Čo si myslíte, keď je partner nižší od partnerky?

zuzulik280
15. pro 2013

Ahojte, chcela by som vedieť Vaše názory na to, čo si myslíte, ked vidite pár kde je chlap nižši od ženy? Nemyslim nejaký extremny rozdiel po plecia alebo nižšie:D ale tak tie 3 - 4 cm bez opatkov....moj partner je nižši, už mi akosi spadli ružove okuliare a chcem sa len tak spytat na Vaše nazory. Je mi jasne že to nie je žiadna choroba, a neda sa s tym nič robit, ale tak čo si o tom myslite? Ja si poviem tak, že no čo nie je najhorši, nepije, snaži sa robit, čo by som mala zo 180 cm chlapa, keby ma nemal rad a podvadzal kade chodi? Dakujem za nazory. Ja mam 175 a on okolo 171....

tajemna30
15. pro 2013

Krásnou neděli přeji, já bych to neřešila pokud ho miluješ, jsi s ním štastná atd 😉 Pokud jsi to neřešila na začátku vztahu, tak ti to evidentně nevadilo, tak ted je dle mého zbytečné to tu rozebírat, každá z nás má na to jiný názor. Pokud opravdu chceš znát názor ostatních - mně by menší partner vadil, ale je to jen můj názor. Tak jako by tobě třeba vadilo zase něco jiného, a mně to bylo jedno.

leniiis
15. pro 2013

Já nevím no, mě tohle přijde jako napsto zbytečný řešit. Vždyt takovej rozdíl nejde skoro ani poznat.

pisisvori
15. pro 2013

@zuzulik280 já mám 181 cm, takže těch chlapů na výběr moc není☹, kdybych si měla vybírat tak menšího nechci. Manžel má 195cm🙂. Ale kdybych poznala někde v práci nebo mezi kamarády někoho, kdo by mě měl rád a prostě se pořád snažil a dokazoval jak moc o mě stojí a já jsem měla možnost poznat, že to opravdu ten můj "princ na bílém koni" tak bych dala spíš na ty povahové vlastnosti🙂.

hojda
15. pro 2013

Nějak nechápu podstatu tédo diskuze 😀 . O 4 cm ho žádná rada od nás tady nenátáhne a podle mě to je úplně zbytečné téma k diskuzi 😀 . Vůbec bych se tím netrápila!

romantika
15. pro 2013

ja te potesim ja mam 180, manzel 173. mne to nevadi, ale lidi kolem si často rypnou. On je vazba, ja tycka - rikam ze jsme jako pepek namornik a ja olive. no nevim, velky chlapi se mne vždycky bali, a chlapi vysoky jako ja 180-185 to taky nemeli radi. Takze co mam znamyho kamaráda 195 ten ma manželku pekne po bricho a ja manžela o facku mensiho a nevim. Oni si stezuji ze si ani nezatanci a je to v hodne vecech prekazka, a je to taky dost vesele je videt. Když jdem vedle sebe tak jeho zena vyskove pasuje k memu muzi a ja ke kamaradovi ale ja jsem stastna s tim mym. O to preci jde ne? Do života je to trochu prekazka, podpatky leteli z botniku, ale při sve vysce jsem vysoka ke každému a chlap 185 je pro mne prcek, cili to vůbec neresim. Velky chlap ke mne je az 195 a vys a to bych nechtěla videt jake by byli moje deti 🙂)))). Ja osobne bych spis chtěla merit min. Ale ony ted ty holky uz nejak obecne rostou do vysky. Tezko ti poradi zenska která není vysoka a nechape ze se 180ti je to občas na prekazku. Na podpatkach mam 190 🙂)))) k tomu velky prsa 🙂)))) to uz se hodim akorát do filmu 🙂))))
Jen si to rozmysli jestli ti to nevadi, aby ses pak netrapila. Lidi jsou potvory, když muzou tak rypou. Mne ten muj unese v naruci, o hlavu vetsi mne neunesl 🙂)))

pisisvori
15. pro 2013

@hojda nevím, ale mě tade vedle mě přišli menší i ti, co měli 180cm. chlapi mají kratší nohy a tak vypadají menší než jsou, takže 4cm je teda určitě vidět, ale je to fakt o sposutě věcí okolo ne jen o té výšce.
@romantika . To mi natom právě vždycky vadilo, že bych si s malým nepřipadala jako ženská, já při těch svých 181 mám teď 75kg, mívala jsem 68kg, takže nic hrozného, ale ale taky žádná víla Amálka..... ale mě ten můj čahoun taky neusene.

hojda
15. pro 2013

@pisisvori Já nevím, ale pokud někdo s partnerem řeší jen ty 4 cm jako problém, tak se dle mého názoru mám s ním dobře 😀

kajalka
15. pro 2013

Mně přijde fakt směšný tohle řešit. Svýho muže bych milovala i kdyby neměl nohu nebo byl na vozíku..

arrowka
15. pro 2013

Normálně nemám ráda věštění z jednoho příspěvku, ale tady mi připadá, jako kdyby vzadu nebylo ještě z tvé strany cosi jiného, jako kdybys neřešila jen tu výšku, i když jde o hlavní téma. Co má vlastně znamenat to "není nejhorší, nepije, snaží se pracovat..." Lepší důvody, proč ho miluješ, bys nenašla?
Pokud se pletu, tak se omlouvám.

petrajurinova
15. pro 2013

@zuzulik280 pokud jsi s partnerem déle jak 3 měsíce, doteď jsi výšku neřešila a teď ti začalo vadit, že je o kousíček menší, tak je podle mě problém úplně jinde než v tom, že by podpadky měl nosit on a ne ty. Je to známka, že máš pocit, že to není ten pravý a proto začínáš hledat malicherné důvody proč s ním nebýt. Sedni si, vem si papír a sepiš si důvody proč s ním být chceš a co ti na něm vadí a pak si srovnej v hlavě, jestli ho miluješ a tím pádem nejsou nějaké 4 cm důležité, nebo jestli o něj vlastně nestojíš a v tom případě ho pošli k šípku včas, dokud nejsou na scéně děti.

codal
16. pro 2013

Když ho miluješ, není co řešit...🙂.. výška fakt není důvod k rozchodu🙂.. teda podle mě...

laurital
16. pro 2013

@petrajurinova Přesně to stejné napadlo i mě 😉 .Přijde mi to jako hledání nějakého zástupného důvodu...

megy
16. pro 2013

to by pak musel řešit i chlap, že jsem oproti němu malé pivo 😀 on 196 a já 172cm. promiň, že to napíšu, ale tvému dotazu se fakt směju, jestli ti tohle připadá tak důležité 😀 a řešit to, řešíš úplnou blbost a jestli to začíná po 3-4m nějak vadit, tak se nad sebou zamysli
@zuzulik280

kaculinek1
16. pro 2013

Mě by asi menší partner vadil - ale jestli to náhodou nebude tím, že sama měřím sotva 156 😀 Kdybych měla 170 nebo víc, tak proč to řešit. A víš, co když to vezmu kolem a kolem, kdybych ho milovala a on mne asi by mi to nevadilo ani teď 😀 Kdysi jsem měla partnera víc než o 40 cm vyššího,(a to vypadá komicky , ale nikdy jsme to neřešili) láska jako trám, asi jen proto jsem tolerovala věčné bolesti za krkem kdykoli jsem mu chtěla dát pusu 😀 o 3-4 cm menší mnohem praktičtější.

Teď vážně - znám spoustu párů, kde je muž menší a jsou spolu šťastní - výška není chlast ani gamblerství ani agresivita, není to důvod k rozchodu, těch je hodně, ale 4 ani 20cm to fakt není... Pokud si dovedeš představit, že tento muž je otcem tvých dětí, je to ten pravý ať už vypadá jakkoliv...Pokud ne...

andelka
16. pro 2013

Taky mi to tak přijde..že ti nesedí a vlastně si nemyslíš že s ním chceš dál do budoucna být..ale je ti to blbý přiznat..tak hledáš drobné překážky, které by ti to ospravedlnily..ideálně takové, se kterými nemůžeš nic reálně udělat..
Tady bych viděla "problém"..ne vyloženě ve výšce, když se dva opravdu milují a funguje jim chemie a podobné věci, tak to 3 4 cm neohrozí.

mys412
7. čer 2016

No verte tomu, ze tam taky prave muze vyprchavat ta chemie, kdyz chybi centimetry... Taky mam chlapa o par centaku mensiho, driv jsem to nevnimala, ted v nekterych situacich ano. Duvod k rozchodu to neni, jen jsi proste prozrela.... To je normalni. Pokud mas hodne jinych duvodu, proc s nim byt, klidne toho hod za hlavu. Pokud je tam vice pochybnosti, jdi pryc. Ale o centimetrech tve pochybnosti urcite nejsou.

japona
7. čer 2016

@mys412 Přesně tohle mi vypravela kamarádka. Je stejne o par cm vetsi nez manžel a přestože ho miluje, tak přiznala, že ji tech par chybejicich cm někdy vadí. Není to důvod k rozchodu, to ani náhodou, jen by ji připadal "muznejsi"🙂

martiina_k
7. čer 2016

Ač je to stará diskuze, tak přidám svůj pohled. Když jsem byla "mladá", říkala jsem si, že můj vysněný partner by měl mít hnědé oči (ty bych teda oželela, kdyžby "bylo nejhůř 😅 ), měl by mít minimálně střední školu a trošku inteligenci, abych si s ním měla co říct, nekuřák (přes to vlak nejel, kuřáka bych vedle sebe nesnesla) a měl by být vyšší než já. Tahle podmínka ale při mých 167cm nebyla nijak nereálná, protože vlastně všichni chlapi jsou vyšší než já a manžel o mě říká, že jsem prcek 😅 Pokud bych našla chlapa, kterého bych milovala a byl by menší než já, určitě by to nebyla překážka. Ale uznávám, že když je manžel vyšší než já, cítím se s ním v bezpečí a když mě obejme nebo drží v náručí, vím, že mi nic nehrozí.