Flirt. Jak se k tomu postavit?

26. dub 2022

Tak došlo i na nás -jsme spolu přes 11let,oba introverti.Chlap mi před cca měsícem řekl,že si píše z jednou kolegyni z práce,mladá cizinka... Úplně se mi to nelíbilo, věděla Jsem,že ho zajímá,jak to teď u nich doma vypadá,ok ..včera mi řekl,že jdeme společne všichni na kafe,že mu dovezla dárek.. Nelíbí se mi to,on to ví... vzhledem k tomu,že si běžné půjčujeme tel atd,tak jsem se koukla na konverzaci že slečnou a nestačila se divit -muj chlap s ní evidentně flirtuje, vždy ji píše první, posílá oblíbenou hudbu atd. V poslední konverzaci navrhl aby mu dárek předala osobně ale že s sebou musí vzít přítelkyni, protože žárlí....
Zítra máme schůzku a já vůbec nevím,jak se chovat,nechci být za žárlivou hysterku ale také chci dát slečně najevo,že se mi toto nelíbí..
Děkuji ženy za jiný pohled na věc 🙂

emillyhk
26. dub 2022

@klokanka31 Hele existuje - mám kamaráda, nikdy mezi námi nic nebylo, dokonce mi byl za svědka. Ale známe se cca od 13 let, tak nějak jsme spolu vyrostli. Dáváme si dárky k vánocům a k narozeninám. Než se mi narodilo dítě, chodívali jsme jednou měsíčně na večeři nebo oběd, voláme si, píšeme. Manžel to chápe, ví jak to mezi námi je. Ale narovinu říkám, že kdybych si teď našla nového kamaráda nebo on kamarádku, přišlo by nám to divné a ten druhý by s tím nebyl v pohodě. Víme to, už podobné situace byly 😉

klokanka31
26. dub 2022

@emillyhk Jako takhle, já mám taky kamaráda (spolužák ze základky), občas si písneme, co se malá narodila tak někdy šel s náma na procházku, k Vánocům si koupíme dárek. Ale tam je na 1000 % jisté že nikdy nic víc nebude. A manžel to ví, kdyby to byl "normální" chlap, tak by mi to fakt netoleroval 😃

autor
27. dub 2022

Holky,chlap pochopil,že mi situace není příjemná a v práci domluvil že s námi půjde ještě jeden pár, tak půjdu také....

treasurka
27. dub 2022

Nikam bych nešla, ale pokud máte děti, nabalila bych mu je s sebou, ať holka ví, do čeho se pouští ;)

smajlinka
28. dub 2022

A jak to celé dopadlo?

zelenaesmolda
29. dub 2022

@smajlinka
taky by me to zajimalo 🙂

camelinka
29. dub 2022

@klokanka31 Ale existuje😉, mam 90% kamaradu chapu, nekteri se netaji, ze "by si dali rict" ale hromada sou proste jen kamosi, nikdy nic nebylo a vime, ze ani nebude...Berem se jak sobe rovni, protoze umim byt stejny dobytek, jak oni😅.
Se zenskyma se proste nejak kamaradit neumim, tech mam opravdu jen par...

konidana
29. dub 2022

@klokanka31 existuje, ale záleží teda na nich obou, jak to maj hozený... většina mých kamarádů, jsou kamarádi i mého muže, no a tam to prostě nejde jinak, než být jen kamarádi😂 i když se s nima stýkám i sama.

ele_nka
29. dub 2022

Mě to přijde v pohodě. Mám několik kamarádů a ano občas spolu zaflirtujeme a to jsme zadaný obě strany. Můj muž má také kamarádku, je z jiného města, tak se sebere a jede za ní na víkend. Nedávno jsme se domluvili, že ona přijede na víkend k nám protože mě chce poznat.
Sám muž říká, že by s ní nikdy nic neměl, protože jejich přátelství je pro něj důležitější než nějaký flirt.
Já bych byla spíš ráda za upřímnost a zkusila tu danou poznat, než hned spřádat nějaké plány.

klokanka31
29. dub 2022

@ele_nka A to mu věříš jo?😄

ele_nka
29. dub 2022

@klokanka31 ano, protože já sama mám takových kamarádů několik a s žádným z nich jsem nic neměla. Představ si, že zrovna tenhle víkend můj muž hlídá děti abych já mohla jet s kamarádem pod stan.
Jeho kamarádka byla celý víkend naprosto úžasná, sedly jsme si a už je to i moje kamarádka.

escapelle
29. dub 2022

@ele_nka tak něco jiného je kamarádka a někdo,koho zná chvíli,autorka píše že ji píše sám od sebe,flirtuje s ni a ještě ji píše,že má doma zarlivku 🙈😂😂😂
Jinak já v to taky nevěřím😂😂...taky jsem měla 30let kamaráda,nikdy nic,ani by nás to nenapadlo,probirali jsme spolu svoje vztahy a všechno,byl mi i za svědka.a najednou jsme po lahvi vina(i když jsme jich za ty roky spolu vypili mraky)byli v posteli😂😂.
Mám kolegy,známe,se kterými jdu na kafe,nemám žádné úmysly,ale vím,že bych je svedla kdybych chtěla...asi to může fungovat.do určité doby😂😂😂...pokud kámoš s kámoškou nikdy nepiji alkohol,tak to asi vydržet může.ale jinak,jednou padne o sklenku víc a padne všechno 😂😂

ele_nka
29. dub 2022

@escapelle hele já mám tohle nastavený prostě jinak. Joooo taky jsem se zlila s kamarádem co by si dal říct jako dobytek. 🤣 Ale já mám prostě červený tlačítko. Takže když začalo hrozit, že bych se neuhlídala, tak jsem se prostě uprostřed noci sebrala a šla pryč.
Můj muž se takhle jednou s kamarádkou na akci líbal. Rána mě blbec budil a volal mi v šest ráno aby to na sebe stihl vykecat a omluvit se, dřív než to náhodou udělá nějaký hodný kamarád. 😆
Jako ujet může každý, ale u nás je ta důvěra, že kdyby se to stalo, prostě to na sebe prokecneme.
A co se kamarádky týče, já teda nevím, ale chtít být něčí milenka asi po setkání s manželkou netoužím.

escapelle
29. dub 2022

@ele_nka a nepotvrdila jsi teď,že vlastně nejsi přesvědčena o tom,že existuje přátelství ve kterém opravdu nikdy nic,že vlastně ti dva ani nemusí chtít,když věříš,že kdyby se to stalo,že se přiznate?😂😂a máš kámoše který by si dal říct a manžel se s kamarádkou líbal?
Ja taky muži nebráním mít kamarádky a mám kamarády. Ale jsem přesvědčena o tom,že jeden chce vždycky víc a "čeká" a nebo opravdu je to nenápadně do doby,než právě padne sklenička navíc,jeden má ve vztahu problémy apod. Ale taky nemluvím o kamarádstvích,kdy se vidi 2x za rok,řeknou si co nového a jde zase každý svou cestou. Spíš Taková ta přátelství kdy spolu něco podnikají pravidelně.

ele_nka
29. dub 2022

@escapelle ne, protože každé to kamarádství je jiné. Mám kamarády u kterých i vím, že by to k tomu nemělo daleko, ale oba prostě máme rozum a pohlídáme si to. Ale také mám kamarády kde je ten vztah vyloženě asexuální. Tohle je hrozně individuální. Ale faktem je, že s mužem jsme spolu 12 let, některé kamarády jsem měla ještě před ním, některé až s ním. S žádným z nich jsem ho nikdy nepodvedla a ani to nemám v plánu.

klokanka31
29. dub 2022

@ele_nka A někdo to právě může dělat záměrně. Znám jednu ženskou, co představila svého milence manželovi s tím, že jim sehnala kamaráda aby měli s kým posedět, pobavit se...tak její manžel věřil že je to jejich společný kamarád, a za zády se mu pelešili...😄

surikata131
29. dub 2022

Tak žena a muž jsou 100% jen kamarádi, pokud ona není atraktivní nebo ho má ve friendzone 😂 nebo aspoň já jsem vždycky měla ten pocit, že by si kamarádi i dali říct (ale k ničemu nedošlo, neměla jsem zájem 😃)

sinicka
26. říj 2023

Začetla jsem se tu díky jiné konverzaci. Jak to dopadlo? 😀🙏🏻