Dozvěděla jsem se o manželových nevěrách. Co mám dělat?

2910
9. čer 2008

Ahojky,

Mám problém, jako asi věčina přemýšlíte co se životem? Dozvěděla jsem se od známé, že náhodně vyslechla rozhovor o mém manželovi a jeho častých záletech. Ten pois byl tak přesný, že se o žádnou chybu v určení o koho šlo nikdo nespletl. Nevím, mám si o tom s ním promluvit, nebo razantně se rozvést. Bojím se, že se se mnou o tom nebude chtít bavit. Prosím poradíte?
Díky

venuss
9. čer 2008

a asi kdyby me podvedl sexem,tak bych byla nucena se s nim rozejit,protoze bych ho uz porad z neceho podezrivala a neverila mu a v takovym vztahu bych nechtela byt.tak doufam,ze mi ukaze,ze se mu da verit a ze to byl jen ulet od stereotypu.

luucia
9. čer 2008

venuss, toho se právě taky bojím, že mu už nebudu moct věřit a náš vztah stejně skončí 😖 ted je to jak píšeš ty, celkem v klidový fázi, ale mě to stejně furt vrtá hlavou 😠

sisstin
9. čer 2008

venuss: hele..po netu si píše skoro každej člověk, co má partnera....to bych tak horký neviděla..horší je, když už má snahu se s těma holkama vídat 😔

venuss
9. čer 2008

ale jo,to ja chapu,at si pise,tak abych se to nedovedela,ale me zamrzelo to,ze kdyz jsem se ho ptala,jestli si pisou i na mobil(dokonce si i volali),ze mi zalhal,v tom zklamal mou duveru k nemu. to uz potom neni upřimnost ve vztahu taková jako když jednou člověk zalže. Zkrátka jsem mu na 100% věřila a nečekala bych,že v tomto připadě,kdy o nic prý nešlo, mi zalže.Ale už se stalo a zkrátka teď uvidíme co dál. Po té aferce jsem mu zacala hlidat mobila a ICQ,ale to trvalo asi jen mesic,ted jsem toho nechala,protoze me samotnou to strasne vycerpavalo.

smardik
9. čer 2008

holky já v sobotu zjistila že mě ten můj podvádí a jsem v pátém měsíci těhotenenství ☹, takže taky žádná sláva

luucia
9. čer 2008

smradik, to je vůbec strašný!! Ty chlapi jsou fakt magoři!!! 😠 😠

sisstin
9. čer 2008

smardik 😒 😒 😒

já už nějak nemám iluze, že je někdo věrnej celou dobou vztahu..at jde o chlapa nebo babu..takže jednorázovou nevěru odpouštím, pže se to může stát i z mojí strany..ale pokud už jde o lásku..tak to neodpouštim nikdy 😔

venuss
9. čer 2008

smardik: Jak jsi to zjistila?

lenkabu
9. čer 2008

Já to mám jako siss..jednorázovou jsem schopna odpustit,nevim co kdy udělám já,že.Ale jak by šlo o city,tak to nikdy.

Já bych se ho asi rovnou zeptala a řekla co jsem se dozvěděla...přece u svýho chlapa poznám jestli lže nebo se mi jeho odpověď nezdá.A kdyby se mi nezdála tak bych teprve začala pátrat.A kdybych měla podezření na nevěru,tak se do mobilu kouknu...

sisstin
9. čer 2008

lenkabu: no já nevim, jestli to poznáš, že se něco děje.. 😕 my jsme to měli s MP takový divoký...dřív jsme spolu jen fakt velmi, velmi, velmi, nezávazně chodili..a to mě podváděl kde moh..a na nic jsem nepřišla 😅 pak se jako zamiloval do jedný holky..takže jsme se rozešli..ale brzo jim to skončilo..tak zase dolez za mnou..a pže jsem ho strašně milovala..tak jsem to odpustila...a troufám si říct, že on se pak fakt vážně zamiloval do mě...a nepodvádí mě..možná jsem naivní, ale ted tomu prostě věřim, že zatim je to u nás v pohodě 😕

smardik
9. čer 2008

venuss: párkrát jsem ho nachytala při lži, asi si asi neuvědomil že mi pořád říká něco jiného. V sobotu mi psala že mu ujel autobus a že přijede dalším, vyhlížela jsem ho z okna, at mu můžu nachystat oběd a přivezla ho ta jeho tak jsem se zeptala a přiznal to ☹. Ale podezření že někoho má jsem ale měla - pořád mu chodili SMS a někdo volal, bez telefonu nešel snad ani na WC což se dřív nestávalo, často někam chodil, nechtěl se mnou spát ☹

anippe
9. čer 2008

Holky musím souhlasit s nikes a se sisstin, měli by jste si položit otázku zda jste ve vztahu jinak spokojené.Jestli ne a vidíte víc věcí které vám vadí, neváhejte a ukončete to.Ale pokud ano nehledejte, nepátrejte....jen sami sobě ublížíte. Pan dokonalí neexistuje.Jestli s tím dokážete žít dál, to ukáže stejně až čas.
"Jedinou láskou co přetrvá, je láska, jež se smířila se vším, s každým zklamáním, s každým nezdarem a s každou zradou, která se smířila i se smutnou skutečností, že na konec žádná touha není tak veliká, jako touha nebýt sám."

sisstin
9. čer 2008

anippe: krásnej citát, normálně mám z toho slzy v očích 😔

smardik
9. čer 2008

anippe:já nepatrál, ale když ho přistihneš při lži a ta jeho ti ho vyloží přími přede dveřmi tak se to dost těžko dá jen přejít, aspon já to nezvládla

luucia
9. čer 2008

anippe, ten citát je fakt krásnej a výstižnej 😉

sisstin
9. čer 2008

smardik: v tvým případě nevim, co bych dělala..to je strašně těžký...ale pokud s tebou odmítá spát..tak to už je podle mě asi konec, pže i nevěrný chlapi spí se svýma holkama..ale pokud už ho nepřitahuješ..tak to vidim hodně bledě 😔 😔 😔 😒 ted jde o to, jestli chceš ty udržet rodinu kvůli mimi a jakou má na tom snahu on 😖

smardik
9. čer 2008

sisstin: ne že by to přímo odmítal, ale pokud bych se k tomu neměla já stačilo by mu to tak jednou za měsíc snad, on sice tvrdí že mi to jen zdá a že má strach kvůli malému (nějakou dobu jsem měla problémy a milovat jsme se nemohli),ale já prostě nevím když už ted vím že mě podvádí tak prostě vše stahuju k němu.

Rodinu udržet chci ale ne za každou cenu, to nevěřím že by klapalo a malý to nevycítil a on tvrdí že chce být s námi, že to s ní ukončí, že to byl jen sex a já a malý Tomulka jsme jediní koho chce a miluje

sisstin
9. čer 2008

smardik: tak zase na druhou stranu dost chlapů nechtělo spát s těhulema, pže se báli, jak píšeš 😕 každopádně držim všechny 4 palce..tohle musí bejt fakt psycho 😔

anippe
9. čer 2008

smradik bohužel Tebe se moje rada netýká, nevěra se dle mě dá přejít jen v případě, že absolutně nezasahuje do normálního života, který dva lidé žijí. Myslím si, že každý máme hranice někde jinde, ale i u nevěry se jistě dá k partnerovi přistupovat s jakousi "úctou" a né že se nechá od milenky domů 😖
Nicméně mysli ted na miminko, to je ta největší láska ve Tvém životě. Vykašli se na obědy a vyhlížení z okna.At Vám oběma ukáže jak moc Vás dva chce!

smardik
9. čer 2008

sisstin:jo já vím možná je to důvod, fakt je že se od začátku bál a po návratu z nemocnice říkal že se mě do porodu nedotkne, takže ted je to poráda. Jenže jak ted chceš vědět pravdu když má jinou? on tvrdí že to jen sex, tak já nevím no. Asi vím co budu dělat v nejbližší době ja kto bude dál nevím.
Rozebírala jsem to s holkama na beremese abyla jsem trošku v šoku z toho, že mi říkali že by ho k synovi nepustili, nedávali mu info, nevzali ho ted na 3D ultrazvuk ják mám v plánu. Pro mě je to otec malého a má právo vidět jak roste i když je ještě v bříšku a nehodlám se mu přes syna mstít

luucia
9. čer 2008

smardik, máš možnost třeba na pár dní někam odjet? Já to totiž udělala, jely sme s malou na týden pryč, aby si MM uvědomil, co chce. U nás teda bylo problémů ještě malinko víc, ale tohle bylo to hlavní. Po návratu domů se chová jak vyměněný.... snad mu to vydrží 😵

smardik
9. čer 2008

luucia: ted jsem u rodičů, jinak byt je můj takže tenhle problém padá. V pátek jdem na 3D ultrazvuk tak mu chci říct že potřebuju být chvíli sama at jde k rodičům a já zůstanu doma (byt kupovali moji rodiče takže je můj a on nemá na něj právo). Nevím zda je to dobrý nápad, chci mu říct že ho sice miluju ale že s ním nemůžu být, at si jde k rodičům a rozmysli si co vlastně chce a pak se uvidí. Jen nevím zda mu říct do toho a toho data chci vědět tvé rozhodnutí nebo zda čekat at se rozhodne on sám co a koho chce

markeeta
9. čer 2008

ja bych si dovolila napsat, jak bych sla na to ja. Nejdrive bych mu to predhodila jako srandu, ze jedna pani povidala a pozorovala, jak na to bude reagovat. Pokud se neprizna (treba neni k cemu), tak bych uplne vazne rekla, ze pokud by me chtel podvest, tak at se zamysli nad tim, zda by mu vadilo, kdybych ho podvadela ja, a doufam, ze by mi proste nedelal neco, co by taky nemel rad.

Pokud manzel podvadi, ale jinak si rozumite a mate celkem harmonicky vztah, tak neni dobre ten vztah koncit, protoze jsou tu taky deti. Proste to bude takovej pratelskej vztah. Jestli mate casto hadky a spise trpis ve vztahu, tak v takovem pripade by nevera mohla byt duvodem k jeho ukonceni.

Jak se znam, me by to hrizalo a treba chvili pozorovala, jak se chova atd, ale nesmirovala, potom bych si promluvila.

luucia
9. čer 2008

smardik, já bych ho neomezovala časem. já MM řekla, at se ozve až bude vědět, co chce, ozval se za 5 dní 😉 ale řekla bych mu třeba, že čekáš maximálně měsíc

smardik
9. čer 2008

luucia: asi ano, taky mi přijde blbě to omezit časem. Prostě mu řeknu at jde a až si rozmyslí co chce at se vrátí. Jsem na něm sice zavislá finančně, ale už včera mi sám říkal že mě miluje, dá mi klíče a pokud s ním budu chtít at se ozvu, jen mě prosil at mu dávám pravidelné info o maličkém a že mi bude dávat peníze i ted, takže z jeho strany snaha to řešit je. Není to že bych přišla na nevěru, on se chtěl odstěhovat a sral na nás. Chce s námi být, v pátek jdem spolu na 3D ultrazvuk

luucia
9. čer 2008

smardik, to je dobrý začátek! To je vidět, že to byl jen úlet a že chce být s vámi! 😉 Ale je dobrý, když bude chvilku sám a uvědomí si, o co by přišel! příště si hodně rozmyslí dělat blbosti 😉

smardik
9. čer 2008

luucia: miluju a ho věřím že on nás taky miluje a že to byl jen ten sex jak tvrdí, ale mám strach zda mu budu moct věřit ☹. Ale zas vím, co pro mě znamená, z čeho mě svým způsobem vyléčil, jak se ke mě chová, co doma dělá atd

sisstin
9. čer 2008

no já nevim, asi záleží na povaze..mně to přijde ponižující, aby se jako chlap rozmyslel, jestli chce nebo ne 😕 bud to ví hned..a nebo půjde do prdele..a ne, aby se jako milostivě rozmejšlel 😠

petule.h
9. čer 2008

smardik: já bych asi taky odpustila sex...jen tedy už taky nevím, zda by se to potom nevyhrotilo mojí nedůvěrou k němu...pač vím, že bych měla asi tendence mu kontrolovat tel...ptát se ho kde byl a v momentě hádky bych to možná i předhodila...nevím, nestalo se mi to, ale držím palečky... 🙂

helcah
9. čer 2008

Tak nevěru jako na jednu noc nebo jako sexuální úlet bych asi dokázala překonat, ale ne vztah jako takový, kdy jeden u druhého přespává a vozí ho domů. Dozvědět se to v pátém měsíci těhotenství tak bych mu taky asi dala nějaký čas na rozmyšlenou - nejlépe měsíc se vůbec nevidět a pak ať se sám rozhodne, zda by ho hodně ranilo o tu rodinu přijít a kam ho srdce táhne. A v případě 2910 bych vůbec žádné důkazy nehledala a hned se ho na rovinu zeptala. Já jsem jednou důkazy hledala a už bych to nikdy neudělala, protože než mít potom červa v hlavě tak radši nic nevědět. A taky by mě zajímalo co to bylo za hodnou paní která měla zájem to roznášet.