Denodenní sex - zabiják vztahu 😞

nelinkaaaaa
1. zář 2012

čaute holky,sem s manželem 6let,máme 4 letého syna a 3letou dceru.Ještě rok budu na mateřské.Problém je v tom,že můj chlap chce pořád sex,neustále o tom mluví,pořád má narážky a mě už to leze krkem 😒 Uplně mi to zprotivil,dokonce sem začala sex nesnášet.Vždycky se to snažím nějak přetrpět,někdy ho překecám že dnes ne..většinou pak bývá těžce uražen..nevím co s tím,říkám mu to pořád že mi to stačí 2krát týdně ale on si nenechá nic vysvětlit a furt si mele svoje...sex sex sex 😖

dvojka
4. zář 2012

@maky_maky -je mi líto žes musela číst cos četla.Já si tímhle prošla taky.Začalo to stejně jako u Tebe nevinná Chat zpráva s jednou ženou,postupně s více ,později to nabíralo na intenzitě ,psal si doslova nechutárny a to i v případě,že jsem ležela na gauči a viděla to.
když jsem se ho na to zeptala tak mi řekl že to je jen tak,že nejsem moderní a že mi je věrný.U nás to bylo ale horší i v tom,že se mnou nakládal jak shadrem na podlahu,během let.Nakonec s jednou z milenek utekl. Až donedávna jsem myslela že to byla jeho první milenka v realu,ovšem na povrch vyplula děsná realita a já debil nikdy nic nepoznala☹.

Nevim coporadit,zvlastní zkušenosti vim,že když se na chlapa začne tlačit je to ještě horší.Snad aby jste si vyložili karty na stůl,beztak je jasný že pokud by s nějakou něco měl tak se nepřizná a ty budeš pořád v nejistotě.Snad si tvůj muž opravdu jen s někým píše,ale pravda je taková že to je nechutný 😝

maky_maky
4. zář 2012

@tarra27 jinak kdykoliv kdekoliv jdeme, furt čumí po ženských pořád, čumí po kozách p zadcích, a já mám prosím prdel stometrovou a kozy žádný, nechápu, proč si se mnu vůbec něco začal, dotěď ani nevím, proč si mě vlastně chtěl vzít.

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky to že čumí...to neřeš, dělají to všichni....na tom fakt nic není.....navíc nekdy si tím dokazují, že ti na nich záleží, když jsi z toho špatná a nebo to sleduješ a nebo komentuješ .)

dvojka
4. zář 2012

@maky_maky -opravdu jako bys psala o nás. Mně chodily taky anonymy,dokonce mi i volal manžel jedné z milenek,to jsem byla zrovna podruhé těhotná.ze všeho se vždy vykecal a já mu věřila.A s tím koukáním-teda v jeho případě civěním po ženských jak by smet 🙄

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky a máš nějaký důkaz? myslím 100% že s někým spal

maky_maky
4. zář 2012

@tarra27 ne, pokud bych měla, už bych s ním nebyla!

maky_maky
4. zář 2012

@dvojka to je mi taky moc líto!!já jen doufám, že se to včes nějak vyřeší, ať už tak nebo tak, jsem totiž ze všecho už dost unavená!

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky tak tu zprávu neřeš....třeba jste byli rozhádaný nebo měl blbý den...a kdo ví, co mu psala ta ženská...a hlavně - třeba si jen fakt chtel dokázat, že by ho chtěla....

dvojka
4. zář 2012

@maky_maky budu držet palečky nat to pro Tebe a malou dopadne co nejlíp 🙂 .
Snad je to z jeho strany jen nějaký ,,testování" nebo ,,úlet" nevim jinak jak tohle pojmenovat.

maky_maky
4. zář 2012

@tarra27 nejde o to, jde o dlouhodobější diskuzi, psali si dlouho nejmíň dva měsíce a to nevím, kolikrát si volali, protože tam bylo když začali něco rozebírat, raději si zavoláme a tak

maky_maky
4. zář 2012

@dvojka snad zatím nezbývá než doufat

maky_maky
4. zář 2012

moc vám všem děkuji, moc!!a nakonec jsem se sem dívala, že ani diskuze nepatří pod titulní název, to bude zase porušení pravidel haha zase dostanem nadaný...🙂

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky nevím, co myslíš tím něco rozebírat....ale pochybuji, že by s ní něco měl...jednou je to ex a žije s tebou, rodinu má s tebou...kdyby byla tak skvělá, tak s ní zůstal....to mi věř....

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky já tady jsem nová...a to fakt píšou??? porušení pravidel?? a dají ti trest? to jsem vůbec nevedela...

dvojka
4. zář 2012

@maky_maky - je mi jasný jak se cítíš 😔 , ale nemá cenu se trápit .Jsem ted chytrá 😀 ,samotnou mě to pěkně žralo .
Dej tomu trochu času a skutečně o tom moc nepřemýšlej,protože si budeš působit jen bolest.

dvojka
4. zář 2012

@maky_maky -třeba je to tak že ho zkouší ona a bude hodně pravdy na tom co píše
@tarra27

pavlinaoo
4. zář 2012

@maky_maky Je mi moc líto, že máš doma takovýho debila☹ a to že ti holky píšou o testování a dokazováná. Tomu neveřím. Chlap je jednoduchej..když píše to co píše, chce s ní spát. Je to sobec. Když mu manželka leží v nemocnici a on píše takovýhle kecy. Když si domlouvá kafe,nejde jen o kafe. To, že si schovává telefon je další znamení. A to že ti nadává za postavu tak nevybíravým způsobem? Po ženských čumí asi většina, ale ne tak, aby to snad muselo ranit jeho ženu ne? Máš doma vola, promiň. Ideál neexistuje, ale vždy se říká, že by člověk měl být s někým, kterému dokáže přehlížet jeho chyby. A taky jsem jednou slyšela: "Já bych překousla, že mi byl nevěrný, ale nedokážu překousnout to, že mám doma takové debila, který mě nechá, abych na to přišla" Nevěru jsem nepoznala, nebo jsem o ní nikdy nevěděla. Ale ty, taková pěkná ženská, rozhodně nemusís být s takovým volem.

tarra27
4. zář 2012

já to pochopila tak, že si to myslí maky-maky....a ne že ji to řekl - že má velký zadek a malá prsa.....

chlap je třeba jednoduchý, ale jsou i typy, co si prostě dokazují, že na holky mají....a trvám na tom, že je to ex - kdyby chtel, byl by s ní už dřív....

dvojka
4. zář 2012

@pavlinaoo - tohle přesně jsem potřebovala slyšet před zhruba 5 -ti lety 😅 ,ale kdo ví možná bych stejně nevěřila.Ono dokud toho člověka nechytneš při činu tak ho svým způsobem bráníš.Teda mluvim spíš za sebe 😅

maky_maky
4. zář 2012

jste moc hodné, děkuji za každé názory, pravda je, že si s tím musím vyrovnat sama, jen je hezké, že existuje někdo, komu alespoň stojím za těch pár řádků byť jste v podstatě cizí ale je smutné, že někdo, od koho by jste to čekali, je někde jinde...

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky podívej, já si i myslím, že kdyby už něco dělal, tak není tak blbý a vymaže si to.....nenechá to někde kde by jsi to mohla najít, to za prvé...za druhé jak jsme psala, jde o ex, kdyby chtel, byl s ní už dřív...ale nevyhovovala mu....tudiž je s tebou, má s tebou rodinu, zázemí atd....a miluje te, vzal si tebe, ne ji....a nakonec - třeba chce, aby jis žárlila....aby si tebou byl jistý.....

já bych na sobě zamakala, začala bych se věnovat víc sama sobě a nedělala naschály, nehádala se a uvidíš....uvidíš sama časem.....

pavlinaoo
4. zář 2012

@dvojka jo to věřím, že ho člověk brání. Každý si na to musí přijít sám no..
@maky_maky A čeho si na něm vážíš? jaký je partner a táta? Rozumím, že je to strašně těžké, když s ním máš rodinu a jste manželé...ale hlavně respektuj SAMA SEBE jako osobnost a on je až na 2.místě. Vždy to tak má být. Ty musíš být štastná, aby bylo i tvoje dítě. A ty se nesmíš bát, nebo se podcenovat, nebo si neverit. A jak uz tady nekdo psal. "Zij" i svuj zivot. Jdi civicit a chod za kamaradkama....ne jen cekat na stvoritele...Treba to tak delas, nevim. Kazdopadne preju, at se to vyresi k tvé spokojenosti a jsi stastna.

ined77
4. zář 2012

@maky_maky ...ahoj, tak čtu tuhle diskuzi a musím říct, že je mi moc líto co musíš prožívat ☹ .
taky tohle trochu znám, naštěstí to ale bylo bez dětí...a jsem ráda a dodnes mám silný pocit úlevy, že ten vztah nakonec opravdu skončil.
moje poznání je, že chlap prostě když má tohle jednou v sobě, tak to bude dělat vždycky, s kýmkoliv, i kdyby se druhý rozkrájel...
asi existují ženy, které dokážou přivřít oči a dělat, že nevidí a neslyší...já tohle neumím, to není rovnocenný patnerský vztah ....je v tom nedostatek sebeúcty, sebevědomí...copak muž by nám ženským tohle trpěl??
k určitým rozhodnutím si musíme dojít samy, bohužel to většinou zabere zbytečně moc času...mně tohle sežralo 7 let mého života...a dnes nedokážu pochopit sama sebe co jsem si proboha jen myslela a na co čekala 😔 .
držím palce ať jsi v životě šťastná ty i tvoje děti...moc bych ti přála, aby manžel otevřel oči a dal se dohromady... 😔

tarra27
4. zář 2012

no dobře-..a co ted teda...jaký je řešení???

.maky s ním být chce....respektivě miluje ho, má s ním dve deti a neumí si představit, že by nyní odešla....co má teda dělat??

maky_maky
4. zář 2012

@tarra27 moc děkuji všechno chce svůj čas a je pravda, že je teď docela hodnej i se snaží, tak uvidíme, mám ho moc ráda a proto mu šanci dám, ale tý jo jestli ještě někdy nedejbože zjistím tak už mě ani děti v životě neuvidí a myslím naprosto vážně!!

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky holka já vím, že tobolí.....ale pokud je jinak hodný....a chceš s ním být tak to fakt neřeš....

všude a opravdu všude je něco....když nebudeš řešit psaní, budeš řešit finance, jeho rodinu, nebo svoje děti popřípadě nového partnera děti....v každém vztahu něco je.....

mě to lhaní taky bolelo a to byla pomoc ne žádné takove zprávy jak popisuješ ty.... a dodnes jsem mu to nezapoměla.....

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky a taky pamatuj, že on si má hlídat tebe a ne ty jeho....takže se musíš chovat tak, aby se to otočilo...přece nebudeš ty ta, která ho kontroluje, uhání....on se musí snažit, aby jsi s ním byla a ne naopak....a vůbec když jsi taková hezká baba .)

evuna
13. zář 2012

@maky_maky Ahoj maky....dlouho jsem tu nebyla..jak ti je?a jak válčíš????
já jen....chtěla bych reagovat na to co psaly holky tady...jak se začneš starat sama o sebe a dáš mu najevo,že se taky má starat o děti aspoň trochu a zapojit ho do koloběhu života...ty si ulevíš a příjdeš na jiný myšlenky...a uvidí jak záříš..hned ho začne zajímat kde si byla atd....a hlavně když ho zapojíš do aktivit..nebude mít už tolik času si vysedávat u pc...u nás to nachvíli zabralo....druhej měsíc tak jsem zvědavá jak to bude dál probíhat...

maky_maky
13. zář 2012

@evuna ahojky, no popravdě na něho nezabírá nic, je to sobec sobeckej a je mi z něho už nanic!!!ale moc děkuji za snahu, už ani nejde o to co se stalo, ale stačí mi, jak se ke mě chová, i hovno na zemi je zajímavější než já. už na to nenmám ani sílu a ani chuť nějak to dopadne, snad osud ukáže! 😢

evuna
13. zář 2012

@maky_maky je mi to líto☹( zkus si třeba najít a zjistit na sociálce jak by jsi na tom byla bez něj a začni řešit bydlení a všechny penízky co by jsi dostala od soc. ať máš na čem stavět..existuje taky právník na netu kde se můžeš zeptat kolik je povinen platit na tebe a holky...