal problem.
Mozno ,z e som pohodlny, ze asi nic lepsie uz nenajdem...pretoze ako som uvidedol sa mi nechce...a enchcem nikomu ublizovat...toto je praveze prva zena ktora sa do mna zamilovala, ossatne ktore som mal to bolo len s mojej strany ,alebo len taky sexualny ulet...

No ja som stretol aj starsich ludi ako som ja a mali hokej vo vsetkom...sice to tu nepatri ale ked idem na danovy urad tak by si videla kopec ludi co nevedia co vlstne robia bez rozmyslu ti vypisu nieco , neodborne a este ta aj vyhodia dvermi ze si drzi..

mircalla
15. únor 2010

suhlasim s rubinkou

ono ta slecna aspon bola informovana, o com to pre neho je a ostava v tom vztahu napriek tomu dobrovolne. neodsudzovala by som surina, ze klame a podvadza, prakticky sa vyjadril aj pred nou o svojich pocitoch.

poloz si otazku, co stratis, ked sa rozidete? prijemne stravene chvile...este daco viac? budes zniceny? chapem, ze sa z pohodlnosti toho nechces vzdat, ale aj tak to skor ci neskor skonci

mna by taky vztah nebavil, mala by som zo seba zly pocit, ale ako som pisala - neodsudzujem....

mircalla
15. únor 2010

a co na to hovori ona? ako to berie ze mas k tomu postoj ako mas?

surino
autor
15. únor 2010

No to neviem presne...urcite by to nebolo moc pozitivne..,ale ja som sa vyjadril aj ked sa mi triasol hlas..ze ako to ja citim...

diddi
15. únor 2010

momin,ja nechapem zas,co hned odsudzujem 😕

mircalla
15. únor 2010

no nazory si si vypocul, je to na tebe....aj tak si myslim, ze vztah ma byt poriadny so vsetkym...toto je len taky odvar cajicek, z tvojej strany...mozno prave preto, ze sa do teba ako prva zamilovala a ze si sa par razy popalil. ale dlhodobo....asi nie....myslim, ze su tam rozne ocakavania a nevydrzi to. ak to nechces riesit teraz, nechaj tomu volny priebeh, nebudem ti radit, ze ukonci to, len ju trapis, ja by som to ukoncila, ale nie kazdy zmysla rovnako....bol si k nej uprimny, vie, na co je...nejako to dopadne