Dozvěděla jsem se o manželových nevěrách. Co mám dělat?

2910
9. čer 2008

Ahojky,

Mám problém, jako asi věčina přemýšlíte co se životem? Dozvěděla jsem se od známé, že náhodně vyslechla rozhovor o mém manželovi a jeho častých záletech. Ten pois byl tak přesný, že se o žádnou chybu v určení o koho šlo nikdo nespletl. Nevím, mám si o tom s ním promluvit, nebo razantně se rozvést. Bojím se, že se se mnou o tom nebude chtít bavit. Prosím poradíte?
Díky

helcah
9. čer 2008

Luucia já se svým předchozím partnerem až po 3měsících

sisstin
9. čer 2008

já znám lidi, co i po roce až 😎

smardik
9. čer 2008

sisstin: já nevím, já prostě jela domů a neměla jsem se v plánu vůbec seznamovat on taky ne. Navíc já dostala asi měsíc předem zásnubní prstýnek a on ji dokonce dal zásnubák ten den co mě potkal, prostě v neděli ve vlaku jsme se potkali a padli si do oka, vyměnili čísla. V pondělí už jsme žhavili telefon přes SMS, večer si volali a ve středu jsme si dali první pusu a rozhodli se že budem spolu a dohodli se že to oba přes víkend se svými ukončíme a tak se stalo. Ale hned jsem spolu nespali, to až druhý společný víkend a to jsem byla v šoku - protože ten první mě pozval na víkend do hotelu a nabízel mi že zajistí dva pokoje, ale já nechtěla tak jsme byli spolu na pokoji, spali nazí ale kromě pusy se mě ani nedotkl, za což si ho vážím že se o nic nepokusil a bral to že ještě nechci. No jen já trošku zlobila a dělala ho pusou, ale ani přesto to nedošlo z jeho strany dál než k puse, i když mu furt stál a musel se asi dost ovládat

smardik
9. čer 2008

helcah: trochu asi jo, na další stránce píšu jak to bylo dál

luucia
9. čer 2008

uffff, to sem si oddychla, už sem mylsela, že sme na tom nejhůř 😀 tak to měsíc je ještě dobrej 😅

kilianka
9. čer 2008

sisstin: 😎

sisstin
9. čer 2008

tý jo..tady to začíná bejt žhavý 😅

helcah
9. čer 2008

Smardik a to mluvíš o svém budoucím nastávajícím? Tak vidíš jaký je zlatý a že se Váš vztah nedá s nějakým blbým úletem srovnávat. Myslím že bude za chvíli vše O.K.

sisstin
9. čer 2008

smardik: tak to nevim, jestli by mě někdo ted tak okouzlil...asi spíš ne, furt jsem dost zamilovaná..i když už ne tak šíleně jak na začátku...ale to by musel bejt asi nákej pan Božský ze Sexu ve městě 😅

smardik
9. čer 2008

sisstin: okouzlil mě ale nevím čím 🙂. On není nějaký krasavec, ale prostě má v sobě nějaké charisma co člověka ukouzlí. I když je fakt že v tom zimním kabátu je šíleně sexy 😉 , jéžiš mám na něj chut jen o tom píšu

helcah: jo o tom svém nevěrníkovi, ale až na tohle je to opravdu poklad

sisstin
9. čer 2008

smardik: MP taky není žádnej krasavec..ale dokázal ve starých časech dostat i 4baby za den..takže o kráse to fakt neni 😉 🙂

smardik
9. čer 2008

sisstin: ale fakt že i po dalších 14dnech kdy jsem spolu byli zas na našem hotélku se o nic nepokusil, myslel že nebudu chtít tak jsem si ho svedla sama. Což mi dodnes s úsměvem nezapomene připomenout, že ho malá holčička svedla, mě je totiž 23 ale lidi mi hádají tak 16,max. 17 roků

kacerka
9. čer 2008

já se svým prvním až po devíti měsících, což se mi ale moc neosvědčilo, tak jsem to razantně zkrátila 😀 😀 😀

helcah
9. čer 2008

holky já jsem svého manžela znala už asi 10let než jsem si s nim začala a kdyby mi to někdo řekl dřív že s ním budu, tak se mu vysměju. Nikdy se mi vůbec nelíbíl ... a jak rychle se to změnilo 😀 doslova mě uhnal až se mi dokonce začal líbit 😀

petule.h
9. čer 2008

já se svým prvním po týdnu , s manželem 2 den... 🙂

smardik
9. čer 2008

sisstin: o kráse to fakt není, chlap prostě musí mít svoje.

kacerka: no můj prvním byl znásilnění ☹, s tím co jsem měla pak víc než po roce a ted se svým cca po třech týdnech a po dvou měsících jsem vysadila HA a po měsíci se poklad povedl

kilianka
9. čer 2008

smardik: taky jsem si prošli úletem...z jeho strany ☹ Byl opilý, v zahraničí a řekl mi to sám...pak nastal náš nejhorší půl rok (byli jsme svobodní)...pak se to srovnalo...ani mě nebolela ta nevěra, jako to, že on chtěl odejít ode mě, že se mi nemůže podívat do očí.....pak nastalo usmiřování....opravdu půlroční fuška 🙂 Vyčítala jsem mu to dokola, byla jsem blbka...těď už to vím... 😉 Pak přišlo společně bydlení, svatba, stavba domu a plánujem mimčo.....Teď na něj ženský pořád letěj 😠 a ve mě stále hlodá červík...u koho by nehlodal..musí se člověk odreagovat...Ví,co již jednou provedl a co to mělo za následky (nebudu víc šťourat)...
Tak přeju silné nervy, hodně štěstí a zdravé krásné mimčo 🙂

smardik
9. čer 2008

kilianka: věřím že to fakt by z jeho strany úlet a pokusím se na to zapomenouž už kvůli malého, jinak je to můj poklad 🙂. Normálně bych neřekla, že mě bude srát když chlap bude za mě vařit, vytírat, prát, žehlit, chodit na nákupy

sisstin
9. čer 2008

smardik: MP to taky dělá a trapný mi to není vůbec 😅 holt si to umíme zařídit

helcah
9. čer 2008

Kilian máš pravdu já si taky nejsem jistá že je mi manžel věrný, ale radši nebudu po ničem pátrat. A přeci si nebudu svým podezříváním kazit vztah že jo?

kilianka
9. čer 2008

smardik: zaměř se na mimčo 🙂 ...mějte se 😉

kacerka
9. čer 2008

smardik, tak to je mi líto 😔 To je hnus 🤐 bych tyhle chlapy věšela za koule do průvanu 😔 🤐 ☹

smardik
9. čer 2008

kacerka: no já taky, ale co když si ho nakonec nechám? ráda bych malému ještě pořídila sestřička tak to asi v praxi realizovat nebudu. Bude mi muset stačit ta facka co dostal

kacerka
9. čer 2008

smardik, já myslela to znásilnění 😕

smardik
9. čer 2008

kacerka: ha, člověk se z toho časem dostane, i když fakt že mi to trvalo dlouho a ted přítel je první chlap z kterým na to nemyslím a dokážu si to užít bez zlých vzpomínek atd, prostě mi hodně pomohl, podpořil mě, chtěl se mnou jít i psychologovi kdyby to bylo třeba. I proto ten vztah nechci jen tak zahodit a vzdát.

Vlastně ted si tak říkám že bych asi byla hodně blbá kdybych jen tak od něj odešla, že to byl jen flirt ale že mi strašně hodně dává a já jsem štastná že tu svoji lásku mám 🙂

kacerka
9. čer 2008

smardik, přesně - jak to tak čtu, tak je to chlap, kterýmu na Tobě záleží, ale prostě udělal chybu - nobody is perfect - takže Tvé rozhodnutí jednoznačně kvituji 😵

smardik
9. čer 2008

kacerka: máš pravdu 🙂, člověku někdy trvá než si to uvědomí 🙂 🙂, je to moje lásenka 🙂 druhá lásenka asi zrovna hraje ve mě fotbal nebo já nevím co tam provádí 😀

kacerka
9. čer 2008

smardik, tak hlavně, ať je ten malej čutálista v pořádku - koukám, že budete mít říjňátko - my máme Karlíka narozeného 22.10. - tak to spolu doválejte do zdárného konce a taťka ať Vás už nezlobí 😉

smardik
9. čer 2008

kacerka: jo jo říjnátko, máme termín 27 podle menstuace a 26 podle UTZ tak uvidíme. No v pátek jdem na 3D ultrazvuk tam mu už ted domlouvám at je hodný a hezký se ukáže, v pondělí na kontrole se nenechal ani změřit, pořád jen ukazoval co má mezi nožičkama, zadek a dělal koutouly, prdala jeden mrnavej

kitty68
9. čer 2008

no tak ja bych se tedy vyjadrila

smartik ☹

tak on se boji o malickeho proto suka jinde? 😠
pokud chce byt s vama at je to je fajn,drzim vam palce ale ty jsi kdo by si mel vzit cas na rozmyslenou jestli s nim chces byt ne on paneboze