Denodenní sex - zabiják vztahu 😞

nelinkaaaaa
1. zář 2012

čaute holky,sem s manželem 6let,máme 4 letého syna a 3letou dceru.Ještě rok budu na mateřské.Problém je v tom,že můj chlap chce pořád sex,neustále o tom mluví,pořád má narážky a mě už to leze krkem 😒 Uplně mi to zprotivil,dokonce sem začala sex nesnášet.Vždycky se to snažím nějak přetrpět,někdy ho překecám že dnes ne..většinou pak bývá těžce uražen..nevím co s tím,říkám mu to pořád že mi to stačí 2krát týdně ale on si nenechá nic vysvětlit a furt si mele svoje...sex sex sex 😖

evuna
1. zář 2012

@nelinkaaaaa ahoj..holka...vítej mezi maniaky....u nás je to samé....když to nemá ode mně tak jde k pc....a je fakt že je schopnej i třeba celý den....lituju tě...kor s těmi dětmi..člověk je takhle vyflusanej...a pak aby se snažil ještě v posteli... 😉 držím palce ..kdykoli napiš

kuratkol
1. zář 2012

@nelinkaaaaa
@evuna Tak tohle já teda neznám a neumím se vžít úplně do vaší situace, ale asi bych se bála, že když to nenajde u mě, půjde za jinou nebo možná chodí i tam, když je tak náruživý... To by mě asi napadlo.

tarra27
1. zář 2012

asi bych se taky bála....jak píše kuratkol....a upřímně moc nezávidím.....my jsme spolu taky skoro 6let a sex máme rádi oba - partner kolikrát chce, ale taky mu řeknu že ne a díky Bohu to chápe - máme roční holčičku a v řijnu na konci se nám narodí druhá.....takže by mě asi mrsklo....

evuna
1. zář 2012

@kuratkol
@tarra27 a co má člověk dělat????snažím se tomu mýmu věřit a max ho zapřahovat 😀 ale co s takovým chlapem? tomu mýmu to vysvětlím a rozumí tomu..hlavně dbám na komunikaci..na ní to závisí asi nejvíc...

tarra27
1. zář 2012

to je jasný a naprosto schvaluju 🙂 děláč to báječně....komunikace a max zápřah 🙂

slundo
2. zář 2012

poslat ho na celodenní výlet s dětmi, na nákup na celý víkend, na návštěvu k tchýni, zaplatit mu posilovnu - prostě ho co nejvíc utahat 😀 ale jinak si to taky moc nedovedu představit a ani nevím co poradit :( asi bych se taky bála, že si najde milenku, ale některá žena by to v tomto případě brala jako řešení, že se muž vybije jinde....ale na to musí být povaha.... Jinak ber to pozitivně- i po dvou letech jsi pro něj přitažlivá..... a jiný praktiky se ti taky protivý ? že by se vlk nažral a koza zůstala celá..... a rozhodně o tom mluvit a nenutit se do ničeho, to není správný, protože spokojenost musí být na obou stranách

sal80
2. zář 2012

Já patřím mezi ty, které by to snesly i častěji. Denní sex mi přijde skoro samozřejmostí 😅 Jen je tu rozdíl, nemám dvě děti, které mě denně 100% potřebují a nemusím vynakládat energii tam. Musím souhlasit s @evuna , že je nejdůležitější komunikace 🙂

evuna
2. zář 2012

@sal80 já jsem to brala častěji před porodem a těhu....jinak k tomu utahání....toho mýho bych mohla tahat všude možně...naopak se tím dobíjí 😀 😀 😀

laska.nezna.hranic
2. zář 2012

@evuna - tak když to končí pc, tak je to ještě dobré 😒

jajik25
3. zář 2012

tak já mám doma skoro to samý jako @nelinkaaaaa akorát to nechce každý den ale jen obden,což mě přijde taky docela náročný se dvěma dětma a prací doma aještě s domácností,taky se snažím vysvětlovat že to není tak lehký jak se zdá a co se týče utahaní tak to u nás nehrozí,spíš to má opačný účinky 😉

maky_maky
3. zář 2012

@nelinkaaaaa jééé ahoooj tak to jsme na tom stejně, myslela jsem si, že jen já jsem tak "labilní" a stačí mi to, také jsem velmi frigidní, když to nemáme denně 🙂)) jojo jen mě říkal, že by to mohl mít klidně dvakrát denně, ale to by po mě chtěl prej moc!!

maky_maky
3. zář 2012

@kuratkol také z toho mám strach, hlavně když jsem mu nedávno našla na fcb,jak si píše se svojí "bývalo" milenkou, že by se s ní chtěl milovat haha. řekl mi, že prej to bylo jen na zkoušku, jestli by svolila haha musím se tomu smát, jak ti chlapi dokážou klidně lhát do očí, no co už! není k tomu ani co dodat....

pawlla
3. zář 2012

@nelinkaaaaa jeeej tak u nas je to tak nejak jinak, ja bych chtela porad nejlepe dvakrat za den 🙂 a chlap uz nekdy nemuze 😀

evuna
3. zář 2012

@maky_maky jí tohle najít tomu svýmu tak bych řádila jak ďas🙂...to jsi byla jako klidná?

slopota
3. zář 2012

@evuna nemusíte ho "utahávat", postačí když před ním použijete slovo těhu, těhulka, mimísek, manža, tuleníčko, kojeníčko (podle Vašich preferencí) a on už si to rozmyslí

evuna
3. zář 2012

@slopota 😀 to je fakt...

kuratkol
3. zář 2012

@maky_maky Tak to už bych mu asi nevěřila ☹

maky_maky
3. zář 2012

@evuna to jsem taky řádila, ale je to stejně k ničemu, snažím se věřit, doufám, ale nějak mi to nejde

maky_maky
3. zář 2012

@kuratkol to jsem taky řádila, ale je to stejně k ničemu, snažím se věřit, doufám, ale nějak mi to nejde

Dnes ve 20:41 • Odpověz • • • Opravit překlepy

evuna
4. zář 2012

@maky_maky jestli se mohu zeptat...a poznaly jste se resp.princip na čem jste vztah založily byl sex?u nás víceméně to tak právě bylo,samozřejmě postupem času se to vypracovalo někam jinam,ale když byl člověk spokojenej tak nehledal důvody...když zrovna nemůže...nehledá se důvod proč nemůže,ale zařídí se po svým aby byl spokojenej...
občas zkousávám věci....to by bylo na dlouho....vždy když je takovej klid jako ve vztahu tak se objeví zase nějaká o kterou se zajímá....zve ji různě na sport a já abych se starala o děti obrazně řečeno...a jsem pak nařčena že v tom vidím jen to špatné...tak by mě právě zajímalo jestli jsem jediná komu hrabe😀

tarra27
4. zář 2012

Holky, ono si stejěn asi člověk nevybere...ono všude je něco....neznám nikoho, kdo by byl 100% spokojený a neměl žádný problém.......a když už s ním máte děti....neříkám, že si máte nechat dělat na hlavu, ale když uděláte scénu, co si pomůžete?? jestli mu to projde, tak to udělá znova a když od něho momentálně nechcete odejít nebo nemůžete,,,,,já říkám, že na každého dojde a pokud si chlap myslí, že dnes je to tak, a jinak to nebude, tak se plete.....jednou půjdete do práce a vůbec....jsou věci, které člověka bolí a nezapomene....ale i kdžy je to těžký, musí jít dál....

můj partner pomáhal ex ani jsme o tom nevěděla, pak jsme se domluvili, žádný tajnosti a ted ji pomáhá znova...ještě loni ji přál na narozky, nic mi neřekl.......chápu, že má těžký život, deprese a že je jednodušší....ale ublížilo mi to....doma dělá první poslední a nebýt tohoto....jsme max spokojený člověk.....i když jeho rodina...ale bydlí daleko.....a se mnou je 6let, čekáme druhé....ale on takový je, pomohl by všem.....mě si chce vzít, už jednou sjem svatbu zrušila, ted o ní mluví zase....těší se na mimi a je věrný.....koupí mi věci na sebe, finančně vše platí, neříkám, že si žijeme extra v luxusu, ale postará se o nás a je to človvěk, který by mě nenechal nikdy na holičkách...pomáhá vařit, uklízet.....nachystá mi jídlo.....miluje mě i dceru, věnuje se jí..... a ted se těší na druhou....nechodí do hospody, rodina je pro něj vším....a mě mrzí, že zalhal....opět....možná si ymslíte, že řeším blbosti, ale pro mě je lež něco špatně....a bolí....pochopila bych, kdyby přišel a řekl věci narovinu.....prosila jsme ho o to x krát....ale on to neudělá....on mi nechce ublížit....co k tomu dodat....a mám se s ním pořád hádat....???

a pak vidím ostatní chlapi, jak bijí své ženy, nedávají jim peníze, podvádí....nepomáhají doma....co k tomu dodat.....

jak jsme psala, ono všude je něco....

maky_maky
4. zář 2012

@evuna tak to nejsi, je to u nás podobné, jen jsem si vždycky myslela, že chce mít konečně pěkný, vyrovnaný a normální vztah, protože byl s bývalou 10 let taky vztah hlavně a jen o sexu a stejně i při každé příležitosti šel ještě někam jinam, pořád mi vykládal,m jak by chtěl konečně najít zázemí a lásku a když jsem mu tohle všechno dala, opět si dopisuje s jinou.

maky_maky
4. zář 2012

@tarra27 můj manžel nedělá nic z toho, co tu píšeš a ještě si dopisuje a pomáhá své ex takže jsem mírně řečeno na dně...

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky jenže jak to chceš ted řešit?? máte dítě, jste vzatý a nejspíš ho i miluješ.....umíš si představit, že by jsi ted odešla?? od něho???

maky_maky
4. zář 2012

@tarra27 popravdě, ne!!ten nejhorší problém je to, že ho opravdu miluju, všechno ostatní by se dalo vyřešit, nevím, jak to rešit, jestli vůbec, řekl mi, že jsem někdy až moc hodná a spousta lidí toho využívá a já mu věřila, přitulila jsem se k němu a v duchu jsem si říkala, aspoň, že mám tebe. a ouha, malá chybička

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky já si to tak myslela, já tě i chápu - ty máš ted podle mě totiž na výběr - pokud s ním chceš být, byt to bolí, nepátrej, nehledej, nevyčítej...protože stejně od něho ted neodejdeš, trápit se budeš akorát ty, on pozná, že se něco děje, protože v pohodě nebudeš a přijde domu a co uvidí?? protivnou nebo ubrečenou nebo neštastnou ženu...myslíš, jak dloiuho ho to bude bavit?? a i když si řekneš, že budeš dělat jakoby nic, nebudeš nikdy uplně napohodu....aby z tebe byla spokojená a štatsná žena...nenechala bych si dělat na hlavu, ale pátrat nemá smysl....nehlede nas to, pak by jsi mu stejně řekla a bud by jste se hádali a když ne, tak mu to odpustíš a on bude vědět, že jsi věděla, odpsutila a že mu to vždy projde....a za chvíli budeš jako hadr na podlahu.....

já vím, že to bolí jako pr.se....ale pokud ho miluješ, chceš s ním být....alepson ted....tak doporučuji nic neřešit....

nehlede na to, jsi moc hezka baba, kdo ví, koho časem potkáš a jak to budeš řešit......ted te to neutěší, ale ber to tak, že ted jiné řešení nevidíš, že ted ho miluješ a chceš s ním být....a nikdy neznáš uplně ale uplně vše - nevíš jak to bylo, zda jde jen o psaní nebo jak to bylo myšleno, zda to byla legrace.....nikdy o tom nevíš uplně ale uplně vše....a gtřeba se trápíš zbytečně.....

maky_maky
4. zář 2012

@tarra27 děkuju, sama to vím, jen to nějak nejde, snažím se, ale já se prostě neumím přetvařovat, chce po mě pořád sex každej den, mě to nevadilo, dřív, než jsem to zjistila,ale to, že jí tam psal, chci se stebou milovat, moje na to nějak není a stejně se furt jenom hádáme a ble ble a já v té době ležela těhotná v nemocnici a strašili mě, že o malou příjdu, že porodím předčasněi, to je to, co mě tak strašně bolí, že tohle dokázal udělat, a to že se mnou chce spát je věc další, nevím pokaždé se ptám sama sebe, jesltli jsem dneska první nebo kolikátá vlastně ....

tarra27
4. zář 2012

a ty máš krom teto zprávy ještě nějaký jiný důkaz? jako že by te podvedl apod??

tarra27
4. zář 2012

@maky_maky a ty máš krom teto zprávy ještě nějaký jiný důkaz? jako že by te podvedl apod??

maky_maky
4. zář 2012

@tarra27 ne nic co bych mohla dokázat, jen celou neskutečně dlouho a oplzlou diskuzi na fcb, a to ne jen s touto ženskou, jinak cca před rokem mi pořád chodily anonimní zprávy, že mě podvádí s nějakou mojí známou atd. pořád něco, párkrát se mi podařilo mu najít v telefonu zprávy od nějakých že, že na kafe a kde se sejdou atd. není to jen jeden incident, ale tohle mě fakt dostalo, říkal, že je to jeho věc, že tím, že je se mnou se nepřestane stýka s "přáteli" zchovává si pořád telefon a tak kdyby nic netajil tak by přece nemusel nic schovávat, jinak podniká a je pořád někde, tudíž má spoustu možností, věřila jsem mu ale teď to je nějak špoatné