Domácí násilí - jak ho vyřešit?

barunnka3
11. dub 2019

Ahoj holky..
Už si nevím rady.. Bojím se s tím někam jít, někomu to říct z okolí.. Spíše se potřebuji jen vypovídat..
Jsem s přítelem skoro 2 a půl roku.. Ze začátku vše bylo v pořádku.. Viděli jsme se jen o víkendy, jelikož bydlel daleko.. Po půl roce se přestěhoval k nám do města a začali jsme spolu bydlet.. Vše bylo v pořádku. Ale po pár týdnech, když se opil, začal být agresivní. Hodil se mnou na postel, třásl se mnou, nadával mi.. Když jsem byla v práci a 3minuty neodepsala, bylo zle. Výhrůžky, peklo.. Po půl roce jsem začala dlouhodobě marodit a byla jsem doma, tak byl klid. Dokud se nenapil.. To mě i kopal do břicha, dusil polštářem, když mi tekla krev z nosu, byl ještě víc zlý, že mu umažu podlahu.. Po pár měsících jsme se museli nastěhovat k našim na 3 měsíce. A to byl klid! .. Když jsme se v září nastěhovali do svého, začalo další peklo.. Začal mi zakazovat styk s rodinou. S kamarádkami. A přišlo další mlácení. Monokl. Facky. A hlavně psychické týrání.. Když jsem se konečně rozhodla to řešit a jít na policii, zjistila jsem, že jsem těhotná.. Když jsem mu to oznámila, slíbil, že bude sekat latinu a ani se mě nedotkne.. Což taky dodržel. Nemlátí mě. Ale za to to psychické týraní je horší a horší. Přestal chodit do práce. Sama to nezvládám.. A do toho zakázaný styk s rodinkou - hlavně s mámou.. Nikdy mu nic neudělala. Má ho ráda. Ale on jí nemůže vystát. Bezdůvodně.. Dle mého je to ze žárlivosti, protože nemá takový vztah se svojí mámou jako já s tou svojí.. Zakazuje mi navštěvovat dědu, který každý den jezdí na ozařování a chemoterapie, jen proto, že jsem se za jeho zády setkala s mamkou.. Vyhrožuje mi, že pokud se s ní ještě sejdu, zabije jí.. Nevím, podle mě by toho nebyl schopný, ale strach tam je. Když byl schopný mě mlátit.. Jsem v 16tt. Stále jen brečím. Jem psychicky na dně.. Nevím, co dělat.. Když od něj odejdu, nevím, čeho by byl schopný.. :(

zelenaesmolda
27. dub 2019

@barunnka3
nikdo si nic nevsugeroval,napsalas to nesrozumitelne tak se nerozciluj
jenom se proboha nenech ukecat kdyby to zkousel a pravdepodobne to driv nebo pozdeji zkusi

camelinka
27. dub 2019

@barunnka3 Uuuuuf, to sem si oddechla,opravdu...Fakt z toho vyplynulo ze se vratil k tobe domu,odkud prisel.... Tak preju, at to v tomhle duchu pokracuje a at zacnes nekde znovu a lepe 🙂

hlasimse
27. dub 2019

Ježišmarja ženský, čtěte pořádně! 🙉🙈 A Barunce držím palce, aby to vydrželo, jsem za vás moc ráda, že vám je s miminkem krásně 😍

camelinka
27. dub 2019

@hlasimse jezismarja klidek 😀

svetlanalana
27. dub 2019

jsem ráda, že jsem to jenom špatně pochopila a nejste s nim. Jste v bezpečí a on je 100 km daleko od Vás. Super.

ariadna12
27. dub 2019

@barunnka3 tak super a drzim palce do budoucna.

verace81
27. dub 2019

teda když jsem četla ty komentáře tak jsem se taky lekla, že si mu znovu naletěla naštěstí tomu tak není díky, že si dala o sobě vědět a že se od něho držíš dál, třeba si to ani neuvědomuješ, ale svým chováním můžeš dodávat sílu stejně týraným holkám. Jen mám strach, že ten klid budeš mít na chvíli protože určitě bude chtít jednou vidět Tvoje miminko. Stejně by mě zajímalo co na to říkal, když Tě nenašel doma, jestli byl takový silák jako když Ti ubližoval nebo se z něj stala hromádka neštěstí. Užívej si tu pohodu a těš se na prcka.

lucajda17
27. dub 2019

@barunnka3
To jsem opravdu moc rada, ze uz si v bezpeci a u rodiny. Ted uz bude dobre, uvidis. Relaxuj, odpocivej, spi a bud stastna. Jsem moc rada, ze si to zvladla.

denny27
9. pro 2019

Tak jak se Vám daří??😊😊
Je dobře, že ti tu ženy dodaly odvahu odejít.
Bohužel některým by možná ani 100 takových rad nepomohlo. Bylo by to jako házet s hrachem o zeď.. dokud má člověk pořád na něco výmluvy, tak se u něj nic nezmění.
A já už to pomalu vzdávám.

denny27
9. pro 2019

Tam je zatím asi jediný štěstí, že jsou bezdětní

merope
10. pro 2019

@denny27 Ono to není o výmluvách, ale spíše že zamilovaná ženská pořád doufá a doufá a doufá a chlap slibuje a slubije a slibuje.

barulina
10. pro 2019

@denny27 ja s dn pracujo a tyrane zeny se nevymlouvaji. Nepletme si par facek kolikrat bohuzel zaslouzenychbs domacim nasilim.

denny27
10. pro 2019

@merope tady už se nedá ani mluvit ani o zamilovanosti. Na tohle bych musela sepsat samostatnej příspěvek a zatím na to nemám nějak kapacitu.
Ale tam na ně platí, že ti se hledali, až se našli.
Jeden ,, lepší'' jak druhej 🙄🙄

denny27
10. pro 2019

@barulina viz co jsem psala merope.
Ale ve zkratce:
Ona teď momentálně nemaka, on sice maká, ale peníze domů nosí po zálohách, mají dluhy na bydlení, on asi pořád hulí, takže část peněz končí v pytlikach.
Ona jen tak nějakou práci nevezme, takže než aby šla pracovat třeba do obchodu, tak bude raději pobírat příspěvky z UP. Doma věčně hádky
A když se ji člověk snaží poradit, tak má pořád výmluvy. Dávala jsem ji i odkaz na stránky, kde se zabývají týranými ženami. No,ani tam nenapsala

Tak co pak s takovým člověkem.
To byste ji museli znát. Tam je marný všechno.

svetlanalana
10. pro 2019

@barunnka3 jak se mate? Myslim na vas

mirkah123
Autor odpověď smazal
Zobraz
dendulinka28
10. pro 2019

Utecte od něj a to okamžitě,kamkoliv jinak zničí vás i vaše dítě a okamžitě bych ho udála policii a svěřte se rodině i přátelům

barulina
10. pro 2019

@denny27 jiste je nutno znat situaci. Alle paj to nemuzeme nazyvat dn. Neb u dn musi byt splneny urcite podminky.

denny27
10. pro 2019

@barulina mohla bys je tu vypsat?😊 Třeba i pro ostatní..

barulina
10. pro 2019

@denny27 pochybuju ze si z toho nekdo neco vezme. Ale klido. Zaklad je vzestupnost(jefna facka dn nedela), spolecne bydleni, jasne stanovene role. DomCi nasili neni jen fyzicke, ale i osychicke, sexualni, socialni.. napriklad toto je zaklad k rozpoznani. Obet dn neni lebica neco drlat, ona je tak zmanipulovana agresivni osobou ze si kolikrat mysli ze si to zaslouzi

hanka_12345
10. pro 2019

Prosimte jak to cely dopadlo.??

coreprincess
10. pro 2019

@barunnka3 prosím hned odejdi. Vše řekni Vašim širokému okolí i policii. Hned pryc!!
Já sem si tohle nechala líbit defakto 5,5 let ze 7 let co jsme spolu byli. Odešla sem před měsícem a udělala jsem nejlíp co sem mohla. A to sem odešla se trema detma! Utikej dokud se malé ještě nenarodilo. Zasla bych i na ospod kamkoli.. hlavne ať všichni znají Tvou situaci. Mohou Ti pomoci vymyslet unikovy plán. Stahni si do telefonu Diktafon. Vše najravej. A uteče prosím

anko3
10. pro 2019

@barunnka3 Odejít a hned !

barunnka3
autor
11. pro 2019

Od Velikonoc jsem pryč. Mám nádherného a zdravého syna! Otec posílá alimenty. Párkrát ho viděl. Než se malý narodil, nechal se zavřít do "blázince", protože uznal, že udělal chybu.. Kde mu mimo jiné zjistili psychickou poruchu, proto i ty jeho stavy agrese.. Takže bere léky a je mu lépe.. Jinak každý den píše a ptá se na malého. Ale ví, že už se k němu nikdy nevrátím..

sudylichozrout
11. pro 2019

@barunnka3 Skvele, jsem rada, ze to vsechno dopadlo takhle. A ze vis, ze uz se k nemu nevratis. A tesi me i jeho prozreni a snaha o lecbu.