Doklad o koupi Cam corti X3 a jiné účtenky.Pújčite mi?

moravcova
13. led 2009

Ahojky holky chtela jsme se zeptat v dubnu s emi ma narodit miminko, pred cca mesicem nas opustil otec miminka a bohuzel jsme si neschovala zadny uctenky od obleceni a vseho co jsem nakoupila, a ted nam nechce otec nanic dat, nezbyde mi nic nez ho pote udat aby mi proplatil cast vybavy proto jsme vam chtela poprosit zda nektera z vas porodila nebo co porodi, zda by mi mohla nejake uctenky pujcit, vse bych ji pak v perfekt sttavu zas vratila,, dekuji za odpovedi

bodka13
13. led 2009

ahoj 🙂 v tom to ti neporadím,len ma zaujala téma
...a to sa dá udať ho aby ti preplatil časť výbavy?...ja som myslela,že sa to dá riešiť až po narodení dieťatka formou výživného

sonica
13. led 2009

moravcova a vy jste jenom spolu zili, nebo jste byly manzele, jako manzel ti nemusi dat totiz nic... ja jsem totiz na tom takhle... 😠
ja mam jiny kocarek, takze ti asi nepomuzu...

moravcova
autor
13. led 2009

no on se ted krouti jako had, ze to dite neni ani jeho. Urcite az po narozeni miminka, s nim ted neni kloubna rec, a nemluvi se mnou. Kdyz budu chtit po nem vyzivne tak a on nebude chtit nebo nebude verit ze je to jeho tak ho udam k soudu pro priznani otcovstvi popripade kdyz tam bude couvat udelaji s etesty a dohodne se tam vyzivne, my nejsme manzele, a mas narok i na proplaceni pulky vybavicky ale musis mit od toho uctenky a on ti musi proplatit.

lukin
13. led 2009

No pochybuju, že ti ji někdo pošle, protože účtenku nesmíš mít starší a teď si ji bude každá schovávat kvůli záruce. Ale stejně moc nechápu, že sis ji neschovala taky.

bodka13
13. led 2009

hm...to som nevedela
🙂 tak aspoň veľa šťastia a radosti s bábätka 🙂

liska21
13. led 2009

Stejný problém měla kamarádka,Klárce je 8 let. Ten všivák nechtěl dát ani korunu tak ho dala k soudu,občas jí poslal nějaké peníze a pak zase nic,tak opět podávala žádost k soudu a do dnes to tak jde dokola. Ona bohužel nemá internet,ale v pátek by se měla zastavit tak se ti pak ozvem 🙂

mirica
13. led 2009

bodka - matka má nárok na preplatenie časti nákladov spojených s nákupom výbavičky , zľahnutím a tehotenstvom - čiže je možné preplatiť dokonca aj tebe nákup tehu -oblečenia

sonica - u teba by to bolo tkz " výživné manželky" - treba podať na súd žiadosť o výživné manželky , lebo životná úroveň manželov je rovnaká .....a funguje to - ja som mala stanovené

moravcova
autor
13. led 2009

Dobre moc vam dekuji, ty chlapy jsou fakt nekdy nepredvidatelny 😠

sonica
14. led 2009

mirica to vsechno vim... ale na pulku vybavicky mi dat nemusi... neboj ja resim ted vse s advokatem.. protoze s nim se kloudne mluvit neda... 😠