Jak bojovat se žárlivostí?

radsi_anonymne
8. čer 2011

ahoj...potřebuji poradit..nevíte někdo jak mám bojovat se svou žárlivostí abych pořád nežárlila ??mam skvělého manžela,máme spolu 4letou dcerku a snažíme se o druhé dítko...vztah nám ale kazí moje neúnosná žárlivost a podezírání,vyrůstala jsem u rodičů a bylo známo že tatka mamce zahýbá,pořád jen brečela,trhala svatební foto,,kamarádka mi řekla..každej chlape tě jednou podvede... muj muž má rád sex tak ráda bych mu věřila ale nedá mi to... vím že je to třeba má chyba že to přeháhím ale nedokážu zatnout zuby a byt potichu když mi něco vadí ☹( co s tímmám delat?... ach jo... jak se naplno uvolnita důvěřovat? ☹

helisek84
8. čer 2011

ahojky. trocha žárlivosti není na škodu v žádném vztahu, ale nemá se to přehánět. já to občas taky přeženu, i když vím, že partner je úžasnej chlap. někdy bych ho prostě zabila a hledám něco, co není. bohužel si to s sebou táhnu z předchozího vztahu - po 7 měsících jsem se dozvěděla, že milý pán žije se slečnou o 6 let starší už 4,5 roku a vychovává jejího syna...
je to o důvěře a sebeovládání...chce to trénovat. zkus si představit, že když je třeba....na tréninku a ty někde sama, že máš uplně stejnou možnost jak on - uděláš to? nevěra není především o sexu, pokud teda ty manžela neodmítáš, což si nemyslím 😉
prostě věř, především sama sobě.

kalo
9. čer 2011

Žárlivost se často rovná nízké sebevědomí...Zkus si sesumírovat, proč si nevěříš....