Dozvěděla jsem se o manželových nevěrách. Co mám dělat?

2910
9. čer 2008

Ahojky,

Mám problém, jako asi věčina přemýšlíte co se životem? Dozvěděla jsem se od známé, že náhodně vyslechla rozhovor o mém manželovi a jeho častých záletech. Ten pois byl tak přesný, že se o žádnou chybu v určení o koho šlo nikdo nespletl. Nevím, mám si o tom s ním promluvit, nebo razantně se rozvést. Bojím se, že se se mnou o tom nebude chtít bavit. Prosím poradíte?
Díky

skuli
9. čer 2008

Já bych mu rozhodně nic zatím neříkala a začalo ho více pozorovat a sledovat,abych měla jistotu.Třeba to není pravda a zbytečně by jste se hádali.Já na takové to jedna paní povídala nevěřím.Lidé jsou zlí a často si vymyslí něco,co není pravda.O mě se určitě taky říká spousta lží 😝 Držím palečky,ať všechno dobře dopadne.

misicka455
9. čer 2008

no jasně zahraj si na špióna nazbírej důkazi a potom na něho uhoď, kdyby to byla pravda 😉

haluskacz
9. čer 2008

kdyby mi nekdo neco takovyho rekl o mym muzi, tak mu to nebudu verit. Ale spehovala bych asi, to jo... co kdyby 🙂

maja26
9. čer 2008

Přesně jak říká skuli,jen ho víc pozoruj,vyčkávej třeba fakt zjistíš,že si zbytečně děláš starosti nebo zjistíš že to tak je a pak zakroč,já bych asi tohle jako jedinou věc nedovedla odpustit a pro mě by řešení bylo jen jedno.Přeju ti aby to všechno byl jen omyl 🙂

2910
autor
9. čer 2008

Skuli: Moc děkuji za podpoření, vím, že lidem se sdělují raději ty špatné zprávy nebo lži, ale ty věci co jsem se dozvěděla může vědět jen osoba, jež ho docela dobře zná ☹ .Asi jsem v tom shonu ani neměla čas nic pozorovat, ale zpětně mi dochází jak málo jsme si teď povídali a ani o tzv.manželských povinnostech nemůže být řeč. Vše jsem to přisuzovala tomu, že jsme teĎ oba hodně vytíženi. No jsem hold slepá 😢 .

kitty68
9. čer 2008

no jo maji pravdu krasky
dokud nebudes nic vedet na 100pero tak mu nic nerikej, nejlepsi by bylo kdybys ho vyfotila, jinak oni se vykrucuji 😠
doufam ze to neni pravda a preju hodne stesti 🙂

gedren
9. čer 2008

Ja bych si s nim o tom na ferovku co nejdriv promluvila, ze zbytecny se trapit, pokud to neni pravda, nebo naopak prodluzovat tu nejistotu, co ted, pokud to pravda je.

georgine
9. čer 2008

já jsem impulsivní v techto vecech ale nejednou jsem se spletla a toho cloveka zbytecne urazila pak se mi uzavřel jesště víc, takže taky radím sbírat onfo a pak udeřit, v zájmuvás obou.. treba to byl ulet, a uz se to nebude opakovat a nebo se to opakovat bude a to ty uz vypozoruješ a pak to bude jasné. Ovšem myslim ze problem bude v něčem jinem, neni tak těžké to nekomu vytmavit, promluvit si o tom , ale co kdyz to bude pravda - jak to řešit to e větší problém alespon pro me..

s.arik
9. čer 2008

taky bych radila okamžitou promluvu s chlapem, jak ho máš jako pozorovat? najmout si detektiva? do práce s ním nemůžeš, když ti řekne že jde s kamarády na kulečník, tak ho tam přece nepůjdeš špehovat, to je trapné....když nemáš jistotu, trápila by ses i při jeho rychlém vyběhnutí "do obchodu".
narovinu na něj vybal, co ses dozvěděla.

maja26
9. čer 2008

Nejlepší by bylo kdybys ho vyděla přímo ty osobně a v ten moment k němu přijít to už nemá moc na výběr,holt si někdy budeš muset zahrát potupnou hru na detektiva jinak to nezjistíš 😒

majina
9. čer 2008

Já bych si s ním taky hned promluvila!!!! Nějaké sledování??? K čemu! Akorát se tím sama ponížíš! Já bych mu to řeka narovinu, hned jak ho uvidím!

maja26
9. čer 2008

a co když to zapře?Tak bude zase na tom na čem je teď !Ono je to trapné a ponižující já jsem to naštěstí nikdy dělat nemusela,ale když bych já byla nevěrná a manžel by mi řekl že to slyšel tak to zapřu takovým způsobem že už tomu kamarádovy věřit nikdy nebude a chlapy jsou takoví tak pak babo raď 😒

aponchie
9. čer 2008

ja bych teda nevydrzela sledovat a trpet..urcite se zeptat na rovinu...

maja26
9. čer 2008

a co když ji řekne že to není pravds?

krista
9. čer 2008

2910 hlavně si nedávej žádnou vinu jestli je ti manžel opravdu nevěrný ☹ Já bych taky byla určitě pro ho nějakou dobu sledovat a pak bych to asi nevydržela a i kdybych ty důkazy neměla tak bych na něj uhodila, MM neumí lhát, poznám na něm už od dveří že se něco děje, takže vždycky naléhám tak dlouho až mi to poví 😖

zuz11
9. čer 2008

podobne temy uz existuju, posielam linky a tuto diskusiu presuvam do Volnej diskusie
Nevěra https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
Ankety-nevera ve vztahu https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

skuli
9. čer 2008

Jasně že si nenajme detektiva,ale bude si více všímat věcí,nad kterými by dříve mávla rukou.Chlapi zapírají a když mu řekne,že to jen slyšela a neví jestli to je pravda,tak z ní ještě udělá pitomce a vysměje se jí i kdyby to pravda byla a bude si dávat větší pozor,aby se neprozradil.Je to hnusné,ale občas bych se mu podívala do mobilu a kdyby řekl,že někam jde,tak bych si nenápadně zjistila,jestli tam opravdu byl.Proč nás ti chlapi tak trápí? 😠

maja26
9. čer 2008

nemysli si že by byl tak hloupý,telefon smázne po každé zprávičce nebo hovoru 🙂 já se taky manžovi koukám občas do mobilu,ale jen s jeho dovolením a před ním 😀 ale to víš že by ji to zapřel kdyby to vybalila hned to souhlasím!

nikka.vo
9. čer 2008

gerden, majina...jenže co udělá takový chlap, když na něj bez důkazů uhodíš? Bude zapírat a zapírat a steujně budeš žít v nejistotě, co když mu křivdíš. Chlap to dokáže okecat. Já bych ho taky sledovala, vlezla bych mu do telefonu apod. A až poté bych na něj uhodila, že jsemse to dozvěděla od cozích, ale stejně jsem nevěřila a tohle mi už stačí jako důkaz! nebo něco podobného, ale bez důkazu je to o ničem! Bude to období trápení, ale vydržela bych!

s.arik
9. čer 2008

2910 psala, že podle jistých detailů je skoro jisté, že je to pravda ne? ať chlap zapírá nebo ne, muel by nějak vysvětlit okolnosti..

nikka.vo
9. čer 2008

s.arik, nečetla jsem poctivě, ale krom toho, že asi méňe sexují nic moc neni a na to ti chlap řekne, že toho má v práci moc a ať se nezlobí a bla bla bla 😒 🙄

2910
autor
9. čer 2008

Ahojky,

no asi se mi po přečtení vašich článků, nabídla otázka? No co když to pravda je? Jak se mám teď zachovat a co bude dál? Vím, že si to musím srovnat v hlavě já, ale mám udržet rodinu, nebo to už bude z mé strany tak narušené, možná i z jeho, že jakékoliv snažení jen oddálí to co se ve většině případů děje? Promluvit si s ním to mě napado nejprve, ale to že to zapře je víc než pravděpodobné. Na ty důkazy, no nevím, jestli bych ustála ho vidět.Spíš hledám, co jsem zkazila já, a nic ☹ . Probírám se minulostí, jen že jsem porád v práci. Ale to přece není důvod, ne.

nikka.vo
9. čer 2008

2910 - nezkazila si s největší pravděpodobností nic! Chlapovi někdy stačí když se mu nějaká namane a doma může mít třeba přebornici v sexu, obětavou manželku a já nevim co všechno 😔 a pořád očekává že někde zažije něco jiného 🙄

V tomhle ti asi opravdu nikdo neporadí jak se zachovat, já vždycky tvrdila, že něvěru neodpustim, co máme syna, tak už to netvrdim na 100%, ale asi by to stejně zkončilo rozchodem, protože vim, že bych nedokázala odpustit a pořád bych mu to přdhazovala. Vadil by mi každý jeho pohled na jinou ženu 😔

nikka.vo
9. čer 2008

Bohužel já razim heslo, že jakmile to udělá jednou, udělá to i podruhé klidně, vidim tenhle obrázek ve svém okolí a je mi těch žen líto 😔 . Že toho zmetka nekoply do pr*ele, vzaly o na milost. Oni teď dělají jak jsou nejlepší manžílci, bijou se do prsou, že by to už NIKDY neudělali 😔 A skutek utek, ojedou třeba uklízečku v práci, když na to přijde 🙄

gedren
9. čer 2008

2910, probuh, hlavne nehledej chyby u sebe! Nerikam, ze zadny nebyly, ale pokud by chlap mel ve vztahu s Tebou problem, tak Ti to ma rict a ne to vzit jako dobry zduvodneni, proc skocit na prvni babu, kterou potka. I kdyby byl vas vztah janevimjak v prdeli, tak slusnej chlap se nejdriv snazi veci resit, pak se pripadne rozejde, a pak az si nabrnkne jinou - to, ze bude nevernej, bylo jeho pochybeni, se kterym Ty nemas co delat.

nikko, ja teda kdybych byla v situaci toho potencialne neverneho manzela, tak bych vysoce ocenila, kdyby se mi partner s podezrenim sveril rovnou a ne me spehoval. To, ze se vsechno hned probere na rovinu, povazuju ve zdravem vztahu za samozrejmost, spehovani je ponizujici pro oba dva. Pokud to popre navzdory jasnym dukazum, tak je pak cas na rozmysleni dalsich kroku, ale jinak se budu ridit tim, co mi rekne, partnerovi se prece ma duverovat, nebo ne?

nikka.vo
9. čer 2008

no důvěřovat se má, ale když pár okolností nasvědčují nevěře a ty se to pak dozvíš od někoho 😖 , to se pak těžko důvěřuje si myslim. A já jako nevěrný partner bych vážně neocenila nic si myslim, byla bych spíš v šoku, že se to provalilo. A ten chlap neni férovej a přímej, tak nač mám být já a bez důkazu si mám jít pormluvit, když vim že stejně ničeho nedocílim. Prostě si myslim , že 90% chlapů to zapře a seš tam kde si byla. Můžeš si hodit tak akorát mincí, jestli to je nebo neni pravda 🙄

berynka
9. čer 2008

2910: na tvém místě bych skutečně nejprve zjistila, jestli je to tak, jak to vypadá a nespoléhala na "jedna paní povídala". Pak bych to manželovi vyložila a nebrala bych si žádné servítky 😠 . A pokud by byl oboustranný zájem, tak bych vyhledala pomoc manželské poradny. Hlavu vzhůru 😉 !

jojo1
9. čer 2008

nikka.vo: "já bych ho taky sledovala, vlezla bych mu do telefonu apod." nikko, tohle je pod naší úroveň...

gedren
9. čer 2008

nikko, furt si ale nemyslim, ze spehovanim a delanim jakoby nic clovek necemu pomuze. Co je cilem - abysme v zaveru vsichni dle moznosti stastni a spokojeni (at uz zustane kdo chce s kym chce). A k tomu se dostanu jen otevrenym resenim, ne tim, ze se budu potajmu uzirat nad manzelovym mobilem, zatimco on bude ci nebude nekde vobtahovat milenku.

sisstin
9. čer 2008

2910: na kecy od zaručeně "dobrých" známých ser 😉 jediná rada, pže spousta lidí může tvýho chlapa chtít nebo vám závidět..a vymyslí si "zaručenou" zprávu, ženský jsou svině..a podrazačky.. 😉 pokud na něco nepřijdeš sama ty na vlastní oči..tak bych to neřešila 😉 ale ani tak se to moc řešit nedá 😉