Hádky a pak nechuť k sexu. Řešíte něco podobného?

eficenka
8. led 2012

Někdy nevím co je vlastně špatně....
Ale i po menší hádce - spíš upozornění ( když si ten můj nevyčistí 2 dny zuby) tak to jen tak do větru řeknu - A co zuby?
Manžel se naštve a pak tak 2 dny ztrácí zájem o jakékoliv milování...
Je to samé i s jeho dietou (kvůli zdrav.stavu) občas trochu utrousím - už si měl to ovoce?
A pak je ten problém, že zrovna mám plodné dny a můj drahý se zdráhá milovat, protže prostě ztratil chuť...
Pokaždé si říkám, že se kousnu do jazyka, ale někdy to fakt nejde...
Řešíte některá něco podobného?

kacenka1111
8. led 2012

@eficenka Ahoj, tak ja resila stejny problem! Ale jeste k romu sprcha...Ne ze by smrdel, ale sprchovat a myt zuby si ma preci clovek kazdy den, podle me oboje dvakrat 😀 Obzvlast, kdyz muz pracuje rukama...Kdyz mu neco reknes, jsi za tu nespontanni, prudici, uplne to znam....Nefungovalo ani vyhrozovani typu, ze mu taky naserviruju sebe spinavou ( trosku jinak jsem to podala, ale sem se to nehodi )...A pak jsem se dozvedela, ze vlastne ja jsem ta, co nechce sex...Tak jsem prestala uplne cokoliv delat ( co by mohlo vypadat, ze na nej mam chut ) a najednou to slo, ale s necim mam problem doted...No anebo kdyz jsem chtela ja, tak si rypnul, jestli jsem umyta, natruc...Taky jsem poradne nevedela co s tim... 😖 Ale chtela jsem te podporit, ze v tom nejsi sama.... 🙂

eficenka
autor
8. led 2012

@kacenka1111 dík... Ono to není tak uplně přehnané, je prostě někdy jen lenošný se zvednout večer z postele a jít na zuby... A když se zeptám, co zuby? tak hned vyletí že není malý děcko... Pak je nasranej a prostě ztrácí chuť... JEnže toužím po miminku - i manžel... ale bez sexu to prostě nejde. A on je taková nasrávačská povaha, že pak prostě po jakékoliv menší hádce/výměně názorů ztratí chuŤ....

kacenka1111
8. led 2012

@eficenka a on si je necisti normalka, nebo ti vadi, kdyz si je tesne pred sexem nevycisti?

eficenka
autor
8. led 2012

@kacenka1111 kdybych to měla řešit před sexem tak ho snad nikdy kvůli jeho nasrání mít nebudem... NE, tak jednou dvakrát do týdne prostě čištění přes den dva vynechá.... Asi to nemá od mala "naučný" jako já.

weri1
8. led 2012

dieta by mi nevadila ale zuby????? fůůůj to bych ten sex nechtěla ani já. Vždyť je normální si zuby čistit aspoň 2x denně

kacenka1111
8. led 2012

@eficenka no tgen muj taky, jednou jsem mu to taky rekla, ze asi pojedu vynadat jeho mamince, ze ho nenaucila cistit zuby a taky jak chce jit prikladem nasim detem, ze at se to nauci, ze takovy cunatko nase deti muckat nebude 😠

eficenka
autor
8. led 2012

@kacenka1111 "závidím" že už čekáš prďolku a nepotřebuješ NUTNĚ to milování aby bylo to mimčo... Ono po těch hádkách to nějak nejde :( Ale musím říct, že se poslední dobou zlepšuje...

bledulka
8. led 2012

@eficenka zkoušela jsi někdy řešit co Ti vadí ve chvíli,kdy to není "akutní" ? Myslím, třeba s tím čištěním zubů n ve chvíli,kdy si je nevyčistil, sám určitě ví, že to je špatně a o to víc mu vadí,když ho na to v tu chvíli někdo upozorní ale třeba někdy odpoledne,když je jiná situace, tak to téma nadhodit.. nenásilně, ne zhurta, neútočně.. ..když má člověk pocit, že na něj někdo útočí, tak se brání... je to normoš reakce a tvůj můž se prostě brání tímto způsobem..
navíc,tím že chcete miminko je odpeření sexu "dobře mířenej trest" 😉

zkusila bych promluvit ve vhodný moment,co Ti vadí.. vhodnou formou (ne že řekneš- ty jsi prase, smrdí ti pak z pusy,...ale např.. Vím, že je to tvoje věc a nemám právo ti do toho mluvit. A je to vlastně můj problém, že mě chlap s nevyčištěnýma zubama spíš odrazuje.."- prostě použít Já-formu -já se cítím, já mám problém- oproti Ty-formě -ty si nečistíš, ty smrdíš...)

otázkou je, zda doopravdy zrtácí chut (je to možné... dotýkáš se těmi poznámkkami citlivého místa.. mě kdyby manžel řekl, že jsem tlustá-což by měl pravdu - tak bych taky ztratila chut ..)
a nebo zda tě tím trestá (a to už je otázka, zda je ve vztahu vše ok, zda je on vyspělý chlap,pokud něco řeší trestáním,..)

a další otázka je, zda s miminkem netlačíte na pilu a zda i hádka není jen záminkou "nemít sex" - muži totiž jsou neradi tlačeni do sexu za účelem oplodnění 😉 a třeba se mu hádka náramně hodí do krámu 😉

já bych rozhodně netlačila na pilu, tak sice promrháte měsíc snažení,ale získáš tím kladné body pro vztah 😉 pokud bude sex ted jen proto, že máš plodné dny, tak tím ho akorát otrávíš... 😕

kacenka1111
8. led 2012

@eficenka drzim palce🙂 uprimne, taky se s nasim sex zivotem divim, ze jsme miminkovy 😀

kacenka1111
8. led 2012

urco taky souhlas bledulka....super tip na spousty reseni spousty problemu, jen se nekdy ovladnout ( v mem pripade )....

na druhou stranu..chlap, kterymu je pres tricet a nema obycnejnej navyk v podobe cisteni zubu???? no kde to jsme? notabene, kdyz se ani nesprchuje??? hnus...ale jeste vetsi, ze to prenasi na deti...jsem zvedava, co se stane, az jendou takhle po veceri posle ditko vycistit zoubky a to mu rekne, a co ty tati? ..jsem zvedava, co na to ty chlapy nasi reknou 😀

eficenka
autor
8. led 2012

@bledulka
moc děkuji za názor... Z počátku jsem to řešila jak píšeš.. žádné tlačení na pilu, třeba jsme vyrazili na běžky a tak jsem mu něco v tom smyslu řekla... Jenže se nic neměnilo a čím dál víc tlačím a tlačím - teď už ne pěkně, ale hezky otevřeně - ty sis zase nečistil zuby?
Jo , asi je to i moje vina, ale je to takovej bludnej kruh...
Zkusím tenhle měsíc nenačínat, zkusit jak se bude chovat když nebudu nic říkat. Třeba když nebudu talčit, tak to půjde snadno 🙂
Myslím,že mě nijak takhle netrestá - švagrová má teď miminko a když jsme na návštěvě, tak říká jaký to bude super až my budeme tři a jak bude dělat tohle a tamto atd... Dík !

llluckaaa
8. led 2012

Popravdě mi ty tvoje dotazy taky připadají, že ho kontroluješ jak nějakého školáčka. Kdyby na mě takhle něco vytasil můj manžel, tak mě taky asi vytočí.
Souhlasím s bledulkou - je jasné, že máš pravdu, ale zkus to podat jinak. Spíš o tom, jak si to představuješ ty, jak se ti líbí vůně peprmintu 🙂 A přesně tak, taky mám zkušenost, že chlapi někdy nemají rádi sex na povel protože jsou zrovna plodné dny - vypadá to, že neděláš sex pro zábavu, ale jen pro to, abys měla dítě. To ho to může odradit. Je ti jen 23, z mého pohledu na mimčo nemusíš tolik spěchat, prostě si to užívej a mimčo bude jako bonus 🙂 Ale třeba na ten spěch máš nějaký důvod, nevím...

llluckaaa
8. led 2012

@eficenka Kdybych já slyšela: "Ty sis zase nečistila zuby?", tak bych vytáhla rychle z rukávu 10 různých věcí, na které ZASE zapomněl můj manžel. Takže by z toho byla hádka a byli bysme nasr... oba. Na chlapy (a na mě někdy taky) se musí opatrně a pomalounku 🙂

eficenka
autor
8. led 2012

@llluckaaa
díky za názor... Nejhorší je, že manžel už ve svém věku měl maligní hypertenzi ( dochází k dilataci orgánů a následné smrti) díky dietě, snížení váhy, čerstvým vitamínům se značně zlepšil stav - již je ok, zlepšil se UZ ledvin, i srdce.... No a prostě vím, že když bych ho v jídle "nekontrolovala" tak prostě to dopadne špatně ( je schopný zbaštit na posezení celé merci). Takže prostě si myslím, že když mu nic nebudu říkat, tak ho tím vlastně zabíjím... No prostě nevím jak dál...
Prvně musím změnit sebe, budu se snažit na tom zapracovat, dík!

llluckaaa
9. led 2012

@eficenka Nemáš zač. Ona asi univerzální rada neexistuje, každý je jiný - na někoho se musí zařvat a na druhého opatrně. U nás to naštěstí není zatím o zdravotním stavu, takže to nemusíme až tak hrotit. Víš co - s tou zdravou stravou to bývá tak, že komu není rady, tomu není pomoci. Tak si v klidu sedněte, ty mu vysvětli, že chceš, abyste si spolu jednou jezdili venku s vnoučaty v kočárku, že nechceš na děti zůstat sama a navrhni, že nakupovat budeš pouze ty. A když nebude nic nezdravého doma a budeš mu chystat jídla, tak na něm už bude pouze ta konzumace 🙂 Já jsem taky zkoušela manžela naučit zdravě jíst, není to jednoduché, furt nějaké výmluvy, ale teď co jsem začala studovat na nutričního terapeuta, tak jsem už umím i dobře argumentovat a nenechat se odbýt. Jednu dobu jsem mu i dělala do práce svačiny, aby se naučil mít první jídlo dřív než v poledne... Ale všechno musí vycházet z toho, že chce on. Ty mu jen pomůžeš to uskutečnit 🙂 Držím palce, ať se ti to povede, je to škoda, že se v takhle mladém věku už je na tom zdravotně takto ☹
Btw: můj manžel je schopný zbaštit na posezení 400g nutelu 😀

makakove
4. únor 2024

@eficenka Myslíš, že je to dobrý nápad plánovat rodinu s tímto mužem? Až budeš těhotná, bude tě mít v hrsti a bude už jen hůř. Nechápu, že si dnes někdo dospělý v dnešní době nečistí zuby. Nenormální.

martinka_33
4. únor 2024

Muj tu chut k sexu neztrati ale strááášně se divi ze se s nim nechci líbat, kdyz potkam netknuty kartacek.... A povazuju za zubni nespravedlnost, ze ve svem veku, pri sve spotrebe kafe a cigaret a se svou zubni nehygienou ma jeste vsechny zuby a na nich jem jejake opravene kazy 🤔

martinka_33
4. únor 2024

@llluckaaa no moment 😀 sex v plodme dny chci taky i kdyz deti nechci, ono v plodne dny je hezci 😅

eloise02
4. únor 2024

@makakove Normální to není, ale vidělas, že tohle je nějakých 12 stará diskuse???

martinka_33
4. únor 2024

@eloise02 nojo, fakt 😂 tak to by me zajimalo jestli autorky manzel jeste zuby má a jestli to jeste je manzel 😂 nebo jestli si nasla cistotnejsi.

llluckaaa
4. únor 2024

@martinka_33 Ty jo, ten čas tak letí, musím se kouknout, co jsem to tu psala před 12 lety za moudra 😀