Co s miminkem když fouká do kočárku nebo je zima?

kadlecova.misa
14. říj 2009

ahoj maminky..jak řešíte když vítr fouká do korby kočárku? Já mám tříkolku, ta se špatně vozí pozpátku a nemá ani přehazovací rukojeť. A mažete obličej miminkám ,když je zima a mrzne a čím? děkuji. Krásný den všem 😅 😎

minea
14. říj 2009

Nivea baby proti mrazu a větru - neobsahuje vodu! Krémy ostatních výrobců ano, což je v mrazu špatně.
S foukáním neporadím, otáčím kočár.

smily
14. říj 2009

skus nahodit plastenku - ta pomaha

ronie
14. říj 2009

pláštěnka 😉

ronie
14. říj 2009

😀 byla sem předběhnuta 😀

martulikk
14. říj 2009

V létě jsme dávali plínku nebo slabou deku, ale to nebyly tak silný větry jako teď... Nemáme přehazovací rukojeť, ale můžeme obrátit korbičku, tak asi tak... I když si moc nedovedu představit, jak to pořád přendavám 😖 S tím mazáním nevím jestli je to u nás vhodné, mímě je teprve 2,5 měsíce... Ale asi až udeří mrazy, tak zkusíme máznou Niveou baby a uvidíme co to udělá 😉

bera28
14. říj 2009

Stačí jen namazat, mimčo máš určitě v kočárku zachumlané, když máš ještě korbičku. Vítr neřeš, ono jí neofoukne🙂

beruska2x
14. říj 2009

Bubchen ma primo krem v nepriznivem pocasi, meli jsme ho loni a super ted jsem jeste nekoupila a dneska pada snih 😕 😉

jeudi
14. říj 2009

a nebo mi davame normalne ten jakoby nanoznik jestli vis ten kryt je to vyvysene a nefouka ..ta plastenka je taky dobry napad..dnes uz snezilo hruuuuuza ..ja cekala krasny podzim a prd 😠

kadlecova.misa
autor
14. říj 2009

ahoj . diky za tipy. u vas uz sněžilo?to je hrůza ..brr...malá špatně usíná, pomáhá nám právě kočárek, když má ty svý všechny spánky , je zlatá..jinak pěkně řádí. Já mám taky nánožník ,ale je to takovej starej typ kočárku, a ten nánožník nedoléhá, odstává.

beruska2x
14. říj 2009

miso tady snezi uz 2 dny, nois nezi - je vichrice, pada snih - teda lita vsude mozne je 0 stupnu no mazec s malym cely den doma 😲 😖 jsem na prasky 😝 a vcera jsme byli venku a jak na nej foukne vitr tak se mu to taky nelibi... 🙄

jeudi
14. říj 2009

aha tak pak ta plastenka sice budes treba vypadat jak blazen kdyz bude svitit slunko a foukat,ale to je jedno hlavne ze malej nenafouka do nosiku..no snezilo jen chvilinku a strasne malo ale snezilo(jizni cechy)chjo pry ma byt dlouha zima ...a ja ji tak nesnasim..brala bych jen jaro leto podzim jaro leto podzim 😅 a nebo alespon zimu dlouhou jak leto a naopak 😵

kadlecova.misa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vendulka
14. říj 2009

Ahojky, ja male mazu kremem z DMka kremem proti vetru a chladu a neprijde mi, ze by ji foukalo do kocarku, vozime zatim v lubokem a tam my teda neprijde, ze by nejak foukalo,mam pres kocarek jeste takove to, jak se to zapina na korbe, nevim, jak se tomu rika,takovej ten dekl proste a mam ji v kombineze a mam v kocarku uz i fusak,ale ten tam mam spis jako vlozku do kocarku, chudak je tam vzdy tak zabublana, ze si myslim, ze ji je vedro

beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jeudi
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
strunka
14. říj 2009

Ahojte,
ja len k tym kremom kedze ostatne je tu uz popisane 🙂
my pouzivame ALTERMED zimny krem, kedze maly ma atopicky ekzem, ten krem je z lekarne a je fajn, vobec mu nevadi a nerobi zle 😵

beruska2x
14. říj 2009

strunka fakt?? to neznam to se zeptam, taky mame atopak a Niveu nesnasi vubec a ten Bubchen je taky s hermankem...

lamarika
14. říj 2009

struka: moc děkuji za radu. My jsme taky atopici, tak hned dneska pro něj vyrazíme 😉

aponchie
14. říj 2009

a proc mas sportak?nemuzes ji dat po smeru do korby aby na ni nefoukalo a pridat plastenku?
ja teda koupila poradnej kocar abychnemusela davat miminecko proti smeru jizdy kor v tomto pocasi teda 😲

musko
14. říj 2009

ma napadlo, čo apon, ale asi máš malú korbičku a veľké dieťatko?
My máme Roan - veľký a hlboký - tak nefúka, ale dala by som pláštenku. A mažeme Astridom baby do mrazu a chladu.

beruska2x
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
manika77
14. říj 2009

my mame proti vetru johnsons..a mame pp uno tak mame prehadzovaciu rucku ale inak asi by som dala plastenku...

vendulka
14. říj 2009

nase mala ma 7m a porad se mi vleze do hlubokeho, tak je to v pohode...holky a ta plastenka pomuze?Ale asi trosku jo, ze?Se ptam kvuli tomu, ze i v te plastence mame otvor,ale asi tim, ze mame starej kocarek nevim, jestli je to u vsech?

manika77
14. říj 2009

vendulka ja mam na kociku na boku take bodky na vzduch otvor tam nemam 😉

jeudi
14. říj 2009

beruska 😀 apo nektera miminka uz se v pul roce do fusaku a do hluboke korby nevejdou a s dnesnima pidi kocarkama o tom pochybuju i ja ze se mi v zime vleze do hlubokeho jeste ve fusaku jsou mu 3 mesice a uz ted se mi tam skoro nevleze je to tak tak..

beruska2x
14. říj 2009

asi v kazde plastence je otvor ale neni to tk drasticke, pomuze to urco...

vendulka
14. říj 2009

aha, ak ja jo normalne vepredu jako v korbe, takze mne asi plastenka moc nepomuze, je tam otvor,rekla bych 15x15cm??

kadlecova.misa
autor
14. říj 2009

😀 😝 u nas v plastence je otvor,ale da se zavrit..

beruska2x
14. říj 2009

ja mela maleho loni celou zime v korbe az do brezna, to mu bylo skoro 8m a to neni zadnej prcek ale jen proto ze mam polohovaci zada v kocarku a videl ven, jinak by ho to taky nebavilo...
zato letos nevim jak ho na sportaku udrzim a chuze zatim nic moc tak to bude veselo, nedojdem ani do kramu... 😕

kadlecova.misa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz