Chce přítel/manžel mimi nebo ne?

stejsi
2. led 2008

Ahoj, zakládám toto téma protože nevím jak dál,a chtěla bych znát i názory ostatních žen,
S přítelem jsem skoro 3 roky, a asi před rokem jsme si řekli, že bychom mohli mít mimi, oba dva jsme se na něj těšili, plánovali budoucnost... domluvili jsme se,, že se o něj budem snažit na naší dovolené u moře (letos srpen) ale k tomu nedošlo, protože přítel couvl a řekl, že si není jistý zda ho chce... to mě ranilo, ale čekala jsem dokud nebude připravený, skusila jsem se ho pochopit a jen jsem doufala že to bude brzy, protože miminko chci strašně moc... v říjnu mi řekl, že by jej taky moc chtěl, a tak jsem málem vysadila prášky, ale potom zase že ne... mno a teď o vánocích říkal, že se v únoru/březnu začnem snažit, tak jsem si o tom s ním chtěla pořádně popovídat, ale on mi do hodiny řekl, že jestli o tom pořád budu mluvit tak to změní a že ho nebude chtít... nevím co dál ☹ trápí mě to, že se chová takhle a zároveň bych s ním miminko hrozně chtěla, miluji ho a chci si s ním o tom povídat a ne že bude mlčet a já to v sobě budu muset držet...

miriamka
2. led 2008

Stejsi...pod k nam do temy Partner si mysli,ze mame este pockat 🙂

mamina
2. led 2008

Stejsi,hodně taky záleží na věku tvým i tvýho partnera.Pokud je mu 20 ,chápu,že může mít strach,zda to zvládne(popravdě,oni maj strach vždy).Ale pokud má 35,pak je to vypočítavej sobec,kterýmu vyhovuje,že se všichni(ty) točej kolem něho,a potom:PRYČ OD NĚJ!!!Potom by si s tebou možná i mimčo pořídil,ale bral by ho jako konkurenci,žárlil by na něj a nakonec by ti ho stejně vyčetl,že ho chtěl jen kvůli tobě,že mu máš být vděčná a nakonec by od vás odešel.S takovým raděj děti nemít...Je mi líto,že pro tebe nemám lepší radu... ☹

stejsi
autor
2. led 2008

mamina, jsem ráda za tvůj názor, i když není nejlepší... příteli bude letos 25, tak nevím, zdá se mi hodně dospělý...

amelie001
2. led 2008

stejsi,na to se vykašli,neví co chce.Můj přítel má 36 a strašně po miminku touží.

petraluk
2. led 2008

Stejsi, u nás to bylo podobné. Přítel taky pořád posouval, kdy se začneme snažit. Pořád jsem ho přemlouvala, až jednoho dne svolil, ikdyž se mu moc nechtělo. Hlavně měl strach, abychom vyšli finančně. Právě jsme si vzali hypotéku na byt, tak nevěděl. Moc na ty děti nebyl, tak jsem vůbec netušila jaký bude taťka a jestli vůbec z toho otěhotnění bude mít radost. Ale jak se dověděl, že jsem těhotná, ihned se z něj stal ten nejlepší tatínek na světě a pořádně se činí i teď, když už je ten náš poklad na světě. 😉

Ale je pravda, že už mu je 30. Když mubylo 25, tak jsme na mimčo nemysleli ani jeden. Ale u mě to bylo hlavně proto, že jsme neměli stálý bydlení, jinak bych do toho mimča šla určitě dřív. 🙂

stejsi
autor
2. led 2008

amelie001, na co se mám vykašlat? nějak jsem to nepochopila 😒 závidím ti že máš přítele který miminko chce... a přeji vám to 🙂

stejsi
autor
2. led 2008

petraluk, jenže když se ho snažím přemlouvat já, tak je akorát tak protivný na mě a pohádáme se, což zase nechci ☹ my právě stálý bydlení máme zajištěné, pořád uvažuju v čem je háček...

apfele
2. led 2008

stejsi: mnoho chlapů se třeba jen necítí natolik zodpovědní , aby mohli mít dítě a chtějí být nezávislý. Buďme upřímné, dítě je človíček, které bude na nás 100% závislé, musíme mu věnovat maximálné péči - ve dne i v noci.Není to věc, kterou odložíme když nás přestane bavit. Možná se tvůj přítel bojí tak velké zodpovědnosti, což k jeho věku bych i chápala.

petka21
2. led 2008

Tak to jsme na tom podobne sSTEJSIi. MY jsme s pritelem spolu tri apul roku,v dubnu sem vysadila prasky,ale protoze sem chtela ja,kdyby bylo na nem tak je beru do ted 😖 On dite chce i nechce je mu 23 neni si asi jisty,ale ja sem si jista uz hodne dlouho,pri sexu si dava pozor,ale jednou my mudr.rekl ze jsem tehotna a on jako by se rozzaril,jenze sem nebyla krev to nepotvrdila,ale vim ze sice rika ze jeste ne,ale kdyby se povedlo byl by rad 😀 Ted nedavno si pozor nedal tak ted cekam jestli se tehu potvrdi nebo ne,moc bych si to prala aby to vyslo,uz ho na to pripravuju,a bere to celkem vpoho,ale nevim treba tehu nebudu,ale chci aby sme se snazily jako normalni PAR a ne jen tak ze si da nebo neda pozor to je naprd!Tak snad se nam ti nasi umoudri a budou dite chtit co nejdriv to pujde!

Rozepsala sem se pardon 😕 😉

stejsi
autor
2. led 2008

patka21: taky jsem už uvažovala o tom, že prášky vysadím a příteli to nějak oznámím, ale mám zase obavy z jeho reakce... Jsem ráda že jsi toho tolik napsala 🙂 a kolik je tobě? a jak jsi mu řekla že nebereš prášky? nebo neřekla nebo jak? doufám že vám to tedy vyjde 🙂

petka21
2. led 2008

Ja sem mu to rekla predem taky sem se bala jak zareaguje,ale on to vzal normalne jenom se ptal proc a ja ze uz je nechci brat ze je beru dlouho a na rovinu sem mu rekla ze chci dite!Zatajit bych to nedokazala to by uz mi potom neveril a nejsem takova ze bych chtela otehotnet bez jeho vedomi!Prave ze to vi ze je neveru proto si dava pozor,ale ted si nedal,ale neresi to ani neni nastvany,rika ze uvidime ze tehotna treba nebudu ☹ Ale doufam no,protoze az ted pred mesicem se mi upravil cyklus takze mam ovu a plodne dny,ale nijak extra to nehlidam,rikam si ze kdyz mimco bude ma to tak byt kdyz nebude tak to ma duvot ze je to osud a bude az to tak proste bude met byt

Jinak me je 21 a tobe??

petka21
2. led 2008

Chyba misto neveru sem myslela neberu!!!

stejsi
autor
2. led 2008

To mě nenapadlo, prášky beru docela taky dost dlouho, takže to můžu skusit, teď jsem začla další plato tak jak jej doberu tak to vážně vyzkouším, jsem docela zvědavá na jeho reakci... snad nebude na mě hnusný potom ☹ mě je 20... a jinač bydlíte spolu nebo jak to máte vyřešené, kdyby jsi náhodou těhotná byla?

petka21
2. led 2008

My spolu bydlime uz dva a pul roku,ale jenom v pronajmu,vlastni bohuzel jeste nemame,porad se nemuzeme rozhoupat k hypotece,no a to je asi taky ten problem proc to dite jeste chce pritel odlozit,ale ja si zase rikam ze je vic lidi co maji dite a byt kupuji az pak nebo tak nejak podobne,takze tohle zase ja podle bydleni neresim jestli mit dite kdyz neni byt,ale kdybych byla tehu tak ta hypoteka je nutna a musime to zvladnout tak i tak!A vy spolu zijete?

zuz11
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
andelka
3. led 2008

To je mi líto stejsi, že je tvůj milý jak na houpačce. Já bych fakt už nevěděla, co si mám myslet. Je fakt, že někteří chlapi v 25 na dítě nejsou připravení. Nebo tvrdí, že by jim mimčo nevadilo, ale když holka opravdu anti vysadí, tak jim dojde, že už těhu fakt může brzy přijít, dojde jim, jaká je to zodpovědnost, napořád, a couvnou. Možná by pomohlo, kdybys mu trochu namasírovala sebevědomí 😉 Jako jak je šikovný a zodpovědný, že určitě bude skvělý táta, že vás určitě zabezpečí, že máš někoho na hlídání, že si občas vyrazíte jako dřív, že si aspoň mimča užije dokud je mladej a pak bude klid. Těžko ti řekne "Mýlíš se zlato, ve skutečnosti jsem nezodpovědná nula."
U nás je to tak, že už o mimču uvažujem, ale jelikož ještě studuju (do září) a nebydlíme sami (kdyby se zadařilo omylem, asi bychom šli do podnájmu, vidělo by se, nějak by se to vyřešilo, hlídací babi máme, takže tak). Manžel má dvouleté neteře, ví jak se děti chovají, že to není lehké, ale je to fajn. Nedávno mi říkal, že se mu zdál sen, že jsme spolu měli miminko. Zeptala jsem se:" A nebyla to noční můra?" A on na to: " Ne, bylo to krásné a já jsem byl moc šťastný." Takže i když se na mimi úplně ještě necítím (spíš tak za 2 roky), kdyby přišlo dřív, nevadilo by mi to až tak, a manželovi taky ne. Myslím, že je důležité vědět, že partner dítě taky chce, protože kdybys otěhotněla jen o své vůli (vysadit a neříct), pak by bral dítě jako tvoje, a moc by se do jeho výchovy neangažoval a mohl by to to i někdy vyčíst.

consti
26. únor 2008

stejsi podle mě to absolutně není o věku a už vůbec ne o tom, že by byl tvůj partner sobec. Mému muži je 31 a také se na mimčo doteď necítí. Poslední rok teda nastal obrat k lepšímu, ale zdaleka se ještě nesnažíme a ani nevím, kdy se snažit budeme. Raději na toto téma už sama nezačínám diskutovat. Přitom manžel je úžasný člověk, který by pro mě udělal první poslední, nicméně v otázce dítěte je prostě až moc zodpovědný, asi má i trochu strach a ze dne na den se mu asi nerozsvítí a neřekne si, že dítě chce. Chlapi prostě nemají mateřské pudy, dospívají později atd. jediné,co ti mohu poradit je čekat,což pokud ti je 20 se dá, ty máš času ještě spoustu...pokud si na to nepřijde sám, tak ho akorát odradíš 😉 . Dobře to napsala petraluk, její partner se na mímo také zrovna necítil a jaký je z něj teď skvělý táta 😉 .

moloko
26. únor 2008

stejsi, i já si myslím, že je dobré počkat 😉 mám 31 letého manžela a o dítěti začal mluvit až v poslední době. Má milión různých zájmů, koníčků, dost náročnou práci a tohle všechno ho naplňuje. Také je velmi zodpovědný a uvědomuje si i tu "oběť", kterou s sebou dítě nese (myslím v dobrém). Je třeba se mu věnovat na 100%. Teď konečně bych řekla, že se na dítě cítí připravený. Samozřejmě, že úplně o věku to není, každý to má nastaveno jinak, ale asi právě proto bych určitě ještě počkala 🙂

kuliskaa
21. bře 2008

STEJSI-MYSLÍM SI ŽE MÁ NĚJAKÝ PROBLÉMEK.... 😒

naty
22. bře 2008

Já si myslím, že ten jeho problém je tady: ... řekl, že jestli o tom pořád budu mluvit tak to změní a že ho nebude chtít... Jako jestli v kuse neslyší o ničem jiným než jen o miminu, tak se nedivte!! Já chápu, že chceš dítě, ale vem si, že když mu to takhle pořád předhazuješ, spíš ho zablokuješ než, aby chtěl...je v situaci, že ho prostě strkáš do kouta, on vidí, jak po něm toužíš, a asi se bojí, že pak už bude navždycky na druhý koleji...k tomu musí dospět sám a řekne ti to tady spousta holek!! Prostě ho nech být, o ničem mu neříkej, "neslintej" nad každou věcí pro mimi, jen mu řekni, že po mimi opravdu toužíš a až bude OPRAVDU chtít, tak ať přijde...jinak si myslím, že ti říká, že chce, jen proto, aby od tebe měl pokoj!! A to nemyslím nijak zle...Tomu by nasvědčovalo i to, že to pak vždycky odvolá...holka, trochu nadhledu!! Vím, že tu jde o dítě, ale takhle bude vynucený a nevím, jakou bys z něj pak měla radost....

delfina32
17. dub 2008

Ahojky vsem,nekdo ma stesti na partnery,a nekdo ne,tak jako ja nemela stesti,pritelem sme byly 2roky a ja otehotnela,on my oznamil ze dite nechce,tak se na me vykaslal,a odletel do ANGLIE,ja jsem tet v 6mes.a vychovam ho sama.

konoupek
18. dub 2008

Delfinko,tak to je mazec,dva roky ....člověk si plánuje budoucnost a chlap se zachová,jak kretén 😠 .Doufám,že aspon ty se na mimi těšíš a přeju vám krásnou budoucnost a tatínek se určitě časem taky nějaký najde i když nebude biologický. 😉

venuss
21. dub 2008

ahoj stejsi,nevím,jestli sem ještě chodíš,ale já mám úplně ten stejný problém.S přítelem jsem 3 a pul let. přes rok spolu bydlíme a teď jsme koupili byt.Začali jsme se snažit před půl rokem,ale vydrželo to asi jen 2 měsíce,potom mi přítel oznámil,že se na to ještě necítí.Taky jsem se ho snažila pochopit,ale nejde to.nechápu,když už ho jednou chtěl a snažili jsme se,jak to mohl takhle najednou změnit.O dítěti se s ním už nebavím,protože to zřejmě nemá smysl,protože mi řekl,že se cítí na 20 let,na to jsem mu řekla,ať si teda hledá 15-ti letou.No a od té doby se stále jen hádáme a náš vztah zřejmě není momentálně nejideálnější na to,abych přivedla dítě na svět.I když si dítě strašně moc přeju,asi není teď ta správná doba,což mě mrzí,protože před tím půl rokem jsme byli nejšťastnější pár pod sluncem,aspoň já byla šťastná. ☹ ale nezoufej,snad se vše v dobré obrátí.jestli si to přečteš,tak mi napiš,jak to všechno dopadlo.

zanett
21. dub 2008

venuss, kolik mu je?

venuss
22. dub 2008

zanett: 27

vendy001
17. čer 2008

Ahoj chtěla bych ti pomoci v tvém dotazu. Měla jsem stejný problém. Žila jsem s přítelem 6. let nejen že se nechtěl vázat myslím svatbu ale nechtěl ani mimi. Když jsem naléhala přistoupil, ale nešlo nám to. Nakonec jsem zjistila že vlastně mimi nechce a že to dělá jen kvůli tomu abych neotravovala. Teď jsem ráda že se nám to nepovedlo. Řekla jsem mu že stakovým nechci být a odešla jsem od něj. Ještě mě pak přemlouval ale já věděla že nechci mimi s takovým který by si za pár měsíců, let řekl že to byla moje věc a moje dítě. A moje naléhání. Teď žiji již rok s přítelem v dubnu jsme se vzali a už jsem v pátém měsící. Vím že jsem udělala správně a že jsem teď našla toho pravého. Miluje nás obě a stará se tak jak má správný manžel a otec. Bývalí má svatbu teď v srpnu s novou přítelkyní a jsem ráda že i on je šťastný. Nechci tě tímto odrazovat tvůj přítel je mladý a hlavní je že tě miluje ale nenaléhej na něj. Neboj ono to příjde a budete ty nejšťastnější rodiče. Přeji hodně štěstí

schiffa
17. čer 2008

Stejsi, ja si myslim, ze mate jeste casu spousty, tak proste par let pockejte a pak se do toho dejte. I on se bude na dite asi tvarit jinak ve 30 nez ve 25. Je zjevne, ze se mu do toho jeste nechce a tim, ze to porad opakujes tak ho to asi stve, ze ho nutis. Mate prece tolik casu! Ja mam 35 let, manzel 37, cekame sve prvni dite teprve ted, a vubec nemam pocit, ze by mi neco uteklo. Brali jsme se pred 9 lety, jiz dlouho jsme plne zabezpeceni, mame dum, atd., avsak my jsme si proste chteli uzivat, cestovali jsme po celem svete, studovali jsme oba postgradual, a bylo to strasne fajn bezproblemove obdobi, ktere se uz nevrati. S ditetem prijde uplne jiny zivotni styl, odpovednost a budete na par let plne uvazani na toho maleho clovicka. Jste mladi, neni kam spechat, tohle vam prece nikam neutece a urcite je lepe mit deti kdyz je oba strasne moc chcete a ne kdyz musis toho sveho premlouvat.

pipinka
25. čer 2008

holky,můj přítešl po miminku touží stejně moc jako já. je mu 25, mě je 23 a myslím, že je ten správný čas. Musím swe vám poclubit: Budu se vdávat !!!!!!

maart
26. čer 2008

....Stejsi....muj nazor? Je straaasne mladej, dej mu "jeste pokoj"..... 😉 , vzdyt kam pospichate? Necetla jsem vsechny nazory, takze nevim, jestli si nekdo mysli to same, ale podle mne je to proste mladoch, jeste nechce mimi neeee proto, ze by Te nemiloval, ale protoze je to velika OBROVSKA zodpovednost a co si budeme povidat, i urcite ztrata volnosti a svobody....vzdyt dej mu jeste nejaky cas 🙂 .

maart
26. čer 2008

....a ted jsem mrkla, co psala Schiffa....jojo, mam stejny nazor....mate mooooore casu 🙂