Děti škemrají o tatínka. Jak ho ale najít???

popelka.miri
14. zář 2009

Ahoj, mám trochu problém se svými dětmi...už rok žijeme sami a jejich vlastní táta si je bere jen v neděli na pár hodin. A to očividně nestačí!...ale bohužel můj syn postrádá chlapa - tátu, kamaráda... ☹ Když to jen jde, tak vyhledává jakoukoliv mužskou společnost, dědu, učitele, kohokoliv!! Teď v pátek přišel ze školy s tím, že mají pana učitele na počítače, že ho pohladil, pochválil a bylo vidět, jak je z toho nadšený...bylo mi ho líto. Moje dcera taky pořád žadoní o tatínka, jak se o nás bude starat, mít nás rád, pomáhat mi, i dávat peníze 😀 . Jelikož jsme tu samé holky, tak Lukášovi chlap chybí o to víc. Jenže problém je ten, že mně chlap stále ještě nechybí...vůbec! Takže v ideálním případě bych brala jen nějakého dospělého kamaráda-chlapa pro svoje děti, jenže takový se asi těžko hledá...Máte někdo nějakou radu co s tím? Případně jak hledat? Zkusila jsem seznamku na netě, že chci jen kamaráda, ale jakmile začnou odepisovat, tak se ve mně něco škubne a já nejsem schopná to dotáhnout dál 😖 A přitom bych tak chtěla kvůli těm dětem 😢 😢
Vůbec nemám důveru v opačné pohlaví vzhledem ke zkušenosti z manželství 😒

popelka.miri
autor
19. zář 2009

Amadora, Danfal: já se jim to snažím vysvětlit už dávno, že nechci zatím žádného nového tatínka, že to není jednoduché, oni si myslí, že stačí napsat inzerát a je to 😅 Popravdě, dřív jsem těfch inzerátu napsala dost, hlavně po rozchodu a po vánocích, ale nikdy z toho nic nebylo...A teď na to jdu tak, že pár písmenek snad nikomu neublíží a tomu kamarádovi, jak mu říkám, píšu vše na rovinu, nechci se dělat lepší než jsem, ani mu netvrdím, že to má se 3 dětmi snadné, ale spíš mu píšu tvrdou realitu. Tj. hodně práce, povinností a starostí, ale také radosti a lásky k dětem...Chci, aby věděl od začátku, jak na to jsem, taky ví, že se na vztah zatím necítím...takže, jestli se mu tohle všechno nelíbí a necítí se na to, tak ať to ví a rovnou jde od toho...Radši dřív, než později. A na osobní setzkání se zatím taky necítím. a pokud on nevydrží, tak máme oba smůlu 😔 Ale to je holá realita...Danfal, já tomu taky moc nevěřím, ani si neumí představit, jak se můžu zamilovat přes počítač, ale nikdy neříkej nikdy 😉 Zkusit se to může 😎
Jinak Danfal, mně to taky samotné opravdu vyhovuje, ale jde mi o ty děti...Koneckonců, vždyť můžem být i dál jen kamarádi, nemusí z toho být nic inztimního, i to se může stát 🙂

danfal
19. zář 2009

My jsme si taky prošli fází, kdy se Vojta ptal, proč nemáme taťku doma nějakého si přál. Tak jsem si s ním sedla a vysvětlila mu to. Pochopil to a potom už nic nenamítal. Ví, že když bude někdo hodný, tak s námi bude, ale jinak je tady mamka a jeho vlastní taťka.

popelka.miri
autor
19. zář 2009

Jenže vlastní táta se jim věnuje čím dál méně, radši je s tou jeho fuchtlí. 😠 Před pár dny jsem jí s dětmi potkala u školy. Stála tam s kámoškou a dělala, že mě nevidí! Byla jsem kousek od ní a neodpustila jsem si, abych jí s úsměvem neřekla, jestli mi občas taky nepřijde pohlídat dětičky 😀 Ona hodila rypák nahoru, udělala něco jako ts! a řekla mi zpatra:"to si zvládnete sama!" a opět rypák nahoru a ta její puvbertální kámoška čuměla s otevřenou hubou 😀 A já vedouc malou za ruku jí říkám, ale když jsi jim vzala tatínka, tak by ses taky mohla zaangažovat a ona se tvářila tak pyšně, hrdě, namyšleně, že se to vypovědět nedá!!! Je to Krasomila jak vyšitá! 😝 😝 A říkám jí ještě, a tuhle malou neznáš, nechceš jí poznat, prý jí nemáš ráda? Což je fakt 😠 Ona se tvářila jak malej, drzej, pyšnej fracek 😠 Jistě, že to zvládnu sama, když díky ní nemám na výběr 🙄 a to na ní bylo i vidět, jak jí ty moje děti vadí 🙄 Kvůli tomuhle frackovi teď děti nemají tátu a škemrají o jiného 😖