Čí partner/manžel hraje Tanky online?

karotky
3. led 2014

Jde mi jen o malý průzkum.Od té doby,co jsem se vrátila do práce zjišťuji,že touto zábavou je posedlých docela dost mužských.Můj manžel tomu zatím nepropadnul-má reálnější koníčky.Včera jsme byli u známých na návštěvě,kteří se neustále vymlouvají na to,že mají čím dál méně času-ani neodpovídají na SMSky,maily apd.Ale byli udivení,že jsme si ještě nikdy tuto hru nezahráli 😀

hudala
4. led 2014

Tanky manžel nehraje ale když má možnost tak si rád zahraje jiné hry 🙂 🙂 a že se přitom ani nepodívá na mobil natož aby někomu odepsal tak to je pravda 😀

lonwenien
5. led 2014

My doma hrajeme oba, já teda častěji🙂 Vlastně to muž začal hrát až potom, co to viděl u mě... Ale nehrajeme často, jednou dvakrát do měsíce takhle večer, v posteli, před spaním... Je to super hrát ve dvou🙂

bonavoxa
6. led 2014

Muj první muž hrál Pro evolution soccer a druhý hraje po netu poker... 😠 Jedno lepší než druhé. Na tanky ještě jeden ani druhý nepřišel díky Bohu 😀

lotysek
6. led 2014

Tak u nás taťka taky hraje 🙂

anetka1701
6. led 2014

Tanky nehrajem, hrajeme společně jiné hry :oD Tak nějak... Jiné rodiny po večerech když je vše hotové a děti spí koukají na TV, my hrajeme spolu WOWko :oD Hrál cca. rok předtím, než jsem začala hrát taky. Co taky po večerech? Máme děti, ven nikam nemůžeme a holky chodí spát v 7...

martina_81
6. led 2014

můj chlap je taky závislák a zrovna u tanků vydrží neuvěřitelně dlouho. ☹ Už si ani nepamatuju, kdy šel se mnou naposled spát, sedí u toho třeba do dvou do rána a druhý den chrápe celý dopoledne. Taky už mě s tím neskutečně sere. Vyjde mi nastejno, jestli je v práci nebo doma, protože ho stejně moc nevidím...
Škoda, že jsi z toho neudělala diskuzi, bylo by to zajímavější.

artee01
10. led 2014

Přítel hraje taky Tanky i jeho brácha co má dvě malé děti. Jinak společne hrajeme WOWko, díky tomu sme se poznali. Naštěstí to není nijak přehnané. Zatím spolu nebydlíme mame to k sobe daleko (praha, olomouc) takze kdyz sme kazdy doma zahrajem si spolecne wow, kdyz sme spolu venujem se sobe a na PC ani nevzdechnem 🙂

cocinela85
25. led 2014

Tak můj muž hraje taky word of... cokoliv ať tanky nebo letadla či teď snad i lodě. Před asi třemi roky založil klan a od tý doby se z něj stal jeden z největších klanů v čr a sr takže nejenže sedí u hry ale i u administrativi toho klanu takže to tu běží skoro nonstop... k narozeninám mu dělám už pár let dort s tankem či jiným bojovým vozítkem. Občas už mi to dost vadí a to vždy slyším jak je to na odreagování a tak... a kde máme čas na odreagování my? 😉

dandellaii
26. led 2014

Můj muž taky hraje a já s ním. Je to super hra, moc mě baví 🙂

lu777
26. led 2014

tak já tady fakt nezapadnu - díky bohu nehraje 😀
a já do nějakých her ani nelezu, stačí co času člověku sežeru probrat email nebo se podívat na Facebook... s malými dětmi je potřeba se jim věnovat, snažím se před nimi moc nebýt na počítači, protože to je nemoc moderní doby doslova 😝
zrovna nedávno jsem byla na cvičení a paní tam dělá i na rehabilitaci a říkala, že tím sezením u počítače je až neuvěřitelné jak šla dolů fyzická kondice, že má na starosti i lidi 90-tileté a často mají větší ohebnost a jsou méně líní než lidi dneska pod 40 let...

ustoupila jsem a máme televizi a to my stačí jak o to děti dyndají.... tablet dětem jsem zakázala, momentálně trénuju do školy řeč a taky grafomotoriku a když je chvilka volna mezi prací a vyzvedáváním ze školy, tak sem tam upečeme spolu koláč nebo hrajeme Veselé hry (sada her, je to podobné jako Z pohádky do pohádky jako dřív bývalo) a teď i od stejného výrobce Přírodovědné hry (nebo jak se to přesně jmenuje)....
no a taky jsme koupili stavebnici elektr. obvodů a to je taky super věc...

já mám radši reálné věci, ať se to týká her, chlapa nebo jídla... 😀
a doma máme dohodu, že notebook může být v ložnici jen když tam je jeden sám, třeba při nemoci... hodně nám to zasahovalo do vztahu, takže jsme se na tom dohodli.. a když jdeme na rande, tak máme s sebou jen jeden telefon a jen kvůli paní na hlídání...
minulý rok jsme tohle omezili tak o půlku (u sebe i u dětí) a opravdu to pomohlo.... 🙂

jarunkaxyz1
22. črc 2014

Navrhuju diskusi na toto téma, je to neskutečnej mor a mně už přestává po 3 letech trpělivost.

maxpex
22. črc 2014

Šílenost, souhlasím! Můj muž také hraje (sice něco jiného, ale hraje). Víceméně každý den když přijde z práce - pokud po něm zrovna něco nechci nebo nemáme něco v plánu, ale o víkendu to je pravidlo a bez toho by snad nebyl celej..Je schopnej u toho sedět do 3 do rána. Dřív si dělali s klukama takový "akce", že se sešli u někoho třeba 4 a hráli celou noc, to jsem mu zatrhla, ale samozřejmě bych nejradši, aby u toho moc neseděl.

dezyre
22. črc 2014

ano hraje 🙂

niki375
16. zář 2014

Je to hruza nici mi to rodinu

hojda
16. zář 2014

Kamarádky manžel na tom má slušnou závislost, ale prej v tom moc dobrej..... 😀

adelaida78
17. zář 2014

Občas si tanky zahraje😉 Jednou jsem go zkusila i já. Rozjela jsem tank v v tom správném bojovém nasazení a spadla hned do prvního potoka. Nešlo mi se vyhrabat a utopila posádku. V dalších asi třech hrách mě rozmašírovali hned na začátku. Raději si občas zapařím Simíky.

boruvka16
18. zář 2014

Přítel tanky hraje, většinou večer, když já jdu spát, protože mívám večerku tak kolem deváté. Kouká kolem toho i na různá videa a celkově ho to docela chytlo. Nejsem z toho bůhví jak nadšená, ale je to lepší, než aby se mi coural po hospodách.
Doma mi pomůže, nakoupí, uvaří a když si pro něj k počítači přijdu, tak dohraje aktuální bitvu a vypne to. Nebo se mě předem zeptá, jestli by mi vadilo, že u toho bude celý večer sedět. Takže jsem ještě nebyla nucena to nějak řešit, ale kdyby to mělo dosáhnout stavu jako u některých z vás, asi bych přestala platit internet 😀

camelinka
18. zář 2014

Manžel hraje taky, ale když už malá spí a já su buď upíchlá u svýho pc, nebo tuhá 😀 a v práci to hrají snad všichni,....asi nemoc z povolání 😀 😀 😀

zuuuzaaa
18. zář 2014

manžel tuto hru taky hraje 😀 ale jen po večerech, když už malý a občas i já spíme 😀

evcann
19. zář 2014

u nás to také jede, manžel i syn, děs 🙂

uzivatelkalucie
19. zář 2014

Manžel ne. Ale můj bratr a většina našich přátel tanky hrají. Když jdeme posedět, je to hlavní téma dne 😀 My s manželem jen čučíme a nevíme o čem je řeč.

pavcik123
9. říj 2015

Muj 😀

mysicka_lb
9. říj 2015

Hraje tanky, stejně jako miliardu dalších her. Doma tráví čas v podstatě jen na třech místech - postel, PC stůl a WC🙂. Bylo by mi to jedno, kdyby to neznamenalo, že mám prcka na krku nonstop já.

ilona87
9. říj 2015

Přítel taky hraje Word of Tanks, zavislak není. Zahraje si párkrát a jde od toho.
Jinak nechápu, proč by to nemohli chlapi hrát...je to forma odreagovani. 🙂 Jako třeba našim mužským může vadit, že vysedavame u MK. To je v podstatě to samé.

fabina26
12. lis 2015

Že začátku tu hru hrál jen přes PC a teď už ji má na mobilu a že se tím tak odreaguje.

evelles
23. lis 2015

Muj manžel to hraje, nedavno si zacal hrat i novou hru, lode. Hraje si obe: tanky a lode. Drive hraval: Call of Duty nebo Medal of Honor. Ale jen po veceroch, pres den bud venuje detem, nebo mi pomaha. 🙂

sissinka81
23. lis 2015

Můj chlap si dokonce musel nutně pořídit Play Station 4, jelikož ho sehnal prý za "naprosto boží" cenu a teď musí mít všechny hry, které si kdy v životě vysnil a ony stále vychází 😀

ira1
21. led 2019

Obnovuji tuto diskusi, dost me zaujala. Taky muj muz hraje a je to peklo. Jak to vypada po par letech? Hraji pořád? Hraji míň? Nebo vic?