Dozvěděla jsem se o manželových nevěrách. Co mám dělat?

2910
9. čer 2008

Ahojky,

Mám problém, jako asi věčina přemýšlíte co se životem? Dozvěděla jsem se od známé, že náhodně vyslechla rozhovor o mém manželovi a jeho častých záletech. Ten pois byl tak přesný, že se o žádnou chybu v určení o koho šlo nikdo nespletl. Nevím, mám si o tom s ním promluvit, nebo razantně se rozvést. Bojím se, že se se mnou o tom nebude chtít bavit. Prosím poradíte?
Díky

smardik
9. čer 2008

petule.h: no když chce ulítavat tak at to dělá, ale tak at to já nevím a oba budem spokojeni, já jak mám skvělého věrného přítele a on že nás má obě. Ale když to neumí co s ním?

maja26
9. čer 2008

to je pěkná blbost když uletí tak za to musí nést odpovědnost,já bych tohle vživotě neodpustila!Naštěstí nemám doma úleťáka,moc dobře ví co doma má a o co by mohl přijít nějakým blbým úletem.

helcah
9. čer 2008

Markeeta: já jsem zase četla zajímavý článek o tom, že chlapi těhotenství moc nevnímají, spíš až když se dítě narodí. Takže jestli má chlap úlet, tak třeba bez ohledu na to, jestli je žena těhotná nebo už mají velké děti. I když samozřejmě mě jako těhotný ženský to taky připadá hnus ale možná že pro ně je to úlet jako úlet. Smardik já myslím že o nic nešlo a zažila jsem něco podobného jako Ty 14dní před svatbou, po ničem jsem dál nepátrala a řekla jsem, že už se k tomu nikdy nebudu vracet a teď už jsme manželé skoro 2 roky a je dobře, že jsem tu svatbu nezrušila. Určitě to udělej podle toho, jak to sama cítíš.

sisstin
9. čer 2008

maja26: dobrý je, že seš si tak jistá 😉

sisstin
9. čer 2008

maja26: pže takovým výrokům se vždycky v duchu musím smát...pže NIKDY nevíš, co se stane...a může se tvářit jako nejlepší manžel a otec..a taky na to nikdy nemusíš přijít 😉

smardik
9. čer 2008

helcah: asi to přejdu, vzhledem k tomu jak se jinak chová to vypadá fakt jako úlet tak snad to tak je a budeme s našim prdolkou štastni 🙂

luucia
9. čer 2008

nikdo si nemůže být 100% jistý, že ten jeho nic nedělá!! Taky sem si byla jistá! 😖

helcah
9. čer 2008

Siss naprosto s Tebou sohlasím. Znám pár manželek, který si byly jistý, že je jejich manžel nikdy nepodvede a jisté si tím jsou dál, ale pravda je jiná. Občas se to prostě stává. A nikdo nejsme svatý a chlapi jsou chlapi a chlapama zůstanou.

sisstin
9. čer 2008

helcah: já bych to ani nedávala furt jenom na ty chlapi, ženský jsou nevěrný úplně stejně 😉 akorát baba, když se zamiluje, tak se většinou rozvede nebo toho přítele opustí..chlap spíš zůstává 😉

smardik
9. čer 2008

je to i naopak, chlap si 100% jistý nemůže být ani u ženské, ani ty nejsou svaté.

kacerka
9. čer 2008

majo, jak tohle můžeš říct na 100% A jako kvůli jednomu úletu se rozvádět je hloupost, která by oba mohla brzy mrzet 😝 Prostě je těžké mít někdy své pudy a touhy pod kontrolou, ti lidé, které je mají a nikdy neulítnou (nemyslím tím jen sex, ale i flirt) dle mě nejsou snad ani normální . . . .

sisstin
9. čer 2008

jinak já moc dobře vim, jaký to je někam večer jít, dát si pár skleniček..a najednou se objeví někdo hoooodně přitažlivej 😔 proto už radši ani nikam nechodim a jsem poslušná ženuška 😅

sisstin
9. čer 2008

tak flirt to neřešim vůbec..to je prostě sport 😀 😅

kacerka
9. čer 2008

. . . . tím jsem tedy nechtěla říct, že podvádět je normální 😀 😀 😀

sisstin
9. čer 2008

kacerka: no to není, ale fakt neznám nikoho, kdo by nikdy nebyl nevěrnej 😕

kacerka
9. čer 2008

sisss, TM sportuje hodně? 😀 😀 😀

smardik
9. čer 2008

sisstin: chtěla jsem napsat že já nevěrná nebyla, ale můj bývalý by to tak asi nebral tak nevím

kacerka
9. čer 2008

siss, já snad taky ne 😝

sisstin
9. čer 2008

kaci: to nevim 😅 on na to jaksi nemá čas..ale když jedná třeba při zakázkách s pěknou babou, tak to určitě...aspon ten jeho mrk 😅 , já se před pěknym chlapem taky natřásám..na tom nic nevidim 😅

sisstin
9. čer 2008

smardik: však taky není konec tvých dní....nevěrná můžeš bejt ještě 100x za život 😅

helcah
9. čer 2008

samozřejmě že ženský jsou stejný, akorát že tam z toho většinou bývá větší problém, protože se do toho často tahají city, ale u toho chlapa jde téměř vždy o úlet. To aspoň soudím podle pozorování svého okolí. A možná že jsou ženský ještě horší - někdo toho chlapa svést musí že?

kacerka
9. čer 2008

siss 😀 😀 😀

sisstin
9. čer 2008

helcah: tak třeba svíst MP není nic moc těžkýho, prostě přijdeš a už to je 😅 😅 😅 😅

sisstin
9. čer 2008

kacerka: on jako míval tuuuuuuuuuuuuuuuuuny bab..že až jako moc 😔 ale co jsme spolu na vážno, tak mu fakt věřim..možná jsem naivní, neříkám, že by mě nikdy nepodved..ale v tuhle chvíli bych to fakt nečekala 😕

kacerka
9. čer 2008

helcah - naprostý souhlas 😝

smardik
9. čer 2008

sisstin: to je fakt, jen doufám že se nezamiluju a můj se to nedozví a bude to jen úlet. Ale je fakt že můj bývalý bere jako moji nevěru to, že jsem šla s Tomem na večeři a dali jsme si pusu

sisstin
9. čer 2008

smardik: nooo..chlapi jsou v tomhle pěkně ješitný....pže MP mi je schopen donekonečna vyčítat dva chlapy, který jsem měla..ale když jsme byli rozejitý podotýkám..a on jich měl asi 20 za tu dobu...ale na talíři to mám jen já furt 😅

kacerka
9. čer 2008

siss, nic jiného než věřit nezbývá, by se člověk jinak musel zbláznit. MM pracuje doma a když jsem ještě pracovala, tak jsem v půl sedmý vypadla a přijela domů v pět, takže kdyby chtěl, tak mohl pořádat orgie celý den 😀 😀 😀

smardik
9. čer 2008

😀 no jo dovolila jsem si ho opustit, no jo chlap může vše a ženská podle nich nic. Můj kecá když si dám šaty atd, že se budu líbit ostatním a budou se na mě dívat, ale vysvětlila jsem mu že sice miluju ho a chci ho, ale že se chci líbit i ostatním, že je to příjemný pocit stejně jako jsem ráda když se nějaká podívám po něm - samozřejmě tak normálně, ne každá ale prostě si člověěk řekne je hezký,dobře jsem si vybrala 🙂

sisstin
9. čer 2008

smardik: no tak to máme to samý..furt mi kontroluje, jak mám výstřih a tak..je docela nenormálně žárlivej, což mi teda dost vadí..jako tím těhu a dítětem se to trošku zlepšilo..a ted, když už jsem po tom porodu zas fit...tak už zas začíná 😖