Chci odejít s malou od manžela. Kam?

janesm
5. únor 2008

Ahoj Chtěla jsem se zeptat máte některá zkušenost?? Asi chci s malou odejít od manžela,stále mi lže vymýšlí si byl mi několikrát nevěrný uř nemám sílu s ním dále být protože mu nevěřím a nedokážu se stím už dále vyrovnávat.
Jen nevím jestli mám nějakou šanci jako matka na mateřské,poradte mi.

myschka
5. únor 2008

Ahoj to je mi líto ☹ Co dům pro matky v nouzi?? V každém větším městě je. Pomůžou ti vyřešit bydlení a eventuelně přivýdělek později práci, není to na dlouho a nevím jaká mají kritéria ale byl by to první krok.
Držím palce 😉 🙂

aponchie
5. únor 2008

mas aspon rodice u kterych muzes bydlet kdykoliv potrebujes?myslim ze se to urcite da nejak zaridit mas nejaky prijem navic neco nasetreno jak to bude s vasim a je bytem,majetkem chces rozvod nebo jen odejit tak nevim jak to vsecko mate mezi sebou to je tezke takhle rict

janesm
autor
5. únor 2008

jééé díky moc hledám na netua ne a ne najít.Víš stále ho miluji možná to není tak zlé jak to vypadá ale chci mu dokázat že si se mnou nemůže dělat co chce!!!

janesm
autor
5. únor 2008

Nevímasi by to bylo jen dočasné...ale mám jen tátu k němu to nehrozí má polorzpadlou chaloupku a ted bydlíme se tchánem a tchýní takže nemám nic...ani finance jen mě čeká rodičovský příspěvek.

f.nina
5. únor 2008

Myslím jsi že určitě jako matka samoživitelka na mateřské šanci máš.Má kamarádka nedávno taky odešla s 9 měsíční dcerkou od svého přítele je jen na mateřské plus to co jí přítel dává na alimenty a našla jsi malí hezký byteček 1+1 za pár peněz a je velmi zpokojená a všeho má dostatek tak ti taky přeji aby ti to tak hezky vyšlo a hlavně tu odvahu 😉

janesm
autor
6. únor 2008

Holky,moc díky za podporu jen nevím jak a kde hledat.....
Známí mě radí že mám vydržet že je to unáhlené... ale nevím jestli to má cenu.

aponchie
6. únor 2008

ja bych dala inzeraty na podnajem ,nebo zkusila najit azylovy dum aspon jeden a ten uz ma kontakty a jine veci co by ti pomohly ja znam jen v Opave na Rybove ulici zkusim najit kontakt a muzes tam zavlat a zeptat se jestli maji pobocky kazdopadne u nich je to na rok smlouva a 2tisice mesicne ale nevim jak z jineho mesta

gedren
6. únor 2008

A co nejake spolubydleni, najdes treba na www.spolubydlici.cz, pokud by vam stacil jeden pokojik, tak to snad z rodicaku poplatis...

janesm
autor
6. únor 2008

Moc díky,zkusím azyl v Brně tam mě snad pomůžou.
Vůbec se mě do toho nechce,stále ho miluji a jsem na něj dost závyslá a to je velká chyba je si m,nou moc jistý,proto si dovoluje!!!!

izy
6. únor 2008

,Ahoj Janesm
V Brně je Domov sv. Markéty pro matky s dětmi v tísni na ulici Staňkova. Patří to pod charitu. http://www.caritas.cz/article.asp?nArticleID=43...
minimálně ti poradí, jak postupovat, jak to udělat s penězi, o jaké můžeš žádat dávky apod.
Pak byl ještě jeden někde v řečkovicích - už to mám : Domov pro osamělé matky s dětmi
Terezy Novákové 62a, 621 00 Brno - Řečkovice
tel: 541 227 896

izy
6. únor 2008

a jeste
Domov pro osamělé matky s dětmi
Heyrovského 610/11
635 00 Brno - Bystrc
Tel.: 546 210 763
E-mail: css_domov@centrum.cz

janesm
autor
6. únor 2008

izy moc díky!!!!!!!! Holky jste skělé!!! konečně mám pocit že někomu na mě záleží!!!!

makelka
6. únor 2008

ahoj, je mě to moc líto, ale koukala jsem na net a pokud by jsi nelpěla na Brně, tak tadz v Boskovicích je komplet nový azylový dům pro matkz s dětmi. Jinak jsou azylové domy většinou pod patronátem nějaké církve 😉 tak zkus ještě to 😉

izy
6. únor 2008

neni zac. snad to pomuze.
jeste muzes zkusit nejakou rodinnou nebo manzelskou poradnu. vim, ze je dobra bethesda
mej se

makelka
6. únor 2008

Jo a já našla na netu ještě tohle

http://dchbrno.caritas.cz/06/?IdPage=22#

aponchie
6. únor 2008

http://www.armadaspasy.cz/
http://www.nfbetlem.cz/
http://www.farcaritas.cz/
http://www.charita.cz/

1+kk v Maloměřicích, volný od 1.2.2008, i pro 3 osoby.
Bytová jednotka je částečně vybavena a zařízena, koupelna a WC společná s druhou bytovou Maloměřice 4 500 Kč/měs.
Novinka
2008-02-06
1+kk, 32 m², v Líšni, ihned volný, pro 1 až 2 osoby.
Byt je vybaven kuchyňskou linkou s el.vařičem a částečně i nábytkem. Další popis: plocha Líšeň 5 000 Kč/měs.
Novinka
2008-02-06
1+1 s balkonem, ulice Přadlácká, volný od 1.2.2008.
Byt je vybaven kuchyňskou linkou s plynovým sporákem a částečně i nábytkem. Další popis: Zábrdovice 5 000 Kč/měs.
Novinka
2008-02-06
1+kk, Halasovo náměstí, ihne volný, pro 1 osobu.
Bytová jednotka je vybavena kuchyňskou linkou s elektrickým vařičem a kompletně zařízena Lesná 5 000 Kč/měs.
Novinka
2008-02-06
1+kk, ulice Pekařská, pro 1 až 2 osoby, ihned volný
Bytová jednotka je vybavena kuchyňskou linkou s el.vařičm, bez nábytku. Další popis: plocha Brno-město 4 000 Kč/měs.
Novinka
2008-02-06
1+1, ulice Špitálka, volný od 15.2.2008, pro 1 až 2 osoby. – REZERVACE
Menší bytová jednotka je vybavena kuchyňskou linkou s plynovým sporákem a částečně i nábytkem. Trnitá 5 000 Kč/měs.
Novinka
2008-02-06
pokoj pro 2 až 4 studenty
Pronájem pokoje v novostavbě pro studenty v centru Brna: Pokoj 22 m² zařízený až Brno Střed 1 600 Kč
Novinka
2008-02-06
Pronájem pokojů Brno, Nový Lískovec, Oblá
Nabízíme 4 pokoje v bytě 4+1 v Brně Novém Lískovci na ulici Oblá. 1. pokoj– 4000,– Brno 4 000 Kč

2008-02-06
pokoj pro 2 až 4 studenty od 1600Kč
Pronájem pokoje v novostavbě pro studenty v centru Brna: Pokoj 22 m² zařízený až Brno Střed 1 600 Kč
Novinka
2008-02-06
Pronájem pokoje v 4+1, Brno, Opuštěná
Nabízíme pronájem pokoje v Brně, ulice Opuštěná, cena je 3000 Kč na osobu, volné dle dohody, Brno 3 000 Kč

2008-02-06
Pronájem pokoje v RD Brno – Řečkovice
Pronájem pokoje v RD , v klidné ulici v Brně–Ivanovicích (za GLOBUSem) , zařízený Brněnské Ivanovice 2 500 Kč/měs.
Novinka
2008-02-06
2+1, 52 m² se dvěma lodžiemi, pro 1 až 2 osoby. – REZERVACE
Bytová jednotka je vybavena kuchyňskou linkou s plynovým sporákem a kompletně zařízena Žabovřesky 5 000 Kč/měs.
Novinka
2008-02-05
pronájem Brno–Řečkovice
volný pokoj v bytu v cihlovém domě, internet k dipozici, v dosahu mhd, dobré spojení do Brno 2 500 Kč
Novinka
2008-02-04
Pronájem 2 pokojů v bytě 3+1, Líšeň, 2500Kč
Nabízíme pronájem dvou pokojů v bytě 3+1 na ulici Josefy Faimanové v Líšni, cena je 2500Kč 2 500 Kč

2008-02-04
Pronájem zař.pokojů v moderním penzionu Brno – Žabovřesky
Pozor – současná nabídka je : – 1. volné jedno lůžko ve dvoulůžkovém Žabovřesky 3 600 Kč/měs.

2008-02-01
Pronájem samostatného pokoje v třípokojovém bytě ul. Renneská,Štýřice
Pronájem samostatného pokoje v třípokojovém bytě ul. Renneská,Štýřice Nabízíme k pronájmu Brno 2 800 Kč/měs.

2008-02-01
PRONÁJEM ZAŘÍZENÉHO JEDNOLŮŽKOVÉHO POKOJE V BRNĚ – KOMÁROVĚ
Nabízíme k pronájmu zařízený jednolůžkový pokoj v Brně – Komárově, na ul. Za mostem. Brno - jih 3 300 Kč/měs.

2008-01-31
PRONÁJEM ZAŘÍZENÉHO DVOULŮŽKOVÉHO POKOJE V RD BRNĚ – ŘEČKOVICÍCH
Nabízíme k pronájmu zařízený dvoulůžkový pokoj, který se nachází v 1. patře RD v Brně – Brno - Řečkovice a Mok 2 000 Kč/měs.

2008-01-31
PRONÁJEM 2+1 Žabovřesky, ul. Minská. Byt v přízemí RD, vhodný pro až 6 osob, i studenty.
Pronájem bytu 2+1 v přízemí RD na ulici Minská. Vhodné pro nenáročné studenty a osoby, Brno - Žabovřesky 2 400 Kč/měs.

2008-01-30
Pronájem dvou pokojů v bytě 4+1 v Novém Lískovci na ulici Svážná.
ZAKÁZKU VYŘIZUJE SL. MUSILOVÁ – TEL: 736 473 650. Nabízíme pronájem dvou menších Brno - Nový Lískovec 0 Kč/měs.

2008-01-26
PRONÁJEM 1-2 POKOJE Královo Pole, v rodinném domě, lze zařízené i nezařízené
Pronájem dvou neprůchozích pokojů v přízemí rodinného domu. – Pokoj 30 m2: ubytování Brno - Královo Pole 3 000 Kč/měs.

2008-01-26
Pronájem pokojů Brno – Černovice
Nabízíme možnost LEVNÉHO ubytování v Brně. Pokoje jsou vybaveny dvoupatrovými lůžkami (max. Brno 120 Kč

2008-01-25
Ubytování pro ženu nekuřačku v zařízeném pokoji v Brně–Řečkovice, ul. Ječná!!!
Nabízíme ubytování pro ženu nekuřačku v zařízeném pokoji v bytě na ul. Ječná, Brno–Řečkovice. Brno-Řečkovice 2 800 Kč/měs.

2008-01-22
Ubytování pro studentku nekuřačku ve dvoulůžkovém pokoji v bytě na ul. Ječná, Brno–Řečkovice!!
Nabízíme ubytování pro studentku nekuřačku ve dvoulůžkovém pokoji v bytě na ul. Ječná, Brno-Řečkovice 2 500 Kč/měs.

2008-01-22
Pronájem 2+1 , Brno Veveří
Pronájem cihlového bytu 2+1 v Brně na ulici Veveří (4 zastávky tramvají do centra). 2p. Brno - střed 0 Kč/měs.

2008-01-22

Označené:

aponchie
6. únor 2008

http://realitymix.centrum.cz/katalog.phtml?subl...

jinak muj znamej pronajima byty u sebe v dome velkem zeptam se kde presne to je a kolik to stoji jestli chces tak napis

anta
8. únor 2008

Janesm - to je smutné, ale fakt tě chápu, já bych sama ani nevěděla, jak to řešit, alespoň, že jsi rozhodnutá jít pryč, asi by jsi se moc dobře neměla v budoucnu viď? Myslím, že známí nejspíš nechápou tak úplně, co prožíváš, asi jsi o tom musela dost přemýšlet, protože to je velmi zásadní rozhodnutí. A teď jde o to, jestli chceš jít někam do podnájmu jako do celého bytu či jen do pokoje. Měli byste si s manželem promluvit taky o tom, jak tě bude finančně podporovat, protože se obávám, že by jsi to sama asi nezvládala, teď jsou podnájmy dost drahé a nevím, jestli máš "nervy" na to být někde v domě s mnoha dalšími maminkami s miminky a ztratit tím i své soukromí. Jinak ti musím pochválit holčičku, je moc krásná, opravdu a proto je mi víc líto, že máš takovýho nezodpovědnýho manžela. 😒

yasmin07
8. únor 2008

A co zajít oba dva třeba do manželský poradny...na radikální řešení je vždycky dost času.. 😉

anatanka
8. únor 2008

Ve tvem prvnim prispevku je slovicko "asi". To znamena, ze o tom nejsi presvedcena a vzhledem k faktu, ze ho porad milujes, to pravdepodobne nebude ted definitivni odchod, ale i tak si aspon srovnas v hlave, co vlastne chces a jestli je ti lip s nim nebo bez neho. A hlavne si to srovna v hlave i on. Moc drzim palce.

Nechci ti brat nadeji, ale z azyloveho domu muzes byt take lehce rozcarovana. Co jsem obcas zaslechla, tak je casto obyvan problemovymi romskymi zenami s x detma a ostatnima hure prizpusobytelnyma obcanama.

aponchie
8. únor 2008

anatanka:tak to slysim od tebe poprve a ze sem v kontaktu s FOD 😉

janesm
autor
11. únor 2008

Holky moc díky za podporu!!!!
Nevím stále jestli odejdu je fakt že ho miluji a jsem na něm závyslá a to ze všech stran!!!Odejít to chce odvahu a to já nevím jestli budu mít ale veškeré informace je dobré znát!!!Vše jsme doma probraly a manžel byl v šoku co prožívám a hodně si uvědomil tak uvidíme. Zatím zůstáváme rodina!!!!
Holky moc díky jsete zlatíčka!!!!

martanka69
21. pro 2014

mam dite nikču a potrebuji najit azylovy dum a porad ho nemohu najit a navic mam svoji rodinu ktera po me rve ze vsech stran ☹