Dozvěděla jsem se o manželových nevěrách. Co mám dělat?

2910
9. čer 2008

Ahojky,

Mám problém, jako asi věčina přemýšlíte co se životem? Dozvěděla jsem se od známé, že náhodně vyslechla rozhovor o mém manželovi a jeho častých záletech. Ten pois byl tak přesný, že se o žádnou chybu v určení o koho šlo nikdo nespletl. Nevím, mám si o tom s ním promluvit, nebo razantně se rozvést. Bojím se, že se se mnou o tom nebude chtít bavit. Prosím poradíte?
Díky

sisstin
9. čer 2008

a taky má takový trapný kecy, že kde je ten druhej, když my spolu nejsme a tak...v tomhle je fakt divnej 😔

nikka.vo
9. čer 2008

Siss, tak třeba já jsem nevěrná nikdy nebyla a myslim, že se umim ovládnout, bo jinak moje svědomí by asi zešílelo, teda dřív já. Nejsem matka Tereza, neříkám že se to nikdy nestane, ale nevim kdo by to musel být, aby mi to stálo za to 😕 . Za ty problémy mi zatim žádnej chlap nestál - beztak zjistíš, že je šulin jako šulin 😅 a nakonec to může stát za prd 😅 a pak bych si tuplem rvala vlasy 😝 Navíc jsem spokojená s chlapem co mám 😵 😉

Ale ještě jednou říkám NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY! Dřív jsem taky tvrdila vehementně, že bych nevěru nepřekousla, dneska už to tak černě nevidim, ale jak už jsem řekla, bojim se že bych nedokázala nepředhazovat mu to pořád 😔

petule.h
9. čer 2008

no právě..tohle téma se rozjelo co? hele já si taky myslím, že mám manžela co mě nepodvádí...já prostě na takové věci nemyslím, já mu věřím a konec...to by se každá, nebo každý uhryzal, zvláš´t na mateřské, kdyby si to připouštěl a kdyby to udělal, tak to nechci nikdy vědět...já jsem taky koketa, te´d teda dost nepoužitelná 😀 , on a kdybych teda někdy něco podobného udělala, myslím fyzicky, tak rozhodně s někým , od koho se to nikdy nikdo nedozví, nejlépe někdo úplně neznámí...ale zase si nejsem te´d jistá kdyby došlo na věc, zda bych teda do toho šla a svědomí mi to dovolilo, to je taky otázka, ale to máme asi jen my 😀 trouby

sisstin
9. čer 2008

nika.vo: no svědomí bych měla fááááááááááááááákt černý 😔 já bych se asi i přiznala 😔 ..ale prostě, jak je v tom alkohol..tak moje zábrany jdou stranou, takže já bych za sebe ruku do ohně nedala 😖 takže fakt radši takový příležitosti ani nehledám 😅

sisstin
9. čer 2008

jinak jako tím, že by mi MP nestačil v posteli to fakt není... 😅 je aktivní až moc..ale spíš jde o to, že alkohol dává dolů zábrany..a prostě je to zas něco jinýho 😅 jsem hrozná 😔 já vim 😅

petule.h
9. čer 2008

sisstin: tytyty 😝 🙄

smardik
9. čer 2008

sisstin: já ti nevím zda je to žárlivej, má kecy ale zas když si třeba ty šaty dám tak pak mi říká jak mi to v nich sluší, jak jsem krásná a jak je na mě hrdý. A do dneška mi říká jak mi to slušelo v šatech ve kterých mě viděl poprvé 🙂, bohužel na těhotnou nejsou tak kdo ví

sisstin
9. čer 2008

čímž neříkám, že by mě to druhej den strááááááááááááášně nemrzelo 😔 ..ale chlast je u mě strašná svině 😔

nikka.vo
9. čer 2008

Siss, já se ovládnu i ovíněná 😅 , ale už si ani nepamatuju, kdy jsem byla fakt hodně pinklá, třeba kdybych byl jooo hodně a nějakej krasavec po mě vyjel, co já vim no 😔 ale pak bych doufala v obrovský okno, který by snad bylo milosrdný a já bych si to nepamatovala třeba 😅

Ale střízlivá bych do toho nešla ani náhodou - zatim!

Ale zaflirtovat si, to já ráááda 😀

sisstin
9. čer 2008

smardik: já jsem docela vděčná, že jsem se mu líbila i v těhu 🙂 , pže jsem dost viděla nebo i četla, že chlapům se prostě ta těhotná postava nelíbila...to by mě asi deptalo 😔

kacerka
9. čer 2008

Já si teda taky ráda zaflirtuju, ale kdyby došlo na lámání chleba, tak asi nee. Mám stejný názor jako Nikka, bych se bála, že by to třeba stálo za prd a potom už bych to zpátky vzít nemohla 😀 😀 😀

sisstin
9. čer 2008

nika: tak střízlivá bych do toho taky nikdy nešla..to jsem si jistá 😉 , jako vlastně všichni moji jiní chlapi..a to jich teda nebylo moc (3)..to bylo jenom z toho, že jsem se kdesi pinkla..a pak prostě skončila u nich...a jinej sex jsem nikdy neměla, pže MP je můj jedinej chlap na vážno, předtím jsem s nikým nechodila 😅

nikka.vo
9. čer 2008

Já ale flirtovat neumim, neumim vytyčit jasný hranice. Pak chce dotyčnej zajít dál a já ho jak čubka odkopnu 😅 🙄 ... v horším případě si vyslechnu co teda provokuju 😅 😀 😅

luucia
9. čer 2008

tak flirt je úúúplně o něčem jiným, jak psala siss, to je sport 😉 můj nejoblíbenější 😅

sisstin
9. čer 2008

jinak s MP jsem měla sex asi po 9h po seznámení, já jsem v tomhle strašná..měla jsem 6x martini 😅

nikka.vo
9. čer 2008

luucia 😅

jenže to je rozdíl mezi ženskou a chlapem - ženská umí neškodně flirtovat, kdežto pro chlapa je to předehra a pak by šu*al až by pukal 😅 ... myslim, že se neumí udržet a neumí to dělat nezávazně, bez příslibu sexu 🙄

kacerka
9. čer 2008

siss, já s mým asi po tak po 6 hodinách 😀 😀 😀 a jsme spolu 6,5 let 😉

nikka.vo
9. čer 2008

Tak já na druhém randeti 😅 , kdyby bylo kde hned při prvním, tak určitě na prvním 😅 ..ale my se znali dýl 😉

sisstin
9. čer 2008

kaci: ale střízlivou by mě nedostal..což věděl zmetek jeden..a nalejval mě v cafee baru tim martinim a doma pak červeným šampánem 😅

sisstin
9. čer 2008

takhle vypadám jak alkáč 😅 ale naposledy jsem byla připitá v listopadu 2006 😝

kacerka
9. čer 2008

siss, tak my jsme se znali přes telefon a u nás už to bylo jen o tom vizuálním dojmu, takže to klaplo a mohlo to celý začít fungovat 😀 😀 😀 Ale taky jsem v sobě měla nějakou tu sklenku červeného 😉

sisstin
9. čer 2008

kaci: my si psali rok po netu 😉 ale nepůsobil na mě nějak dobře 😅 jsem tam jela vlastně dokázat, že mě jako jedinou ženskou nedostane...haha..no tak dostal 😅

smardik
9. čer 2008

no já si myslela že flirtovat ani neumím, ale ten můj mi říká že jsem s ním ve vlaku flirtovala dost 🙂, oba jsme jeli od svých protějšků když jsme se seznámili 🙂

sisstin
9. čer 2008

smardik: vidíííííš...to je taky skoro nevěra, když se to tak vezme 😅

helcah
9. čer 2008

tak vztah mezi mnou a teď už manželem taky začal v posteli......respektive po pár hodinách...asi jako píše siss

smardik
9. čer 2008

sisstin: hm asi jo, sice ve vlaku bylo jen povídaní a vyměnění číslo ale pak bylo volání,večeře a líbaní, ale milování ne. To bylo až jsme oba ukončili své vztahy

sisstin
9. čer 2008

smardik: no tak asi ani jeden z vás už nebyl ve vztahu spokojenej, jinak by se to asi nestalo 😕

luucia
9. čer 2008

Tam my sme s MM staromodn,í my měli sex až po měsící chození 😅

helcah
9. čer 2008

no smardik tak večeře a líbání teda podle mě tak trochu nevěra je ...kdyby MM zval nějakou na večeři tak bych asi byla nepříčetná možná i víc než kdyby někde na disco poznal ňákou ženskou a vyspal se s ní

kilianka
9. čer 2008

luucia: ve staromodnosti asi vítězím já....my sexovali po půl roce 😀