Já chci mimi, partner ne. Máte podobnou zkušenost?

julajanula
9. říj 2013

Ahhojte holky. Dostaly jste se do situace kdy jste toužily po miminku strašně moc, ale váš partner mimi nechce ještě? Už jsme spolu přes tři roky a pořád nechce. Nejdříve to bylo až dodělám školu...Potom až budu pracovat...a ted se ještě necítí být otcem. Už jsem z toho zoufalá. Kolikrát se přistihnu při představě že dcera mého bratra je moje a mého přítele. Nechci ho nutit ale mě dochází čas kdy budu moct otěhotnět. Už nevím jak dál... Jestli máte taky podobnou zkušenost napište prosím jak to zvládat. Děkuji moc

espada
24. říj 2013

@julajanula Jsem ráda, že to dopadlo dobře. Tak teď, aby se co nejdříve zadařilo 🙂 Hodně štěstí.

julajanula
autor
28. pro 2013

Ahoj holky. Je to tady. Jsem těhotnáááá 🙂 konečně se povedlo. Byla to sice obecně krátká doba ale pro mě to byla věčnost. Děkuji moc za podporu hodně promě znamená 🙂 Už se nemůžu dočkat až se začnu ,,kulatit'' 🙂

kocka5
28. pro 2013

super ...moc ti to přeju....... a co budoucí otec? 🙂

savinga
28. pro 2013

Můj přítel mi po dvouletém vztahu řekl, že už druhé dítě nechce protože má z prvního manželství už dospělého syna. Při tom věděl, že já aspoň jedno chci. Strašně jsem mu vynadala, protože mi v té době bylo už 31 let a jaksi mi pomalu ujížděl vlak. Tak jsem mu dala ještě půl roku na rozmyšlenou a řekla jsem mu, že pokud si to nerozmyslí, tak od něj odejdu. Za půl roku, mi řekl, že dítě opravdu nechce, tak jsem se s ním hned rozešla a ještě ten večer jsem si sbalila věci a odešla jsem. A jak to dopadlo? Za dva týdny mi volal, že beze mě nemůže být a že chce se mnou dítě. Nevěřila jsem mu a dala jsem tomu ještě měsíc, aby si to pořádně srovnal v hlavě. I po měsíci mě uháněl a chtěl abych se vrátila. Tak jsem tomu dala šanci a další měsíc jsem v ruce držela pozitivní těhotenský test 😉 🙂 . Teď je to nejlepší táta a partner na světě a jak se říká... s jídlem roste chuť a čekáme druhé, které si sám přítel přál a já neměla problém souhlasit 😉 . Toto není o svatbě, ale o chtění a uvědomění. Když chlap nechce, ani svatba ho nedonutí. Tady prostě musí chtít oba. Je třeba si o tom promluvit a pokud to s tím druhým nehne, tak je nejlepší odejít. Sice to bolí ale život bez dítěte (dětí) bolí mnohem víc. Moje kamarádke řešila něco podobného jako já, taky odešla od chlapa protože po pětiletém vztahu děti nechtěl. Za pár měsíců si našla chlapa a za dva roky už byla maminka a dnes má děti tři a je šťastná 🙂