Dozvěděla jsem se o manželových nevěrách. Co mám dělat?

2910
9. čer 2008

Ahojky,

Mám problém, jako asi věčina přemýšlíte co se životem? Dozvěděla jsem se od známé, že náhodně vyslechla rozhovor o mém manželovi a jeho častých záletech. Ten pois byl tak přesný, že se o žádnou chybu v určení o koho šlo nikdo nespletl. Nevím, mám si o tom s ním promluvit, nebo razantně se rozvést. Bojím se, že se se mnou o tom nebude chtít bavit. Prosím poradíte?
Díky

martina21
9. čer 2008

smardik podla mna si velmi toleŕantna a ten tvoj ma stastie mne by sa chlap co sa dotykal a robil ine veci z nejakou zenskou totalne zhnusil a este keby ju vidim tak by som ich spolu mala stale pred ocami...ale kvoli malemu by som tiez nejako prekusla aj ked by som to nikdy neodpustila a nezabudla a uz by som asi nemohla doverovat a ked by sa niekde zdrzal napadali by ma myslienky kde je a skym a ze ma zase podvadza ☹

smardik
9. čer 2008

sisstin: kdyby šlo jen o mě nakopu ho do prdele a nemá mco řešit, ale tady jde i o naše malé tak to nechci radikálně
řešit. Musí se rozhodnout co je pro něj důležitější - zda jeho milenka nebo jeho snoubenka a syn

petule.h: sex mu asi taky odpustím, kdyby to byl déletrvající vztah tak ne, jenže mám strach z toho samého z nedůvěry - že když přijde budu si říkat s kterou byl. Normálně mají pracovní dobu do 5 a do 6 je doma, ale čas od času jsou v práci do noci a já budu přemýšlet zda fakt byl v práci nebo zda byl s ní, prostě je to hodně o důvěře. Milujo ho totiž pořád

smardik
9. čer 2008

martina21: o důvěře jsem ted taky psala, dělám to kvůli maličkého, at je mezi námi cokoli vím, že on už ted svého syna miluje a postará se o něj

luucia
9. čer 2008

siss, je vidět, že si tohle ještě neřešila

sisstin
9. čer 2008

luuci: mně by to strašně ponížilo..fakt strašně..ale neříkám, že bych na to nepřistoupila..asi jo 😔 ale je to fakt strašný pro mě..snad horší, jak ta nevěra 🤐

radost
9. čer 2008

já bych to nedokázala asi tajit. Nadhodila bych to před ním, ale ne udeřila, jenom to prohodila jako legraci a koumala bych spíš jeho výraz na tu nevěru. Moje důvěra by byla už ale trošku nahlodaná, takže bych si jeho chování i po rozhovoru všímala víc než obvykle. Taky bych přemýšlela, proč mi to ta dotyčná vlastně řekla, já kdybych to zaslechla, tak si to nechám pro sebe, nechtěla bych nikomu zničit manželství...

luucia
9. čer 2008

smardik, to časem přejde uvidíš 😉 já mám tohle za sebou a taky se učím mu znova věřit. 😉

smardik
9. čer 2008

luucia: ono je hodně rozdíl to řeit jako svobodná bez závazků či jako žena co čeká jeho dítě nebo to dítě už má. NO a to jsme přes týden zajistili datum svatby. Nechápu ho, všude vykládá jak je štastný že mě já, všude ukazuje fotky malého, ptá se jaké je to být otcem, jaké to bylo o porodu, mě někdy představuje už jakou svou ženu i když nejsem. Snad to fakt byl jen jednorázový sex a nebude se to opakovat, snahu o to napravit to ale má

sisstin
9. čer 2008

smardik: tak třeba mu fakt chyběl jen ten sex, když se u tebe bál... 😉

martina21
9. čer 2008

ano drzim ti palce a aby to fungovalo lebo nefunguji vztah je trapenie aj pre dietatko,viem to podla pribuznycha ako sa rozviedli a zil kazdy sam maju priatelsky vztah a striedaju sa o vychovu dcerky a je to ovela lepsie,ale dievca ma uz 11 tak to je trosku ine ale tak priklad, drzim palce

luucia
9. čer 2008

siss, ale to je poslední řešení! myslím, že každá, co tohle zažije a má nebo čeká dítě, to pro vztah udělá! 😉 aspon si pak může říct, udělala sem pro záchranu všechno

smardik
9. čer 2008

luucia: doufám že kvůli našemu pokladu máš pravdu 🙂. Ale fakt je že se snaží, je ochotný mi dávat peníze a jít na chvíli z cesty, jen chce být v kontaktu at ví že jsem v pořádku, že zas nekrvácím, neotvírám se atd.

sisstin
9. čer 2008

luuci: já nevim..fakt jsem to neřešila..takže realita může bejt jiná...ale u mě by ten chlap prostě skončil jako chlap, pže říct já si musim rozmyslet, jestli tě chci..to je u mě prostě chování řeznickýho psa 🤐 a takovýho chlapa už bych si nemohla vážit 😠 ..ale fakt záleží, jiná by zas třeba nezkousla jiný věci..a tohle by jí tak nevadilo...mně osobně strašně..a byl by to asi fakt konec 😒

luucia
9. čer 2008

smardik, já nemít malou, tak už tady nejsem, ale zkoušíme to dát dohromady a zatím to vypadá jako správné řešení. uvidíme časem 😉

smardik
9. čer 2008

sisstin: třeba jo ale jak ted chceš vědět je pravda?

luucia: pro mě je to taky poslední řešení, já se nechci při prvních problémech vzdávat a zahodit vztah, přes všechno věřím že nás miluje a že toho lituje a že ot nějak zvládnem, ale lehké to nebude. Skončit to můžu říct vždy, ale musím jak jsi napsalo vědět, že jsem pro záchranu fungující rodiny udělala vše

kacerka
9. čer 2008

Holky, závisí na vztahu - pokud se ti dva opravdu mají rádi, tak se to překoná - sice to není hned, trvá to, ale mám zkušenost, že lze dostat vztah tam, kde byl. Ale musí jít o vztah, který má svou minulost, vzpomínky a zážitky 😉 A hlavně pokud to ten "podvedený" tomu nevěrníkovi neustále předhazuje, tak to je taky na h.... .

Prostě úlet se může přihodit každé z nás, stejně tak našim mužům a opouštět se kvůli jedné noci - nebo jen kvůli nějakému flirtíku je dle mého názoru pitomost, obzvlášť když už nás spojuje nějaký ten potomek 😝

luucia
9. čer 2008

siss, ale u nás sem to řekla já, at si to romyslí! kdyby to řekl on, tak bych se taky cítila hrozně! Tohle řešení sem navrhla já, jako poslední možnost 😉

smardik
9. čer 2008

kacerka: souhlasím ale bolí to ☹

sisstin
9. čer 2008

luuci: ahá 😉 to jsem nevěděla..já myslela, že ti to řek on 😉 , pže to je fakt strašný 😉

luucia
9. čer 2008

taky souhlasím s kacerkou 😉

petule.h
9. čer 2008

smardik: hele uvidíš sama, myslím, že určitě víc bude právě záležet na tobě, na něm taky, ale hlavně na tvé psychice...ono vše přebolí a člověk může zase začít věřit, pokud miluje a má snahu...ale musí to být oprávněné...myslím, že to všechno dělat budeš a budeš se nějaký čas hryzat...kontrolovat, ale zase pokud ho nechceš ztratit, tak to bohužel zase nesmíš přehánět, to je kruté já vím, ale zase by pak cukl třeba on, že tak to taky nejde...každý někdy může ujet, pokud je to u Vás úlet, neměla jsi se to bohužel dovědět..stalo se...
takže opravdu ti přeji jen vydržet pokud za to stojí a hlavně mít otevřené oči 😅 😉

kacerka
9. čer 2008

smardik, to je jasný, ale chce to čas. Pokud Vás miluje, tak by to stejně brzy na sebe sám napráskal. Samozřejmě pokud by se to mělo opakovat, tak bych nekompromisně skončila . . . . Dej tomu čas a sama uvidíš 😉

kveta
9. čer 2008

2910, ako obeť ohovárania zo strany mojich svokrovcov Ti môžem povedať len jedno: robiť rozhodnutia len na základe toho, že niekto o mojom manželovi niečo povedal, je blbosť. Kardinálna blbosť. Bez overenia /sledovanie, mobily, detektívy/ by som takému tvrdeniu o nevere jednoducho neverila. Manželovi by som nič nepovedala, pokúsila by som sa si to overiť inak a ak by som na nič neprišla, tak by som to brala ako otrasné ohováranie od niekoho, kto ho pozná.

Ale rozvod kvôli ohováraniu bez dôkazov? Čo sme v škôlke? Keď iné dievčatko niečo povedalo, tak to musí byť pravda?? 😉

helcah
9. čer 2008

Možná ani tak nejde o to, aby se rozmyslel, jestli se Smardikem a s malým chce být. Prostě jen když odejde tak o sobě a svém životě bude uvažovat podle svého bez toho aby to každý den spolu řešili. A taky si víc uvědomí, že mu je s nimi nejlépe. A možná že to byl opravdu jen přihlouplý úlet, který ho teď moc mrzí a už udělá vše proto, aby se to neopakovalo.

markeeta
9. čer 2008

smardik: podvest svou tehotnou nastavajici je fakt hnusny! Treba je stastny jen na oko a nechce to davat ostatnim najevo. Proste nejaky psycho. Dej si na neho pozor. Ja bych svatbu zrusila definitivne, ale vztah jako takovy udrzela. To se to radi, ja chapu, ze ho milujes a urcite budes i svym zpusobem ve vztahu podrizenosti. Bud opatrna. At se rozhodnes jakkoliv, tak toho nelituj.

smardik
9. čer 2008

petule.h: neměla ale dozvěděla. Já myslím že mi stojí za to to zvládnout 🙂, až na tohle je to náš poklad. Měla jsem problémy, ted je sice nemám ale doma dělá vše - vaří,žehlí,uklízí, lítá mi do obchodu na co mát chut, maže mi bříško, dělá masáže, snáší moje protivné nálady, učí se se mnou do školy

smardik
9. čer 2008

helcah: já chci aby odešel a uvědomil si co opravdu v životě chce, zda tu svoji, mě a našeho syna nebo jen našeho syna - pokud se tak rozhodně je to stále otec a bránit se stýkat jim nemůžu.Ale pokud to udělá ještě jednou je konec. Musí se ale rozhodnout sám, bez nějakého nátlaku nebo mých vyčítek, my se stejně v pátek spolu uvidíme

petule.h
9. čer 2008

no já si myslím, že prostě uletět může každý, že je to zrovna v těhu je nepříjemné, takže pokud jde o úlet...už jsem psala svůj názor.Ono ulítne spoustu jiných lidí, ale nikdy se to nikdo nedozví a hlavně by to třeba nikdo do toho dotyčného neřekl, ono každý kdo vypadá jako vzorný otec nemusí být bez hříchu a u žen tak též.Takových lidí jsem okolo sebe poznala spousty a některé i znám...takže...nechci to zlehčovat, ale je to tak bohužel...kdo by si to chtěl připustit???

sisstin
9. čer 2008

petule.h.: jj..to je přesný 😉