Dnes máme 20ti leté výročí svatby

sarinkam
30. čer 2010

Přesně před 20 lety jsem se vdávala. A dnes? Měli jsme milou návštěvu, ale decka lezly po manželovi a pistěly, on je ani nenapomenul, musela jsem je z něho sudnat já, zatáhnout je domů a pořádne jim pohrozit aby daly pokoj. Potom jsem je davala spat, nekolikrat prisly dolu ,klasika, čurat, pit, pak i že chteji kakao- no to už jsem vybouchla, že je to přílis, mažel jako vždy nepřitome pritomen, nic jim nerekl, pak jsme se chytli, když jsem v deset vecer jim odmitla jakoukoli komunikaci, no kdybych mohla vratit zivot o 20 zpet, urcite bych se nevdavala a nemela deti. Uz me to nebavi, kazdej vecer to same, spor, kdo se pujde umyt prvni ( nikdo nechce) ,Ve skolni rok jeste dohlizim na holku jak pise ukoly, když reknu manzelovi aby je dal spat on, cte jim jeste v půl jedenacty pohadku.. Neni to jen dnesni rozpoloženi, ale stve me to uz delsi dobu..Unavuje me porad myslet i za manzela- Ty jsi otviral studnu, když jsi detem napoustel bazen? jo? A zavrel jsi poklop? Ne? Ale vzdyt tam decka muzou spadnout.. atd.. Jak to mate ostatni? Je vas muz chlap, nebo dalsi dite?

beruska2x
30. čer 2010

a tak prichazeji zeny o iluze 😀 😀 😀 😀 😀 nerikej ze nejsi za deti rada, spis je uz samostatnosti trosku 😉
jinak chlapi jsou vcelku stejni 😀

editah222
1. črc 2010

Tak já si na manžela nemůžu stěžovat, on je prostě úžasnej 🙂 Umí se postarat o malou skoro stejně jako já (jen kojit neumí), rád vaři, když je potřeba tak se neboji chytnout vysavač nebo umýt nádobí, knoflik přišije líp než já....A k tomu všemu je na mě hodný, nosí domů dobrou výplatu a řekla bych, že mě doopravdy miluje. O lásce k naši dceři mluvit ani nemusim, za tu by i dýchal.
Manželé jsme teda jen 2 roky, ale letos máme 10leté výročí vztahu, takže se známe opravdu celkem dlouho.
Měla jsem velké štěstí, protože jsem měla bezva vzor v rodičích. Tatka je taky takový super chlap.
Netvrdím, že se občas nepohádáme, ale není to nic zásadního a já bych ho nedala ani za nic. 🙂

Takže si nemyslím, že všichni chlapi jsou stejni 🙂

beruska2x
1. črc 2010

@editah222 pockej po 20ti letech 😉 co pise @sarinkam mi docela pripomina vikendy u nasich , jsou spolu 28 let skoro, a s MM se rezeme smichy nad jejich debatama, - vzdycky jim vyhrozuje ze da na zvonek jmenovku HOMOLKOVI 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

editah222
1. črc 2010

@beruska2x nestraš 😀

gigi2
1. črc 2010

beruska:Tak nás ta společná "20" čeká příští rok a neměnila bych ani náhodou.!!!!Jasně, je to jen "chlap", takže člověk nemůže čekat zázraky,že?... 😀 ,ale ani nevím, jak se mi poštěstilo to, že ho mám doma zrovna já. 😉
Je to nejlepší, co mě v životě potkalo,teda kromě dětí.
Kdybych mohla vrátit těch 19 let zpět, tak mu s radostí řeknu to "ano" znovu.
A takové drobnosti, jako, že mu některé věci člověk říká několikrát a stejně mě nevnímá,či udělá něco úplně jiného, než na čem jsme se domluvili, tak to už mě nechává zcela klidnou.Vždyť je to fakt jen "chlap" 😀 😀 ,ale pro mě můj zlatej... 😵 😵

beruska2x
1. črc 2010

😉 si pis.....

napr. zalil jsi ten sklenik? dedku tebe taky nic nenapadne...

tata chodi 1x tydne na 2 pivka do hospudky, spis pokecat ... je tam tak 2 hodky - chodi okolo 18:00 a vraci se okolo 20:00 a mama ma 2 reakce - 1. kdyz je doma pred 20:00 - jezis on uz je zase doma, ja se ho na chvili nezbavim 😀
2. kdyz neni v 20:00 doma - teda kde ten tata zase je, to se tam zas vykecava ty jejich nesmysly 😀

beruska2x
1. črc 2010

@gigi2 ale ne to ja to vubec nemyslim spatne, prave ze je to jen chlap 😉 aj to beru s hiumorem a myslim ze to v podstate tak ma byt, sice nekde je to extrem ale taky jak si to zenska udela, tak to ma...

kdyz chlapa i deti 20 let obskakuje tak pak tezko budou pomahat v domacnosti...

treba u @sarinkam nechapu proc je nutne davat spat 9ti lete dite, proste umyt, vycisitit zuby a dobrou noc - pokud je s mladsim, tak precist 1 pohadku a ted se spi... ani kakao bych jim v noci nedelala - je to zbytecne, nezdrave na zuby - kdyz chce napit tak vodu a do postele - proste jak si je kdo nauci tak ma 😉

beruska2x
1. črc 2010

@gigi2 to jste se jako brali v 17 ti jo? 😕

gigi2
1. črc 2010

@beruskaaž v 18... 😀 😀 koukám, že tam mám mladší věk v pasu.
Každý si to zařídí tak, jak mu vyhovuje, jak u chlapa.. 😀 😀 ,tak u dětí 😉
Já třeba nikdy neuspávala ani malé dítko, natož velké.Každý večer jsme měli rituál s pohádkou, pohlazením přes očíčka, a tím to končilo a spalo se.Ovšem, k trvalému nářku babiček, jaký to dítko je chudák, když s jeho uspáváním, vyndaváním a vracením do postýlky či kodrcáním v kočárku ,a pro mě podobných nesmylech u zdravého dítětě nestrávíme každý večer alespoň 2 hodinky. 😉
Čekáme druhé mimčo, takže další "chudáček" na obzoru. 😀 😀

sarinkam
autor
1. črc 2010

Tak koukám jak jste se rozepsaly. No 9 letou nemeju a neoblíkam do pyžama, ona už sama, ale musim ji říct, podj se umyt , co dáš do špinaveho pradla a u toho už se svlíká kluk. Deti neuspavam. Kakao nebylo. No včera místo romantického večera jsme se dohodli, že i přes prázdniny budou decka spat v půl devate a slibil že bude přisnější..

No on je jinak šikovej, takovy ty technicky veci okolo domu a zahrady, o auto se mi stara a o moje dalsi vozitka, kolikrat i když prijde pozde z prace a ja potřebuju servis. Doma od dřeva mame skoro všechno jeho vyroby. Jen v hlavě mi pridje jak maly ditě...

berenika39
1. črc 2010

sarinkam, víš co si myslím? bud za něj ráda. prostě je to CHLAP. a chlapem už zůstane. víš jaký šílenosti lidi řešej? co všechno je trápí, jak moc si lezou nanervy, mlátěj se, rozváděj...máš dvě zdravý děti, zkušenosti, rozum...hele co by za to někdo na tvým místě dal? 😉 😉
řekla bych, že to k životu po dvaceti společných letech patří a je blbost to chtít nějak lámat přes koleno, přijmi to, že mu musíš všechno říkat, že není prostě pan dokonalý. zkus jedním uchem tam, druhým ven, prostě to je ta "vymáčknutá zubní pasta uprostřed tuby", taky mi to leze na nervy, ale co? jsou horší věci....

a nemáš možnost si ten stereotyp nějak nabourat? vymínit si jeden půl den, večer, jenom pro sebe, najít si cvičení, plavčo, prostě něco, na co se budeš těšit pravidelně? mě moc vyhovuje kolo, nevím, jestli máš možnost, ale já dvakrát, někdy třikrát do týdne večer nachystám véču tak po šestý a vypadnu a vrátím se v osm, půl devátý. dám si dvacet, pětadvacet kiláků do těla, vyvětrám mozek a i tělo a vrátím se naprosto v klidu. sprcha,vínko, pak třeba i tulení...a je mi fajn. všechny ty prkotiny se mi zdaj pak menší🙂))).

sarinkam
autor
1. črc 2010

Bereniko, ti je nastehuju domu vsechny 3 😀 😀 . Jo, ja mam zalibu, prave jak jsem psala že mi opravuje vozitka a auto, tak chodim dalkovy pochody na 100 km se psama a mam psi sprezeni, se ktery uveze i obe deti, takže si muzu vyjet i s detma, coz je vzdycky fajn a nebo bez deti. Me jen stve, že je to vecerni ukladani na mě, že on je jak dalsi decko po psychické strance.

berenika39
1. črc 2010

tak zastávkuj. nalej si vínko už v šest, zasedni, a dějel mrtvýho brouka 😀 😀 😀 . prostě to vypust. nějakej den budou koukat jak puci, ale když uviděj, že to s tebou nehne, naučej se to všechno sami...občas do toho můžeš zařvat, jak to, že ještě není klid, když je devět a je to 😀 .

jé to vypadá zajímavě takovej sport psí, to vůbec neznám, každopádně to musí být super! mě se líběj vššechny outdoorový aktivity, to je fajn na nervy, děti můžou s tebou, to nemá chybu!

berenika39
1. črc 2010

jo a s tím stěhovaním, děkuju, ale snad radši néééé. mě stačej ti moji tři chlapi v chalupě....ted budem všichni doma přes týden, manža má volno, velký bratr taky, kolotoč od rána.

sarinkam
autor
1. črc 2010

Jo, je to fajn a nejlepsi na tom je, že když jsme třeba i s detma na nejake akci, tak oni se chovaj uplne vzorove, žadnej jekot, maminko sem, maminko tam, bezdetne svobodne ženy zalibne pokukuji, hladic sve partnery po ruce, se slovy, taky bychom mohli mit taky takove deti, nebo když jsme na čundru, tak je to taky fajn.

berenika39
1. črc 2010

normálka tichá závist🙂)). a ty si v tom úvodním příspěvku stěžuješ? máš víc, než si myslíš 😉 😉 😉 . ty pesany máte doma? moc se mi to líbí, musí to bejt sranda... 😉

misi78
1. črc 2010

sarinkam nekdy to proste leze na mozek. Mam chvilky kdy si preju bejt bez malyho, kdyz uz toho mam fakt plny kecky. Ale to prejde to snad ma kazdej. Muj chlap je milionovej. Ted spolu budeme sedm let. Hlavne jsem to poznala jak se malej narodil, plne me zastoupi a ja toho vyuzivam, chodim na kafco s kamoskama, se psem na pole. Clovek se musi odreagovat. Mozna by pomohlo si promluvit a nebo nechat deti hlidat udelat si dovcu jen samy dva. A venovat se jen sobe. Nam ted hlidali jedni bajecni kamaradi maleho tak dve hodky a my si s manzou dali rande, kavicka, vodeni za ruce, bylo to uzasny.
Jo a psy mas fantasticky. Ja jsem chtela vzdycky dogtreking zkusit, ale nejsem trenovana tak spis zatim middle uvidime :D

sarinkam
autor
1. črc 2010

A hele, soupeř či kolegyně 😀 😀 podle odborny terminologie. Hele, neni o treningu, ale o vuli. A tu my mamy mame, ne? Ja de facto netrenuju, chodim tak 3 az 4 treky do roka.

Jo a psy mame na zahrade, maji vybeh a boudy, ale když jsme doma poustime je po cely zahrade. Jo a já půjdu Stezku vlka a Logana

beruska2x
1. črc 2010

@gigi2 nas malej je desne akcni takze az na problemovy obdobi se zubama, kdy sice usnul v pohode ale budil se, tak uplne odpadne unavou 😀 ja nejaky uspavani taky neznam... 😕 a jak mi to kamaradky zavidej 😀

@sarinkam tak vidis, jsi v podstate stastna spokojena zena 😉 tohle jsou je kosmeticke chyby 😀 ono vsude je neco ne? 😉

misi78
1. črc 2010

Sarinkam ja jsem z Olomouce tady se chodi z Kopecku. Myslim ze se to jmenuje Hanacka streka nebo tak nejak. Mam to za rohem, laka me to ale porad vaham. Nechce se mi davat penize za ten specialni pas s voditkem co je takovy gumovy nevy jak se to spravne jmenuje. Chodi tam nekdo i ze ma normalne psa na voditku?
Beru ja taky neuspavam a je to super. Max kdyz jsme byli v cizim prostredi tak jsem si sedla vedle postylky a treba si cetla nez usnul, aby vedel ze tam jsem a nebal se. Ale doma ani nahodou.

sarinkam
autor
1. črc 2010

Hanackou jsem sla minuly rok, bylo tam velky horko, tak chodim jaro a podzim.Ja chodim se 6 haskounama a zadnej spels opasek nemam. Koupila jsem si v sekaci stary siroky pasek, obšila jsem to popruhem na sanky asi 5 cm sirokym, k nemu zasila ocko a kabinku a chodim s tim na prochazky denne. Pes musi byt na voditku ale je jedno jestli na tom spesl nebo obyc. Pokud chces gumicuk, slohni manzelovi z auta pavouka , a muzes si ho vyrobit podomacku. Ja gumicuk nepouživam.

Jestli chces, muzu zitra vecer nafotit dam si to na rajce a hodim sem odkaz