Jak být dobrá milenka?

zina123
2. kvě 2013

prosím všechny o radu...stala jsem se milenkou. Seč jsem zadaná a mám rodinu jinde, potkala jsem chlapa, který je prostě ON s velkým O aje z toho láska jak trám. On nechce doma nic měnit a já ani nemůžu. Máme zázemí, máme určitou volnost, nejsme žádní pobláznění mlaďochové. Je mu je 50 a mně 43. Není to jen o sexu. Je nám spolu dobře i mimo postel. Prosím o radu, jak být dobrou milenkou? Nemyslím to v sexu. Myslím, tak všeobecně. Jak vlastně udržet dlouhodobě nějaký uspokojivý stav? Teď jsme zamilovaní, jsme nažhavení, adrenalin a tajemství je hnací síla. Ale až to opadne? On není žádný záletník a já jsem milenkou taky poprvé v životě. Takže spíš ta otázka zní...Jak prostě být muži dobrou ženou, aby se mnou byl rád?

laurital
4. kvě 2013

@ev31 Rozhodně milenkám nefandím a netleskám, ale tvůj názor je trochu mimo, nemyslíš?Jaké pranýřování?Ten chlap je nesvéprávný blb bez občanky nebo ho ta milenka nutila s pistolí u hlavy, aby se s ní spustil či ho znásilnila?Vina je vždy na obou stranách, jen si to občas my ženy nerady připouštíme-tedy to, že náš muž nebyl nevinná svedená oběť, ale sám vyvinul nějakou aktivitu.
Nevěru odsuzuji, ale málokdy je vina jen na straně milenky.

ev31
4. kvě 2013

@laurital milenek se nezastávám a přímo je odsuzuji,neměly by chlapa vůbec svádět,nevěřím tomu,že chlap udělá první krok,vždyt ženské se oblékají tak aby toho chlapa svedly-výstřihy až lezou prsa ven-fakt hnus,mini sukně apod.,tak se ani pak není čemu divit,že chlap podlehne,že?a nedivím se,že jsou i znásilněné ženy mezi námi-podle toho jak se oblékají si spíš o to koledují.Obléká se chlap tak,aby ženskou svedl?nikoho jsem takového neviděla,ale polonahých ženských vidím,bohužel jednu takovou máme v rodině.

ev31
4. kvě 2013

@samik2008 děkuju 🙂

belize
4. kvě 2013

@laurital Naprostý souhlas! 🙂

nunacek
4. kvě 2013

Souhlasím s @laurital, nevěra je hnus, ale vždy je vina na obou stranách.

nunacek
4. kvě 2013

@ev31 Podle mě, když chlap nechce, tak nepodlehne ani kdyby byla ženská oblečená sebesvůdněji 😉 Vždy je chyba na obou stranách.

laurital
4. kvě 2013

@ev31 Takže výstřihy a mini?Není to spíše než o oblečení o něčem jiném?
Podívej můj muž pracuje mezi spoustou mladých asistentek a přesto mu věřím, není to nesvéprávný blb a ví, co pro něho rodina znamená.Chlap, který podlehne každé mini a výstřihu může jít klidně o dům dál, o takového není o co stát.
A chlap že NIKDY neudělá první krok?Děkuji za pohádku a teď tu o červené Karkulce...

samik2008
4. kvě 2013

@ev31 nemáš zač,ale souhlasila sem s větou "vůbec nevěru odsuzuju a vše co s tím souvisí".....

camelinka
4. kvě 2013

@nunacek @laurital souhlasim, navic kdo zije ve spokojenym manzelstvi, tak nema tendence zahnout, ani kdyby se pred nim nakroucelo 10 prsatych adeptek / namakanych adeptu 😀 😎 . Dalsi vec je, kdyz chlap vida doma usmudlanou mys v pocintanych teplakach, nebo zenska chlapa akorat na gauci s ovladacem a vyvalenym pivnim pupkem 😀 ....

alamo
4. kvě 2013

Lidi nehadejte se, beztak je to vymyslenej dotaz, jenom, aby si zensky vjely do vlasu a bylo vzruso. Milenka vi, jak na to, a ta, ketera nevi, by se takhle blbe neptala 🙂.

belize
4. kvě 2013

@alamo Třeba už tak zblbla.....hormony jsou hormony. 🙂 Spíš by se takhle upřímně měla svěřit doma manželovi. Ten by jí jistě řekl co má dělat, aby byl chlap spokojenej. A to především ten její, že? 🙂

ve24
4. kvě 2013

@ev31 možná, že tato paní chce být důležitá a pochválit se, že má milence. Nechci ji urazit, ale má už docela dost let na to, aby věděla co má dělat a né se tady radit. 😒

ve24
4. kvě 2013

@alamo bohužel, mi to taky tak připadá

ve24
4. kvě 2013

Aby nedopadla jak jedna paní v mém okolí. Věkově byla taky kolem 40 let, děti měli větší, našla si milence, pak se kvůli něho chtěla rozvést a tak řekla manželovi, končím, chci rozvod, už mě to nebaví, někoho jsem si našla. On na to: Konečně, na to jsem čekal, mám taky mladou milenku a byla otázka času, kdy mi to řekneš. CElou dobu jsem to věděl a nic jiného jsem si nepřál. Myslím si, že takovou reakci nečekala. S milencem už není, ale on si vzal tu mladou milenku za ženu a mají spolu dítě.

zina123
autor
5. kvě 2013

@belize však neříkám, že on je chudák...nevím, co za jejich vztahem nevztahem vězí(mají to doma takové divné.Většinu týdne žijí od sebe 250 km)...nechci to vědět..nemůžu to objektivně posoudit.On mi může říct co chce. To není moje věc.

jo taky jsem kdysi odsuzovala nevěru..asi tak do páté manželovy nevěry jsem i šílela..pak už mi to začalo být jedno...taky bych nejraději nebyla milenka, ale to mám jako k nim nastoupit a říct jeho ženě..hele, my se milujeme, tak ty vystřel a mým dětem řekla, nooo protože na mě váš tatínek kašle a jsem mu ukradená, tak jdeme za jiným pánem, i když vás tatínek má všechny rád a je o nejlepší táta na světě.Maminka je hrdá a nechce být milenka.????????????
Jsem hrdá,ale žít od 35 jako jeptiška a ještě nemilovaná fakt nechci!

Proč to nepatří na MK? MK je o ženách, o rodině, o dětech...o čem je můj dotaz?.-)))))o ženě, o rodině , o dětech.-))))

To že před něčím zavřu oči neznamená, že to neexistuje.

kajalka
5. kvě 2013

@zina123 Zdravím, pročítám si to tu a nejde mi na rozum, proč se tolik snažíš o nový vztah a nesnažíš se zachránit a vylepšit ten stávající? Třebas je tvůj muž taky jen nešťastnej a neví, co a jak. Mít milence přece není řešení.

majka1976
5. kvě 2013

Holky, nechce se mi číst všechno, ale na položenou otázku bych odpověděla tak, že kdyby veškerou vynaloženou energii, kterou paní investuje do toho, aby se líbila muži, který podvádí svou ženu, paní vložila do svého manželského vztahu, tak by to třeba začalo fungovat doma a nemusely by se rozbíjet 2 rodiny.

laurital
5. kvě 2013

@zina123 Myslíš si, že děti neví či časem nevytuší jakým způsobem si doma žijete, tj. každý po svém s milenci?Jak budou mít asi pokřivený pohled na partnerské vztahy?
To, že prý nechceš brát dětem otce je čirý alibismus, možná ti to tak prostě jen vyhovuje bez ohledu na děti.Rozumní lidé, byť spolu nedokázali žít ve vztahu, se umí slušně rozejít a žít s čistým štítem a svědomím své vztahy.Mluvím teď samozřejmě o situaci, kde jsou nevěry a rozvrat na denním pořádku a už není cesty zpět.Rozhodně nenabádám nikoho k rozvodu, spíše je to o zamyšlení nad současnou situací, rozumném posouzení stávající situace především s ohledem na děti ve VŠECH zúčastněných rodinách.