Chlap je idiot

claris875
9. zář 2017

Dobrý den ženy, potřebuju se vypsat ...
Máme 2,5 ročního chlapečka a od porodu nemám moc zájem o sex.. Pokud by šlo pouze o mě, nevadilo by mi nemít ho vůbec.
Samozřejmě chlap to vyžaduje několikrát tejdně, načež jsme se po x diskuzích a slzách dohodli, že to bude 1x za tejden. Už jen to je mazec, takhle si to určit, já vím.... Je to jak v tom filmu s Trojanem: "zlato, je středa" :D
No ale hlavně se neustále hádáme, je na mě hnusnej, citlivej jak pařez, dneska to vyvrcholilo tím, že mi řekl že všechno dělám špatně a navíc když sme se teda měli jít milovat, zavolal na mě: "Tak co? Si ještě frigidka?"
Je to hodně nenormální že.................... :( Díky za vaše komentáře.

sisstin
11. zář 2017

@ditevbyte tak mne treba sex nic nerika odjakziva, proste mi to nic nedela. A nemyslim si, ze jsem nejak poskozena, proste jsem to ja 🙂 sex teda mam, pokud nekoho miluju, bavi me ho uspokojit, sama z toho fyzicky nemam nic. Pokud partnera nemam, sex nepotrebuju a pokud by bylo na mne, nemam ho celej zivot.

Ja si nasla chlapa, co neni sexualni masina, sex mame, ted min kvuli casu a unave z obou stran. Ale pokud by na me nekdo furt tlacil, tak jsem schopna se pozvracet hnusem, jaky to ve mne vyvolava. Jednou tydne mi pro nekoho, kdo sex nemusi, prijde dost a partner se muze uspokojit zbyle dny sam, o tom partnerstvi je, ale chce to, jak pisou holky, mluvit o tom.

ditevbyte
11. zář 2017

@sisstin jasně, ale pokud s tím dřív problém neměla a až po porodu jo, tak se s tím pravděpodobně něco dělat dá. A taky tvůj partner asi od začátku ví, že na to neskočíte 2x denně a kdyby měl tuhle potřebu, tak asi váš vztah dlouho nevydrží. Kdežto když to nejdřív funguje k oboustranné spokojenosti a pak to jedna strana utne, je to logicky problém.
A k tomu "udělat si sám" - pokud jde jen o to fyzické prožití, jasně, ale většina z nás si ze sexu odnáší i jiné věci, které jsou i dost důležité pro vztah. A které rozhodně nenahradí, když si dotyčná jednou týdně lehne s výrazem "hlavně rychle, ať už to mám za sebou". Mluvit o tom rozhodně ano, ale to měli jednak už od začátku - je otázka, jestli na sebe idiote a frigido pokřikovali od začátku nebo až teď a druhá věc je, že ono i pochopení má jisté hranice. Jak říkám, taky bych si to časem začala brát osobně a úplně chápavá bych nebyla.

sisstin
11. zář 2017

@ditevbyte jasny, to chapu, ja jsem aktivni a nelezim jak prkno, proste pro me to neni sebeobetovani, ale forma toho, ze druheho miluju, i kdyz ja sama tento zpusob vyjadreni nepotrebuju vubec.

Ja myslim, ze tyto zmeny vzdycky znamenaji, ze ve vztahu neni ok i neco jineho, ne jen sex...

sisstin
11. zář 2017

Protoze si neumim predstavit mit vztah ok a mit neprekonatelny odpor k sexu. To jsem mela, az kdyz me chlap celkove sral a cim vic tlacil, tim vic se ta averze prohlubovala. Jako jo, nic z toho nemam (po fyzicky strance), ale dusevni uspokojeni, ze to delam pro milovanou osobu, to z toho mam a je to vlastne ta motivace pro me sex mit.

fallingstars
11. zář 2017

@odula To chce klid a nohy v teple. Zobecnili jsme obě 😘

fallingstars
11. zář 2017

@pisisvori Myslím, že to hlavní napsaly @journals a @zuzineckah . Ano, hormony jsou zlo a ano, krize v partnerství se mají překonávat společně, ale "vocaď pocaď", dva a půl roku po porodu to omlouvat hormonama mi nepřipadá OK a tak jako tak by to měla řešit i kvůli sobě, pokud je to takovej sešup z původního stavu a roky (!) se to nevrací zpět...a ano, myslím, že dva a půl roku je plus mínus i doba přirozeného odstavení, min. se to tak uvádí, tak nevidím důvod, proč v rámci záchrany partnerství to kojení teď už neukončit. Nebavíme se tu o tom, že by sebrala MM tříměsíčnímu miminku...
Ono to zaklínadlo "jsem po porodu" a "jsou to hormony" se nedá používat věčně.
A ne, nedělám z chlapa chudáka, kterýho ovládá penis. Dělám z něj člověka, který má svoje potřeby, stejně jako ženská. Tohle není o pohlaví, já bych ve vztahu bez sexu, kde se druhý přinutí a nic jiného s tím dělat nece, být nechtěla. A penis nemám...🤔

kristynka1989
12. zář 2017

@pisisvori ale to je přece úplně ale úplně něco jiného 🙄