Cigánka mi povedala, že som tehotná

slniecko204
31. říj 2017

Ahojte, stalo sa Vam uz niekedy zeby za pri Vam ciganka len tak povedala ze ste akasi ina a ze ci nieste nahodou tehotna? Ja som jej to hned vyvratila ze nie a ona sa na mna pochybovacne pozrela ze ci som si naozaj ista a vravela to uplne s istotou. S priatelom planujeme spolocnu buducnost aj deti, ale nie hned a spime spolu bez ochrany, takze sanca by tam aj bola. Ta ciganka je moja klientka, stretavam sa s nou v praci takmer kazdy tyzden uz vyse roka ale toto mi povedala az dnes. Som z toho uplne mimo.

slniecko204
autor
31. říj 2017

Ospravedlnujem sa za prvu vetu a zly slovosled- ma tam byt ze: Stalo sa Vam niekedy ze sa pri Vas zastavila ciganka a len tak Vam povedala ze ste akasi ina?

antoinet
31. říj 2017

Myslím, že tohle je snad možné jen na Slovensku - věštby a to, že jim lidé věří. Docela jsem tam koukala, jak lidi nosí červené náramky proti uřknutí, věří na horoskopy, karty atd. a do toho ještě třeba vyznávají křesťanství, které je se vším uvedeným v přímém rozporu. Nehodnotím to, jen mě to na Slovensku zaujalo, tady se s tím nesetkávám.

ela90
31. říj 2017

No a tak co, trefila se, nebo ne?

milisent
31. říj 2017

Stalo se mi to s kolegyni v praci, ktera ale neni romka. Videly jsme se po dvou mesicich a hned se me zeptala, jestli nahodou necekame, ze mi to moc slusi. Ja byla v prvnim mesici, uz jsem to vedela, jenom jsem nechtela, aby to zatim vedeli v praci, tak jsem ji rekla, ze jsem odpocinuta z dovolene 🙂

slniecko204
autor
31. říj 2017

@antoinet ahoj, ja praveze zijem v cesku 🙂 a nebola to vestba len mi to normalne povedala ked za mnou prisla koli pracovnym zalezitostiam a mna to uplne vyviedlo z miery. Nejedna sa p nic ine 🙂

slniecko204
autor
31. říj 2017

@milisent blahozelam 🙂) no a ta kamoska ti to len tak povedala alebo si mala pocit ze presne vie co ti hovori a si je tym ista?

milisent
31. říj 2017

Ted uz to v praci vedi a ja pred jinymi kolegynemi rekla, ze to ta jedna na mne hned poznala, pry to neni poprve, ze to nejak umi ze zeny vycitit, nebo co 🙂 Ja na takove veci verim 😉 Znam se, na tvem miste by mi to urcite nedalo a udelala bych si test 😂

luckamarcu
31. říj 2017

@antoinet věř že to není jen na Slovensku 🙂) i já chodím se svýma amuletana, mám svou kartarku právě cikanku která se na nic nepta a jen mluví, pokazdy se trefí 🙂

bonavoxa
31. říj 2017

Také se mi zdá, že slovenská mentalita je okultismu, kartám, předpovědím, uřknutím, apod., nějak více nakloněna.
@antoinet
Mimo bych z toho nebyla. Se stane, že člověk jeden den vypadá jinak a lidi už hádají kdeco. Mě hádala cikánka na nádraží, netrefila se vůbec v ničem, už si to ani nepamatuju. Akorát si pamatuju, že jsem ji za to dávala nějaké drobné a ona mi čučela do peněženky na papírové peníze a nestyděla se si říct, že bych ji je měla dát. Šla jsem pryč.

slniecko204
autor
31. říj 2017

@bonavoxa tu to bolo praveze uplne inak... pozname sa uz cca rok skrz pracu, kazdy tyzden sa stretavame a nikdy mi nic podobne ani naznakom nepovedala. Az dnes.... nic za to neccela skor sa este ospravedlnovala ze ci ma neurazila lebo som jej vytrvalo vravela ze niesom tehu urcite

bonavoxa
31. říj 2017

@slniecko204 A co konkrétně tě tak rozhodilo? Když jsi si jistá, že těhotná nejsi? Však si udělej test. Nebo prostě podvědomě těhotná být chceš? Když jsem byla krátce po svatbě, ptali se všichni, prostě to tak společnost vnímá jako další level.

slniecko204
autor
31. říj 2017

@bonavoxa babatko by sme brali urcite, okolo mame same babatka. Ide o to ze zijeme obaja v zahranici- ja v cr priatel cerstvo v DE a estw niesme manzelia- planujeme svadbu behom roka dvoch. Mimco by vsetko velmi urychlilo. Ale boli by sme stastna rodinka a podvedome miminko velmi chceme obaja

slniecko204
autor
31. říj 2017

Bolo by to kazdopadne hrozne komplikovane narychlo sa stahovat na svk opustit pracu zobrat sa a vymysliet spolocne byvanie. Uz sme spolu byvali 2 roky ale zatim este nemamw nic svoje. Bol by to skrt cez rozpocet

bonavoxa
31. říj 2017

@slniecko204 To se mi jen potvrzuje vůbec ne nadpřirozeno, ale to, že člověk věří tomu, čemu věřit chce.
Jednou se mě cikánka ptala, že jestli nejsem médium, podle očí prý. Pobavilo mě to. Nejsem, nechtela bych být. Médium tak akorát stejk.

galatea_a
31. říj 2017

Některé ženy to umí vycítit a ani nemusí být cikánky 😉 A tak si udělej test, ne? 🙂

suzanna123
31. říj 2017

jednou tu jedna Slovenka psala, že dítě brečí a že to asi bude tím, že se na něj někdo špatně podíval a uřknul ho a jestli tu má někdo zkušenost s potíráním počuranou plínkou coby lékem na uřknutí nebo má nějaká jiná doporučení 😀

slniecko204
autor
31. říj 2017

@galatea_a spravila som si test, je negativny. Skusim to znova o tyzden, teraz je este na nejake zavery prilis skoro

lotosek
31. říj 2017

@suzanna123 Jojo, uhranutí - zajímavé je to, že funguje ale jenom tam, kde na něj lidé věří. 👽

marquette94
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
barulina
20. srp 2019

Jj. Me to rekla ma nehtarka ze jsem urcite tehotna. Ja to jeste nevedela ale bylanto prqvda

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru