Denodenní sex - zabiják vztahu 😞

nelinkaaaaa
1. zář 2012

čaute holky,sem s manželem 6let,máme 4 letého syna a 3letou dceru.Ještě rok budu na mateřské.Problém je v tom,že můj chlap chce pořád sex,neustále o tom mluví,pořád má narážky a mě už to leze krkem 😒 Uplně mi to zprotivil,dokonce sem začala sex nesnášet.Vždycky se to snažím nějak přetrpět,někdy ho překecám že dnes ne..většinou pak bývá těžce uražen..nevím co s tím,říkám mu to pořád že mi to stačí 2krát týdně ale on si nenechá nic vysvětlit a furt si mele svoje...sex sex sex 😖

maky_maky
13. zář 2012

@evuna popravdě je mi to jedno, nějak nemá sílu ani na tohle, každej den i večer pořád sama, když poříjde jen nadává nemá to smysl, jsem vyčerpaná a bez srdce, mrzí mě to, a víc to, že s tím nemůžu nic dělat, prostě to zatím nezvládám!!

lavazza
13. zář 2012

@nelinkaaaaa Tak to samé je u nás...já vůbec nemám chuť v poslední době a to mám jedno,jenže sem s malým pořád sama a jsem někdy totálně KO. Někdy mi předhodí,že půjde tedy jinam...ale tím mě teda nevyhecuje:(

evuna
13. zář 2012

@maky_maky to je holka snad horší než domácí násilí....škoda že nejsi blíž..bysme se s tím popraly...spolu🙂

tarra27
14. zář 2012

holky, pokud vztah chcete zachránit, je to vždy na delší dobu.....nebude to hned....chlap je zvyklý na určité věci a než pochopí, že takhle ne.....a navíc pořád to zkouší, zda nepolevíte.....mě to trvalo přes rok, dokonce jsem i odešla, protože jsme věděla, že takhle ne....a někdy je to lepší....pak se teda vzpamatoval, ale stejně - jakmile vidí, že ho milujete atd....prostě to zkouší....vy musíte mít jasno co chcete a jít si zatím....

a pokud máte děti, nemáte kam jít, je to o to těžký - taky bych neměla kam jít....a narovinu, nejte povinné to řešit hned ted, byt to bolí strašně moc a je to hrozně hrozně těžké....

já doporučuji, když bude nepříjemný, kldně říci - nio ty máš teda náladu....nechceš si jít lehnout? a nebo na to prostě odejít a říctt kolikrát, zda to myslí vážně...hlavně musíte zachovat klid a mít nadheld, protože jak budete vyvádět, hádat se, nebo on uvidí, že je vám to líto apod, tak toho bude využívat...

někdy by si měli uvědomit, že nejsou jediný na světe.....a to prostě není ze dne na den.....kldině piště sem, nebo soukromě kamarádce nebo tady nám.....

dbát o sebe, mít čas i pro sebe, pokud je to možné a hlavně klid a nerozčilovat se, nebrečet....oni chvíli dělají, že jim to je jedno, nekdy i měsíc nebo dýl, zkoušejí to....chce to vydržet....je to těžké, nebudu říkat že není....je sakra těžké....ale podle mě to za zkoušku pokud s ním máte děti stojí....a nebo pokud víte, že ne, tak odejděte hned....

hlavně ale nečekejte výsledek za měsíc....fakt to je na rok až dva.....podle mě teda......

a nebo si řeknete, že vydržíte než půjde dítě do školky a pak uvidíte....

moc na vás myslím, uplně vzpomínám, jak bylo strašně mě - nemohla jsem ani vstát z postele, tlaky na hrudníku, nemohla jsme nic dělat, bylo mi blbě.....nechtělo se mi žít.....

držte se a klidně napište!!

eficenka
14. zář 2012

já mám zase opačný problém 😀
kéž by byl denodenní sex 😀

maky_maky
14. zář 2012

@lavazza taky to pořád říkal, a nakonec nejpíš šel ☹

maky_maky
14. zář 2012

@tarra27 perfektně napsané, jen jedna malá pozn. ze všeho nejvíc mě štve, že takové věci řešíme jen my ženy, že jim je to jedno, jsou nad věcí a nepotřebují nic řešit, ten můj mi vždycky řekne, něco se ti nelíbí, tak si najdi někoho jiného. nač něco řešit, když je na světě tolik jiných ne! 😝

tarra27
14. zář 2012

@maky_maky podle mě my to řešíme nahlas - oni to mají v sobě....a hlavně is myslím, že on si je ted Tebou jistý....to je problém....proto je schopen Ti tohle říct....jinak by to nikdy neřekl....

a to stejně počítek s tím, že než to změníš, to potrvá....to fakt není za měsíc.....

a hlavně na začátku on bude dělat ještě drsnáka....ber to i tak, že se znáte, ví, že ho miluješ a ví jak na co reaguješ, zná tě.....a tak to ještě bude zkoušet...a bude si na začátku myslet, že je to nějaká tvoje taktika.....

tarra27
14. zář 2012

@maky_maky musíš získat zpět svoji hodnotu, aby on se bál, že o tebe přijde....že když si něco usmyslíš, že to prostě uděláš....

a to vše bude chtít i spoustu času.....

je to blbá situace, hlavně v tom, že to není hned....a že se možná bude snažit i potom aby to bylo jako ted - protože jemu to vyhovuje, tebe má jistou....bojíš se, že o něho přijdeš....ale není to zase situace, ze kterí se nedá dostat...

neboj, bude to dobré......

maky_maky
14. zář 2012

@tarra27 nechápu ale, že já jsem z toho zdrblá jak blázen a on se baví, směje se nahlas, baví se s kámošema, jezdí po výletech a já jsem nasraná unavená a doma, a jen se pokusím někam jet když on zrovna má volno, je strašně zel pořád mi to vyčítá nevím asi si to moc veru, jen jsem si vždycky myslela, že žít s někým má znamenat, prožívat s ní hezké ale i ty špatné chvilky a když ho potřebuju mít ho při sobě.

maky_maky
14. zář 2012

škoda že kojím, nechala bych si snad předepsat nějaké uklidňující přášky...neexistují na to nějaká homeopatika nebo něco??? snažím se i meditovat, ale nepomáhá to, nebo spíš nemám čas, pokaždé buď řve jedna nebo druhá nebo jsem tak unavená že usnu!

tarra27
14. zář 2012

@maky_maky holka, to jsem si myslela taky.....ale chlapi jsou prostě chlapi....dřív nebo později to tak prostě je....

neboj....hlavně nesmíš být ufnukaná....a neřeš co si myslí on, at se vzteká, ty bud v klidu....

na jednu stranu se podívej, jak si protiřečí - si někoho najdi a pak nekde jdeš a je zle...¨

on tě miluje,,,,,,nemysli si, že ne....

maky_maky
14. zář 2012

@tarra27 řekne mi mám tě rád a ani ne za pět minut, když mi slíbí, že budeme večer spolu, jde ńěkam jinam!!

tarra27
14. zář 2012

@maky_maky holka, tabletky to nevyřeší...pomalu a postupně začni se chovat jinak než e zvyklý....

je zvyklý, že tě v 17h najde doma?? že jsi na tel kdykoliv zavolá??? nebo hend odpovíš smskou?? tak to změn....bud jiná, než tě zná.....a bud v pohode a když bude vyvádet, v kliud řekni - co blbneš?? a bud nad věcí....at postupne začne cítit, že se neco deje....

tarra27
14. zář 2012

@maky_maky on si totiž naivne myslí, že si te tím udržuje....a ono to není naivne, protože on vidí, že jsi pak špatná z tohom, že jde...

tak ho nech jít a ještě mu popřej NE IROnicky!!! hezkou zábavu....a neozývej se mu,...nekontroluj....nehledej,,, nevyptávej se....delej, že te to nezjaímá

evuna
15. zář 2012

@tarra27 když ono je to moc hezké říkat,ale udělat to a chovat se tak...je moooc těžké...upřímně si myslím že maky ví tohle všechno.....jen najít v sobě tu sílu,a odrazit se ode dna...ještě k tomu s dětma takhle malýma....nejlepší je změnit útočiště a tam přemýšlet....jestli má možnost odjet rodičům třeba...jela bych resp.to tak dělám....

tarra27
15. zář 2012

@evuna máš pravdu, ale jestliže ho miluje, tak ji nic jiného nezbývá - pokud tedy nechce odejít....podle mě to je jediná šance na záchranu....a stejně možná odejít bude muset, aby si to uvědomil......

ale souhlasím s Tebou....je to strašně těžké.....a hlavně to není hned,,,,,bohužel

ve24
18. zář 2012

@maky_maky nechci Vám brát iluze,ale jak to tady čtu tak určitě někoho má bokem. Chlapa se dá bohužel rychle zblbnout a ještě jak ta jiná není lakomá. Je to bohužel všechno o jednom. Obdivuji Vás,že na to máte nervy. 😉

maky_maky
18. zář 2012

@ve24 co už, buď se rozhodne být s náma, nebo to časem stejně praskne a ona bude chtít víc, v současné době můžu jen čekat!!! 😝 musím to brát s nadhledem, jsem krásná?jsem!a taky není jedinej na světě 🙂

ve24
18. zář 2012

@maky_maky není, kamarádka to vyřešila tak, že si taky někoho našla, tajně a pak jak chtěl od nich odejít, tak mu řekla, konečně, na to jsem čekala a překvapený byl nakonec on. S novou stejně není šťastný, chtěl by ji zpět, ale má smůlu, nový přítel je strašně hodný a opak ho 😉 Měla nakonec velké štěstí.

mishha
18. zář 2012

Maky asi nemá cenu ti říkat např.zbal se a jdi,ale ze své zkušenosti,kdy jsem vedle ex přítele byla pár let ta druhá,ta která mu ovšem prala trenky , platila dluhy.a porodila dítě.získala jsem takový názor,že bud tě miluje a funguje to tak jak má,nebo se budeš muset přispůsobit okolnostem..mlčet a brečet a nebo sebrat odvahu a jít pryč..Máš ho ráda,máš ale to neni všechno..Já to pár let vydržela..a dnes?odešla jsem sama ale s pláčem a dnes jsem štastná,protože mám partnera,který i po dvou letech si mě váží.Přála bych ti happyend jako jsem měla já..Měj se ráda,hlavu vzhůru,je čas aby se karta drobet obrátila..hm 😉 😉

blahova_andrea
18. zář 2012

katastrofa s těma chlapama, můj by to měl taky nejraději 3x denně místo jídla, ale naštěstí zatím není otravnej denně, spíš nárazově, nebo když je pauza moc dlouhá. to je tím, že žena na to musí být celkově v pohodě a muž se tím do pohody dává ☹ pak se to jaksi míjí. my taky stále řešíme začarovaný kruh: dej mi a budu na tebe milej - buď na mě milej a dám ti 😀

mishha
18. zář 2012

to jsi napsala dobře,že oni se tím do pohody dávají..a já proč to mají chlapy a ženský jinak..i když ten muj,je vždycky ohleduplný.Ted jsem v 8.měsíci..total frigida a respektuje mě,,a spíš by se i bál..Já nevim,ale tohle když vznikne jako problém mezi dvouma,tak to je na prt..ne?

ebsian
18. zář 2012

@nelinkaaaaa Já ti takového chlapa závidím, kéž by to po mě chtěl denně, to upřímně přiznávám, teda kromě těhotenství a šestinedělí, to by mě taky obtěžovalo, docela se mi to v těhotenství nelíbí..Ale jinak bych takový zájem o sex brala, já jsem taky taková 😉

bessinka
6. říj 2012

@maky_maky Chtěla jsem se zeptat jak to u vás pokračuje? Vím, že tohle bych manželovi netolerovala. Sice nemám děti, ale určitě ani kdybych je měla. Držím palce. B

blahova_andrea
7. říj 2012

@mishha to ano...doufám, že tomu tvému ta ohleduplnost vydrží i po porodu tak dlouho, jak budeš potřebovat. u nás byl docela nátlak. já pak měla bloky a do toho jsem byla dost šitá, takže mi dlouho trvalo se dát dokupy.