Expartner mě najednou nenávidí. Nevím, co se stalo

jakoubka
2. říj 2010

Ahoj ,
Nevím jak začít,ale začnu od začátku.
S bývalým přítelem jsme spolu byly přes 7 let(máme spolu synka),když byl malému rok,tak se semnou rozešel.
Byla v tom jiná a špatná komunikace mezi námi ,co se týče výchovy.
Ale já jsem ten "blbec" co nesnáší hádky .
Co se týče malého,vždy jsme se domluvily a domluvíme.Bere si malého každý týden(vzájemná domluva).
Ještě na začátku tohoto roku jsme se stýkaly i intimně (s ní prý nebyl už),pak jsem poznala,že se mi zas odcizuje a pak jsem se v červnu dozvěděla,že je v 8tt.

No, a včera zničeho nic mě začal nenávidět.
smsky typu:Kéž,bych tě nikdy nepoznal! Bliju,jen na tebe pomyslím! Neměl jsem mít malýho s tebou ..! Psal to asi v alkoholovém opojení,podle vynechaných písmenek 😅 a smsky mi chodily v půl 12 v noci.

Hrozně mě to ničí..nevím co se stalo!
Ještě pžed týdnem ,jsme si psaly kamarádské smsky.

jakoubka
autor
2. říj 2010

@janib -děkuji 🙂

Jj,Kubíčka má moc rád a jsem ráda,že má o něj zájem 🙂

Ne,nevrátila ...čekají dítě a navíc nevím,jestli bych mu ještě věřila co se týče ní.Pracují v stejné firmě a bydlí ve stejné vesnici.I před tím bydlela.Je o 10 mladší jako on.
Já s ním chci vycházet pěkně ,hlavně kvůli malému. 🙂

bocinka
2. říj 2010

@jakoubka myslím si, že takovou sms může napsat i chlap... mám jednoho takového v okolí... rozešli se s holkou - naštěstí bez dětí - hlavně kvůli němu, a když ji přede mnou pomlouval, tak jsem mu promluvila do duše... no a místo aby řekl něco mě, tak kýval jak osel a pak jí psal, že je svině, že jsou všechny holky svině... a to píšu ta slušnější slova... 😠 a to mu je, prosím, 37 let...
takže hrabe spoustě chlapů a je fajn, že s ním chceš být zadobře kvůli synovi, a taky bych ho nechtěla zpět, protože by mu nešlo důvěřovat.... a navíc to jejich mimino... bude lepší, když se teď otřepeš a najdeš si nového - lepšího - přítele, než se vrátit a za pár let řešit to samé...

lucenek
2. říj 2010

@jakoubka ajaja Martinko, ser na to....pravý důvod ať je pravda jakákoli, se nedozvíš, já osobně tohleto nesnáším takové tajnůstkářství a jestli tě chce deptat On nebo Hanička, tak jim to símtě nedovol.....já vím mě se to mluví, být za dobře a vycházet kvůli Kubčovi ano, ale čemu ten cirkus kolem? Magor je to.....a povznes se na to, 😉

jakoubka
autor
2. říj 2010

@bocinka -Novýho chlapa bych ráda,ale jsem nějaká bloknutá 😒

@lucenek -Luci,si zlatá 🙂 Já tobě přeji,ať u Vás dopadne dobře.Víš,co myslím,Jsi skvělá 😵

Možná i žárlí,mám pořád hezký vztah s jeho sestrou a mezi nimi už to není to,co to bývalo.Právě kvůli tomu o udělal a jak se zachoval.

jakoubka
autor
2. říj 2010

odpo než přijel psal:Jsi pro mě životní zklamání 😔 😲
Kubíka jsme plánovaly hned po matuře (dělala jsem dálkově) povedl se takřka hned 😵

bocinka
2. říj 2010

@jakoubka to přejde... já byla taky... po chlapovi, se kterým jsem měla fakt krásnej vztah, bez problémů a zkončil během jednoho dne pár pěstma a kopancema... ale všechno to přešlo, teď když ho potkám už se neschovávám... 😅

a kdyby mi napsal, že jsem pro něj životní zklamání, tak bych mu napsala, že je to vzájemné, copak Ty sis našla jiného a podváděla??? Ty sis udělala jinde dítě a opustila to svoje... tohle je normální citové vydírání, ale bez důvodu, když se nechce vrátit, kdyby byl "chlap", tak si to za Tebou přijde vyříkat osobně a nebude kypat, že se "něco" dozvěděl... je to vůl a ty se na něj vykašli....

lucenek
2. říj 2010

@jakoubka děkuju snad to bude ouká...
ale ty capiny co robí se chová jak puboš ať je to kdokoli...tohle je cílený psychický teror zaměřený na degradaci tvé osobnosti, písni mu/jí taky něco pěknýho...hele napadla mě věta, kterou neříkám často asi tak jednou za 5 let:
"Ty seš taková nula, co se i na dno dívá zespoda."
No má to 😀

vlastovka385
2. říj 2010

@jakoubka Pokud ještě přijde nějaká sms na tohle téma, tak bych mu řekla, ať ti buď řekne, o co se jedná, abys mu k tomu mohla říct svůj pohled, nebo ať ti s tím dá pokoj. Jakmile se o to přestaneš zajímat, přestaneš zjišťovat, co se stalo a co jsi proboha udělala, tak přijde a řekne ti to. Stoprocentně. A pak se můžeš bránit a říct mu svoji verzi.

anatanka
2. říj 2010

Ono neni moc dobry se dostat do nejake SMS-kove bitvy, kdy jeden reaguje na druheho a urazky se pomalu stupnuji a nakonec jsou oba dva na prasky celou noc.
Vyjit dobre po rozpadu vztahu, ve kterem je dite a tim padem se musi oba nadale stykat, je strasne tezke, jsou v tom emoce - zarlivost, zbytky citu (nekdy zmenene v nenavist) apod.

My to tak taky mame. Jeden mesic me nenavidi a na socialku si chodim vyslechnout stiznosti kazdou chvili a dalsi mesic me objima a rika, ze na me od rana musi myslet.... 😉 Lepsi jit dal a byvaleho hodit za hlavu se vsim vsudy, jinak se zenska zblazni.

Bloknuta je po dlouhodobem vztahu kazda, staci ale jeden novej muz a jsi uzdravena. Znam to. Teprve po skoro roce jsem mohla rict, ze jsem konecne tam, kde jsem byla kdysi - se sebevedomim, se vztahem k muzum....

helcah
2. říj 2010

Po rozpadu vztahu dochází k takovým výkyvům nálad a znám dokonce dva chlapi, kteří po rozvodu chvíli za ženou chodili že jí milujou a poté jí nadávali nejen po telefonu....Jak říká Anatanka, občas se to děje a nemyslím, že by ty sms musel psát někdo jiný....

jakoubka
autor
4. říj 2010

Tak se mi omluvil ,že ho ty smsky moc mrzí 🙂 Spolu s malým mi nakreslili obrázky k narozeninám 😵
Já totiž v sobotu omdlela a on si to dával za vinu.Všechno jsme si vyříkaly a snad už to bude dobrý 😵
Dnes dokonce psal,jestli je mi dobře.

konoupek
4. říj 2010

Tak to teda nějak nechápu.Ty omdlíš,on si to dává za vinu a proto ti píše,že si pro něj životní zklamání jo? 😕

lenkavano
4. říj 2010

@konoupek o životním zklamání psal jakoubce dříve než omdlela.

jakoubka
autor
4. říj 2010

jj,před tím 😉

bobulle
5. říj 2010

@jakoubka a vysvětlil Ti aspoň za co Tě tak napadal? 😕
Chlapi jsou fakt jiný živočišný druh 🙄 😅 😝

konoupek
5. říj 2010

Jo aha špatně čtu 😅.
No každopádně ten kdo má právo být naštvanej a zklamanej si ty.Hl.at si zdravá kvůli malýmu 😉.

blandik
6. říj 2010

@jakoubka - já bych mu zavolala, že potřebuji s ním probrat situaci, jestli si udělá čas a kdy (malého dát na hlídání nebo až bude malý spát...prostě a't máte klid)...pak bych si ho usadila ke stolu a přečetla mu ty smsky a zeptala se, co mi k tomu může říct.. a nechala ho mluvit..pokud nebude chtít, pak s tím nemůžeš nic dělat, ale taky asi nemůže předpokládat, že budete dále fungovat tak, že si bude malého brát...jsou to dost primitivní vyjádření na tvou osobu a určitě je zapotřebí vysvětlení...neřešila bych to přes smsky..to že má další život je jedna věc a ty jsi se s tím asi už nějak srovnala, te'd jde o to, že je potřeba nastavit normální, dospělý vztah mezi váma dvěma a pokud se vyskytne problém, je třeba ho řešit přímo...vyjasnit pozice, takové věci se smskou nepíšou...