Jak často chodí váš manžel (přítel) na pivo?

suavinex
6. črc 2011

Mám dvě malé děti, mladší kojím a přestože mi manžel dost pomáhá, hodně trpím, když jde na pivo, nemůžu spát a nenávidím další den, kdy musím vstát a až do oběda (včetně jeho přípravy) musím být sama s dětmi a manžela nechat spát. Vidím to jako hroznou nespravedlnost, i když vím, že bych si neměla stěžovat a že jsem v tomhle směru velký sobec. Ráda bych se změnila a brala to s nadhledem a v noci klidně spala, ale prostě si to nedokážu nějak nastavit. Máte to některá taky tak? Případně poradíte, jak tuhle věc hodit za hlavu, stát se přejícnou a hodnou manželkou...? Díky moc za jakékoli rady 🙂

dita1979
16. lis 2015

Můj manžel tak jednou za dva roky 🙂 🙂 🙂

nataska_ka
16. lis 2015
Uživatel nataska_ka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od nataska_ka.

Můj partner chodí chodí s kolegama a klukama tak dvakrát týdně. Ostatní večery trávíme spolu, to si myslím, že je fér.

barulina
16. lis 2015

Tak 2x za mesic v prumeru

koordinatorka_odboje
16. lis 2015

když je čas a chuť, já chodím s ním 😀

darinka84
16. lis 2015

v průměru 1měsíčně a většinou se domluvíme že ten den bude mít každý svou zábavu a já jdu s kámoškou taky posedět...kdyby to bylo každý víkend vadilo by mě to... a opíjení do rána bych nesnesla!a je to vzájemné, manžel je v tomhle ještě více přísný a nechápe jak se někdo může opít tak, že je na druhý den nepoužitelný

parosa
1. pro 2015

můj manžel do hospody moc nechodí, jen občas. Dá si ale doma, občas to přežene. Zatímco jindy mi pomáhá, v době kdy je pod vlivem tak s ním nic není. Všechno je v pořádku, pak si sedne a usne. Takže jsem si řekla, naštěstí to není často, že si všechno zkontroluji, aby bylo vše tak jak má. Jinak je moc hodný a úžasný. Pomáhá mi se vším. Takže chválím, až na ty chvilky kdy to poněkud přežene. Alespoň zatím to bylo jen občas.