Jak být dobrá milenka?

zina123
2. kvě 2013

prosím všechny o radu...stala jsem se milenkou. Seč jsem zadaná a mám rodinu jinde, potkala jsem chlapa, který je prostě ON s velkým O aje z toho láska jak trám. On nechce doma nic měnit a já ani nemůžu. Máme zázemí, máme určitou volnost, nejsme žádní pobláznění mlaďochové. Je mu je 50 a mně 43. Není to jen o sexu. Je nám spolu dobře i mimo postel. Prosím o radu, jak být dobrou milenkou? Nemyslím to v sexu. Myslím, tak všeobecně. Jak vlastně udržet dlouhodobě nějaký uspokojivý stav? Teď jsme zamilovaní, jsme nažhavení, adrenalin a tajemství je hnací síla. Ale až to opadne? On není žádný záletník a já jsem milenkou taky poprvé v životě. Takže spíš ta otázka zní...Jak prostě být muži dobrou ženou, aby se mnou byl rád?

lv
2. kvě 2013

@zina123 nejspíš být pořád taková, jakou si tě zamiloval..nic vylepšovat, nebo měnit nejde, byla by to přetvářka..no a můj názor je, že být milenkou přináší spoustu trápení - jistě, teď je tam co píšeš "zamilování, nažhavení, adrenalin, tajemství"..ale přibudou obavy, zevšednění, co by bylo, kdyby se na to přišlo..svědomí..

ve24
2. kvě 2013

@zina123 no určitě, musíte být lepší a milejší než manželka 🙂

zina123
autor
2. kvě 2013

to mně je jasné, že musím být lepší než manželka.. i když asi nemáme jedna v druhé konkurenci..řekla bych, že ji už po těch letech manžel nezajímá a nebo má jiného.Navíc většinu týdne bydlí od sebe 200 km. Jsou spolu 30 let a každý má svou karieru A na druhou stranu, já je rozvádět nechci a nebudu. Já to mám doma taky docela free, jen mám na rozdíl od něj relativně malé děti a jim nechci bourat rodinu.Takže to vypadá na dlouhodobý milenecký vztah,ale já mu chci dát maximum. Chci být ta, na kterou se bude těšit. Za kterou půjde rád. a to nevím jak udělat? zajímat se o jeho zájmy? O jeho práci? Bydlí de facto sám.Přes týden. Uvařit mu?To umí sám a lépe.-), Být služtičkou a nebo spíš být na pobavení? Dělat mu, co na očích uvidím nebo naopak se mu dělat vzácnou a unikat mu? Můj kamarád, děsný proutník, celý život.Vždy měl kopu bab a přitom byl ženatý.Před deseti lety narazil na holku o 25 let mladší, žádná samice, obyč holka, mě docela nesympatická.taková šedá myš hystericky přiblblá. Ale je s ním už 10 let. Zajímalo by mě, co to je? On, který to střídal jako ponožky, najednou zasedl u téhle milenky. Chci prostě být jen dobrou ženou muži. Ať je to milenec, manžel nebo přítel.

vojtisek2007
3. kvě 2013

@zina123 pro něco si tě zamiloval,ne .....tak buď sama sebou, na nic si nehraj - ani na služtičku ani na nedosažitelnou...pokud mezi vámi něco je teď (myslím ta zamilovanost,vášeň....)tak si to užívejte a počítej ale s tím, že každý vztah - i ten milenecký se začne posouvat - i ta bláznivá zamilovanost se bude postupně vytrácet a měnit na všednost a teď by jste měli asi zapracovat na něčem, co vám zůstane i potom - pokud to chcete,aby jste, až pomine ta prvotní zamilovanost, neutíkali jeden od druhého...

paolin
3. kvě 2013

@zina123 tak šedá myška musela být jiná, než ostatní 🙂 A asi našel, co hledal 🙂 Za mě nemá smysl se přetvářet a na něco si hrát. Z toho může být max tak průšvih. Ke všemu-ženská může být sebevíc dokonalá, ale když si chlap umane, stejně mu to bude málo.

jancip
3. kvě 2013

@zina123 Myslím, že každá milenka je už ze své pozice vždy lepší jak manželka. Milenka s mužem neřeší problémy s dětmi, neřeší každodenní drobnosti, neřeší finance, nechce po něm utáhnout vodu, spravit dvířka...Momentálně tohle řeším s kamarádkou, ale z opačné strany.Jak může být lepší jak milenka, když navíc ta milenka nemá ani děti, takže se může věnovat sama sobě. Ze své podstaty nemůže. Teprve až muž bude řešit s milenkou tyhle každodenní nutné záležitosti, pak může být lepší.

laurital
3. kvě 2013

@jancip Souhlas.Kdyby měl s milenkou řešit, že děti kašlou, nemá jek do hlídat, hypo je třeba poplatit atd., tak by to už takový drive a vzrušení nebylo.Ono zamilovaně tokat dvakrát týdně o lásce umí každý, vyřešit čestně a korektně stávající vztahy a závazky už je těžší.

@zina123 Jednoduchá rada, nestát se manželkou.

alamo
3. kvě 2013

Jsem jedina, komu tohle tema prijde trochu ujety? 😒

ve24
3. kvě 2013

@alamo nejste

mppm
3. kvě 2013

@alamo Nejsi 🙂 Přijde mi to jak dotaz z Bravíčka po 40 letech 😀

moucha
3. kvě 2013

vykašlat se na to!!!!

zina123
autor
3. kvě 2013

@mppm .-)))))))))
všem dík..holt budu sama sebou.-))snad to chudák se mnou přežije....-)))))))
ale stejně, ženský jedny, copak se nesnažíte někam vztah vést, nějak svým mužům podstrojovat a podkuřovat? nemyslím teď milence, ale prostě všeobecně muže..něco pro ně dělat?
To je to na co se ptám. Asi to blbě formuluji, ale přeci každý vztah se musí pěstovat pokud chcete, aby za 10 let jste nebyly jen věčně poštěkávající satorie a ono nemluvní bručouni...
ale už dost..na svoji otázku jsem odpověd dostala..díky všem.-)

laurital
4. kvě 2013

@zina123 Můj muž je inteligentní a samostatný člověk, který nepotřebuje, řečeno tvými slovy,vést a podkuřovat.Jsem jeho partnerka, ne matka či učitelka z MŠ, abych ho vedla.A podkuřovat?Běžně partnera chválím, stejně tak i on mě a i za zdánlivé drobnosti, ale lézt mu do zadele?Proboha proč?Aby mě neopustil?To bych také mohla skončit tak, že mu budu po večerech hrát maňáskové divadlo a předžvýkávat mu večeři.Domnívám se, že inteligentnímu chlapovi by to bylo k smíchu.
Máme se obyčejně a lidsky rádi, máme plány do budoucna, ale nikterak se k nim neupínáme, užíváme si chvíle, které trávíme spolu a jsme spolu rádi.Víme, že spolu chceme být a eventuální problémy budeme řešit.Najít si někoho jiného bychom brali jako prohru vůči sobě i našim dětem.

paolin
4. kvě 2013

@laurital asi tak 🙂 Chci být partnerka a ne služka 😉

belize
4. kvě 2013

@zina123 Chudák? Má zázemí doma a tebe pro zábavu. To podle mě není chudák. 🙂 Naopak, dokázal si to moc pěkně zařídit. 😉 Přeji ti ať ho bavíš co nejdéle a za čas neřešíš věci týkající se rozchodu. Good luck!

karotky
4. kvě 2013

@zina123 ,.....................asi bych to(být Tebou)moc neřešila.Jestli se bojíš toho,že ho časem omrzíš a on si bude útěchu hledat zase jinde,tak bych Ti asi poradila,aby sis každou hezkou chvíli s ním užívala,jak nejlépe to půjde,protože se může klidně stát,že Ti zítra už nezavolá.Nikdy v životě jsem nebyla v roli milenky a doufám,že nikdy nebudu.Jsem hodně hrdý člověk a bylo by pro mě dost potupné-vědět,že se o chlapa musím děli s jinou ženou 😖
Z pohledu spokojeně vdané ženy Tvou pozici vnímám jinak.Myslím si,že ikdyby si můj muž našel milenku pro pobavení,byla by v horší pozici,než já.A víš proč?
Protože by jí měl jen jako vrbu a na soulož,což podle je mě hodně chudý vztah,který by mě(jakožto milenku)nenaplňoval. 😒

monyliny
4. kvě 2013

@alamo Nejsi,mě ta otázka taky příjde nemístná a na MK,to nemá podle mě,co dělat 😉

samik2008
4. kvě 2013

Jak být dobrou milenkou???.........NEBÝT VŮBEC MILENKA!!!!!!!!!!!!!!!

leniiis
4. kvě 2013

Některým se to tady asi trochu vymyká kontrole. Myslím, že takový téma tu nemá co dělat, ale nedivím se už ničemu 🙂

monikabie
4. kvě 2013

Mě by v životě nenapadlo že tady budete podporovat někoho v nevěře. To Vám to není blbé? Jak by bylo Vám na místě podváděné? Bože ženy to snad nemyslíte vážně:(

samik2008
4. kvě 2013

@monikabie já sem ale napsala,nebýt vůbec milenka!!!!!!!!!!!!!!

ev31
4. kvě 2013

osobně si myslím,že milenky by se podporovat neměly a stejně tak nevěra-ta už rozvrátila tolik rodin!nikomu to štěstí nepřineslo!a milenky by měly trestat veřejně na pranýři tak jak to bývalo kdysi..

ev31
4. kvě 2013

máme v rodině takovou ženskou co rozvrátila 20leté štastné manželství-a teď si tu ženštinu nemůžou v rodině vynachválit-nechci ukazovat prstem,je to hnus a nevěra by se měla trestat,a hlavně ty milenky 🙂

monikabie
4. kvě 2013

@samik2008 Já nemyslím Ty🙂 Ale Ty které to podporují🙂

suzanna123
4. kvě 2013

@ev31 proč milenky? Ve chvíli, kdy si nějakou pořídí můj muž, tak budu mít vztek na něj, že se neovládl a že riskuje, že rozbije rodinu a ne že budu chtít pranýřovat milenku. Když si pořídí milence máma od rodiny, tak budeš taky odsuzovat toho chlapa, se kterým má poměr?

ev31
4. kvě 2013

@suzanna123 vůbec nevěru odsuzuju a vše co s tím souvisí

ev31
4. kvě 2013

divím se tazatelky,že má žaludek a soudnost na to položit takovou nechutnou otázku!je to z toho na blití!

samik2008
4. kvě 2013

@monikabie jó sorry 🙂 😵 😉

samik2008
4. kvě 2013

@ev31 souhlasím 😵

janka12
4. kvě 2013

Ze na tuto otazku zkousi vubec nekdo seriozne odpovidat , to teda skutecne nechapu. Zdravy rozum a moralka musi kazdemu zvonit na poplach, ne???