Dcera přítele bere drogy, máte zkušenost?

mujrisa
5. únor 2013

Zjistila jsem,že dcera mého přítele bere drogy...Bohužel už je plnoletá, takže nechat ji zavřít na nějakou odvykačku bez jejího souhlasu nepřichází v úvahu.Samozřejmě jsem to příteli řekla a teď babo raď jak se zachovat....Máte s tím zkušenosti?

aja123
5. únor 2013

Zkuste si vyhledat adiktologickou poradnu, tam vám určitě poradí, jak postupovat a co dělat 😉

zamilovanadonej
5. únor 2013

Otázkou taky určitě je, jaké drogy a zda je na nich zcela závislá. I když, může to vypadat že není, a stejně je....Bohužel pokud ona nebude s nějakým řešením této situace souhlasit, máte bohužel "smůlu". Člověk musí chtít se z toho dostat sám. A jestli je v nějaké partě, která jí k tomuhle vede, je situace o to horší. Zkusit si s ní promluvit je základ, a v každém větším městě je určo drogové centrum, kde poradí....

mujrisa
autor
5. únor 2013

Závislá už zřejmě je,co jsem slyšela potýká se už s klasickýma absťákama...v čem jede to opravdu netušim.Všechno mám zprostředkovaně jelikož se odstěhovala 50 km daleko kvůli práci.Tu už ani nemá

monad
5. únor 2013

Doporučila bych známému, ať jí domluví a holčina se jde léčit, pokud ne, vyhodila bych jí na ulici. Je to tvrdé, ale nic jiného jí nepřiměje se jít léčit. po čase na ulici na tom bude tak blbě, že jí nic jiného nezbude. a taky se rodiče vyhnou dalším problémům jako jsou krádeže doma, atd atd... vím o čem píšu.. tak hodně štěstí
www.sananim.cz

kamila1979
6. únor 2013

Naši sousedi mají taky dceru, v posledním ročníku na střední škole, takže taky plnoletá a taky bere drogy. Domluva nepomohla, tak jí prostě vyhodili z baráku odhlásili trvalý bydliště, protože jim kradla zlato a věci, který pak prodávala. Rodiče otce holčiny si nastěhovaly k sobě a holčinu odstěhovali do toho baráku s tím, že když si nebude platit zálohy tak jí exekutoři budou chodit tam.

a.n.e.t.t
23. únor 2013

Je to těžké, co dělat. Mám zkušenosti "jen" z práce. Tudíž i s kontakty s určitým protidrogovým centrem a pokud ona sama nebude chtít svůj problém řešit, tak jí nic nepomůže. Nemůžete ji nějak donuntit, sama vím ze zkušenosti, že se závislým feťákem je hodně těžké pořízení 😒 .

marianakrasnapanna
19. bře 2013

Ahoj, odborníci poradí a nasměrují - zkuste www.drogovaporadna.cz je to o tom, že Vás nesmuřují na zařízení poblíž vašeho regionu. a když už nedonutíte dceru - aby šla - musí chtít sama - alespoň Vy dostanete psychickou podporu, která je nesmírně důležitá. A pokud ještě nepotřebujete tak se připrav budete ji potřebovat vím, bohužel o čem mluvím