Dozvěděla jsem se o manželových nevěrách. Co mám dělat?

2910
9. čer 2008

Ahojky,

Mám problém, jako asi věčina přemýšlíte co se životem? Dozvěděla jsem se od známé, že náhodně vyslechla rozhovor o mém manželovi a jeho častých záletech. Ten pois byl tak přesný, že se o žádnou chybu v určení o koho šlo nikdo nespletl. Nevím, mám si o tom s ním promluvit, nebo razantně se rozvést. Bojím se, že se se mnou o tom nebude chtít bavit. Prosím poradíte?
Díky

naty
9. čer 2008

kitty68: souhlas...kdyby tohle udělal mně a já čekala mimčo, tak první co bude je, že se půjdu vyzvracet, bo to je absolutní humus...jako, že se bojí o malýho?? A ty ne?? Jasně je to jen chlap...ono je to přece tak snadný se na to vymluvit...promiňte, ale přijde mi to nechutný... 🙄 ..je hezký, že "jinak" máte krásnej vztah, ale to až budeš čekat další mimčo, tak se připrav na to, že se to bude s největší pravděpodobností opakovat...ale samozřejmě...jde jen o sex... 🙄 ...chápu, že chceš zachránit rodinu, o tom žádná, asi bych chtěla taky...ale můj vztah k němu by už nikdy nebyl jako dřív a obávám se, že dřív nebo později by to stejně skončilo...no nic...

Tak schválně až mu bude něco, že nebude moct, tak si někam odskoč...sem zvědavá, jak se bude tvářit... 😔

maja26
10. čer 2008

sisstin já si jistá jsem nebo spíš si chci být jistá a vůbec na takové věci nemyslím jinak bych se musela zbláznit.Dokud žiju relativně spokojený život tak nevím proč bych si měla říkat že si nemůžu být jistá,dokud ho neuvidím přímo já na svoje vlastní oči tak to neřeším a až ho uvydím,tak bude zle 😠

maja26
10. čer 2008

Mimochodem jsem nikde nenapsala že jsem si jistá na 100%,ale jen že nemám doma uleťáka,jasně může mě podvést když se budu chovat jako pi.. nebo budeme mít nějaké problémy to je asi normální a asi bych si našla někoho i já,ale pokud jsme v pohodě tak nevydím důvod proč?Takže já osobně si myslím že se zrovna teď máme rádi a nemáme žádný problém a proto si nemusíme být nevěrní.

nikes
10. čer 2008

majo, je skvělé , že svému manželovi důvěřuješ a že žijete spokojené, ale sisstin i já jsme chtěly říct, že chlapi mohou být nevěrní i když žijou ve spokojeném manželství. Ve své práci jsem jich mnoho takových zažila.Dělám pouze noční služby a když je v našem hotelu nějaká akce, jako např. školení, tak vidím, co se tam děje. Několikrát se mi (nebo mým kolegyním) dvořili štastní žeńáci. Napřed vedou dlouhý monolog, jakou mají skvělou ženu, děti apod a pak , posilněni alkoholem, tě začnou balit. Občas to dělají i indivuduální hosté, kteří jsou na služebce a nemusí být ani posilněni alkoholem. Chlapi jsou prostě takoví. Ženy jsou většinou nevěrné, když třeba něco neklape v manželství, ale chlapi mohou být po všech stránkách spokojeni a přesto mohou zahnout. Samozřejmě , že každá z nás doufáme, že zrovna my máme doma výjimku.

maja26
10. čer 2008

sistin já jsem servírka takže to znám až mooooc dobře,víš kolikrát jsem slyšela jak jsem strašně krásná a milá a všechno možné 😀 ale od takových jsem to nikdy nebrala,a taky vím jak to chodí na firemních večírcích,když jsem byla z manžou na firemním večírku tak jsem se nestačila zírat dokonce tam po mém manžovi jela kolegyně skoro předemnou brrr na to povahu teda nemám ☹ jen sme se z manžou smály tomu,že má doma přítele a ten ji dal zasnubní prsten...chudák ona je taková pořád holt někdo má takovou náturu.Znám manžu už dlouho,dlouho předtím než jsme spolu začaly a vím že nikdy nebyl nevěrný je jako já řešíme to tak že se raději rozejdem a pak si někoho narazíme,no teda tak to bylo jak by to bylo teď mezi námi když jsmemanželé to si netroufám až tak říct,ale jak už jsem psala zatím se máme rádi 😀 tak možná později to budem řešit i když doufám že budem jako mí rodičové a řešit to nebudem nikdy 😀
Možná že jsem najivní ale už jsem si užila dost z nevěrníky tak se raduju z toho že teď to tak není(klepu do stolu 😀 )

maja26
10. čer 2008

chtěla jsem napsat nikes promiň 😀 už jdu asi spát bo mi šibe dočista 😉

helcah
11. čer 2008

Maji to je hezký když si takhle důvěřujete, proti tomu nic. Já právě ale taky vím že nikdo neulítává přece kvůli tomu, že má doma problémy. Když si někdo povyrazí a pak někde s někým skončí, tak to není proto, že to má doma na hov..Může mít i ukázkový vztah, s tím to asi nemá nic společného. Toť teda můj názor.
Ale samozřejmě existují takový chlapi, kteří to prostě neuznávají a máš štěstí, že se to týká právě toho tvého.

maja26
11. čer 2008

to teda ráda jsem že to ten můj neuznává ,jsme na tom stejně,ale už to tady nebudu rozebírat.Holt každý to má doma jinak.A asi to tak máme protože jsme oba měly partnery kteří měly názor že to přece nevadí nějaký úlet 😒 Takže se nám to fakt hnusí.A věřte že znám víc chlapů a ženských kteří to tak mají!