Dozvěděla jsem se o manželových nevěrách. Co mám dělat?

2910
9. čer 2008

Ahojky,

Mám problém, jako asi věčina přemýšlíte co se životem? Dozvěděla jsem se od známé, že náhodně vyslechla rozhovor o mém manželovi a jeho častých záletech. Ten pois byl tak přesný, že se o žádnou chybu v určení o koho šlo nikdo nespletl. Nevím, mám si o tom s ním promluvit, nebo razantně se rozvést. Bojím se, že se se mnou o tom nebude chtít bavit. Prosím poradíte?
Díky

aponchie
9. čer 2008

ja nedokazu delat,ze se nic nedeje a hrat spokojenou rodinku to radsi uhodim na nej a vyrvu se pripadne omluvim poku dto nebylo opodstatnene,ale takhle ne!moje tchyne ma za manzela nevernika jako prase zahybal ji celej zivot,porad ho jen sleduje vola mu kde je a proc jak dlouho leze mu do telefonu jeste ted v tomto veku ma strach kde se toula(ale ono je to zpusobeno i tchanovym uletem vuci detem co mel)! 😝 nicmene tchyne na okoli dela ,ze je vse ok na neho nekdy taky ale doma je nasrana jak svina pretvaruje se akorat a dusi vsecko v sobe a pak je nasrana na celej svet a dostanou to vetsinou sezrat vseci kolem takze delat agenta fakt ne..

sisstin
9. čer 2008

a lízt někomu do telefonu mi též přijde šíleně ponižující...navíc, kdo nehledá..nic se nedozví 😎 😅

aponchie
9. čer 2008

no zase delat ,ze se nic nedeje kdyz te neco trapi neni reseni

sisstin
9. čer 2008

aponchie: já myslim jako prevence 😉 já mu prostě do telefonu nelezu...a tím pádem na nic nemůžu přijít 😅 a na kecy od ženskejch seru, stalo se mi to už mockrát, že prostě někdo chtěl mýho MP..a chodilly mi různý zprávy po sms nebo po icq 😉

haluskacz
9. čer 2008

jo, tak chlapi jsou ruzni - ja si hlavne myslim, ze kdyby nekoho mel, tak by se to na nem dalo poznat (navic teda muj chlap zrovna neumi lhat, takze by to slo poznat snadno). Ale asi bych fakt nedelala zadny zavery z toho, ze nekdo nekomu neco rikal. Promluvila bych s nim, az kdyz bych sama mela z nejakyho duvodu podezreni. A jestli to podezreni mas, tak s nim promluv urcite.

sisstin
9. čer 2008

aponchie: nebo zas jemu nakecávaj chlapi v práci, že já tu určitě někoho mám a bla bla..to bysme se už museli oba zbláznit 😉

nikka.vo
9. čer 2008

gerden, ale čeho docílíš, když si s ním promluvíš? Ty kdyby si byla chlap a měla si třeba x měsíců milenku a manželka na tebe uhodila, že jedna baba povídala, tak by ses přiznala? Řekla by si: Víš, ženo, oni ale mají pravdu, já se ti tu přiznávám. Dělej si semnou co chceš! ???? 😖 Těžko!

Jojo, neni to pod mojí uroveň 😉 ... Pod mojí urověň je dělat ze sebe debila, uhodit na manžela bez dukazů, on mi řekne: Uklidni se, vždyť to jsou keci. A já jako poslušná žena budu dělat, že je všechno ok, protože nemám důkaz! A nezbude mi nic jinýho než dělat, že se nic nestalo a bude tě pořád užírat představa, co když je to pravda.

aponchie
9. čer 2008

jj presne tak ja mu do telefonu taky nelezu,ale byla doba kdy sme si lezli navzajem do vseho a nevadilo nam to,ale uz to nedelame a je to taky v pohode kazdej ma mit nejaky soukromi..ikdyz o nic nejde pac si stejne vsecko rikame..me nekdo volal imrvere a psal mi taky smsky ohledne takove veci ,ale MM je takove tele,ze vsecko stejne vyklopi kdybych na nej uhodila a lhat neumi a kdyby to jen zkusil vi,ze me tim neskonale nasere a bude jeste vetsi peklo ja zastavam ,ze pravda se ma rict hned a za syrova pac potom je to o to horsi a hure se odpousti..ale souhlasim,ze zensky sou svine kolikrat..nekdy nemuzes ani pochopit,ze zrovna ta ci ona ti proboha neco zavidi,ale je to tak...

prada
9. čer 2008

Nikka.vo - přesně tak 😉

nikka.vo
9. čer 2008

Jako pokud je u nás vše ok, tak jasně, nebudu hned špehovat, lézt mu do telefonu apod... ale 2910 píše, že nebylo všechné ok a ještě k tomu tahle ,,zaručená zpráva,,! To už by mě asi hlodalo v hlavě 😉

sisstin
9. čer 2008

nika.vo:záleží na osobě..někdo se přizná, pže už to stejně nemůže vydržet.. a někdo zatlouká.. 😕

a když nemám důkaz, tak nebudu žárlit ne...to bych mohla žárlit furt 😕 a neustále se mu hrabat ve věcech a tak..tak to se mi fakt nechce 😅

ale každej jsme jinej 😎

sisstin
9. čer 2008

jo..jinak to, že už to nebylo v pořádku..to jsem si nějak nevšimla..to už bych asi taky trošku podezírala..ale jen na nějaké zprávy, že dělá to a to..to mi může bejt někde 😅

sisstin
9. čer 2008

já teda neumim bejt cíleně nevěrná..možná tak úlet..ale mít dlouhodobej vztah..to bych to vyklopila..neměla bych nervy to tajit 😔

pirlenka
9. čer 2008

Hi hi, tak já bych mu projela mobil a pak na něj uhodila (ať bych něco našla nebo ne)... 😀 Jsem horká hlava a jako špehovat a vyčkávat, to bych fakt nevydržela. Zvlášť, kdybych se o tom doslechla. A udělala bych to, i když manželovi věřím - prostě o všem moc přemýšlím a musím to řešit 😝 😀

Mám kamarádku, která ví o partnerových nevěrách, projíždí mu i mobil, kde občas najde nějaký ten důkaz, ale s partnerem to neřeší. Prostě o tom ví a kdyby bylo potřeba, použije to. Vždycky jí říkám, že já bych to teda nevydržela ani minutu, něco najít (i když já mobil neprohlížím, to by mě musel někdo nahlodat), tak mu hned volám a řeším...a ona na to vždycky: A proč? On to zatluče, i když mám důkaz 😀

venuss
9. čer 2008

ja bych si s nim promluvila taky hned, a taky pokud ho dobre znas,tak to na nem poznas.Bud bude prekvapeny,nebo se rozcili a zepta se kdo to rikal a to je potom jasny. nebo ti bude lhat,a pokud ma city,bude uhybat pohledem. v tom se da ledaco vycist z prvni reakce. podle reakce potom jednej dal.kdyby se na tebe dival nechapave?Tak je bud dobry herec,a nebo ti je verny. 🙂 preju hodne stestí a hodne sil.

nikes
9. čer 2008

2910 hlavně si nic nevyčítej , jestli je to pravda. Můj kamarád říká, že nezná chlapa, který nikdy nebyl nevěrný. Každá z nás doufá, že právě ten náš je nám věrný, ale od té doby, co jsem ve své práci zažila pár tzv. školení, tak si o absolutní věrnosti nedělám iluze. Chlapi , když jsou pryč z domova, mají kolem sebe hezké ženy, trošku se napijí, tak i ten největší slušňák podlehne. Vím o čem mluvím, protože ve své práci neustále potkávám nové lidi a vidím, jak se chovají. A do některých chlapů bych to v životě neřekla, protože vypadají, jak největší slušňáci a milující manželé.Nic si z toho nedělej, chlapi jsou prostě takoví a taky bych nepátrala potom, jestli ti zahýbá. Pokud by jsi tedy zjistlila, že je ti nebo byl nevěrný, tak co by jsi udělala?Uklidní tě, když ti řekne, že už to nikdy neudělá? A pokud je to něco vážného, tzn. , že se třeba do ni zamiloval, tak to brzo poznáš. Pokud je člověk svobodný a bezdětný, tak většinou k nevěře přistupuje jinak , než když jsou tady děti, hypotéka aj.,- Být tebou, tak na to jdu přesně opačně, tzn., změním účes, koupím si nové šaty,sexy prádlo, ať vidí , co má doma. Udělám skvělou večeři, otevřu láhev vína a svádím ho. Chlapi vše většinou řeší přes postel, takže když bude spokojený po této stránce, tak si myslím, že už nebude mít takovou potřebu hledat někde někoho jiného.

sisstin
9. čer 2008

nikes:bereš mi to z pusy..super 😉

luucia
9. čer 2008

Holky, já bych do telefonu taky nikdy nevlezla, ale jakmile má člověk podezření, tak je to něco jinýho 😒 já sem aspoň taková, že se radši dozvím krutou pravdu než dělat ze sebe debila. A když člověk něco tuší, tak do toho telefonu stejně časem vleze, aby se ujistil 😖

sisstin
9. čer 2008

luci: no já třeba nemám šanci, mobil jsem u MP v životě neviděla..ani nevim, kam si ho dává 😅

luucia
9. čer 2008

siss, ono je lepší se tam nedívat, ale když už člověk to podezření má, tak se to bohužel nedá vydržet. Aspoň já teda na to nemám 😝

sisstin
9. čer 2008

luuci: tak kdybych měla podezření, tak to už by mě to asi lákalo taky..ale on si ho fakt nikdy nenechává nikde jen tak..tak ted teda nevim, jestli se mám začít bát 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

luucia
9. čer 2008

siss, to neřeš! Změnilo by se něco??

sisstin
9. čer 2008

luci: no já to neřešim, ale zas kdybych to brala jak některý jiný baby..tak si už můžu myslet, že ho přede mnou schválně schovává 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ale on do mýho taky neleze..a když mi pípá, tak mi to řekne, ale v životě by do toho nevlez 😕

venuss
9. čer 2008

kdyz jsem mela podezreni,tak jsem priteli do mobilu nelezla,ale nutkani tam bylo.hlavne ja vedela,ze si s jinou psal,protoze ho mel porad schovany a nakonec,kdyz jsem se ho na to zeptal,tak to poprel,tak jsem se odstehovala k rodicum a mu jsem rekla,ze az mi bude chtit rict pravdu,at se ozve.samozrejme se ozval hned ozval a vse mi rekl,to byla ta lepsi varianta ovsem,ale to,ze lhal, mi strasne ublizilo a zklamal mou duveru a ted obcas nahlednu do mobilu. 😖

luucia
9. čer 2008

venuss a jak jsi věděla, že si píše s jinou, když si mu do telefonu nelezla?

venuss
9. čer 2008

on totiz ma ICQ a ja uplne nechtene pripojila misto sveho ICQ jeho a tam mu psala ta holka.tak jsem si uvedomila,jak si vsude nosi mobila sebou i na zachod a tak,tak mi to doslo.Kdybych,vazne nechtene, nevlezla na to jeho ICQ,tak bych si toho vubec nevsimala,ale stalo se.

luucia
9. čer 2008

venuss, to je teda taky drsný!!! ale vyřešilo se a ste teda dál spolu! Za jak dlouho si mu začla věřit??

lucianka
9. čer 2008

Já si myslím, že každá jsme jiná... a 2910 se asi musí rozhodnout sama.
Já bych teda mlčet, dělat jakoby nic a sledovat ho - nevydržela. Jak tu někdo psal - jsem taky horká hlava. Ale pokud to je "jedna paní povídala" nadhodila bych to jako srandu 😀 Nečekám, že by se přiznal... ale už jen jak by se např. zatvářil nebo jak by reagoval, i z toho se dá často něco poznat. A hlavně - byl by nalomenej a už by neměl tak "pevnou půdu pod nohama" a je možný, že by začal dělat chyby 😉
A lézt do telefonu - to bych neudělala ☹ Jednou jsem vlezla při podezření do historie ICQ a bohužel našla právě to co jsem hledala ☹ Asi to teď bude vypadat divně, ale dneska už bych to neudělala. Když manželovi nesu zvonící telefon, ani nekoukám, kdo volá... jak psala Siss - kdo nehledá, nic se nedozví. 🙂

Ale jak píšu - každá jsme jiná a 2910 by to měla hlavně řešit po svém. Jen to jak napsala v prvním příspěvku - hned se rozvést... to bych nedělala. Když neví nic jistě, přijde mi to moc unáhlené 🙂

luucia
9. čer 2008

lucianka, ted už bys to neudělala, pže máš špatnou zkušenost. Já už bych to ted taky neudělala, pže mi to za to nestojí 😖

venuss
9. čer 2008

luucia: no,ono se to stalo asi pred 2 mesici a jeste ted mu neverim, ale doufam,ze bude vse oki,ale zatim tomu nic nenasvedcuje,tvrdi,ze si s ni uz nepise,je sice pravda,ze mobil ma opet valet vsude mozne,po te aferce jsem mu tam zacala lozit,ale pak jsem se na to vyprdla,akorat me to vic stresovalo.no,ted je to tak nejak v pohode,uz se nehadame a o te divce se uz nebavime,ale porad mi tak vrta hlavou,co treba dela v praci,neznam nikoho z jeho prace,takze tezko rict a ma tam i internet,takze nevim,nevim. rika se tomu virtualni podvadeni,to co delal on,on totiz tvrdi,ze se s ni nikdy nevidel,coz taky nevim,jestli mu mam verit,protoze v te dobe,kdy si s ni psal, tak 3 krat za 3 tydny v patek neprijel domu z prace,ze meli party s kolegy z prace a 3 krat mu ujel vlak,takze vazne tezko rict.