Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Fyzická přitažlivost ke snoubenci. Co dělat?

surikata4
2. kvě 2021

S přítelem jsme spolu 9 let, v létě bychom se měli brát. Je to můj první sexuální partner. Měla jsem před současným přítelem jeden kraťoučký vztah (bez sexu) svalnatý kluk, přitahoval mě hodně, ale jinak bychom si nerozumněli. Mě teď ale začalo trápit, že mě současný přítel/snoubenec moc nepřitahuje po fyzické stránce. Nemám vůbec chuť na sex. Nikdy jsem tedy na to moc nemívala chuť, orgasmus dosáhnu jen když zapojím ruku a ani to někdy nejde. Dřív ale když jsem se k sexu lehce přemluvila, pak to bylo fajn, ale teď se mi opravdu vůůbec nechce. Minulý měsíc nebyl sex vůbec. Předtím tak 1x do měsíce plus lehké hrátky ve sprše, to mám celkem ráda, ale taky bych bez toho mohla být. A nevím co je hlavní chyba. Přítel má trochu pupík, který se mi nelíbí, ale tak to bylo vždy, je lehce při těle ale zase žádná hrůza. Možná je to spíš mnou, že prostě jsem nikdy neměla moc chutě a teď se to ještě zhoršilo ale vzhedem k tomu že se máme brát, začínám z toho být nervozní, že tak by to asi nemělo být. Jak to oživit? Vlastně i obecně když se mě přítel dotýká během dne, tak mi to nic nedělá, vetšinou ho odeženu, protože zrovna něco dělám. Ale je to mnou protože jsem asexuální nebo to znamená, že mě přítel nedostatečně fyzicky přitahuje a nebo je to tím, že jsme kvuli covidu spolu doma na home officech a vidíme se moc? Ale minulý víkend jsme strávili odděleně. Jediné doteky, které si užívám, baví mě jsou když se škádlíme ze seandy. A pak večer v posteli ráda usínám přitulená. Co s tím mám dělat, máte nějaké názory/nápady?

marcicek84
2. kvě 2021

@surikata4 Prechozeny vztah 🤷🏻‍♀️

leniczka23
2. kvě 2021

Kolik ti je? Bereš antikoncepci? Pokud bereš antikoncepci Radim ji hodit z okna a začít pít kotvičník. Jako sex 1x do měsíce to je scifi ne? Ani sama si to neuděláš? Jako že vůbec nemáš potřebu?
Osobně jsem to zažila u ex manžela, a můžu ti říct že dnes už vím, že to bylo nevhodným partnerem. Nebylo to tam prostě. Takže me to ani nelákalo, ale zas chuť jsem měla, jen to stálo za hovno.
Teď s manželem wau. Dneska už vím, že stačí mít někoho stejně zvrhlého jako jsem já a funguje to skvěle, nedovedu si představit nemít sex Ob den a to sem o to sobe už taky začla.pochybovat..

korin
2. kvě 2021

@surikata4 Jsou lidi, kteří sex k životu moc nepotřebují. Je otázka, jestli je to i tenhle případ. Jak jste to měli na začátku vztahu, v období zamilovanosti? A jak to máš sama se sebou? Řadím se mezi lidi, kteří tu potřebu prakticky nemají a žiju spokojený život. Ale jak to máš ty si musíš ujasnit sama.

klea81
2. kvě 2021

@marcicek84 taky jsme se brali po 9 letech a přechození nehrozilo 😁každopádně je to k zamyšlení, jestli v takovém vztahu zůstávat a nebo na něm velmi zapracovat.

marcicek84
2. kvě 2021

@klea81 ne kazdy vztah je totiz po letech prechozeny,ale tady to na tu definici prechozeneho vztahu docela sedi 😉

cilkat
2. kvě 2021

Chybí ten sex partnerovi?
Já mám opravdu chuť na sex jen ve chvílích, kdy se snažímě o děti... JInak bych ho fakt nepotřebovala. S mužem jsme 17 let z toho 6 let svoji (a máme 2 děti)... Vztah opravdu může být prakticky bez sexu, pokud s tím nemá problém ani jedna starna. Problém je, pokud ta chuť na jedné straně je a na druhé ne. Pokud u partnera chuť je, zkusila bych buď ten kotvičník, nebo třeba kontryhel...
Píšeš, že je fajn, pokud se škádlíte ze srandy... možná pomůže i si prostě spolu víc hrát a netlačit na to, že z toho musí být klasický sex. Možná by pomohlo i víc společných aktivit, fakt společných (ať už třeba hraní deskovek, společný sport, nějaká kultura nebo tak... prostě něco, co by vás vedlo ke společnému sdílení emocí)... Mě totiž přijde, že vše ostatní, co píšeš, říká, že máte prostě pohodový vztah, který dobře funguje.

surikata4
autor
2. kvě 2021

@leniczka23 ani sama, driv jo, ted posledni mesice ani to ne. HA neberu.

@korin Bylo to lepsi, ale taky zadna extra natesenost z me strany. Hlavne jsem mela radost ze mu to dela radost a kdyz uz jsme zacali, tak pak de to u me celkem libilo. Ale natesena jsem nikdy nebyla. I predtim kdyby pritel tekl ze nechce mit sex nebo jen vyjimecne, tak by mi to nevadilo.

@marcicek84 A jaka je tedy definice prechozenehi vztahu?

leniczka23
2. kvě 2021

@surikata4 tak třeba to opravdu nepotřebuješ prostě, věřím, že jsou takoví lidé. Pokud to nepotřebuje ani partner pak je to v pořádku. Ale co se týká toho, že ti vadí, že má pupík atd, promluvte si o tom. Sex mít často nemusíte, ale přitahovat by tě měl.

darinka84
2. kvě 2021

@surikata4 ja bych se rozešla.. Píšu to možná drsně, ale zažila jsem to.. 7 let a sex taky nic moc a pak vuuuubec.. Nepřitahoval mě. Pořád jsem hledala proč.. Měnila antikoncepci, říkala si, že zkrátka sex nepotřebuji, říkala si, že je přece hodný... ... No zkrátím to. Ukončila to před svatbou a bylo to nejlepší rozhodnutí mého života, i když komplet dvě rodiny mě v tu dobu nenáviděli.. A nechápali.. Mam muže, který me přitahuje i po 10 letech, máme 2 děti a miluji ho. A sex od začátku boží. Takže asexualni určitě nejsem 😀

ondul
2. kvě 2021

Otázka je, jestli by ti vyhoval přítel svalovec, co to chce třikrát denně. Nenech si namluvit, že musíš mít potřebu sexu. Je to jen na tobě, když se na to necítíš a nijak zvlášť si to neužíváš a partner je s tim OK, tak je vše v nejlepším pořádku.

janinasm
2. kvě 2021

@surikata4 Nemyslím že byste museli být prechozeny. Prostě tě moc nerajcuje no. Mám to podobně s partnerem a vuuubec nám to nevadí, že nesoulozime každý den nebo týden. Na vztahu nám to šrámy nedělá, jak se tu na koníku domnívá mnoho lidí, že vztah bez každodenního sexu je sci-fi. Já bych zase například nemohla žít ve vztahu, kdy bych si musela říkat, že musím každý den chlapovi dát, jinak si najde milenku nebo se se mnou rozejde 😵 poloz si otázku, co vše pro tebe ten chlap znamená a jak moc důležitý je sex. Někdo ví že sex nutné musí mít a musí mít partnera, který ho maximálně vzrušuje. Někomu je to jedno a naopak vztah zakládá na jiných hodnotách. Z mé zkušenosti můžu říct ale, že vztahy základně prioritně na sexu nemají dobrý základ, ale opravdu je to o povaze a o tom, co je pro tebe ve vztahu důležitější. Jinak Chyba může být i ztráta libida, to se stává, že klesne chuť k sexu i když tě partner rajcuje.

darinka84
2. kvě 2021

@ondul
@janinasm jako každý to má jinak, to je jasné.. Jen vy dáváte příklad dvou úplných extrému.. Buď sex 3x týdně nebo vůbec... Ono stejně zakladatelce neporadíme, protože nevíme jak fungují v ostatních záležitostech.. Ale nepřitahovat by nás chlap asi neměl ne? Nepotřeba sexu několikrát týdně a to že mě chlap nepřitahuje vnímám jako dvě odlišné věci... Me se totiž potom úplně zhnusil a tohle se prostě promítne i do soužití..

colik
2. kvě 2021

Taky bych to ukončila,když tě fyzicky nepriťahuje.Vem si že si ho vemeš a budeš s ním mít děti.Pak ale potkáš někoho,kdo se ti bude fyzicky líbiť,zamiluješ se do něho a on do tebe.Co pak,když tam budou už i děti?

hezz17
2. kvě 2021

@darinka84 souhlas. Mela jsem to podobne. Vztah 6 let , spolecne bydlení. Ale furt jsem koukala jinam, protoze uz me vubec nepritahoval. Zacala jsem chodit s vysokym stihlym klukem a rozchazela se s obtloustlym neholenym typkem, ktery me fakt nepritahoval. Ted jsem 4 roky vdana, 6 let se zname, mame 2 deti a motylky v brise z nej mam porad 🙂
Me teda prijde na prd i to, ze je to prvni a jediny kluk. To se pak hodne lehce muze stat, ze se ve 40, splasis, ze sis vlastne nic neuzila a budes jak utrzena ze retezu 😉 kor když uz te ted moc nepritahuje. Spis to na me pusobi, ze jste dobri kamaradi, co spolu sem tam nekdy spi.

zrzinda
2. kvě 2021

Rekla bych, ze je to prechozeny vztah 😔 Chodila jsem s klukem několik let, na zacatku všechno dobrý, ale časem se mi úplně znechutil. Nenechala sem na sebe sáhnout a když už, tak to bylo fakt utrpení. Měla jsem strach, ze jsem divná atd.
Ale pak jsem si našla současného manžela, se kterým to bylo wow. Během těhotenství teda žádné chutě nebyly, tak jsem měla taky trochu strach, aby to nebylo jako predtim.. Ale teď jsem dva měsíce po porodu a je to ještě lepší než na zacatku. Připadá mi, ze jsme jak dva pubertaci 😊

marcicek84
2. kvě 2021

@surikata4 pohledej na webu je k tomu hooodne hooodne clanku 😉 ani bych to vsechno nevypsala...

herbinaaa
2. kvě 2021

přechozený vztah. Ja si osobně vztah bez přítažlivosti nedokážu představit. Pro mě je tohle hodně důležité. Zkoušela jsi to nějak řešit, nebo to necháváš tak?

dixi86
2. kvě 2021

Nemyslim si, že denní sex, ideálne kazdou hodinu, je znamka skveleho vztahu. ALE sex te musi s tim dotycnym bavit a maximalne uspokojovat, byt je jednou za rok. To je muj nazor. Pokud jste oba na stejne vlne, nemusi to byt spatne a prechozene, ale pokud se k tomu zena uchyluje sama a ma motyli v brise napr.ze souseda, asexualni podle me uplne nebude. V mym pripade pred definitivnim ukoncenim 9let bych to zkusila jinde. I kdyby ne uplne, cloveku dojde, ze je nekde chyba.

keksik002
2. kvě 2021

@surikata4 promluvit si primo s nim, ne to řešit s cizima lidma na netu ;)

priefi
2. kvě 2021

@surikata4 nebereš náhodou hormonální antikoncepci? Ta z žen umí udělat totální frigidy (ne u každé, je to individuální, ale docela je to častý jev)

2hanah
2. kvě 2021

@surikata4 ne přechozený vztah, jen se proboha nevdávej!!!!!!!!! Dej si čas a najdi si chlapa, kterej Tě bude fakt fyzicky přitahovat, bude Ti vonět a budete spolu chtít i žít, jinak se stejně rozvedeš, pač partner je pro Tebe víc kámoš, budeš nešťastná a stejně by ses rozvedla, dle mého názoru. A podle toho co píšeš a jak píšeš si taky myslím, že na vdávání teď nejsi ani zralá, potřebuješ si ujasnit, co chceš a Tvůj nynější partner to není, měla by sis rozhlížet kolem sebe a poznat víc chlapů, člověk nemusí mít chuť na sex vždycky a sexuální poruchy jsou zase jiná kapitola, ale pokud si máš brát chlapa na celej život, měla bys ho hodně milovat a taky by Tě měl stejně moc přitahovat a sex s ním bys měla mít ráda a těšit se na něj. Tohle mi připadá na rozjezdy v sexu, kdy ženská ještě nemusí vědět, co chce a co se jí líbí, a proto Tě to nebere, myslím, že to chce najít chlapa, po kterým budeš "slintat" a budeš ho chtít a budeš zase zamilovaná a nabere to úplně jiné obrátky, že jinak jsi sexuálně v pořádku, jen to chce jiný šálek kávy, možná začít zkoušet sama, co se Ti líbí. Hodně štěstí...

drep
3. kvě 2021

Nevdávat se. Sex obvykle bývá barometr vztahu, dobrý sex (pozor, dobrý se nemusí rovnat častý) vyžaduje vlastně hrozně moc - především dobrou komunikaci, ale i fyzickou přitažlivost, schopnost občas ustoupit a občas se prosadit - a zároveň hodně dává nejen fyzicky, ale i emočně. Já upřímně na fungující vztahy bez sexu moc nevěřím, i když mě tu jistě budou zástupy přesvědčovat, že to tak mají, ale v mém okolí holky dost často se sexem přestanou, protože děti a už nemusí a děti s nimi spí v posteli, případně se z atraktivní kočky stane myš domácí a tak moc už nechce ani ten chlap. Všechny tyhle mé kamarádky v šťastném asexuálním vztahu jsou podváděné, docela velká část se rozvádí nebo už je rozvedená. Mně i po pěti letech a jednom dítěti z manžela padají kalhotky.
I asexuálové obvykle masturbují, pokud tě nebaví ani to, tipla bych si nejvíc na nedostatek zkušeností. Doporučila bych pravidelné seance někde v pohodlí, s hračkama a zjišťovat, co se ti líbí. Protože dokud sama nevíš, co ti dělá dobře, tak nemůže ani navést partnera, aby ti udělal dobře on a pak si umím představit, že sex může být nuda, i když já třeba i bez vlastního orgasmu miluju to, že se to muži líbí a tu vzájemnou blízkost, ale u nás je absence mého orgasmu výjimečná a většinou je to moje rozhodnutí (mám chuť na sex, ale jsem moc vystresovaná, unavená, whatever a tak muže svedu jen k nějaké rychlovce).
Každopádně se ve třiceti odsoudit a odsoudit muže ke vztahu “dvou kamarádů” mi přijde kruté.

sylvka
3. kvě 2021

Jo,to jsem měla s ex a radim ti,nevdavej se.casem ho stejně budeš podvádět,sex se ti zalíbí a bude to v pr.proste si kaz

supermatka
3. kvě 2021

A jinak si rozumíte? Promluvili jste si o tom? Já Teda taky nemusím mít sex ob den ani manžel ne. Stačí 1x týdně a někdy ani to nevyjde. Jsme spolu skoro 9let manželé. Jenže večer už jsme unavení na nějaký sex a přes den děti.